11 Ekim 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Ekim 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Havada aşk kokusu olabilir. Kalbini daha hızlı attıracak bir durum ile karşılaşabilirsin. Aşka daha pozitif odaklanman ve keyifli gelişmeler görmen olası. Yeni bir romantik gelişme ile karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün temizliğe özen göstermelisin. Hijyene öncelik vermek çok iyi olabilir. Yaşadığın alanı temiz tutmak, sık kullanmadığın eşyaların temizliğini yapmak iyi gelebilir sana.

Aşk

Sevgi dolu bir gün seni bekleyebilir. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle aranızda daha keyifli ve pozitif etkiler oluşabilir. Sohbetleriniz daha keyifli, yakınlaşmanız ise daha anlamlı olabilir.

Para

Bugün parasal konularda için rahat olabilir. Büyük beklentilere girmeden ve büyük masraflar yapmadan sakin bir gün geçirmen iyi olabilir. Paranı da kendi ihtiyaçlarını da iyi kontrol edebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Gününe yeni bir aktivite katabilirsin. Her zaman yaptığın bir şeyi değiştirmek, yeni bir aktiviteye zaman ayırmak enerjini artırabilir. Gününden daha fazla keyif alabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık havada zaman geçirmen iyi olabilir. Açık havada geçireceğin zaman zihnen ve bedenen kendini toparlamana vesile olabilir. Derin nefes egzersizleri ve tempolu yürüyüşler sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugünü kendine ayırman ve sevdiğin kişinin anlamsız bulduğun davranışlarından uzaklaşman iyi olabilir. Karşındaki kişiye kendisini anlaması için zaman tanıman ve bu süreçte kendi işine zaman ayırman daha doğru olabilir.

Para

Sahip olduğun şeylerin kıymetini bilmek, şükretmek ve kendine yetinmek sana çok iyi gelecek. Elindekilerin keyfini çıkarmadan ve sahip olduğun şeylere şükretmeden başka şeylere odaklanmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Aynada gördüğün kişiyle barışman gerekecek. Bunu sadece romantik anlamda da düşünmemelisin. Bazen içten gelen düşüncelerimiz ve kendimize verdiğimiz değeri gözden geçirmemiz gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Doktor randevusu almak zor olabilir bu aralar. Ama bir şeyleri ihmal etmemen gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek. Sağlığın ile alakalı daha fazla çaba göstermen ve önlemler alman iyi olabilir.

Aşk

Eğer hoşlandığın birisi varsa bu konuda daha samimi davranman gerekebilir. Bu kişiyi tanımaya çalışmak ve senin ona karşı hislerini gözden geçirmen önemli bir konu olabilir.

Para

Kendi başarılarının arkasında durmalısın. Eğer sana bir şeyi yapamayacağını söyleyen olursa da bunu onların yüzüne vurmalısın. Dik durmak ve hareketlerinde baskın davranmak parasal konularda işe yarayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Rüyaların haberci rüyalar olabilir bugün. O yüzden gördüklerini hatırlamaya ve anlamlarına bakmaya çaba gösterebilirsin. Geleceğin ile alakalı atacağın adımlarda gördüklerinin etkisi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Pandemi sürecinde sağlığını ihmal ettiğini düşünüyorsan bugün bu konularda daha fazla çaba göstermen gerekebilir. Eğer gerekiyorsa doktor randevuları almalı ve ihmal ettiğini düşündüğün konularda kendine özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında acele kararlar almak sana hata yaptırabilir. Hele bugünün enerjisi ile hareket ediyorsan… Bir şeylere daha sakin yaklaşman ve dikkatli kararlar alman gerekecek. Gaza gelerek hareket etmemelisin.

Para

Bugün kendine para harcamak isteyebilirsin. Bu isteği geçiştirmemek ve bir bütçe belirleyerek alışveriş yapmak daha iyi olabilir. Dikkatli harcamalar yaptığın sürece daha keyifli olabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni başlangıçlar için iyi bir gün olacak. Bugün alacağın kararlar daha uzun süreli olabilir. İyi gelişmeleri kendine daha baskın bir biçimde çekebilirsin. Kendine odaklanacağın bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendince biraz zaman geçirmek ve gün içerisinde molalar vermek sana iyi gelebilir. Zihnini toparlaman ve stresin etkilerini yenmen gerekecek. Bunun için meditasyon gibi şeylere zaman ayırman iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri aceleye getirmemen bugün iyi olabilir. Kendi düşüncelerini ve hislerini tartman gerekebilir. Ve bunun için kendine biraz zaman ayırman, düşünmen gerekebilir. Buna dikkat etmelisin.

Para

Bugün maddi konularda kendine öncelik verebilir ve ihtiyaçlarına dikkat edebilirsin. Eğer bir masraf yapılacaksa bu masrafların sana ne kadar fayda sağlayacağını düşünerek hareket etmen olası.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Kariyerinde değişimlere gitmek istiyorsan bugün karşına buna uygun fırsatlar çıktığını görmen olası. İş değiştirmek gibi konularda daha baskın kararlar alabilirsin. Etrafındaki fırsatları daha iyi değerlendirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersiz için kendine ufak bir zaman ayırman iyi olabilir. Son zamanlarda çok hareketsiz kaldıysan bunu değiştirmen iyi olabilir. Esneme hareketleri bile sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda daha pozitif düşünmen ve bunu tavırlarına yansıtman gerekecek. Flörtleşmeye daha açık olmak ve daha güzel sohbetlere dahil olmak gibi konular sana kendini iyi hissettirebilir.

Para

Bugün işe odaklanmak ve değişimlere göre hareket etmek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Daha keyifli bir iş ortamı arayışındaysan buna göre bazı gelişmelerle karşılaşman olası.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni arkadaşlar edinebilirsin. Daha keyifli sohbetlere dahil olabilirsin. Enerjini artıracak insanlarla aynı ortamlara girmen olası. Arkadaşlık konuları daha ağır basabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık hava yürüyüşleri, farklı ortamlarda bulunmak gibi ufak değişimler sana çok daha iyi bir enerji katabilir. Her zaman girdiğin ortamlar yerine daha farklı tercihlerde bulunman sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kendi içinde yaşadığı sıkıntılara senin de kapılmaman gerekecek. Bugün herkesin kendince bir gün geçirmesi daha iyi olabilir. Birbirinizi negatif düşünmek için gazlamamalısınız.

Para

Parasal mevzularda için rahat olabilir bugün. Kendini fazla yormadan, bütçenin dışına çıkmadan rahat bir biçimde gününü geçirebilirsin. Parasal mevzular seni o kadar da sıkmayacak gibi.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün zihninin daha da kuvvetlendiğini hissedebilir, algılarının açıldığını görebilirsin. Üçüncü gözün daha fazla çalışabilir hatta. Olaylara çok daha farklı bir biçimde yaklaşabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Cilt sağlığına özen göstermek ve bolca nemlendirici kullanmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Kaşıntılara ve pul pul dökülmelere karşı önlem alman, ölü derilerden arınman iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında iç sesini dinlemende fayda var. Zira seni yanıltmayacak. Eğer bir işte sıkıntı var diye düşünüyorsan bu konuda gerçek anlamda bir terslik görmen olası. Kendine güvenmelisin.

Para

Bugün parasal konularda içgüdülerine güvenmen gerekecek. İçine sinmeyen harcamalardan kaçınman doğru olabilir. Kendini sıkacak veya aklına yatmayan şeylerden uzak durmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün güzel gelişmeler elde etmek için iyi bir gün olacak senin için. Eğer uzun bir süredir gerçekleşmesini istediğin bir şey varsa bu konuda çok daha pozitif gelişmeler görebilirsin. Hayatına daha iyi ve keyifli gelişmeler katabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Bunu gözardı etmemelisin. Su ihtiyacını başka içeceklerle gidermemeye çalışmak da önemli olabilir. Şekerli içecekleri azaltman gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana soğuk davrandığını düşünmen olası. Ama hemen olaylar hakkında çıkarımlara varmamalısın. Bir şeyleri kişisel algılayıp bundan mesele çıkarmaman gerekebilir.

Para

Bugün para senin düşmanın olmayacak. Para ile daha iyi anlaşabileceksin. Gerek harcamalarda gerekse kazanç konularında daha iyi gelişmeler, daha iyi kararlar gündeme gelebilir. Bugün bu konulara öncelik verebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Kağıt işleri ile uğraşman gerekiyorsa bugün tam zamanı olabilir. Daha dikkatli olabilirsin bu konularda. Özellikle de parasal mevzular ile alakalı kararlar ve evraklar önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırman gereken bir süreçten geçebilirsin. Kendi önlemlerini artırman etrafındaki insanlara örnek oluşturabilir. Bu konuda dezenfektasyon ve mesafe kurallarını artırman gerekebilir.

Aşk

İşlere öncelik vermen sevdiğin kişiyi ikinci plana atman anlamına gelmiyor. Bugün birlikte zaman geçirmek için bir şeyler yapman gerekebilir. Hazırlıkları senin yapman ve karşı tarafı senin davet etmen güzel olabilir.

Para

Bugün banka işlerini halletmek için iyi bir gün olabilir. Maddi anlamda daha iyi kararlar alabilir ve bunu eyleme dökebilirsin. Banka işleri de buna dahil olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafında yeni insanlar görmen olası. Yeni komşular edinebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Her zamankinden daha farklı ve yeni iletişimler kurmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek bir lüks veya arada sırada yapılan bir şey olmamalı. Bu konulara daha fazla özen göstermen gerekebilir. Proteini artırmak ve karbonhidratı biraz azaltmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün kendine karşı pozitif olman aşkta da etkisini gösterebilir. Aşka daha sıcak ve samimi yaklaşman önemli değişimlerin kapısını açabilir. Önce senin kendi içinde bazı şeylere olumlu yaklaşman gerekecek.

Para

Bugün iletişim iş konularında önem kazanacak. İnsanlarla nasıl iş yaptığın, onlarla nasıl iletişim kurduğun önemli bir konu olabilir. Bu tür mevzularda daha iyi kararlar alabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2021 Pazartesi)

Genel

Eğer taşınmayı düşünüyorsan bugün bu konuda daha fazla gelişme görmen mümkün. Bazı evrakları daha rahat gözden geçirebilir, bu tür işlemleri daha hızlı halledebilirsin. Dikkatin bu yönde açık olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmek günün önceliği olmalı senin için. Vücudunu susuz bırakmaman hem enerjinin devamlılığı için hem de genel olarak ruh halin için önemli olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularını fazla zorlamaman iyi olabilir. İyi gidebilen şeylerde bile bazı aksaklıklar olabilir çünkü. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek ve kendi işine odaklanmak iyi olabilir.

Para

Eğer harcamalar konusunda yeni kararlar alacaksan bugün tam da günü olabilir. Neye ihtiyacın olduğunu gözden geçirmen ve buna göre hareket etmen sana iyi bir getiri sağlayabilir. Etkisi uzun sürecek kararlar alabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel