10 Nisan 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Nisan 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün insanları etkileyeceksin. Direkt olarak yüz yüze görüşmesen de bu kişilerle, kendinden bahsettirebileceksin. Bu güzel etki uzun süreli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün evde egzersiz için bir alan oluşturabilirsin kendine. Esneme hareketleri ve hafif pilates hareketleri sana iyi gelecek. Vücudunu hareket ettirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana dürüst olması biraz kalbini kırabilir ancak buna ihtiyacın olacak. Sevdiğin kişinin fikirlerini net bir biçimde duyman aşkınızda önem yaratabilir.

Para

Kendine ayırdığın parayı harcamak için düşüncelerin olabilir. Ama bu parayı biraz birikime ayırmak daha iyi olacak. Geçici heveslerle alışverişe odaklanmak yerine paranı biriktirebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Beklenmedik bir konuşma içerisinde bulabilirsin kendini. İnternet üzerinden yeni insanlarla tanışman, yeni arkadaşlar edinmen olası. Bunun keyfini çıkarmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Cildinin sağlığını düşünmen gerekecek. Fazla soğuk hava veya direkt güneşe maruz kalıyorsan eğer bunun için önlem alman gerekebilir. Kullandığın kremleri kontrol edebilir, bazılarını güncelleyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda görünmez engeller olabilir. Birbirinize yakın hissetmeniz gerekirken biraz soğukluk sezebilirsin. Bunu iletişimle çözmen gerekecek.

Para

Kazancını kontrol etmek ve dikkatli kararlar almak için iyi bir gün olacak. Maddi olarak daha keyifli gelişmelere vesile olabilecek bir karar alabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Eğer ileriye dönük gezi hayallerin varsa bunları ciddi bir biçimde planlaman gerekebilir. Hastalık zamanı kendine dikkat ederek ve başkasına zarar vermeden bir yolculuk yapmak için önden hazırlık yapman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Mantıklı kararlar almak çok kolay bir seçenekmiş gibi durabilir. Ama işin altında bir de stres ve kaygı faktörü var ki bugün sen de buna odaklanmalısın.

Aşk

Bugün aşkta önemli kararlar almak sana bağlı olacak. Tercihlerin, isteklerin önem kazanabilir. Neye odaklanacağın birçok şeyde önem kazanacak.

Para

İleriye dönük birikimler yapabilirsin. Bugünden kısacağın bazı masraflar ilerisi için iyi olabilir. Kenara para koymaya başlamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yazmaya meraklı olabilirsin. Yazmaya bir başlayınca kendini tutamayabilirsin bile. O yüzden eğer böyle bir ilgin varsa buna odaklanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermeli ve acele yemek yememelisin. Farkına varmadan çok hızlı yemek yiyor olabilirsin. Bunun mide ağrılarına sebep olmaması senin elinde olacak.

Aşk

Bugün aşkta yeni başlangıçları düşünmen gerekecek. Geride kalan ilişkilerle zaman kaybetmek ve kendini üzmek yerine hayatına yeni insanları almak için ruhen kendini hazırlamalısın.

Para

Maddi olarak alacağın kararların uzun vadeli sonuçları olacağını bilmelisin. Eğer bir masrafa girişeceksen ne kadar süre bununla uğraşacağını göz önünde bulundurman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bir arkadaşın ile arandaki iletişim gerilebilir. Birbirinize karşı dürüst olmak ve yapıcı kalmak aynı anda zor olabilir. Ama kalp kırmadan konuşmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sakin kafayla düşünmek zor olabilir. Ancak kendine biraz zaman ve alan yaratman, sıkıntılardan uzaklaşman gerekecek. Keyfini yerine getiren bir bilgisayar oyunu oynayabilirsin.

Aşk

Hayatına güzel bir ilişki katmak için kendine biraz çekidüzen vermen gerekebilir. Aşkı nasıl gördüğün, ne beklentilere girdiğin bazı şeyleri değiştirebilir.

Para

Harcamaları düzenlemek için iyi bir gün. Gereksiz masrafları kısarak yarınlara odaklanabilirsin. Bugünden para biriktirmenin yollarını aramalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır konuşamadığın kişilerle sohbetlere girmek sana çok iyi gelecek. Sevdiğin kişilerle konuşmak sana güzel bir enerji verebilir. Bugün kendini iyi hissedeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek enerjini artırabilir. Daha iyi bir enerji seviyesi için buna odaklanabilirsin. Bolca su tüketmek için içtiğin suyu not eden uygulamalar kullanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin düşüncelerini dinleyebilirsin bugün. Onunla iletişim kurmak sana iyi gelebilir. Büyük beklentilere girmeksizin arkadaşlığınızı artırmak önemli olabilir.

Para

Masraflar yapılması gerekiyorsa eğer bunu dikkatle düşünmen gerekebilir, gereksiz masraflarla kendini zorlamamalısın. Bir denge yakalamak her şeyden önemli olacak bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatını düzenleme konularına daha fazla odaklanabileceksin. Plan, program yapmak, bir düzen oturtmak gibi mevzular seni doğal olarak mutlu edecek. Bir Başak olarak düzene odaklanacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Nefes egzersizleri sana iyi gelecek bugün. Evinin hijyenine güvenerek, rahat bir biçimde buna odaklanabilirsin. İnternette bu konuda araştırmalar yapabilirsin.

Aşk

Yeni bir insanı hayatına dahil etmek istiyorsan eğer önce kendini değiştirmen gerekebilir. Hep aynı hatalara düşüyorsan sorunu kendinde araman gerekebilir bugün.

Para

İş konularında ileriye dönük yeni kararlar almadan önce bugünden elde ettiklerinin muhasebesini yapabilirsin. Parasal olarak ileriye ne kadar yatırım yapabileceğini düşünmen olası.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün iş ve gelecek konusunda yeni gelişmeler yaşaman olası. Daha önceden fark etmediğin bir yeteneğini keşfedebilirsin. Sana daha iyi gelecek ve kendini iyi hissedeceğin işlere odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün dinlenmek sana iyi gelecek. Biraz kendine vakit ayırmalısın. Vücudunu dinlendirmek için uyku düzenini gözden geçirebilir, mideni fazla yormayacak şeyler tüketerek kendini iyi hissedebilirsin.

Aşk

Aşka daha hafif bir bakış açısıyla yaklaşman gerekecek. Hayatında birisi yoksa keyifli hayallere dalabilirsin mesela. Büyük beklentiler olmaksızın, gergin konuşmalar olmaksızın bir gün geçirebilirsin.

Para

Yeni bir iş konusu gündeme gelebilir. Maddi konular için olmasa da işin kendisi için büyük heveslerin olabilir. Bu konuları iyi araştırman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yarım kalan işleri günün erken saatinde halletmen ve günün geri kalanını keyfince geçirmen sana iyi gelecek. Evde biraz sakince vakit geçirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla iletişimini artırman iyi olabilir. Zihnini boşaltmak ve keyifli sohbetlere girmek stres ile arana bir mesafe çekecek. Sevdiğin kişilerle sakin konuşmalar yapabilirsin.

Aşk

Seni güldüren birisine karşı bazı hisler beslemen olası. Sohbet ve keyifli konular seni aşka yaklaştırabilir. Bu konuda güzel gelişmeler, keyifli sohbetlerden geçebilir.

Para

Maddi kararlar zihnini yorabilir. O yüzden bugün parasal konulardan geri durman daha iyi olacak. Sorumlulukların haricindeki masraflara uzak durabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün hane içi olaylar hakkında güzel gelişmeler yaşanabilir. Bir süredir canını sıkan mevzular varsa onlar hakkında değişimler görebilirsin. Güne daha farklı başlayacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini iyi hissedeceksin. Zihnin ferahlayacak. Daha güzel şeylere odaklanarak stresten uzaklaşacaksın. Bunun etkisi düşündüğünden büyük olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı bazı adımlar atmayı düşünebilirsin. Bu konuda bir şeylerin senin istediğin gibi ilerlemesini isteyeceksin ve bunun için de kontrolü elinde bulundurabilirsin.

Para

Maddi kararlar alırken fikir alışverişinde bulunduğun insanlar olabilir. Bugün o kişilere yeni konular danışmak isteyebilirsin. Parasal açıdan doğru şeylere odaklanacaksın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün dikkatin açık olacak, algılarının önüne engel vurulmayacak. Odaklanacağın her konuda güzel gelişmeler görebilirsin. O yüzden neyi tercih edeceğine dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün fiziksel enerjini biraz da olsa egzersize verebilirsin. Evinde bile olsa egzersiz yapman iyi gelecek. Bunun için kendine biraz yer açabilirsin.

Aşk

Aşka neşe katmak sana bağlı olabilir. Sevdiğin birisi varsa aranızdaki iletişimde daha pozitif olana odaklanabilirsiniz. Birbirinizi güldürmek size iyi gelebilir.

Para

Sadece kendi hayatın için değil, sevdiklerininkini de bir yoluna koymak adına güzel kararlar alabilirsin. Maddi açıdan kendini daha iyi bir noktaya getirmen bir yana, çevrendekileri de düşüneceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün teknoloji ile aran iyi olacak. Bol bol bilgisayar karşısında vakit geçirebileceksin. Halletmen gereken, yarım kalan işleri bir yoluna koymak için iyi bir durum olabilir bu.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri ciddiye almalı ve insanlarla mesafeni korumalısın. Kendi sağlığın ve çevrendekiler için bazı önlemleri artırman gerekebilir. Maske ve mesafe kuralları öncelikli olacak.

Aşk

Bugün aşkta kendine güveneceksin. Kendini nasıl ifade edeceğine sen karar vereceksin. Aşkta nasıl adımlar atacağın tamamen senin kontrolünde olabilir.

Para

Hafta bitmeden halledilmesi gereken maddi konuları gözden geçirebilirsin. Kendine bir bütçe belirleyip ona göre bazı masraflar planlaman olası. Maddi konulara odaklanabileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel