11 Aralık 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Aralık 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Hayata negatif yönden bakarsan birçok sıkıntı göreceğin bir gündesin. Ancak pozitif bakmayı seçersen beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Kendine bir iyilik yapmalı ve pozitif kalmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Temizlik ve hijyen konuları genel olarak sana daha iyi gelebilir. Hem yaşama alanının temizliği hem de kişisel hijyene daha fazla özen göstermelisin. Kendini daha iyi hissetmek ve sağlıklı olmak için bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiden sır saklamak seni yoruyor olabilir. Ona karşı dürüst olmak ve kafanı sıkan mevzuları dile getirmek daha önemli olacak. Aşk ve ilişkiler konusunda dürüstlüğün önemini gözlerinle görebilirsin.

Para

Maddi konuların diğer konulardan öne çıkacağı bir gün olabilir. Hareketlerin ve sonuçları parasal kaygılarla şekillenebilir. Kendini bu konularda çok fazla germemek daha iyi olacak senin için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Yeni fikirler üretmek ve bu fikirleri insanlarla paylaşmak senin için daha kolay olabilir. Hem iş hem de sosyal konularda daha keyifli olacaksın. Bazı mevzuları çözmek sana daha fazla kuvvet verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu enerjiyi güzel bir yürüyüşe veya egzersiz programına kullanmak sağlığın için daha iyi olabilir. Kan dolaşımını artırmak için daha fazla hareket etmen gereken bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çekmek ve onunla daha keyifli vakitler geçirmek için biraz çaba göstermen gerekebilir. Bazı tekliflerin senden gelmesi ve bazı konuları senin halletmen aşk konusunda daha iyi olabilir.

Para

Parasal konularda daha keyifli bir gün geçireceksin. Elde ettiğin paralar seni mutlu edebilir. Bazı şeyleri yoluna koymak ve üretken davranmak sana çok daha iyi sonuçlar kazandıracak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün ailenle keyifli bir vakit geçirmek her şeyden önce gelebilir. Sevdiğin insanlara öncelik vermek ve mutlu bir ortam yaratmak sana da çok iyi gelecek. Bugün daha keyifli bir vakit geçirmek için insanlarla vakit ayırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutinine ve öz disiplinine özen göstermen gereken bir gün. Bazı programları devam ettirmek seni zorlasa da sağlığın için devam etmen gerekecek. Egzersiz ve diyet konularında daha azimli olmalısın.

Aşk

Aşk konusunda keyifli bir gün seni bekliyor olacak. Kendini ifade etmek daha kolay olabilir. Aşk konularında daha rahat adımlar atabilirsin. Cesaretin ve azmin güzel bir ilişkinin kapısını çalabilir.

Para

İstikrarlı hareket daha fazla para kazanmana vesile olabilir. Devam ettiğin yolda sebat etmek sana iyi gelecek. Şuan eline para geçmiyor diye vazgeçmemeli ve elinden geleni yapmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Eğer hoşlandığın ancak ilgisini çekemediğin bir insan varsa bu kişiyle bugün daha fazla vakit geçirebilirsin. Onu anlamak ve ona kendini ifade etmek bugün senin için kolaylaşabilir. Aşk konularına yoğunlaşabileceğin bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunu çok fazla yormamak ve biraz dikkatli davranmak önemli olabilir senin için. Enerjini gereksiz yere harcamak yerine kendine zaman ayırmak bugün sağlığın için daha iyi etkiler oluşturabilir.

Aşk

Aşk konularında kaygıları geride bırakman gerekebilir. Daha pozitif olana yönelmek için biraz azmetmen gerekecek. Sevdiğin kişi ile alakalı kafana takılanları daha rahat dile getirebilirsin.

Para

Bugün maddi konularda beklenmeyeni görme ihtimalin var. Kendini sürprizlere açmalısın. Hem iyi, hem de kötülere… Biraz daha esnek davranmak ve bütçeni yeniliklere açmak daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların ilgisini çekebileceğin bir gündesin. Bu ilgiyi, bir süredir halledemediğin bazı mevzuları çözmek için kullanmak sana daha iyi gelebilir. Halledilmesi gereken konulara öncelik vermelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla hareket etmek ve egzersizi günlük rutinine sokmak senin için önemli olacak. Daha aktif olmak, enerjini daha dikkatli kontrol etmeni de sağlayacak. O yüzden bugün hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda kendini yeni olana açabileceksin. Fakrlı insanlar, farklı konuşmalar, yeni bir aşk gündemine girebilir. Bazı konularda kendi düşüncelerini değiştirmen gerekebilir aşk için.

Para

Risk alman gereken bir gün olabilir. Parasal konularda atacağın adımlar sana daha fazla gelir getirebilir. İş ve kariyer konularında biraz daha atak davranabilir ve hareketlerini parasal bir eksende şekillendirebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün şans senden yana olacak. Atacağın adımlar da çok şanslı olabilirsin. İnsanlarla arandaki muhabbeti şekillendirecek olan bu güzel ve pozitif etkiyi sonuna kadar değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz türü veya farklı bir diyet, vücudunun ihtiyaçlarını daha iyi karşılamanı sağlayabilir. Farklı bir egzersiz programı hazırlamak ve yeni bir rutin oluşturmak sağlığına iyi gelecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin bazı hayallere daldığını görerek onu uyarmak isteyebilirsin. İlişkinizde gerçekçi olmaya daha fazla özen göstereceksin bugün. Aşk konularında aceleci olmamak bu konularda daha sağlam adımlar atmanı sağlayabilir.

Para

Uzun vadeli planlara odaklanmak maddi açıdan daha iyi olabilir. Sadece bugün eline para geçmedi diye bir daha eline para geçmeyecek diye bir kaide olmadığını görmen gerekecek. İleriyi düşünerek adımlarını şekillendirmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün denge sağlamak senin için daha kolay olabilir. Hem iş hem de sosyal konularda daha rahat davranabilirsin. Bazı konularda keyfin daha da yerine gelebilir ve mutlu hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve meditasyon, ihtiyacın olan bir egzersiz olabilir. Hem kaslarında biriken gerginliği almak hem de zihnini boşaltmak bugün sana daha iyi bir etki sağlayacak.

Aşk

Aşk konularında yeni etkiler ve mutluluklar kapını çalabilir. Bugün ilişkiler konusunda daha rahat hareket edebilirsin. Kendini daha rahat ifade edeceğin bir gün olacak senin için.

Para

Ailevi mevzulara daha fazla para harcaman gerekebilir bugün. Huzur ve mutluluk için hane içerisindeki bazı sorumluluklara odaklanman gerekecek. Parasal açıdan önceliği ailene verebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanların ilgisini kazanmak senin için çok kolay olacak. Herkesin konuştuğu isim olabilirsin. Güzel bir şekilde insan ilişkilerini idare edebilirsin. Sahne ışıkları senin olacak bugün!

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirmek ve bol bol gülmek, stres ve gerginlikleri üstünden atmana yarayacak. Kendini daha iyi hissetmek ve stresten uzaklaşmak için sevdiklerinle planlar yapmalısın.

Aşk

Aşk konularına kendini çok fazla kaptırıyor olabilirsin. Bugün biraz geri çekilmek ve bu konularda düşünmek sana daha iyi gelebilir. Hızlıca eyleme geçmek yerine kafanı toplamak iyi gelecek.

Para

Parasal konularda rahat olacağın bir gündesin. Büyük masraflara girmeyeceğin ve büyük paralar kazanma hırsına kapılmayacağın bir gün olacak. Bugün sahip oldukların seni mutlu edecek ve hayatına daha rahat odaklanacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla daha iyi anlaşabilirsin. Çevrende, senin ilgini çekmeye çalışan insanlar olabilir. İnsanlarla arandaki muhabbetin artışı, daha güzel konulara odaklanmana vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapmak hem temiz havayı içine çekmene hem de daha iyi hareket etmene vesile olabilir. Bugün dışarıda vakit harcayarak ihtiyacın olan enerjiyi ve oksijeni toplayabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda dürüstlüğün daha çok faydasını görebilirsin bugün. Sevdiğin kişi ile aranızda gerginlik yaratan bir durum hakkında dürüst olmak ve karşındaki insana açık davranmak senin için daha iyi etkiler oluşturacak.

Para

Bugün parasal konulara bakışını yenilemen gerekebilir. Sana iyi gelecek, daha fazla ilham sağlayacak ve farklı projelere odaklanmana vesile olacak konulara bakman senin için daha iyi olabilir. Para kazanmaya odaklanacağın bir gün olacak bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendi hayatına daha fazla odaklanacaksın. Bazı konularda adımlar atmak daha kolay olabilir. İsteklerini yönlendirmek ve hayatında karşına çıkan stresli durumlarla başa çıkmak daha kolay olabilir senin için.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlemini alman gereken bir gün. Stresin vücudunda birikmesi, kendini ağrılar şeklinde göstermesine sebep olabilir. Vücudunda ağrı birikmesini engel olmak için esneme hareketlerine özen göstermelisin.

Aşk

Sana sıkıntı veren bir ilişkiyi sonlandırmak isteyebilirsin. Kendi mutluluğuna odaklanmak, kendi hayatına vakit ayırmak ve seni geren, üzen ve enerjini sömüren kişilere elveda demek o kadar da zor olmayacak.

Para

Parasal konularda daha önceden karşına çıkabileceğini gördüğün sorunlarla karşılaşabilirsin. Ancak bu sıkıntının, önlemlerle çözülmesi olası. O yüzden dikkatini toplamalı ve algıları açık tutmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün sakin bir gün geçirmek önceliğin olmalı. Rahat ve keyifli bir gün geçirmek için kendine bir düzen kurman gerekebilir. Evinde daha sakin bir gün geçirmek için planlar yapabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek ve bünyeni korumaya almak önemli olabilir. Evde vakit geçirmek ve kafanı toparlamak için fırsat yaratmak sana daha iyi gelecek. Vücudunu dinlendirmek sağlığında iyi etkiler oluşturabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda tutarlı olmalı ve aceleci olmamalısın. Bazı konularda dikkatli düşünmek ve kendini biraz korumaya almak daha iyi olabilir. Hoşlandığın kişiyle aranızdaki durumları aceleye getirmemelisin.

Para

Fazla para harcamaman gereken bir gündesin. Bazı masrafları dikkatle planlamalı ve zamana bölmelisin. Bugün gereksiz masraflara, sadece içinden öyle geliyor diye girmemen daha doğru olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Aralık 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanların dikkatini çekeceksin. Daha fazla insan ile muhatap olman olası. Farklı kişilerle iletişim kurmak, bazı konulara daha farklı yaklaşmanı sağlayacak. Bugüne daha pozitif bakmayı öğreneceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek bugün sana daha iyi gelebilir. Gün içerisinde azalan enerjiyi artırmak için daha fazla su tüketmelisin. Vücudundaki toksinleri atmak için de su içmek sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye karşı hislerinin arttığını görebilirsin. Aşk konusunda kendini daha açık ve yapıcı hissedeceksin. Bazı konuların kendiliğinden gelişmesi seni daha da mutlu edebilir.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanların hareketleri senin için önemli olabilir. Senin kaybın, bir başkasının kazancı olabilir. O yüzden etrafındaki insanlarla iletişimi artırarak bu kaybı en aza indirgemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel