10 Ocak 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Ocak 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bir arkadaşınla arandaki iletişim çok azalmış olabilir. Ancak bu durum karşısında karşındaki insanın artık seni umursamadığını düşünmemelisin. Bu kişinin çok fazla şeyle meşgul olduğu ve desteğe ihtiyacı olduğu ortaya çıkabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeşil sebzeler tüketmek ihtiyacın olan bir şey olabilir. Bugün mutfağa girmeli ve kendin için yemekler hazırlamalısın. Bu yemekleri hazırlarken de daha sağlıklı ve taze sebzeler tüketmen önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bakışın değişebilir. Bu kişiden neden hoşlandığını sorgulamaya başlayabilirsin. Ona karşı hislerini netleştireceğin ve atacağın adımları şekillendireceğin bir gündesin.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla bir yarış halinde olabilirsin. Onları geçmek için daha fazla kazanç sağlamak gibi bir isteğin olabilir. Bu konularda daha dikkatli davranman ve insanlarla sağlıklı iletişimler kurman gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bir arkadaşına destek olman gerekebilir bugün. Bu desteği sadece maddi olarak düşünmemelisin. Sevdiğin bir insanın yanında olmak ve ona destek olmak da bu konuda daha iyi sonuçlar almana vesile olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz veya yeme biçimini değiştirme kararı için 'yarın'ı beklememelisin. Bazı şeylerin kararını bugünden vermek senin için daha önemli olabilir. Sağlığın için bir şeyleri ertelemeyi bırakman gerekecek.

Aşk

Geçmişte yaşanan bir ilişki tekrar gündeme gelebilir. Bu konuda geçmişte olanları unutmak ve yaşananları affederek yola devam etmek sende daha güzel etkiler oluşturacak. Yaşananları değiştiremeyeceğini düşünerek geleceğine odaklanmalısın.

Para

Kendine hakim olacağın ve masraflarını kısacağın bir gündesin. Bugün, ileriyi düşünerek daha rahat hareket edebileceksin. Masraf ve birikimler konusunda daha dikkatli olman, kendine karşı daha dikkatli davranmana da vesile olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Yeni bir konuya odaklanman gerekiyor olabilir. Ancak kendi yaratıcılığını biraz kaybetmiş olabilirsin. İstediğin konulara daha iyi odaklanabilmek için durup bir nefes almak sana daha iyi gelebilir. Daha keyifli konulara ve sosyal ortamlara odaklanmak, enerjini değiştirecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir hale getirmek için yapabileceğin en iyi şeylerden birisi kendine zaman tanımaktır. Vücudunun ve ruhunun neye ihtiyacı olduğunu görmek ve daha sakin hareket etmek bugün sana iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Farklı insanlarla tanışmak ve yeni bir aşka kendini açmak için güzel bir gün olabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha keyifli düşünebilirsin. Bu konularda yapıcı olmak karşına daha güzel etkiler çıkaracak.

Para

Maddi konularda güzel sonuçlara ulaşmak için biraz daha sabretmen gerekebilir. Maddi olarak hareketlerini kontrol altına almak ve sabırlı davranmak sana daha iyi sonuçlar getirecek. Parasal olarak biraz daha sakin olmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek ve çaba gösterdiğin konularda bir sonuca varmak isteyebilirsin. Zihnini zorlayacağın ve farklı konulara odaklanacağın bir gün olacak. Ancak beklentilerini alabilmek için sabırlı olmanda fayda var.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Basit gibi görünen bir şey olsa da yürüyüş yapmak insana çok iyi gelebilir. Bugün yürüyüş yapabilmek hem enerjini artıracak hem de daha rahat nefes almanı sağlayacak. Günlük yürüyüşleri rutinine koyabilmelisin.

Aşk

Hislerini karşı tarafa açmak için iyi bir gün olabilir. Duygusal olarak hissettiğin negatifliği atlatabilmek için karşı taraf ile iletişim kurman gerekecek. Hoşlandığın kişinin nasıl hissettiğini görmek için bugün bir adım atabilirsin.

Para

Para biriktirmek için yeni fikirler üretebilirsin. Maddi olarak daha kuvvetli bir hale gelebilmek için yatırım ve birikim konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Bugün para ile daha iyi anlaşabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün dış görünüşüne özen göstermek isteyebilirsin. Kendini içten iyi hissetsen de aynada gördüğün kişiyi pek beğenmeyebilirsin. Kendine vakit ayırmak ve güzel bir bakıma girmek sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını kuvvetlendirmen ve daha sağlıklı hareket edebilmen için egzersiz konularına özen göstermelisin. Vücudunun kuvvetini artırmak ve enerjini daha dikkatli kullanmak için egzersiz konularını günlük rutinine yerleştirmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin iyi zamanına denk gelmen gerekebilir bugün. Aranızda daha keyifli bir sohbetin oluşması için ona zaman tanımalı ve kendi hayatındaki sıkıntıları çözmesine fırsat vermelisin. Onun istediği bir vakitte konuşmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda kendine dikkat edeceğin bir gün. Daha fazla para biriktirebilir ve kötü günleri düşünerek yatırım yapabilirsin. Parana sahip çıkacağın ve temkinli olacağın bir gün olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün evine vakit ayırmak ve onu güzelleştirmek için zaman harcayabilirsin. Temizlik, dekorasyon ve değişim sana daha iyi gelebilir. Bütün enerjini yenileyecek, daha keyifli ortamlar hazırlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu daha iyi bir hale getirmek için bütün bir paket olarak düşünmelisin. Hem içten hem de dıştan vücudunu iyileştirmeye çalışmalısın. Yediklerine dikkat etmek, duygusal gerginlikleri üstünden atmak ve egzersiz, eşit olarak önemli olacak bugün.

Aşk

Eğer hoşlandığın insanın dikkatini çekmek istiyorsan onun bu ilgisini çekebilmek için kendine güvenmen gerekecek. Öz güvenini sağlam tutarak ve hareketlerinde rahat olarak bu kişinin ilgisini kolayca çekebilirsin.

Para

Bugün gerçekçi davranmak sana daha iyi gelebilir. Hayallere kapılarak gerçekte var olmayan şeyler için kendini yormak yerine elindeki şeylere göre hareket etmek daha önemli olabilir. Masraflarını kontrol etmeli ve gereksiz düşüncelerle paranı çarçur etmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bazı masraflara girmen gerekebilir bugün. Bu masraflar konusunda biraz çekincelerin olsa da önceliklerini iyi belirlemelisin. Keyfi şeylere vakit ve para harcamak isterken gerekli konulara para ayırman seni biraz üzebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini, sağlığını ve modunu kendin belirleyeceksin. Enerjini nereye yönlendireceğin, sağlık konularında önemli olabilir. Eğer uyku düzenine özen göstermek istiyorsan o zaman bu konulara vakit ayırmalı ve yeni şeyler araştırmaktan çekinmemelisin.

Aşk

Bugün aşk konularına vakit ayırmak istemesen de aşk sana vakit ayıracak gibi. Beklenmedik anlarda güzel hislerle karşılaşman olası. Yeni bir insana karşı güzel duygular beslemeye başlayabilir ve aşkı hayatına alabilirsin.

Para

Maddi konularda istediğin gibi davranamayabilirsin. Ve bu durum seni biraz üzebilir. Ancak ileriyi düşünerek hareket etmek ve masrafları biraz kısmak senin için daha iyi olacak. İleriyi düşünerek hareket etmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin bir insana destek olman gerekebilir. Bu kişiyle vakit geçirmek ve onun daha iyi olduğundan emin olmak, kendi önceliklerine vakit ayırmanı engelleyebilir. İnsanlara destek olmak sende daha iyi bir enerji yaratacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer son zamanlarda egzersiz konularını gözardı etmeye başladıysan bugün bu konuya dikkat etmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir hayat tarzı için tembellik etmemeli ve sana iyi gelecek egzersizlere odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularında, sevdiğin kişi ile daha derin mevzular konuşabilirsiniz. Aranızdaki iletişimin bu tür bir ciddiyete bürünmesi seni düşündürebilir. Ancak aranızda daha iyi bir iletişim ve uyum sağlamak için bugün bu konulardan kaçmamalısın.

Para

Maddi konularda başarılı bir gün seni bekliyor. Ancak etrafındaki insanlara övünmek ve kendini yüceltmek yerine bazı şeyleri kendine saklamalısın. İşe yarayan şeyleri yapıp sessizce sonucu beklemen daha iyi olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün keyfin pek yerinde olmayabilir. Halledilmesi gereken birden fazla konu olabilir. Ve bazı insanlarla daha ciddi konuşmalar yapman gerekebilir. Bunun için hayatına bir denge getirmeli ve sakin bir gün geçirmeyi düşünmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar vermek ve bunları uygulamak için daha geniş bir zamana ihtiyacın olabilir. Bazı şeyleri kısa sürede değiştirmek ve iyileştirmek için çaba göstermek yerine bu sağlıklı kararları uzun vadeye bölerek kendini rahatlatmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda sürekli bir gerginlik varsa bugün bu konuda kendine vakit ayırman daha iyi olabilir. Kafanı toparlaman ve bu ilişkiden ne beklediğini görmek için kendine zaman tanımalı, daha keyifli konulara odaklanmalısın.

Para

Kendi hesabını kendin tutmalısın bugün. Cebine giren para ile harcadığın miktarları başkasının lafıyla değil, kendi fikrinle belirlemelisin. Aradaki dengeyi korumak sadece sana düşecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin insan ile beklenmedik durumlar yaşaman, gününün nasıl geçeceğini de etkileyebilir. Bazı şeyleri karşı taraftan beklemek ve harekete geçmemek seni üzebilir. O yüzden bir şeyleri değiştirmek için senin hareket etmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Yemekten kalktığında aç hissediyorsan, vücudunun ihtiyaçlarını karşılamıyor olabilirsin. Bugün bu konulara özen göstererek daha sağlıklı ve doyurucu beslenmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insan ile iletişimine dikkat etmen gereken bir gün olacak. Gereksiz yere yanlış anlaşılmalarla sınanabilirsiniz. Bu durumu değiştirmek için iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Maddi konularda sakin olman gereken bir gün. Etrafında yaşanan negatifliklere ani tepkiler vermek yerine ölçülü davranarak etrafı gözlemlemelisin. İnsanların davranışlarına dikkat etmek seni zarardan koruyacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için daha sağlıklı tercihlerde bulunmalısın. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ve sindirim sistemini yormamak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Mikroplardan arınmak ve içinde bulunduğun ortamın hijyenine dikkat etmek seni hastalıklardan koruyabilir. Bugün bu konulara özen göstererek daha sağlıklı olabilirsin. Hijyen ve temizlik senin için öncelik olmalı.

Aşk

Bugün sevdiğin insanın hiç görmediğin bir yüzü ile karşılaşman olası. Bu kişinin, beklediğinden daha farklı davranması seni aşk konularında iki kere düşündürebilir. Ani kararlar almadan önce biraz düşünmelisin.

Para

Maddi konularda kendi bildiğine odaklanman daha iyi olabilir. Başkalarının sözleriyle hareket etmek yerine kendi deneyimlerine güvenmek senin için daha doğru olabilir. Başkalarına çok fazla güvenmemelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün bazı konularda aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Birisi ile görüşmeyi beklerken planlarınız suya düşebilir. Bazı konularda daha esnek davranmak, beklentilerini kontrol altına almak seni üzülmekten koruyabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Meditasyon ve yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak ve duygusal gerilimleri kontrol altına almak gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir. Hayatta karşına çıkan negatifliklerle daha rahat başa çıkabilmek için sağlığına bir esneklik katmalısın.

Aşk

Bugün hislerinin ne kadar kuvvetli olduğunu bizzat görebilirsin. Hayatında aşk konularında yaşanabilecek ufak aksaklıkların bile seni ne kadar derinden yaraladığını görmen olası. Bu konularda dengeli bir duruş sergilemek için kendine vakit ayırman gerekecek.

Para

Bugün maddi konularda sakin davranmak sana daha güzel sonuçlar getirebilir. Karşına çıkan her fırsata atlamak yerine biraz bekleyip bazı şeylerin daha netleşmesini bekleyebilirsin. Bugün sabır sana para da getirecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel