11 Aralık 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Aralık 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Hayat tarzını geliştirecek, sana ilham verecek şeylere odaklanman olası. Deyim yerindeyse kendi hayatını tasarlayabilirsin. Zihnini yeni şeylere açmak sende çok faydalı bir etki bırakabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evde yapacağın egzersizler ve özellikle de esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için bu tür hareketleri bir rutine dökebilir ve kendine bir alan yaratarak spora odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşkı kontrol edemeyeceğini görebilirsin. Bir şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Sevdiğin kişiyle bazı durumları zorlamamak ve iletişim için acele etmemek daha doğru olacak.

Para

Bugün kendi hayatına yatırım yapacaksın. Yapacağın masraflara yatırım gözüyle bakmalısın o yüzden. Geleceğin için ihtiyaçlarını gidermek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün biraz dinlenmen gerekecek. Kafanı toparlamalı, sakin kararlar almalı ve acele etmemelisin. Hayatında bir şeyleri değiştirmeden önce biraz zaman harcaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Zihinsel yorgunluğun vücuduna vurmaması için biraz önlem alman gerekebilir. Dinlenmeye özen göstermek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalara açık olabilirsin. Aranızda daha keyifli bir muhabbet oluşabilir. Aşk konularına daha rahat odaklanabilirsin.

Para

Bugün maddi açıdan biraz daha rahat olman gerekecek. Sahip olduğun şeylere şükretmek ve elindekilerle yetinmek sana daha iyi gelebilir. Eline geçen paraları harcamak için acele etmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Büyük kararlar almadan önce iki kere düşünmelisin bugün. Eğer bir şeylere iki kere odaklanırsan ortadaki farklılıklar ve içine sinmeyen mevzular daha net kendini belli edebilir. Sağlam düşünmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Şekeri azaltman gerekecek. Verdiği anlık keyif haricinde hiçbir etkisinin olmadığını bilmelisin. Kan şekerini zıplatmadan, daha sağlıklı beslenerek keyifli bir enerji yakalamaya odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün kafanı dinlemek aşkta daha doğru kararlar almanı sağlayabilir. Hayatında birisi olmasa bile romantik bir film izlemek bile sana daha iyi bir enerji sunacak. Kendince bir gün geçirmelisin.

Para

Bugün sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelebilir. Daha büyük ve daha fazla şeye sahip olmayı istemek yerine elindekilere şükretmek sana çok daha iyi bir enerji verecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün disipline daha fazla özen göstereceksin. Hareketlerinde tutarlı olacak ve işlerini yoluna koyabileceksin. Bu kararlı ve net tutumun çevrendekilerce takdir toplayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Açık havada ufak bir yürüyüş kan dolaşımın için önemli olabilir. İnsanlara çok fazla yaklaşmadan yürüyüş yapmak senin için önemli olacak. Kaslarını hareket ettirmelisin bugün.

Aşk

Aşkta daha net olacaksın. "Benim hislerim bu" diyebileceksin. Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek için iyi bir gün. Sadece karşı tarafı bir şeyler için acele ettirmemelisin.

Para

Yarım kalan işleri bitirmek sana iyi gelecek. Sağlam hareketlerle maddi konuları bir yoluna koyabileceksin. Kendini ve bütçeni kuvvetlendirecek işlere odaklanacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla daha iyi anlaşacaksın. Onlarla iş birliği konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Bir lider olarak kime nasıl rol biçeceğin sana düşecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Temizlik için iyi bir gün olabilir. Yaşadığın ve çalıştığın ortamları temizlemek sana daha iyi gelecek. Sağlığına odaklanmak için temizlik planlarını öne alabilirsin.

Aşk

Bugün eski aşklar gündeme gelebilir ve bazı şeylere üzülebilirsin. Ancak geçmişte kalan şeylerden sadece iyi olanları hatırlamak bir yanılsama olacak. Bunu aşmak için biraz kendince vakit geçirmen gerekebilir.

Para

Bugün kendi isteklerin için kesenin ağzını açabilirsin. Ama bu konuda aşırıya kaçmamak için özenli olman gerekecek. Kendine bir bütçe düzenlemek daha doğru olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

İnsanların senin yumuşak yüzünden faydalandığını hissetmen olası. Bazıları senin paranı, senin zamanını, senin kaynaklarını senden daha fazla düşünüyor olabilir. Bu konuda sağlıklı sınırlar çekmek sana düşecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün virüse karşı önlemlerini artırmak isteyeceksin. Hem eve giren eşyaların temizliği hem de insanlarla olan mesafen öncelikli olabilir. Sağlığına ekstra özen göstermelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında kendine zaman tanıman gerekecek. Bugüne kadar yaşananları gözden geçirmen gerekebilir. Bir şeyleri daha iyi anlamak için kendince bir zaman iyi gelecek.

Para

Yanlış anlaşılmalardan uzak durmak ve nerede durduğunu anlamak için iletişimi kuvvetlendirmen gerekebilir. Maddi konularda ayakların yere sağlam basmalı yoksa bazıları bu yanlış anlaşılmaları kendi lehlerine kullanabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Daha önceden zor ilerleyen konular, hatta ilerlemeyen konular bugün çok daha rahat akabilir. Sıkıntıları rahatlıkla çözebilirsin. Keyifli konulara vakit ayırabilirsin. Bu enerjiyi iş bitirmeye vermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli, gazlı içeceklerden uzak durman gerekebilir. Zira kan şekerini zıplatan bu içecekler seni gereğinden fazla yorabilir. Sindirim sistemini yormamak ve daha sürekli bir enerji için bu tür içecekleri kesebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin neler düşündüğünü merak edeceksin. Bunun için onunla iletişime geçmek isteyebilirsin. Ancak merak kediyi öldürür derler. O yüzden bir şeylerde ısrarcı olmamalısın.

Para

Maddi anlamda kendi kazancına odaklanman gerekecek. Başkasının parasıyla plan yapmamalısın. Bağımsız olmak ve kendi parana göre hareket etmek daha doğru olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün istediğin şeyleri yoluna koyabileceksin. İşlerin yoluna girecek. Kendini daha iyi hissedeceksin. İş bitiriciliğin sana güzel bir enerji verebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun bol su tüketimine ihtiyacı olabilir. Hem toksinlerden kurtulmak hem de enerji seviyeni artırmak için daha fazla su tüketmelisin. Bol bol su içmek sana çok daha iyi bir enerji verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda yaşanan gerginlikleri çözmenin tek yolu sağlıklı bir iletişim kurmak olacak. Bugün bu konuda daha açık olmalısın. İletişim kurmak sana düşebilir.

Para

Yarım kalan meseleleri halletmek, ödemeleri kontrol etmek sana iyi gelebilir. Günün erken saatlerinde bütün işlerini bir yola koyabilirsin. Böylece günün geri kalanında yeni şeylere odaklanabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Yeni şeylere başlamak için güzel bir gün olacak. Farklı konulara odaklanmak zihnini açabilir. Yeni şeyler öğrenmek ve güzel projelere odaklanmak için iyi bir gün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku konusunda daha dikkatli olman gerekecek. Gece vakti gelince sızmak vücudunu dinlendirmek için yeterli olmayabilir. Bedeninin yeteri kadar melatonin salgılaması için doğru zamanda yatağa girmelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabilirsin. Aranızdaki iletişim daha da artabilir. Önceden çözülmeyen şeyler bugün daha rahat akabilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Maddi açıdan elini kuvvetlendireceksin. İsteklerine odaklanacak ve kendi paranın hesabını kendin tutacaksın. Maddi açıdan daha bağımsız olman olası.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün herkesin çok güzel işler başardığını ama senin elinde hiçbir şey olmadığını düşünebilirsin. Bu yanılgıdan kendini çıkarmak sana düşecek. Başkaları ile kendini kıyaslamamak daha iyi etkiler oluşturabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün bünyeni fazla yormamalısın. Enerjini doğru kullanmalı ve bağışıklığını kuvvetlendirecek şeylere odaklanmalısın. Sıcak şeyler içmek ve sıkı giyinmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta mantığa ihtiyacın olacak. Sadece kafana göre hareket etmemeli, bir şeyleri gözlemleyip doğru bir biçimde anlamlandırabilmelisin. Bu da analiz demek, bunun için zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Maddi konularda yeni kararlar alıp farklı şeylere başlamak sana daha iyi gelecek. Yeni bir iş, yeni bir proje, daha farklı konular gündemine gelebilir. Bu etkiyi iyi değerlendirmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün keyfin yerine gelecek. Hayatından zevk alacaksın. Odaklandığın her konuda güzel şeylere ulaşabileceksin. Bu keyifli etkiyi sonuna kadar kullanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek önemli olabilir. Özellikle de kış sebzelerinden tüketmek. Güzel bir tencere yemeği yapmak sana iyi bir enerji verip bünyeni sağlamlaştırabilir.

Aşk

Aşk konusunda yeni bir adım atmadan önce kendi hislerinden emin olman gerekecek. Eğer hoşlandığın birisi varsa ama bu kişi ile alakalı kafan hala karışıksa, bir şeyleri aceleye getirmemelisin.

Para

İşleri halletmek seni çok mutlu edecek. Günün erken saatlerinde işlerini bitirmek ve maddi konuları düzenlemek, günün geri kalanında istediğin biçimde harcamalar yapmana da yol açabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2020 Cuma)

Genel

Bugün ilgilendiğin her konuda doğru kararlara ulaşabileceksin. Konsantrasyonun yerinde olacak. Doğru zamanda doğru şeylere odaklanmanın faydasını göreceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Doktora gitmek zor olabilir, özellikle de bu zamanlarda. Ancak bir şeyleri ertelememen gerekecek. Sağlığına özen göstermen için doktor randevularını bir düzene koyman gerekebilir bugün.

Aşk

Yeni bir aşka yelken açabilirsin. Yeni birisi ile tanışıp onunla güzel muhabbetler kurman olası. Daha farklı muhabbetlere odaklanmak sana çok daha iyi gelecek.

Para

Maddi kararlar alırken doğru şeylere odaklanacaksın. Kararların mantıklı olunca da güzel kazançlara ulaşabileceksin. Sadece kazanç konularında da değil, harcamalarını da doğru belirleyeceksin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel