11 Aralık 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Aralık 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Güzel bir gün geçirmen mümkün. Gün boyunca olumlu düşünmek daha çok güzel şeyle karşılaşmanı sağlayacak. Strese sokacak düşüncelerden uzak durmak kendini geliştirmek için daha çok imkanla karşılaşmana yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kaygı ve stresten uzak durmak senin için önemli olacak. Seni zora sokacak her türlü durumdan ve insandan uzak durmakta yarar var. Egzersize ağırlık vermek senin için daha iyi olabilir. Uzun yürüyüşler yapmak kendine yoğunlaşmanı sağlayabilir.

Aşk

Kendini birden yeni başlayan bir ilişkinin içinde bulabilirsin. İlerleyişini kontrol edemediğin bu ilişkinin seni tüketmesine izin vermemek iyi olacak. Biraz ağırdan gitmekte fayda var.

Para

Bir yakının maddi olarak senden yardım isteyebilir. Ona yardımcı olurken kendini zor durumda sokmamaya dikkat etmelisin. Yardımcı olmak seni maddi olarak zorlayacaksa kendini öncelikli tutmakta fayda var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Olası anlaşmazlıkların üzerinde kötü bir etki bırakmasına müsaade etmemelisin. Gereksiz tepkiler verip insanların senden uzaklaşmasına sebep olamamak iyi olacak. Tartışmaları uzatmak yerine çözüm için uğraşmak daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına daha çok hareket katmayı düşünebilirsin. Gün içinde daha çok yürüyüş yapmak senin için daha yararlı olacak. Egzersiz programını değiştirmeyi dahi düşünebilirsin. Yağlı yiyeceklerden uzak durmakta fayda var.

Aşk

Karşına çıkacak insanların seni şaşırtmasına izin vermelisin. Onlarla yapacağın konuşmalarda yaratıcı olmak senin için önemli olacak. Çok farklı konu başlıkları seçip bunlar hakkında bir konuşma açmak işini kolaylaştırabilir.

Para

İş ortamında düşündüğün değişikliği yapmak için uygun vakti bulmak mümkün olacak. İçinde bulunduğun durumu iyi kontrol edip senin için en kazançlı olacak imkanı değerlendirmek seni mutlu edecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün duygusal tepkiler vermekten kaçınmak senin için daha iyi olabilir. Mantıklı kalmak için aşırı tepkiler vermemeye çalışmak senin için önemli olacak. Olayların kontrolünü kaybetmemek için duygusallıktan uzak durmakta fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde daha hareketli olman gerekebilir. Enerjini korumak için daha dikkatli olmak isteyeceksin. Yediklerine dikkat etmek enerjini daha kolay yenilemeye yardımcı olabilir. Egzersiz konusunda daha istekli olmakta fayda var.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere açık olmakta yarar var. Arkadaşlarınla sosyalleşmeye devam ettikçe karşına yeni fırsatlar çıkabilir. Bunları değerlendirmek için daha istekli olabilirsin. İleride mutlu olacağın bir ilişkiye başlamak senin için mümkün olacak.

Para

İçinde bulunduğun durum istediğin işte ilerlemeye imkan sağlayabilir. Programına sadık kaldıkça düşündüğün gelişmeyi gerçekleştirmen mümkün olacak. Zaman ilerledikçe eline geçecek paralar seni sevindirecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Yanındaki insanların seni kötü etkilemesine izin vermemelisin. Olumsuz düşünceleriyle seni etkisi altına almak isteyenlerden uzak durmak senin için iyi olacak. Kendini daha özgür hissedeceğin yerlere geçmek iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yalnız kalmak senin için önemli olabilir. Kendinle baş başa kalıp düşüncelerini anlamaya çalışmak senin için iyi olacak. Başkalarının etkisinde kalmamak için ayrıca özen gösterebilirsin. Egzersiz için daha istekli olmakta fayda var.

Aşk

Hoşlandığın insanla daha çok karşılaşma şansın olabilir. Eline geçecek fırsatları senin için en iyi olacak şekilde değerlendirmek iyi olacak. Onunla birlikte olduğun zamanlarda abartıdan kaçınmak senin için önemli bir artı olacak.

Para

Düşündüğün gelirleri elde etmek beklediğinden uzun sürebilir. Ama planına ve programına uymaya devam etmek bu paraları önünde sonunda almanı sağlayacak. Beklediğin gelişmeyi gerçekleştirmek için çalışmaya devam etmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Yanındaki insanların desteği sayesinde kendini daha güçlü hissedebilirsin. Karşılaştığın zorlukları atlatmak için arkadaşlarının desteğini almak sana iyi gelecek. Onlarla birlikte ilerleme şansı yakalamak senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine gereken önemi gösterdiğinden emin olmakta yarar var. Gün içinde daha fazla hareket ettiğinden emin olmak senin için iyi olacak. Yürüyüş yapmayı ihmal etmemelisin. Hafif yiyecekler tercih etmek gün içinde rahat etmene yardım edecek.

Aşk

Partnerinle olası gelecek planları hakkında konuşmak senin için önemli olabilir. Aklındaki şüpheleri onunla paylaşmak ilerisi için iyi olacak. Sonraki adımları atmak için daha kolay karar almanızı sağlayacak.

Para

Harcamalarında daha dikkatli olmak senin için iyi olacak. Geleceğe yönelik yeni önlemler almak daha rahat etmene yardımcı olabilir. Eline geçen paranın bir kısmını birikim için değerlendirmek senin için önemli olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır ertelediğin işleri halletmek için gereken zamanı bulacaksın. Ev işlerini bir an önce bitirmek sana kendin için kullanacağın daha fazla zaman sağlayacak. Bu sürede kendini geliştirmek için yeni yöntemler bulmak isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için daha fazla önlem almak isteyebilirsin. Uzmanlarla görüşmelerini geciktirmemekte fayda var. Alacağın önlemler, karşına çıkacak değişikliklere uyum sağlamaya yardımcı olacak. Diyet programına daha çok özen göstermekte yarar var.

Aşk

Yeni ilişkilere açık olmak ileride güzel bir ilişki yaşama ihtimalini artıracak. Girdiğin ortamlarda ilgi odağı olmak seni korutmamalı. Bu durumu lehine kullanıp olumlu gelişmelere hazır olmakta yarar var.

Para

Karşına çıkacak fırsatlar seni bir seçim yapmaya zorlayabilir. Güvendiğin insanlardan yardım istemek bu seçimi senin için daha da kolaylaştıracak. Sevdiklerinin de desteğiyle yaptığın seçime göre ilerlemek sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Yeniliklere kendini daha açık tutmak ilerleme için daha yararlı olacak. Planlarını yaparken yeni yöntemlerden daha çok yararlanmayı düşünebilirsin. Eski usule dönmek yerine kendini yeni yaklaşımlar konusunda geliştirmek daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjik olmanın hakkını vermek isteyebilirsin. Yürüyüş yapmak, temiz hava almak sana iyi gelecek. Kendini yenilemek için daha istekli olacaksın. Hafif yiyecekler tercih etmek iyi olacak.

Aşk

Arkadaşlarınla birlikte yeni ortamlara girmekten çekinmemen gerekecek. Birlikte yeni insanlarla tanışmak sana aşk konusunda yeni fırsatlar sunabilir. Senin için uygun olan en makul seçeneği değerlendirmek mümkün olacak.

Para

Yeni iş imkanları hakkında daha cesur davranman gerekecek. Seçimini yapıp arkasından kararla gitmek ileride daha fazla imkan ve fırsatlar karşılaşmanı sağlayabilir. Maddi konulardaki şansın dönecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Başkalarının sana ne yapmanı gerektiğini söylemesine fırsat vermeyeceksin. Kendi kararlarınla ayakta durmak, kendi istediğin yolda yürümekten vazgeçmemen gerekecek. Başkalarının ne dediğini önemsemek yerine kendi düşüncelerine daha çok odaklanmakta fayda var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ne olursa olsun sakin kalmak senin için iyi olacak. Etrafındaki insanların lafıyla hareket etmemelisin. Her zaman kendi huzurunu öncelikli tutmak daha makul kararlar almana yardımcı olacak. Zihnini açık tutmak için meditasyon sana yardımcı olabilir.

Aşk

Geçmişte kalmış bir ilişkinin tekrar gündeme gelip seni rahatsız etmesi mümkün. Gerekenden fazla zaman ayırıp gününü harcamasına müsaade etmemelisin. Olayları çözüp kesin bir sonuca bağlamak iyi olacak.

Para

İş konusunda daha yeni düşüncelere açık olmakta yarar var. Senin için daha faydalı olacak yatırımları kovalamak isteyebilirsin. İş konusunda kararlı kalmak ileride büyük paralar kazanmak için çok yardımcı olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Her zamankinden farklı etkinlikler için zaman ayırmaya çalışmakta yarar var. Bakış açını geliştirmek senin için daha iyi olacak. Başka insanların olaylara nasıl baktığını gördükçe kendini olumlu yönde değiştirmek senin için daha yararlı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gümlük rutininde ufak değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Hayatına az da olsa hareket katmak sana iyi gelecek. Dikkatini sıkıcı işlerden uzaklaştırıp kendi sağlığına yönelmekte fayda var. Yediklerin konusunda daha dikkatli olmak sana iyi gelecek.

Aşk

Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmekten kaçınmamalısın. Görüştüğün insanlarla aranda mükemmel bir uyum sağlayıp kafa dengi olmanın keyfini çıkarmak mümkün olabilir. Yeniliklere açık olmak her zaman iyi olacak.

Para

İş yoğunluğunu azaltmak senin için iyi olacak. Üzerindeki yükü ve sorumluluğu dağıtmak daha rahat karar vermene yardımcı olabilir. Arkadaşlarından yardım istemek işlerinde ilerlemene yardımcı olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Özel hayatında senin için önemli değişiklikler yaşanabilir. Bunlara alışmak için daha dikkatli olmakta fayda var. Arkadaşlarından bu konuda yardım istemek değişime alışmanı kolaylaştıracak. Yeni düzenin hakkında daha istekli davranmak ta yarar var.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Olumlu düşünmeye devam etmen gerekecek. Kötü düşüncelerden ve bunlara sebep olan insanlardan uzak durmakta yarar var. Hayatını daha olumlu şekilde etkileyecek ortamlar sana daha iyi gelecek. Egzersiz konusunda yeniliklere açık olmayı düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla gelecek hakkında fikir ayrılığı yaşayabilirsin. Olası sorunları büyümeden çözmek için daha dikkatli olmak isteyeceksin. Yapıcı olduğun sürece hiçbir sorun sana fazla zarar veremeyecek.

Para

Yatırımlarının karşılığını almaya başlayacaksın. Gelirinin artması kendini başka şeyleri değerlendirirken görmene yardımcı olacak. Yeni fırsatlar konusunda daha cesur davranmak senin için daha mümkün olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Yaratıcı etkinlikler için daha çok zaman ayırmak senin için daha yararlı olacak. Kendini geliştirmek için gereken ilhamı bu sayede bulman mümkün olabilir. Yaratıcı yönünü geliştirdikçe yeni fırsatlarla karşılaşman daha mümkün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak daha iyi hissetmek için yeni şeylere açık olmak isteyebilirsin. Egzersiz hakkında değişiklik yapmayı düşünebilirsin. Uzmanlardan bu konuda yardım istemek sana iyi gelebilir. Ağır ve yağlı yiyeceklerden uzak durmakta fayda var.

Aşk

Partnerinle arandaki uyumun istediğin gibi arttığını görmek seni mutlu edecek. Bu fırsatı değerlendirip beraber daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. Yeni ve farklı etkinlikler tercih etmek birbirinizi daha iyi anlamak için fırsatlar sunabilir.

Para

Karşına çıkan fırsatları değerlendirdikçe kendine olan güveninin arttığını göreceksin. İş konusunda daha kararlı bir hale gelmek senin için iyi olacak. Eline geçecek paranın düzenli olarak artması bu şekilde mümkün olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2021 Cumartesi)

Genel

Gelecek ile ilgili planlarını gerçekleştirmek için daha şanslı hissedeceksin bugün. Enerjinin yenilendiğini hissetmek ilerlemek için büyük bir güç toplamana yardımcı olacak. İlerisi için olumlu düşünmeye devam etmekte fayda var.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularını düzenlemek için daha özenli davranmak isteyebilirsin. Meditasyon yapmak senin için daha iyi olacak. Yediklerine özen gösterirken egzersizi ihmal etmediğinden emin olmakta yarar var.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmaktan çekinmemelisin. Tanıştığın insanlarla keyifli bir sohbet içine girmek sana iyi gelecek. Olası bir ilişki için kendini hazırlamakta yarar var. Zaman geçirdikçe bu insanla bir ilişki yaşama ihtimalin olabilir.

Para

Eline geçecek paraları değerlendirirken dikkatli davranmak isteyeceksin. Yeni fırsatları değerlendirmek senin için iyi bir yöntem olacak. Yeni yatırımlar hakkında daha cesur davranmak sana iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel