10 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Temmuz 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Aile içinden biriyle anlaşmazlık yaşayabilirsin. Sorunun ne olduğunu bulup çözmek için yapıcı davranman gerekebilir. Karşındaki insan olayların farkında olmasa bile senin çözüme ulaşacak olgunlukta olman sana değer katar.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İnsanları affetmeyi başarman gerekebilir. Bu şekilde zihnini serbest bırakıp daha huzurlu bir ortama ulaşabilirsin. Daha az karbonhidrat tüketip bol su içmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilirsin. Aslında sana uymayacak şeyler için uğraştığını fark etmen sana iyi gelecek. Emeklerinin karşılığını bu şekilde alabilirsin.

Para

Hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atmak isteyebilirsin. Yeni projeler üretmek, yeni iş planları yapmak sana iyi gelecek. İçinde bulunduğun projelerin gerçekleşmesi için çalışmak sana iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Eski bir arkadaşla görüşüp çok keyifli bir geçirmen olası. Bu görüşmenin sonuçlarını kontrol etmeye çalışmak yerine her anından keyif almaya çalışmalısın. Hayat ne getirir bilemezsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha erken kalkıp gün ışığından daha fazla yararlanmak isteyebilirsin. Bu şekilde gün içinde ihtiyaç duyduğun enerjiyi toparlayabilirsin. Bol su tüketmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Yarım kalmış meselelere takılmaktan vazgeçmelisin. Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak sana fayda sağlamaz. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmeli, hayattan zevk almaya çalışmalısın.

Para

İş konusunda hiç olmadığın kadar üretken hissedebilirsin kendini. Yaratıcılığın doruklarında gezdiğini fark edip aklına gelen fikirlere şaşıracaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün maruz kalacağın ilgi işlerini yapmana engel olabilir. İşler konusunda endişelenmemelisin. İşlerini bitirmek için yeterli zamanın olacak. Etrafındakilerin sorunlarını dinlemek, aranızdaki ilişkiyi güçlendirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına karar vermek için kendini dinlemen olası. Tam olarak ne istediğine karar verip o konu hakkında kararlı adımlar atacaksın. Stres ve kaygıdan uzak durmakta fayda var.

Aşk

Aşk için olmadığın kalıplara girmekten çekinmelisin. Hayatına kabul edeceğin insan seni olduğun gibi sevmeli. Başkası için değişerek sadece kendini kandırırsın.

Para

Kontrolünde olmayan konular için gereksiz stres yaşamamalısın. Mevcut durumunu korumak için daha fazlasını yapmak isteyebilirsin. Değiştiremeyeceğin durumları fazla düşünmemek senin için daha iyi.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bir arkadaş ya da aile üyesiyle aranda bir anlaşmazlık yaşayabilirsin. İletişim için kanalları kapatmamak senin için iyi olacak. Çünkü anlaşmazlıkları ancak konuşarak çözebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kedinle olan ilişkini, kendine verdiğin değeri artırmak isteyebilirsin. Enerjini çözülmemiş olaylardan uzak kalmak için harcamak senin için iyi olabilir. Yediklerine dikkat etmek ve bol su tüketmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk hayatında gereksiz yere üzülmemek için bir şeyleri aceleci davranmamalısın. Sabırlı olursan verdiğin emeklerin sonucunu alman, hak ettiğin aşka kavuşman an meselesi.

Para

İş konusunda kendini bir çıkmazda hissedebilirsin. Olaylara bakış açını değiştirmek sana başka fırsatlar yaratabilir. Farklı yaklaşımlar denemekten çekinmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün başkalarının senin hakkındaki düşünceleri, yargıları karşına çıkabilir. Bunların seni engellemesine izin vermemelisin. Kendi yargına ve yeteneklerine güvenip bildiğin şekilde yürümek senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersizlere ara vermeden önce iki kere düşünmekte fayda var. Dinlenmek önemli tabii ki ama aslında senin ihtiyacın olan dinlenmek değil. Yeni bir aktivite bu ihtiyaçlarına cevap olabilir.

Aşk

Aşk konusunda iyi şeyler olacak fakat aceleci olmamalısın. İletişim için aceleci bir tavır yerine sakin ve rahat bir yolu tercih etmek senin için daha iyi olacak.

Para

Ertelediğin maddi konularla uğraşmak için zamanın olacak bugün. Bulduğun çözümleri, kafandaki planları hayata geçirirken zorlanmayacaksın. Deneyimin sayesinde sorunları çözeceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Çok uzaklarda yaşayan bir arkadaşın hakkında ilginç haberler duyabilirsin. Arkadaşına yardımcı olman, onu anlamaya çalışman sana iyi gelecek. Arkadaş ortamlarının toplayıcı insanı olmakta yarar var.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Önce kendini düşünmeye başlamalısın. Başkalarına iyi gelmeye başlamadan önce kendine iyi gelmelisin. Temiz havada koşuya çıkmak sana iyi gelecek

Aşk

Sevdiğin insanla aranda derin konuşmalar yaşanabilir. İlişki hakkında görmezden geldiğin konuları konuşmak zorunda kalabilirsin. Bu konuları ertelemektense çözmeye çalışmak sana iyi gelecek.

Para

Para konusunda sandığından daha şanslı olabilirsin. Eline beklenmedik yerlerden paralar geçebilir, daha da mutlu olabilirsin. Birikimlerin bundan iyi etkilenebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün sana yakın olan biri hakkında bir sır açığa çıkabilir. Bu durum senin ona karşı duruşunu değiştirmese de ister istemez kafanda şüpheler yaratacak. Geçmişin hatrına onun yanında olmakta yarar var.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zindeliğinin ve zihinsel keskinliğinin farkına varıp mutlu olacaksın. Kendini başkalarıyla kıyaslamaktan vazgeçip tamamen kendine yönelmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

ilişkinde anlaşmazlıklara düşebilirsin. Bu durumun seni genel bir yargıya götürmesine izin vermemek çok önemli. Anlık sorunları çözmek için sakin kalmalı ve karşıdakini anlamalısın.

Para

Parayı nasıl değerlendirmek gerektiği konusunda yardım almak isteyebilirsin. Farklı bakış açılarına önem vermek senin için faydalı olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Birlikte çalıştığın insanlarla daha derin iş ilişkileri kurabilirsin. Liderlik etmek istesen de ortam buna hazır olmayabilir. Kendine duyduğun güven sayesinde yeni çalışma şartlarının altından rahatça kalkacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı insanlarla sağlıklı ilişkiler kurmaktan zevk alıyorsun. Seni üzen, enerjini emen insanlar artık senin etrafında olmayacak. Bu fırsatı değerlendirip ertelediğin spor aktivitelerine dönebilirsin.

Aşk

Sürprizlere açık olmanda yarar var bugün. Hiç beklemediğin bir anda, varlığını bile unuttuğun birinden bir haber alabilirsin. Yeni ilişkilere başlamak için şartlar çok müsait.

Para

Yeni ortaklıklar, yeni gelir imkanları ile karşılaşman olası. Gelecek planlarını düşündüğün şekilde etkileyecek fırsatlarla karşılaşmak moralini çok yükseltecek. Girdiğin ortamlarda yeni iş imkanları bulmak mümkün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün gizli numaradan çağrılar alabilirsin ya da boş e-postalarla karşılaşabilirsin. Bunun kim olduğunu düşünüp yorulmaya değmeyebilir. Sorun belki de internette ya da hatlardadır.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

bugün kendini biraz uykusuz hissedebilirsin. Çay ya da kahve içmek sana iyi gelebilir. Zihnini yenilemek için temiz havada yürümek isteyebilirsin. Güneş gözlüğünü yanına almayı da unutmamalısın.

Aşk

Bugün aşk konusunda beklenmediklere hazır olmalısın. Aşk sana hiç hazır olmadığın bir anda gelebilir. Yeniliklere açık olmakta yarar var.

Para

Bugün yeni para kazanma fikirleriyle meşgul olacaksın. Kendi kendine bir nevi beyin fırtınası yapıp yeni para kazanma fırsatlarını gördükçe keyfin yerine gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Evle ilgili ertelediğin sorunları artık ciddiye alman gerekebilir. Belki de ufak çaplı bir tamirat zamanı gelmiştir. Sorunlar ileride daha ciddi hale gelmeden önlemler almak iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini duygusal olarak yorgun hissetmen mümkün. Bol bol yürüyüş yapıp bu durumu düzeltebilirsin. Zihnen dinlenirken formunu korumak için ufak hareketler yapman sana çok iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler için biraz fazla çabalaman gerekebilir. İlişkin için daha olumlu şartlar oluşturmaya çalışıp, sevdiğinle daha çok ortak noktada buluşmak isteyebilirsin.

Para

Bugün sürpriz harcamalarla karşılaşman olası. Planların etkilense bile yapacağın harcamalar senin daha rahat etmen için. Olaylara bu şekilde yaklaşmak senin için daha faydalı olur.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün senin için sürprizler getirecek. Uzun zamandır ertelediğin planları gerçekleştirmek için yeteri kadar zaman bulacaksın. Bu ortamın sağlayacağı olumlu havayı kaçırmamak için başkalarına çok kulak asmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketsizliğine bir son vermen gerekebilir. Vücudunu dinleyip ihtiyacı olanı sağlamak için alışkanlıklarını değiştirmeyi düşünebilirsin. Yeni egzersizler denemek sana faydalı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla karşılıklı oturup ilişkiniz hakkında konuşmanız gerekebilir. Aklp ırmadan anlaşmanın yolunu bulmak hem senin hem de ilişkinin sağlığı için çok iyi olabilir.

Para

Yeni iş fikirleri, yeni girişimler seni bekliyor. Kurmak için düşündüğün işleri yakın arkadaşlarınla paylaşıp onlardan destek alabilirsin. Adımlarını sağlam attıkça güzel şeyler daha çabuk gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün iş konusunda gelecek bir telefon haberi canını sıkabilir. Ya da başkalarının hataları yüzünden çalışmaların kötü etkilenebilir. Olumlu kalmaya çalışmak kontrolü ele almanda yardımcı olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bu aralar fazla çalışıyorsun. Bu da çok fazla yorulmana sebep oluyor. Dinlendiğini hayal etmek tek başına yeterli değil tabii ki. Kendine zaman ayırıp iyice dinlenmek sana çok faydalı olacak.

Aşk

Aşk hayatın sana ihtiyaç duyduğun yeterli desteği sağlayacak. Sevdiğin insan ne olursa olsun yanında ve onun desteği sayesinde karşılasacağın zorlukları rahatlıkla atlatabileceksin.

Para

Çalışma arkadaşlarınla işin ilerleyişi hakkında anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Tartışmak yerine sorunu çözmeye odaklanmak işin aksamadan meselenin hallolmasını sağlayabilir..


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel