10 Şubat 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Şubat 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Kendine vakit ayırmaya özen göstermelisin bugün. İstediğin gibi bir gün geçirmek hayatına bakışını düzeltebilir. Yolunda gitmeyen şeylerle uğraşmadan önce enerjini toplaman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelebilir bugün. Vücudundaki toksinleri atmak ve enerji seviyeni aynı düzeyde tutmak için içtiğin su miktarına özen göstermen gerekecek. Her zamankinden fazla su içmek sana yarayabilir.

Aşk

Bugün evren sana aşk konusunda daha güzel etkiler sunabilir. İçinde bulunduğun ilişki daha güzel gelişmelerle devam edebilir. Beklemediğin bir anda sevdiğin kişinin güzel desteğini görebilirsin.

Para

Kâr elde etmek için gösterdiğin çaba seni biraz yorabilir. Bazı şeylerden hemen sonuç beklememen gerekecek. Biraz geri durmak ve olayların şekillenmesini izlemek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Canını sıkan konular olduğunda kendine acımamalısın. "Yazık bana, başıma neler geldi bak" düşüncesi seni daha da aşağı çekebilir. O yüzden savaşçı ruhuna odaklanmalı ve elinden geleni yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Geçmişten kalan üzüntüler vücudumuzda kasılmalar ve gerilmeler olarak yer edinebilir. Esneme hareketleri, su tüketimi ve nefes egzersizleri kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir bugün.

Aşk

Dışarı çıkmalı ve yeni insanlarla tanışmalısın. Her ne kadar bazı şeyler için enerjinin az olduğunu düşünsen de aşk konularında güzel etkilere kendini açabilirsin. Yeni kişilerle tanışmak bu konuda iyi gelebilir sana.

Para

Parasal konularda kendini geri çekebilirsin bugün. Önlem amaçlı veya ileriyi düşünerek gereksiz masraflara girmemek için iki kere düşünebilirsin. Ancak bu durumun seni çok germemesine dikkat etmen gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Heveslendiğin konulara vakit ayırmak sana iyi gelebilir. Yaratıcılık konularında daha baskın olacaksın. Bu güzel etkiyi sevdiğin konulara çevirerek keyifli bir gün geçirebilirsin. Bazı şeyleri sadece mutlu olmak için yaptığını unutmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Meditasyon konuları zihnini ve bedenini dengede tutar. Hem ruhundan hem de fiziğinden emin olur ve hayata daha dört elle sarılırsın. Bugün bu konulara odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye zaman ayırmak güzel bir seçenek olabilir. Ancak bu kişiyle sakin ve huzurlu bir ortamda bulunmanız gerekecek. Birbirinize daha fazla odaklanabilmeniz için sakin bir gün geçirmeniz önemli olabilir.

Para

Maddi konularda ileriyi düşünmek ve yeni adımlar atmak seni daha mutlu edebilir. Bugün paraya bir fırsat gözüyle bakacaksın, bir sıkıntı olarak değil. O yüzden elinden gelenin en iyisini yapmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Canını sıkan mevzuları güvendiğin insanlara açman gerekebilir bugün. Aile ile daha fazla vakit harcamak ve kendin için güzel kararlar almak seni biraz daha mutlu edebilir. O yüzden bazı şeyleri içinde tutmamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek sana tahmininden daha iyi gelebilir. Kendi sağlığına odaklanmak ve başka konuları arka plana atmak senin için önemli olabilir. Hem kafanı toparlamak hem de bedensel bütünlüğün için sağlığı ön plana almalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gergin devam eden konuşmalar varsa bugün bu konuşmalara bir ara vermeniz gerekebilir. İki tarafın da kendi işine odaklanması ve kafasını bu meseleden uzaklaştırması, size daha iyi bir perspektif sağlayabilir bugün.

Para

Maddi konularda ufak tefek aksilikler gözünü korkutmamalı bugün. Sıkıntılara karşı nasıl adımlar atacağın ve nasıl yaratıcı çözümler bulacağın bugün seni şaşırtabilir. Parasal konularda kontrolü elde tutacaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün dışarı çıkmak ve bir şeyler yapmak senin için daha önemli olabilir. Bu konularda güzel planlar yapabilir ve sevdiğin insanlara vakit ayırabilirsin. Eğlenmek için kendine zaman yaratmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bazı öğünleri çeşitlendirmek daha iyi olabilir. Sağlıklı beslenmek için her öğünde ne tükettiğine dikkat etmen gerekiyor olabilir. Bugün bu konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hoş sohbetler seni mutlu edebilir. Ancak aşkta büyük ve derin mevzular beklememelisin. Eğer beklentilerini az tutarsan çok daha keyifli bir durum yaşayabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda tutumlu olmak bir şeydir ancak yatırım tamamen farklı bir konu olabilir. Bugün parasal konularda ileriyi düşünmek için yatırım konularını araştırman ve daha mantıklı kararlar alman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün eğlenceli ve güzel bir gün olabilir senin için. Hem şans hem de keyifli olaylar kapını çalabilir. İnsanlarla aranda daha sağlıklı iletişimler olabilir. İşlerine daha sıkı odaklanabilirsin. Bugün keyfini kolay kolay kaçıramayacaklar.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Denge bugün önemli olacak senin için. Yediklerinde dengeli olmak, hareketlerinde denge yakalamak, daha sağlıklı adımlar atmak… Bu konulara özen göstermek sağlığını çok daha iyi bir noktaya taşıyabilir.

Aşk

Yeni bir insandan hoşlanabilirsin bugün. Aşk konularında yeni etkilerle karşılaşman olası. Kendi hislerini fark etmek ve bunlar için bir şeyler yapmak seni daha da heyecanlandırabilir. Aşka kendini açmalısın.

Para

Maddi olarak emeklerinin karşılığını alabileceğin iyi bir gündesin. Bugün parasal konularda hakkın olanı görebilirsin. İçinin daha rahat edeceği ve daha fazla emek göstermek için hevesleneceğin bir gündesin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hayatı daha hızlı yaşayabilirsin. Halledilmesi gereken meseleler, vakit geçirmek istediğin insanlar, senin isteklerin… Her şeyi halletmeye çabalayacaksın. Bu süreçte yorgun düşmemeye dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini düzgün bir seviyede tutmak ve daha sağlıklı kararlar almak senin için önemli olabilir. Sağlığının iyi devam etmesi için yorgunlukları göze alarak hareket etmeli ve enerjini yüksek tutmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile içini sıkan konuları konuşmak gündeminde olabilir. İçine sinmeyen mevzuları gündeme getirmek isteyebilirsin. Ancak bu süreçte negatif davranmamalı ve yapıcı olmaya çabalamalısın.

Para

Parasal konularda gündeminden farklı konulara odaklanman gerekebilir. Senin aklında bir masraf yapmak yokken bir anda karşına bir harcama çıkabilir. Bu tür konularda esnek davranmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün daha anlayışlı olabilir ve insanlarla daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsin. İletişim konuları seni yormayacak. Halledilmesi gereken mevzulara vakit ayırabilecek ve kelimeleri düzgün seçebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri sana iyi gelebilir. Eğer çevrende yeşile çalan bir yer varsa orada bulunmalı ve daha sakin bir gün geçirmelisin. Bu durum enerjine çok iyi yansıyacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki gerginlikleri konuşarak çözmek için iyi bir gün olacak. Daha sağlıklı kararlar almak ve ortak bir anlayış oluşturmak için bugün güzel bir gün olabilir. Birbirinize vakit ayırmalısınız bugün.

Para

Maddi konularda denge sağlaman gerekebilir. Ne çok fazla para harcamalısın ne de hiç para harcamamak için kendini zorlamalısın. İkisinin tam ortasını tutturmak ve senin için önemli olan konularda kesenin ağzını açmak sana kendini iyi hissettirebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün sağlığa odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Kendini daha enerjik hissetmek için fazladan adımlar atabilirsin. Sağlığına odaklanarak hareket etmek senin daha iyi ve keyifli bir gün geçirmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kafanı boşaltmak ve daha keyifli konulara odaklanmak, stresin etkilerini azaltabilir. Kendini düşünerek yeni kararlar almaya başlamak sana daha iyi gelecek bugün. Sağlığın için zihnini boşaltmalı ve güzel konulara odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyi bir şeylere ikna etme zorunda hissedebilirsin bugün. Ancak bu durum seni yormamalı. Yapmak ve halletmek istediğin şeyler için karşı taraftan direnç ile karşılaşmak bu konularda iki kere düşünmene sebep olabilir.

Para

Maddi olarak içine sinmeyenleri dile getirmen gerekecek. Eğer ortak işler yapıyorsan veya bir maddi konuda birden fazla insan sorumluysa o zaman bu kişilerle iletişimini artırmalı ve ne hissettiğini ifade edebilmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Hayatına biraz daha yaratıcılık katman gerekebilir. Daha keyifli bir gün için keyif aldığın ve sana iyi gelecek konulara odaklanmalısın. Hem yaratıcılığını konuşturmak hem de daha güzel şeylere odaklanmak gününün iyi geçmesini sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Adımlar atmak sana daha iyi gelecek bugün. Açık havada daha fazla yürümek ve gidilecek yerleri vasıtalarla değil de adımlarınla gitmek sana iyi gelebilir. Daha fazla hareket etmek için ufak değişimler yapman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi etkileyecek konuları gündeme getirip getirmeme hakkında kararsız kalabilirsin. Bazı durumların daha iyi şekillenmesi için biraz zaman iyi gelebilir. Aceleci olmamalısın bugün.

Para

Bugün bazı şeyleri oluruna bırakmak daha iyi olabilir. Maddi konularda bir şeyleri fazla zorlamamalısın. Bu konularda şansına güvenmek sana daha beklenmedik ve güzel gelişmeler getirebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin kişilerle ortaklaşa iş yapmak ve onlarla keyifli vakitler geçirmek için planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Hem iş yükünü azaltmak hem de sevdiğin insanlara vakit ayırmak daha önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İş planı yapmak ve gününü belirli saatlere bölerek işlerine odaklanmak senin için daha iyi olabilir. Daha sağlıklı bir gün için kendini gereksiz yere yormamalı ve arada dinlenmeyi göz önünde bulundurmalısın.

Aşk

Karşındaki insanın hislerini ve düşüncelerini görmen gerekecek bugün. Biraz hassas olmak ve düşünceli davranmak ilişkinize iyi gelebilir. Birlikte vakit geçirmek enerjinizi daha da artırabilir bugün.

Para

Meşguliyetinin artacağı bir gün olacak bugün. Ancak bu meşguliyet, eline daha fazla şey geçmesine vesile olabilir. O yüzden son zamanlarda yaşanan değişimlere odaklanarak eline daha fazlasının geçmesi için çaba göstermelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarını bazı şeyler için zorluyor olabilirsin. Hayatında bir şeylerin yolunda gitmesi için veya sevdiğin bir şeyi gerçekleştirmek için çevrenden fazlaca beklenti içerisine girmiş olabilirsin. Bugün sınırlarını ve insanlarla ilişkilerini gözden geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Strese karşı önlem almalı ve kendini daha iyi hissedecek kararlar almalısın. Gerginliğin vücudunda etki bırakmaması için esneme hareketleri ve bol bol su tüketimine odaklanman gerekebilir.

Aşk

Aşk konuları beklenmedik şekillerde karşına çıkabilir. Arkadaş ortamından bir insan ile aranızda daha farklı hisler olduğunu fark edebilirsiniz. Ancak aşk konularında bazı gerginliklerle karşılaşman olası. Hem senin hem de karşı tarafın duygularını anlaması için zamana ihtiyaç olabilir.

Para

Kendini biraz fazlaca stres içinde hissedebilirsin. Ancak parasal olarak adımlar atmadan önce kendi kafanı toparlaman gerekecek. Maddi olarak yeni kararlar almak isteyeceğin ancak bunu yapmadan önce şartları gözden geçireceğin bir gün olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel