11 Ağustos 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 11 Ağustos 2021 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine güvenmelisin. Daha iyisini yapabileceğine, daha iyi hareket edebileceğine… Hareketlerinde bir hata aramak yerine kendine güvenerek hareket etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün genel olarak evinin temizliğine özen gösterebilir, daha fazla hijyene odaklanabilirsin. Dezenfektasyona özen göstererek evine giren eşyaları virüs ve mikroplardan arındırmak isteyebilirsin.

Aşk

Aşkta ilk adımı atan taraf sen olmalısın. Bunun etkisi daha büyük olacak çünkü. Kendine güvenerek bir konuşma başlatmak güzel gelişmeleri peşinde getirebilir. İçine kapanmamalısın.

Para

Sahip olduğun güzelliklere şükretmek ve başarılarını görmek önemli olacak. Başkasından aferin beklemeden önce kendini tebrik etmeyi ve şükretmeyi öğrenmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün hayatına odaklanabilir, daha iyi değişimler yapabilirsin. Olaylara pozitif bakıp ileriye dönük daha doğru kararlar alman önemli olabilir. Değişimlere gitmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ev temizliğine dikkat etmen gerekebilir. Yaşam alanını temizlemek ve daha rahat nefes almak sana iyi gelecek. Kimsenin döküğünü toplamasını beklemene gerek yok.

Aşk

Aşkta yeni etkiler daha baskın olabilir. Geçmişe dair umutların varsa bunları değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Yeni bir aşk gündeme gelebilir bugün.

Para

Eğer iş konusunda içini sıkan bir süreçten geçiyorsan bunu değiştirmek için eline bir fırsat geçebilir. Yeni bir iş görüşmesi, bir mülakat konusu gündeme gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Çevrende olan bitene karşı duyarlı kalman gerekecek. Kötü haber kirliliğine boğulmadan, sakin kalarak etrafındaki insanlara destek olmayı düşünebilir, buna göre adımlar atabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kişisel olarak hijyenine dikkat edebilir, kendine bir bakım kürü uygulayabilirsin. Aynada gördüğün kişiyle barışmak ve daha rahat, temiz hissetmek önceliğin olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zıtlaşmamak önemli olacak. Birbirinize inat bir biçimde iletişim kurmaktansa sakinleşmeyi beklemek önemli olabilir. Yanlış anlaşılmalara fırsat vermemelisin.

Para

İş konusunda yenilikler gündeme gelebilir. Eğer bir iş arayışındaysan bu konuda güzel bir gelişme kulağına gelebilir. İş konularında iletişimi açık tutmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Aşk hayatında yenilikler gündeme gelebilir. Ve bu sana bir sürpriz gibi gelebilir. Hayatına yeni bir insan girebilir veya kendini bu konularda daha cesur hissedebilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri sıklaştırman gerekebilir. Temizliğe ve dezenfektasyona özen gösterebilir, maske kullanımına daha dikkat edebilirsin. Bu konularda rehavete kapılmaman gerekecek.

Aşk

Aşkta güzel sohbetler gündemde olabilir. İletişime daha açık olabilirsin bugün. Aşkta bu durum kendini yeni ve keyifli gelişmeler olarak gösterebilir. Sevdiğin kişiyle daha mutlu olabilirsin.

Para

Elindekilerle yetinmek bugün sana iyi gelecek. Büyük beklentilere girmeden sahip olduğun şeylerin kıymetini görmek önemli olabilir. Şükretmeyi hatırlamalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Arkadaşlıklarını kuvvetlendirmek önceliğin olabilir. İnsanlarla iletişiminde özenli olmalısın. Arkadaşlarına zaman ayırmalı ve sosyalleşmeye odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada ufak bir yürüyüş zihnen ve bedenen kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir. Güneşten daha az etkileneceğin bir saatte biraz yürümek sana iyi gelecek.

Aşk

Hislerini karşı tarafa belli etmen gerekebilir. Eğer hayatında zaten birisi varsa bu kişinin senin aklındakileri bilmesi gerekebilir. Açık bir iletişim aşkta önem kazanacak.

Para

Uzun vadeli yatırımlar düşünmen için iyi bir gün olabilir. Eğer elinde bir miktar para varsa paranın değer kaybetmemesi önceliğin olabilir. Bu konularda daha özenli araştırmalar yapabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Çevrendeki insanlarla daha anlamlı konuşmalar yapman olası. Bir şeyler öğrenebilir, bakış açını genişletebilirsin. Etrafındaki insanlar sana bir şeyleri daha farklı görmende yardımcı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün zihnen kendini dinlendirmek için biraz mola vermeye ihtiyacın olabilir. Ama bu mola bir tembellik saati demek değildir. Açık havada ufak yürüyüşler, kendince girişeceğin bir aktivite de yeterince dinlendirici olabilir.

Aşk

Hayatında birisi yoksa eğer yeni bir flört konusu gündeme gelebilir. Aşka kendini daha fazla açabilir ve yeni etkileri hayatına çekebilirsin. Aşkta yenilik seni mutlu edebilir.

Para

Eğer birikim ile alakalı bir adım atmak istiyorsan çevrendeki insanlarla bu konularda konuşabilirsin. Yeni şeyler öğrenmek, araştırmak ve paranı buna göre değerlendirmek iyi sonuç verebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Hayatında daha keyifli gelişmelerin yaşanmaya başladığını görmen olası. İçine sinecek yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Kafan daha rahat ederek günün keyfini çıkarmaya yönelik hareket edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri zihnini boşaltmada ve meditasyona odaklanmada daha iyi gelebilir sana. Gün içerisinde biraz kendine zaman ayırarak nefes egzersizlerine odaklanman zihnen daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Aşkta ilk adımı atan sen olmalısın. Bunun için kendini geri çekmen çok gereksiz olabilir. Açık ve net bir biçimde kendini ifade edebilmeli ve aşka kendini açmalısın.

Para

Bugün maddi anlamda refah seni bulabilir. İçin rahat edebilir. Harcamalar konusunda da birikim konusunda da daha rahat olabilirsin. Kafan bu konularda daha rahat olacak genel olarak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Eğer aile arasında yaşanan tatsızlıklar varsa bu konuda kendini korumaya alman gerekebilir. Herkesi memnun edemeyeceğini veya bunun senin görevin olmadığını hatırlamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek zihnen daha berrak düşüncelere dalmana vesile olabilir. Eğer son zamanlarda çok fazla şekerli içecek tükettiysen bunu artık su ile değiştirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda yanlış anlaşılmalar olmamasına dikkat etmelisin. Kelimeleri dikkatlice seçmeli ve olabildiğince net olmalısın. Karşı tarafın seni anladığına emin olman gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda için rahat etmeli. Masraflara girişeceksen eğer bunların yerine yenisini koyabileceğini bilerek, kendine güvenerek hareket etmen gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Eğer bir süredir arkadaşlarını ihmal ediyorsan bugün bu konuda bir şeyler yapman gerekecek. Uzun zamandır iletişim kuramadığın kişiler varsa bu insanlarla konuşmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri artırman gerekebilir. Aşı rehavetine kapılmamalı ve dezenfektasyonla maske kullanımına ekstra özen göstermelisin. Herkes senin kadar dikkatli olmayabilir.

Aşk

Aşkta yeni konuşmalar gündeme gelebilir. Yeni flörtleşmeler seni memnun edebilir. O yüzden geçmişte kalan konulardan bir şeyler beklememeli ve geleceğe odaklanmalısın.

Para

Bugün evine bazı masraflar yapman olası. Kendi hayat kaliteni artırmak adına biraz daha fazla para harcaman olası. Bu maddi harcamalar sana yük olmayacak, seni rahatlatacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün maddi gelişmelere her zamankinden daha çok odaklanabilirsin. Ama ileriye dönük kazançlar ile alakalı hırslarla değil, sahip olduklarının keyfini çıkararak. Bu sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün egzersize zaman ayırmalısın. Kan dolaşımını artırman ve hareket etmen sana çok iyi gelebilir. Kendini zihnen ve bedenen çok daha iyi hissetmek için hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel sohbetler etmek enerjini artırabilir. Aranızdaki iletişim daha iyi ve yapıcı olabilir. Aşka zaman ayırmalısın bugün.

Para

Elindekilerin kıymetini bilmek ruhen kendini çok daha iyi hissetmeni ve parasal olarak daha iyi atılımlarda bulunmanı sağlayabilir. Kendinden emin bir duruşun olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Acele etmeme ve dinlenmeye özen göstermek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Gün içerisinde molalar vererek enerjinin aynı seviyede kalmasını sağlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana iyi gelecek bugün. Gün içerisindeki enerji seviyeni eşit tutmak ve kendini çok daha iyi hissetmek için bol bol su tüketmelisin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer onunla güzel sohbetler başlatman gerekebilir. İlk adımı sen atabilir ve keyifli sohbetleri sen başlatabilirsin. Aşka kendini daha fazla açman olası.

Para

Bugün işte kendine güvenmelisin. Başkasından gelecek iyiliğe göre değil, kendi emeklerine göre bir şeyler elde etmen olası. Dik durmalı ve emeklerinin arkasını boş bırakmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (11 Ağustos 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün cesurca hareket etmen gerekecek. Eğer gerçekleşmesini istediğin bir konu varsa bu konuda ilk adımları sen atabilirsin. Yeni bir şeyler öğrenmek, yeni iş arayışına girmek, yeni arkadaşlar edinmek bu ilk adımlara bağlı olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün evini temizlemen gerekecek. Genel olarak hijyene odaklanman ve daha temiz bir ortam sağlamak kendine yapabileceğin en iyi şeylerden birisi olabilir. Temizliğe odaklanabilirsin.

Aşk

Bugün aşkta şansın yerinde gibi gelmese de kendini aşka açman olası. Keyifli bir romantik komedi izleyerek bile kalbini ısıtabilirsin. Biraz daha romantik düşüneceksin.

Para

Parasal anlamda birikime odaklanabileceğin bir gün olabilir. Harcamaları kısabilir ve paranı birikime ayırabilirsin. Bu konuda kendini eğitmek isteyebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel