10 Nisan 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Nisan 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bir süredir hayatındaki şeyleri bir yoluna koymaya, hayatına bir denge kazandırmaya çalışıyor olabilirsin. Bugün bu çaban devam edecek. Alacağın kararlar da atacağın adımlar da seni hedeflerine biraz daha yaklaştıracak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek sana daha iyi bir enerji verebilir. Sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek sana yarayacak. Taze sebze ve meyveler tüketmek, öğün atlamamak ve su tüketmek enerjini yükseltecek bugün.

Aşk

Geçmişten gelen bir etkiyi tamamen geçmişe gömebilirsin. Bu negatif etkiyi hayatından çıkarmak sana daha iyi gelebilir. O yüzden bugün geçmişe dair şeyleri unutmak adına son bir kez onları gündeme getirebilirsin.

Para

Az masrafla çok gelişme sağlamanın bir yolunu bulmalısın bugün. Bir bütçeyle hareket etmek ve o bütçenin dışına çıkmamak seni çok daha mutlu edebilir. Parasal açıdan neler yapabileceğini kendine göstermelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün insanlarla baştan başlayabilirsin bir şeylere. Daha iyi ve yapıcı iletişimler kurman, güzel gelişmelere kapı açabilir. İş ve maddiyat ile alakalı yeni fırsatlar elde edebilir, güzel gelişmeler görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Diyet ve egzersiz, birbirini tamamlayan en önemli şeylerdir. İkisini birlikte düşünmek sana hiç beklemediğin bir enerji verebilir. Bugün bu konulara özen göstererek yeni planlar çıkarabilir ve sağlığına öncelik tanıyabilirsin.

Aşk

Kendini aşkın etkilerine kapatabilir ve hiçbir şey olmamış gibi yaşayabilirsin. Veya kendini aşka açabilir ve daha güzel mutluluklara merhaba diyebilirsin. İkisinin de kontrolünün sende olduğunu bilmeli ve kararlarını ona göre almalısın.

Para

Ani değişimler yaşanabilir. Yeni gelişmelerle karşılaşabilirsin. Bu gelişmeler seni nasıl etkileyecek? Olaylara nasıl tepkiler vereceksin? Bir şeylere karşı tutumun çok önem kazanabilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Halletmen gereken belge işleri olabilir. Resmi konular ile alakalı daha fazla şey yapabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için dikkatini toplaman gerekecek. Bir şeyleri dikkatlice okumak ve anlamak sana bir avantaj sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihin oyunlarına daha fazla bakman gerekebilir. Bulmaca çözmen, kelime oyunları sana daha iyi gelebilir. Zihnini çalıştırman, olaylara bakış açını da değiştirmene vesile olacak. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Bir şeylerin sonlanması gerekebilir bugün. Bu konularla savaşmamalısın. Bitmesi gereken şeylerin bitmesi seni daha rahatlatabilir. Değişime kendini açmak, mutluluğu da yanında getirebilir.

Para

Kendini iyi hissetmek için, bir şeyleri daha güzel görmek için büyük paralar harcamana gerek yok. Mutlu olmak için elini cebine atman gerekmez. Bugün para harcamadan mutlu olmanın yollarını aramalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Sahip olduğun değerlere özen göstermek ve elindeki ufak tefek görünen işlere odaklanmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Sıkı çalışma ve iyi bir disiplin ile kazanamayacağın şey olmayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar bir günde kendiliğinden oluşmaz. Hiç kimse sabah erkenden kalkıp kendine sağlıklı kahvaltılar hazırlamayı adet edinmez bir günde. Bu tür şeyler zaman ister ve bir şeyleri alışkanlık haline getirmek çaba gerektirir. Bu çabayı gösterebilecek misin? Esas soru bu olacak bugün.

Aşk

Bugün değişime inanman gerekecek. İnsan ilişkilerinin nasıl şekil aldığını görmen gerekebilir. Arkadaşlıkların flörte nasıl döndüğünü görebilirsin. Hiç beklemediğin birisiyle ilginç sohbetlere girebilirsin bugün.

Para

Bugün ufak başarıları kutlamak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan yeni şeylere odaklanmadan önce sahip olduğun şeylerin kıymetini bilmek seni daha iyi hissettirecek. Parasal anlamda ufak şeylere odaklanmalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Yanlış anlaşılmaları gidermek, bir şeyler planlamak ve yoluna koymak sana daha iyi gelebilir. Bugün kolları sıvamalı ve bir şeyleri düzeltmelisin. Gereksiz yere sana yük olan şeylerden kurtulmak için bu iletişimleri kurman önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanlara destek olmak, onlara yardımcı olmak sana iyi gelebilir. Zihinsel olarak daha iyi bir noktaya gelebilmek için çevrendekilerin sağlığını ve iyiliğini düşünmelisin. Onlar için çabalara girmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha derin bir bağ kurabilirsin. Aranızda daha keyifli sohbetler dönebilir. Birbirinizi mutlu etmek adına daha fazla şey yapabilir, kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Bu güzel enerjiyi boş geçmemelisiniz.

Para

Bir şeye odaklanmışken başka şeyler gündeme gelebilir. Bir konu için para biriktirirken farklı şeylere para harcaman gerekebilir. Olaylara adapte olabilme kabiliyetin bu tür durumlarla nasıl başa çıkacağını etkileyecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin birisinden alacağın bir telefon veya bir davet sana iyi gelebilir. İş ve maddiyat ile alakalı geleceği düşünerek hareket edebilirsin. Bu tür konularda elindekilere değil, insan ilişkilerinden kazanacaklara odaklanmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanların sana eleştirileri ağrına çok gidiyor olabilir. Zihnini yeni şeylere açmadığını gösterir bu durum. Çevrendekilerle daha pozitif bir iletişim için kendini güzel etkilere açman ve stresi üstünden atman gerekecek.

Aşk

Hayatına yeni etkiler çekmek için geçmişi geçmişte bırakman gerekecek. Hep aynı şeylere odaklanarak yenilik bekleyemezsin. Bir şeylerin değişmesi için ilk olarak kendi beklentilerinin değişmesi gerekebilir.

Para

Kendini daha iyi hissetmek için paraya bel bağlamamalısın. Maddi konuda içinin rahat olması bir şeyler için yeterli olmayabilir. Bugün insan ilişkilerine öncelik vermek her şeyden önemli olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların senden sakladıklarını öğrenmen gerekebilir. Bilerek veya bilmeyerek senden bir şeyler saklayanlar olabilir. Bunu açığa çıkarmak sana daha iyi gelecek. Yeni şeyler öğrenmek yolunu daha net görmene vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bu aralar sağlığına daha düşkün olabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için kendine özen göstermen gerekecek. Fiziksel ve zihinsel bütünlüğün için yeniliklere gidebilir, alışkanlıklarını gözden geçirebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularına özen göstermek istiyorsan kafanı tamamen boşaltman gerekebilir. Bütün sorumluluklarını halletmek ve ardından kendini keyifli konulara açmak daha güzel sonuçlar görmeni sağlayacak. O yüzden önceliklerine özen göstermelisin.

Para

Eğer bir şeye paran yetmiyorsa o zaman iki kere düşünmen gerekebilir. Maddi anlamda bir şeylerin yoluna girmesi için kendine zaman tanıman gerekebilir. Acele masraflara girmek ileride seni pişman edebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün iletişime özen göstermen gerekecek. Açık olmak, doğruları konuşmak sana çok şey katabilir. Kariyer ve maddi konularda ufak ancak istikrarlı gidişte ilişkilere özen göstererek daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendin için iyi bir şeyler yapmak istiyor olabilirsin. Ancak bir iş bölümü ve zamanlama yapmadan bir şeyleri istediğin gibi yola getiremeyeceksin. Kendini yormadan bir şeyleri gün içerisine bölmen gerekecek. Düzen ve planlama sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Seni güldüren insanlara daha samimi baktığın bir gerçek. Bugün seni güldürmek isteyenler olabilir. Yeni etkiler, daha önceden ilgini çekmeyen kişiler gündeme gelebilir. Hayatına neşe katmak aşka da yarayacak bugün.

Para

Maddi konularda değişimlere hazırlıklı olman gerekecek. Elde edeceklerin, elden çıkaracakların seni her zamankinden farklı düşünmeye itebilir. Olan bitene iyi bir öğrenme deneyimi olarak bakarak güzel şeyler kazanabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Kaygıları geride bırakıp geleceğe yönelmek senin için önemli olacak. Maddi anlamda geçmişte kalan konulara fazla düşmemelisin. Bir şeylerden ders çıkarıp yoluna devam etmek senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon ihtiyacın olan bir şey olabilir. Hem kaslarını esnetmek ve hareket kabiliyetini artırmak hem de zihnini boşaltmak sana çok iyi gelecek bugün. Bu konuları araştırmak isteyebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade edebilir, onun sana karşı hislerini öğrenebilirsin. Bir şeylerin yoluna girmesi için daha fazla çaba gösterebilirsin. Aşkta kendini güzel etkilere açman gereken bir gündesin.

Para

Maddi konularda yeni fikirler edinebilirsin. Ancak bu fikirleri nasıl gerçeğe dönüştüreceğin de önemli olabilir. Bugün parasal anlamda nasıl adımlar atacağına karar vermek sana çok şey kazandırabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri halletmek için daha fazla iletişim kurman gerekebilir. İnsanlarla bol bol telefonlaşabilir, onlarla bir şeyleri telefondan halletmeye çalışabilirsin. İletişimin birçok şeyi çözdüğünü göreceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak ve kaslarını kuvvetlendirmek için harekete geçmelisin. Esneme hareketleri, ufak egzersizler ve evinde yapabileceğin şeyler sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşka neşe katmak sana düşebilir. Sevdiğin kişinin düşük modunu yükseltmek için çaba gösterebilirsin. Onu mutlu etmek için sevdiği şeylere odaklanabilir ve ilişkiniz için harekete geçebilirsin.

Para

Maddi konularda bir şeylere istediğin kadar yetememen, yeni bir kaynak bulmana vesile olabilir. Eksiklerini gidermek için yeni adımlar atabilir, tasarruf planları geliştirebilirsin. Bugün paran azsa eğer, daha fazlası için güzel yollar bulabileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Taşınma, ev işleri, değişim ve dekorasyon gibi şeyler düşünüyorsan bugün bu konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Yaşadığın alanı daha iyi bir hale getirmek veya kendin için farklı bir yer bulmak senin için önemli olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel hareketleri artırmak için evinin konforunu düşünmen gerekebilir. Sadece spor salonlarında bir şeyler yapılmadığını kendine kanıtlaman gerekecek. Bugün kendine iyi bir plan çizebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konularında kendine güveneceksin. Yolunda gitmeyen şeyleri değiştirme azmini içinde bulacaksın. Eğer sevdiğin birisi yoksa yeni bir insan ile tanışman veya onu merak etmen olası.

Para

Bugün parasal konularda pratik olmalısın. Eğer bir şey işine yaramıyorsa o zaman onu gözden çıkarabilmelisin. Gereksiz mevzularla vakit kaybetmek yerine sana bir şeyler kazandıracak konulara odaklanman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün bir şeyleri yazmak sana daha iyi gelebilir. Yazılı iletişimde daha iyi olabilirsin. Bir şeyleri okumak, yazmak ve öğrenmek sana daha iyi gelebilir. Zihnini bu yönde açman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir rutine sahip olmak vücudun için önemli olabilir. Hem zihinsel hem de bedensel bir bütünlük için harekete geçmelisin. Aktif bir hayat, sağlıklı egzersizler ve iyi bir dinlenme sana iyi gelebilir.

Aşk

Gerçekler can acıtabilir. Ancak gerçeklerden kaçınmak daha büyük yaralar bırakır. Bugün sevdiğin kişiyle yolunda gitmeyen şeyleri bir kenara itmemelisin. Bir şeyleri açıkça konuşmak size daha iyi gelebilir.

Para

Parasal gelişmeler insanın gerçek karakterini ortaya çıkarır derler. Peki sende nasıl bir insan ortaya çıkarırdı? Bugün bunu düşünmen gerekebilir. Yaşanacak gelişmelere nasıl tepkiler vereceğin önemli olabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel