11 Ekim 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Ekim 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün farklı olaylarla karşılaşman mümkün. Hiç beklenmedik durumlar karşısında kendini koruma altına almak ve sevdiklerinden destek almak önceliğin olabilir. Yaşanacak olaylara farklı bir bakış açısıyla yaklaşman güzel sonuçlar elde etmeni sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dikkatini toplamak ve hayatına odaklanmak için zihnini boşaltman gerekebilir. Meditasyon gibi şeylere özen göstererek zihnini yoran mevzuları çözmek için bir adım atabilirsin. Daha sağlıklı tercihler yapmak da vücuduna iyi gelecek bugün.

Aşk

Bugün aşk konularında bazı şeyleri daha farklı bir gözle görebilirsin. Bir süredir sana mutsuzluk veren bir durum içerisindeysen bu konudaki gerçekleri daha açıkça görebilecek ve kendine buna göre bir yol çizebileceksin.

Para

Bugün maddi konularda şanslı olacaksın. Ancak bu şans seni masraflardan koruyacak. Sana daha fazla para kazandırmayacak. O yüzden etrafında olan bitene dikkat etmek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün beklenmedik gelişmeler yaşaman mümkün. Hayatın sana nereden ne çıkaracağını kestiremeyeceksin. Gün içerisinde sakin kalmak ve karşına çıkan olayları değerlendirmek için dikkatlice düşünmen gerekecek. Gözlerini dört açmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı hareket etmek senin için önemli olabilir bugün. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi ve kendini çok daha iyi hissetmen için hem hareketlerine hem de yediklerine özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin tavırlarını çözmek senin için zor geliyor olabilir. Ancak bugün bu konuda daha fazla vakit ayırabileceksin. Sevdiğin kişinin gelgitli hareketlerini çözmek ve buna göre adım atmak içinde bulunduğun duruma açıklık getirebilir.

Para

Bugün ağzın ne kadar laf yaparsa cebine de o kadar çok para girecek. Kendini düzgün ifade etmen maddi konularda güzel kazançlar sağlamanı kolaylaştırabilir. O yüzden kimle ne konuştuğuna dikkat etmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Etrafında birden fazla fırsat olacağı bir gün bugün. Gerek iş gerekse sosyal çevreler için daha güzel şeylerle karşılaşabilirsin. Bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmek için attığın adımlara dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatını hareketlendirmek tamamen sana kalmış olabilir. Daha aktif olmak, daha keyifli bir hayata sahip olmak sevdiğin bir egzersize zaman ayırmakla gerçekleşebilir. Bugün bu konularda daha dikkatli düşünebilirsin.

Aşk

Yeni bir insan ile iletişim kurman mümkün bugün. Aşk ve ilişkiler konusunda seni heyecanlandıran yeni bir etkiyi hayatına sokmak ve bu konularda daha fazla vakit harcamak enerjini yenilemeni sağlayabilir.

Para

Maddi konularda büyük düşünmek ve planlarını buna göre yapmak daha iyi olabilir bugün. Harcamalar için değil de kazançlar için bazı planlar yapmak sana daha güzel getiriler sunacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugünün enerjisi seni bir şeylere acele etmen için tetikleyebilir. Ancak sakin kalmak ve gergin ortamlarda acele ile kararlar almamak sana daha iyi gelecek. Kendini geliştirmek için iyi bir fırsatın olabilir bugün. Sadece kendini bir şeyler için zorlamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kilo kaybetme konularında aceleci olmaman gerektiğini hatırlayabilirsin bugün. Sağlıklı ve istikrarlı bir değişimin, hızlı sonuçlardan çok daha kıymetli olduğunu gözlerinle görmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbete dikkat etmen gerekebilir bugün. İstemediğin veya hazır hissetmediğin şeyler için acele etmemelisin. Sevdiğin kişiye, seni rahatsız eden şeyleri açık açık dile getirmen gerekecek bugün.

Para

Bugün parasal konularda elde edeceğin başarılar, arkadaş çevrenden alacağın güzel sözlerden daha kıymetli olmayacak. İnsanlarla arandaki mevzulara daha fazla özen gösterebilir ve parayı bir kenara bırakabilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Hayatının kontrolünü eline alman gereken bir gün olacak. Etrafında olan biten şeylere kapılarak savrulmak yerine yere daha sağlam adımlarla basman gerekebilir. Kaosta sağlam kalmak zor olsa da bunu bugün başarman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve kaslarını hareket ettirmek, ağrı ve tutulmalara karşı önlem alman için iyi bir başlangıç olabilir. Bu konuda yapabileceğin bir diğer şey de stresten olabildiğince uzak kalmak olacak bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile arandaki iletişim daha da artabilir. Eğer kimseden hoşlanmıyorsan senden hoşlanan birisi ile iletişim kurabilirsin. Aşkta daha fazla iletişimin olacağı bir gündesin. Bazı şeyler seni şaşırtabilir bugün.

Para

Bugün maddi konularda dikkatli davranman gerekebilir. Kendini ve bütçeni yormayacak tercihler yapmak sana daha iyi gelecek. Masrafları yapıp pişman olmak yerine en başından harcayacağın parayı ayarlamak sana daha iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün hayatında büyük değişimler olabilir. Beklenmedik bazı durumlar daha farklı ve daha büyük düşünmene sebep olabilir. Bu enerjinin hayatında sıkıntı çıkarmaması için sakin kalmalı ve yapıcı olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresli durumlardan kaçmak mümkün olamayabilir belki, ancak bunlara karşı nasıl tepkiler vereceğini sen belirleyebilirsin. Kas ağrıları ve gerginliklere karşı esneme hareketlerini artırman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Son zamanlarda aşk konularında kafan çok karıştıysa eğer bugün bu karmaşayı sonlandırman için bir enerji bulabilirsin kendinde. Hem kendin hem de sevdiğin kişi için daha güzel kararlar alabileceğin bir gündesin.

Para

Bugün maddi konularda atmak istediğin adımlar çok bariz olabilir. Parasal konularda kendini ilgilendiren mevzuları içinde tutman önemli olabilir. Çevrendeki insanlarla ne paylaştığına dikkat etmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Beklenmedik gelişmeler, planlarını bozabilir belki ancak sana daha farklı düşünmek için de bir şans tanıyabilir bugün. Etrafında olan bitene dikkat etmek ve neler yapabileceğini görmek için biraz daha yaratıcı olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelecek bugün. Stresi bir yere kadar kaldırabileceğini kendine hatırlatman gerekecek. Sağlığını ön planda tutarak hareket etmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak isterken farklı konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Başka şeylere öncelik vermen aranızda bir soğukluk girmesine sebep olabilir. Bunun önünü almak için iletişim konularına dikkat etmen gerekecek.

Para

Bazı şeyleri aceleye getirmemeli ve dikkatli davranmalısın bugün. Parasal konularda atacağın adımlar da buna dahil. Maddi konularda daha dikkatli davranmak ve sonuç elde etmek için acele etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün algılarını açık tutmalı ve etrafta olan bitene dikkat etmelisin. Maddi konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsin. Hayatında değişmesini istediğin konularda, alacağın kararlarda dikkatli davranman gerekebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı ve dikkatli beslenme konularına özen göstermen gerekebilir. Yediklerine dikkat etmen gün içerisindeki enerjinin de yükselmesini sağlayacak. Sağlık açısından daha iyi tercihler yapmalısın bugün.

Aşk

Aşk ve ilişkiler konusunda normalde hiç girmeyeceğin muhabbetlere girebilirsin bugün. Sevdiğin kişinin senin kalbini kırarak bazı yollarda ilerlemesi olası. Kendi mutluluğunu öncelik almak sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün parasal konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Maddi konularda bazı şeyler senin için önem kazanacak. Eline ne kadar para geçtiğine daha fazla dikkat edeceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün büyük bir mevzu ile uğraşmak zorunda kalabilirsin. Bazı konuların seni normalden daha fazla oyalaması yorulmana sebep olabilir. Seni ilgilendirmeyen, gereksiz gördüğün bütün mevzulardan geri çekilmek ve sadece önem verdiğin konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde yorgunluklara ve negatif duygusal birikimlere karşı dikkatli olmalısın bugün. Stresin seni çok daha fazla yorması olası. Günün sonunda yeterince dinlendiğinden ve vücuduna dikkat ettiğinden emin olmalısın.

Aşk

Eğer sevdiğin kişi ile arandaki mevzular seni çok fazla yoruyorsa kendine biraz zaman tanıman gerekebilir. Bazı konularda kafanı toparlamak için zamana güvenmen gerekebilir. Sevdiğin kişi ile aranızdaki durumu aceleye getirmemelisin.

Para

Parasal konularda nasıl adımlar attığına dikkat etmen gerekecek. Eğer son zamanlarda maddi konularda sürekli sıkıntı yaşadıysan bunun sebebini uzakta aramaman gerekebilir. Kendine karşı sert davranman gerekebilir bu konuda.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün enerjin yükselecek ve birden fazla konuya odaklanabileceksin. Seni sıkan ve artık etrafında görmek istemediğin mevzular varsa bugün bunlara bir sonuç bulabilir ve kendi yoluna devam edebilirsin. Kendini özgür bırakmak önceliğin olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konularında dikkatli davranacağın bir gün. Sana yarayan gıdaların tüketimini artırabilir, sana yaramayan alışkanlıklarından kurtulmak için daha akıllıca tercihler yapabilirsin. Kendini çok daha iyi hissedeceksin bugün.

Aşk

Aşk konularında istediğin gibi gelişmeler yaşamıyorsan kendi yoluna gitmeyi tercih edebilirsin bugün. Mutluluğunu önceliğin olarak alacağın ve sana mutluluk vermeyen mevzuları sonlandıracağın bir gün olacak.

Para

Bugün iş ve maddi konularda farklı bakış açısı sahibi olmanın faydasını görebilirsin. Olaya olması gerektiği gibi yaklaşmamak daha güzel sonuçlar sağlamanı kolaylaştırabilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Hayatında görmek istediğin değişimler ve büyüme bugün daha somut bir şekilde karşına çıkabilir. Fırsatlarını dikkatle değerlendirmen ve geleceğini düşünerek hareket etmen gereken bir gündesin. Önemli kararlar alırken dikkatli olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman tanımak ve bazı şeyleri dikkatle düşünmek, stresi yenmek için kendine zaman vermeni sağlayacak. Vücudunda biriken negatiflikleri çözmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir bugün.

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile konuşman olası. Eğer bir sevdiğin varsa bu kişi ile ikiniz için de önem taşıyan bir konuşma yapman olası. Bazı mevzuların daha rahat konuşulacağı bir gündesin.

Para

Bugün maddi konularda fazla riske girmemelisin. Parasal konularda mantıkla hareket etmek ve ani isteklere göre çıkış yapmamak senin için daha doğru olabilir. Gereksiz masraflara karşı önlemini almalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Ekim 2019 Cuma)

Genel

Bugün hayatın ile alakalı önemli kararlar alabilirsin. Bazı önemli insanlarla önemli şeyler konuşabilir ve bir karar alarak yoluna nasıl devam edeceğini şekillendirebilirsin. Ne istediğine dikkat etmen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareket kabiliyetini artırmak ve yediklerine dikkat etmek önceliğin olabilir. Hem sindirim sistemini yormamak hem de kaslarının hareketlerini artırmak için yediklerine ve tükettiğin su miktarına özen göstermen gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda önemli konuşmalar olabilir bugün. Birbirinizi olduğu gibi anlamak ve yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için çaba göstermen gerekecek. İkiniz için önem arz eden bir konu gündeme gelebilir.

Para

Bugün maddi konularda kendi isteklerine öncelik verebilirsin. Parasal açıdan kendi hedeflerini daha dikkatli seçmek ve sana söylenilenle yetinmemek gün içerisinde maddi konularda atacağın adımları etkileyecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel