11 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Ağustos 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kalbini kırdığın insanlardan özür dilemen gerekecek. Çevrende yanlış anlaşılmalarla veya eksik iletişimlerle zorda bıraktığın kişiler olabilir. İğneyi kendine batırıp davranışlarından sorumluluk alman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresli bir gün olabilir senin için. Seni zihnen ve bedenen yoran şeylerle daha fazla zaman geçirebilirsin. Bu süreçte kendini bir nebze de olsa rahat ettirmek önemli olacak. Özellikle de kramp ve sırt ağrılarına dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırdıysan eğer bunu düzeltmen gerekecek. Bu konuda senin bazı çabalar göstermen ekstra önemli olabilir. Ona karşı ufak tefek de olsa bazı jestlerde bulunman aşkta daha iyi bir etki yaratabilir.

Para

İş ortamlarında dediğim dedik tavrın senin ne kadar iyi bir lider olduğunu göstermeyebilir. Çevrendekilerin fikrini alarak atacağın adımlar daha sağlıklı olabilir. O yüzden iş konularında kafana göre hareket etmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Kendini fazla zorlamaman bugün daha iyi olabilir. Özellikle de sağlık konularında daha özenli olman gerekecek. Vücudunu ekstra yormamalı, kendini hırpalamamalısın. Dinlenmek ve biraz sakin bir gün geçirmek iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kafanı toparlamak adına biraz daha uyuman gerekebilir. Kendini daha iyi hissedebilmek için biraz oturman gerekecek. İşleri başka bir güne ertelemek, kafanı boşaltmak daha iyi olabilir. Kendini zorlamamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin ve huzurlu bir gün geçirmek... İşte seni memnun edecek bir şey olabilir. Birbirinizi yormadan, kafanızı yormadan rahat bir güne odaklanmak çok daha iyi olabilir. Negatifliklerden birlikte sıyrılabilirsiniz.

Para

İş konularında aceleye gelmemesi gereken şeyler olabilir. Onlarla bugün tam olarak ilgilenemeyebilirsin. Ancak bazı şeylere farklı mühletler vermek, bunları başka bir güne almak daha iyi olabilir. Kendini yormamalısın bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kendine biraz zaman ayırman iyi olabilir. Gün içerisinde artan stres düzeyini düşürmek ve daha rahat bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Eğer erteleyebileceğin şeyler varsa bunları başka günlere koyman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek demek sadece evde yatıp tembellik etmek demek değildir. Kafanı toparlayabileceğin aktivitelere de odaklanabilirsin dinlenmek için. Sana ne iyi geliyorsa ona odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda kendini biraz içine kapatabilirsin bugün. Başka insanlardan beklentilerini bir kenara bırakabilir, kafanı toplamaya odaklanabilirsin. Aşk konuları o kadar da sıcak veya samimi gelmeyebilir sana.

Para

İş konularında acele kararlar almamak seni bazı hatalardan döndürebilir. Kafanı toparlamaya ihtiyaç hissettiğin bir gündeysen o zaman işi biraz ertelemen gerekecek. Acele etmek yanlış kararlar aldırabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Eski arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirmek sana kendini daha iyi hissettirecek. Zira daha önceden yaşanmış ve canını sıkan mevzularla daha rahat yüzleşebileceksin. Özellikle de arkadaşlıklarla ilgili meseleleri çözebilmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dişlerine özen göstermen gerekebilir. Özellikle de arayüz fırçaları gibi şeyleri daha fazla kullanabilirsin. Dişlerinin arasını düzenli bir biçimde temizlemek bu aralar sana kendini daha rahat hissettirebilir.

Aşk

Eski aşklar gündeme gelebilir. Eskiden tanıdığın ve bir şeyler hissettiğin insanlar ile alakalı düşünceler daha baskın olabilir. İçine sinmeyen şeylerle yüzleşmek ve hatalarından ders çıkarmak önemli olacak.

Para

Maddi açıdan yeni şeylere başlamadan önce doğru zeminde olup olmadığından emin olmalısın. Yeni bir projeye başlamak için çok hevesli olsan da bu projenin sana tam olarak ne kadara mal olacağını öğrenmen gerekebilir. Acele etmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün daha önceden yaptığın bazı hataları telafi etme şansı bulabilirsin. Bu hatalar ki sana çok şeye mal olmuş olabilirler, gözüne daha fazla batabilirler. Bunları yoluna koymak adına gururu bir kenara bırakıp kolları sıvayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstereceğin bir gündesin. Kendine daha iyi bakabilirsin. Egzersiz ve sağlıklı beslenmenin de etkisi bugün daha fazla olabilir. Yeni rutinler başlatmak için iyi bir gün olacak. Kendini daha iyi hissetmek için gününü daha dikkatlice planlayabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda eski hatalarından ders çıkarman gerekecek. Daha önceden yaşanan ve içine sinmeyen mevzular hakkında daha fazla düşünme şansı bulabilirsin. Bu süreçte biraz kendini tartabilir ve hatalarına odaklanabilirsin.

Para

Eğer bir iş konusunda hataların olduysa bugün bunları düzeltmek için çaba gösterebilirsin. İstenen veya beklenen işi olması gerektiği gibi çıkarmak önceliğin olabilir. Parasal açıdan kendini biraz daha kuvvetlendirebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Aile üyelerinden bazılarıyla iletişimin artabilir. Hatta küçüklerle aran daha iyi olabilir. Çevrendeki insanlarla daha pozitif ve yapıcı iletişimler kurabilirsin. Bu durum sevdiğin insanlarla daha iyi bir ilişkiye vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sadece kendi sağlığını değil, sevdiklerinin sağlığını da düşünerek hareket edebilirsin. Özellikle de virüsten korunma konularında daha dikkatli davranman olası. Kendini bu konularda korumaya alman sadece seni değil, çevrendeki insanları da koruyabilir.

Aşk

Eğer hoşlandığın birisi varsa ona ilk adımı senin atman gerekecek. Mucizevi bir biçimde bu kişinin bir anda sana aşık olmasını beklememelisin. İletişimler ve sakin düşünerek atılacak adımlar aşkta seni daha mutlu edebilir.

Para

Parasal açıdan şükredeceğin bir günde olabilirsin. Seni maddi açıdan zorlayan çok fazla şey olmaması olası. Kalbini ve zihnini iş konularındaki kötü giden şeylere odaklamamanın faydasını da göreceksin. Bir şeyler yoluna girmeye başlayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bir şeyi anlamadan hemen yargılamamalısın. Her şeyi de üstüne alınmamalısın. Bugün burcundaki etkiler bir şeyleri yanlış anlamaya çok meyilli olabileceğini göstermekte. Bir konuşmadan önce on düşünmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Eğer bu aralar çok sık terliyorsan bunu kontrol altına alabilmek için bir doktora başvurman gerekebilir. Gün içerisinde bolca sıvı tüketmek de, kaybettiğin suyu sana geri kazandırabilir. Bu konulara özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi sana güzel bir şey söylerken sen kötü şeyler duyabilirsin. Yanlış anlamaya çok açık olabilirsin bugün. Küsmeden, alınmadan, kırılmadan hareket etmen de zorlaşabilir. Ama buna dikkat etmen ve bu tür tuzaklara düşmemen gerekecek.

Para

Maddi açıdan kendi bildiğini okumak isterken hata yapabilirsin. Çevrende olan biteni tam olarak anlamadan elini cebine atmamalısın o yüzden. Bir şeyleri daha sakin bir kafayla düşünerek çözebilecekken bugün gereksiz alınganlıklarla işi yokuşa sürmemen gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bazı şeylerin daha rahat yoluna girmeye başladığını görmek seni çok ama çok memnun edebilir. Gerek maddi konularda, gerek sosyal konularda kendini daha rahat bir zeminde bulabilirsin. Yeni kararlar almak için de iyi bir gün olabilir o yüzden.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlık konusunda seni zorlayan fazla bir şey olmayabilir. Ne tükettiğine dikkat ettiğin ve şekerden uzak durduğun sürece enerjinde dalgalanmalar olmayacak. Bol bol su içmeyi de ihmal etmemelisin. Sıcak havalarda bu sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hislerini ifade etmek o kadar da zor olmasa gerek. Bugün ilk adımı senin atman güzel bir aşkı sana çekebilir. Hislerini açabilmen ve bu konuda cesur davranman karşı tarafın dikkatini çekecek kesinlikle!

Para

Eğer bir süredir eline geçmesini beklediğin bir para varsa bugün bu para eline geçebilir. Seni madden rahatlatacak olan durumlar yaşanabilir. İç rahatlığı ile ileriye odaklanabilirsin. Yeni kararlar ile kendi kariyerini kuvvetlendirmen de olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Seni seven ve sana değer veren insanların kalbini kırmamalısın. Bugün tavırlarındaki sertlik, agresiflik kötü şeylere sebep olabilir. Önce kendi duygularını ve hislerini kontrol altına alman gerekebilir o yüzden.

Aşk

1/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün sinir ve öfke ile hareket etmemelisin. Bu tür negatif duygulardan kurtulabilmek için biraz kafanı toparlaman gerekebilir. Gün içinde yalnız kalacağın ve biraz içsel dünyana döneceğin bir zaman yaratmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırabilirsin, aman dikkat! Yanlış anlaşılmalar, agresiflikle hareket etmeler seni aşkta yorabilir. Eğer söyleyecek iyi bir şeyin yoksa biraz kendine zaman ayırıp susman daha iyi olabilir hatta.

Para

Maddi anlamda seni fazla zorlayan bir şey olmayabilir. Ancak çevrendeki insanlarla para konuşurken gereksiz yere yükselebilirsin. Herkesin farklı bir fikrinin olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

İletişime dayalı konularda daha özenli olman gerekebilir. Zira çevrende senin söylediğin bir lafı tam tersinden anlayabilecek kapasitede insanlar olabilir. Kendini olabildiğince açık ve mümkünse de yazılı olarak ifade etmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde stres düzeyin biraz artabilir. Bu durum ile başa çıkabilmek için ufak tefek yürüyüşlere veya meditasyona odaklanabilirsin. Biraz kafa toparlamak için yalnız kalmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

İlişki konularına odaklanmak seni yorabilir. Eğer hayatında bir aşk yoksa bu durum seni rahatlatabilir bile. Kafanı toparlamak, kendi başına kalmak sana daha iyi etkiler yaratabilir. Aşk ile alakalı beklentilerini gözden geçirmen gerekebilir.

Para

İş ortamlarında insanların bazı şeyleri yanlış anlama riski olabilir. Durduk yere iyi giden işlerin terse dönmemesi için kendini bu konuda hazırlaman ve daha dikkatli davranman gerekecek. İletişime özen göstermelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün eski arkadaşlarına zaman ayırabilirsin. Bir süredir görüşemediğin insanlarla güzel bir kahve içmek için buluşabilirsin. Eskileri yad etmek sana da onlara da çok iyi gelebilir. Sosyal açıdan eski arkadaşlıklara öncelik vermen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ne tükettiğine dikkat etmelisin bugün. Son zamanlarda çok fazla şeker tükettiysen eğer bugün buna özellikle dikkat etmen gerekebilir. Şeker ağırlıklı şeyler, abur cuburlar tüketirken daha ölçülü olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir sohbet sana kendini hatırlatacak resmen! Birbirinize olan bakışınız, kendi değerinizi de görmenizi hatırlatabilir. O yüzden daha pozitif ve güzel şeyler hakkında konuşmalısınız.

Para

Sevdiğin ve istediğin şeylere para ayırman gerekebilir. Zira bazı masraflar yapabilirsin bugün. Bütçeni bu yeni masraflara göre belirlemek içini rahatlatabilir. Parasal açıdan daha kontrollü gidebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bir süredir ertelediğin işlerin varsa bugün bunlara daha fazla zaman ayırman gerekebilir. Elinde yarım kalan iş bırakmamak adına bugün biraz kolları sıvaman gerekecek. Yeni şeylere odaklanmaktansa elindeki işlere bakmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmek ve güneşin zararlı ışınlarından korunmak bugün sana iyi gelecek. Eğer kendini daha iyi hissetmek istiyorsan bu ikisine ekstra özen göstermen gerekebilir. Sağlık açısından güneşten korunman gerekebilir.

Aşk

Hislerini açamadığın birisi varsa ve ondan sana bir adım gelmesini bekliyorsan bu durum seni üzebilir. Zira senin düşüncelerini bilmeden veya hislerini görmeden sana karşı bir adım atmasını beklemen haksızlık olabilir. Önce senin kendini ifade etmen gerekecek.

Para

Verimli bir gün geçirmek önceliğin olmalı. İş ile alakalı hedeflerini daha yapıcı ve gerçekçi tutmalısın o yüzden. Gün içerisinde kendi işinden daha fazla verim alabilmek için başladığın şeyleri bitirmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel