10 Mayıs 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Mayıs 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Hayatında bazı konularda yoğunluk ve yorgunluklar olabilir. Bir şeylere her zamankinden fazla zaman ve emek harcıyor olabilirsin. Bu konularda kendine dikkat etmen ve gereksiz yorgunlukları engellemen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İsteklerin ve ihtiyaçlarını ayırt etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Neye ihtiyacın olduğuna özen göstermen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almak, vücudunu şımartmak için aslında sana iyi gelmeyen şeyleri tüketmenden daha iyi sonuçlanabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle arandaki iletişimde farklılıklar olabilir. O kişinin aslında daha farklı hareket ettiğini, senden farklı düşündüğünü görebilirsin. Bu konularda iletişiminizi artırmak sıkıntıların önüne geçmenizi kolaylaştırabilir.

Para

Bir şeylerin gerçekleşmesinden önce gözünde canlandırman gerekebilir. Her senaryo için hazırlıklı olman gerekecek. Parasal olarak kendini güvenceye almak için eyleme geçmeden önce bir şeyleri gözden geçirebilmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Kendini dış etkilere daha fazla açmış olabilirsin. Bu konuda bir şeyler yapman gerekecek. Kırgınlık ve kızgınlıklar yaşamamak için kendini biraz korumaya alman gerekebilir. Gereksiz negatifliklere karşı dikkat etmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına odaklanmak, daha iyi bir gün geçirmene vesile olabilir. Vücudunun ihtiyaçlarını gözden geçirmek ve ona göre bir gün sağlamak sana daha iyi gelecek. Yediklerine, hareketlerine ve dinlenmene özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konularında kendini güzel sürprizlere açman gerekecek. Beklenmedik güzel gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu konularda sakin kalmak ve tepkilerinde ölçülü olmak daha kıymetli olacak.

Para

Maddi açıdan isteklerinle tam olarak karşılaşamasan da güzel bir gün seni bekliyor olacak. Maddi konularda yaşananlar gün içerisinde hissettiklerini çok etkilemeyecek gibi. Para ve mutluluk doğru orantılı olmayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Sana yorgunluk veren, seni gereksiz yere geren insanların etkisini kısıtlaman gerekebilir bugün. Sevdiğin çevrelerdeki insanlar dahi olsa bu etkileri kısıtlaman gerekecek. İnsanlara bir dur diyebilmeli ve kendi sınırlarını çizebilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Nefes egzersizleri ve esneme hareketleri sana daha iyi bir enerji katabilir. Eğer kendini yorgun hissediyorsan hemen yatağa girip uyumak yerine bu tür hareketlere özen göstermek sana daha iyi bir dinlence sağlayabilir.

Aşk

Aşk konularında kalbin bir şeylere daha çabuk kırılabilir. Bir şeyleri hemen üstüne alınabilir ve gereksiz kırgınlıklara geçebilirsin. Kendini bu kadar kolay yıpratmamalı ve karşındaki insanla aranda daha sağlıklı iletişimler kurabilmelisin.

Para

Etrafında çok konuşup da eyleme geçmeyen insanların sözlerine çok güvenmemelisin. Maddi açıdan kendi hedeflerine ve eylemlerine güvenmen gerekecek. Sana akıl veren çok olabilir, ancak kimin gerçekten ne yaptığını sen göreceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Aşk konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Eğer hoşlandığın ancak hiçbir şans vermediğin bir insan varsa, bu kişiyle alakalı daha fazla adım atman olası. Aşk konularına bir hareket getirmek isteyebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine özen göstermek, kaslarının daha da kuvvetlenmesine vesile olabilir. Vücudunun ihtiyaçlarına özen göstermeli ve kaslarını harekete geçirmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda daha önceden yaşanan bir sıkıntı varsa bu konulara bir çözüm üretebilirsin. Aşk konularında daha cesur olacağın bir gün. Etrafında gerginlik veya belirsizlik istemeyecek ve bunları düzeltmek için çaba göstereceksin.

Para

Her şey yolunda gibi davranmak bir şeyleri düzeltmeyebilir. Kendini kontrol etmek ve bir şeyleri yoluna koymak için zamana ihtiyacın olacak. Yalandan imaj çizmek yerine kendi gerçeklerinle yüzleşmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Bir şeylerin sana verdiği gerginlik artabilir. Hayatında düzene sokmak istediğin konularda gereksiz bir yoğunluk ve direnç ile karşılaşabilirsin. Biraz durup kendine vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Evde egzersiz yapabilmeyi öğrenmen gerekecek. Bulunduğun alanda vücudunu nasıl hareket ettirebileceğini araştırmalısın. Ev içerisinde yapılabilecek egzersizleri öğrenmek sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Uyumun bozulduğunu, bir şeylerin zorlaştığını düşünmen olası. İçine sinmeyen konuları içine atmamalısın. Sevdiğin kişiyle açık bir iletişim kurmak bazı konularda çözüm aramanıza vesile olabilir.

Para

Maddi açıdan gereksiz risklere girmemen gerekecek. Parasal olarak kendini daha sağlama alman gerekebilir. Sırf bir değişim olsun diye veya sonunu tam da düşünmeden maddi risklere girmemelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Hayalleri kontrol altında tutmalı ve bunlar için neler yapabileceğini kendine ifade edebilmelisin. Hayaller, onları gerçekleştirdiğin zaman güzelleşir. Sadece beklemek ve bir şey yapmamak seni çok fazla yorabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

İşe fazla odaklanmak duygusal yükle karşılaşmak istemediğin için olabilir. Biraz duygusal ve zihinsel yönden kendine verdiğin stresi kontrol etmen gerekecek. Bir şeyleri görmezden gelmemeli ve sağlığın için strese karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda sıkıntı olan bazı şeyleri çözmek için çaba gösterebileceksin bugün. Birbirinize kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Aşk konularında daha yapıcı davranabilirsin.

Para

Sen de çevrendeki insanlar da maddi açıdan yeni durumlara adapte olmak durumunda olabilir. Parasal olarak daha iyi gelişmeler görmek için bir şeyleri gözlemlemen gerekecek. Yeni durumlara adapte olman daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Kendini nelere dahil ettiğini kendine sorman gerekecek. Konuştuğun insanlar, içinde bulunduğun durumlar, iş ve aşk konuları… Kendini nasıl bir durum içerisine soktuğunu görmek, sıkıntıları gidermende faydalı olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen gerekebilir. Bunun için spor salonları veya büyük alanlar gerekmez. Kendi ortamında neler yapabileceğini araştırman ve ona göre hareket etmen sana daha iyi gelebilir. Tembellik yapmamalısın bugün.

Aşk

Aşk konularına öncelik verebilir, içinde bulunduğun konuları gözden geçirebilirsin. Aşkın sana mutluluk getirmesi gerektiğini kendine hatırlatabilir ve sevdiğin kişiyle bir şeyleri yoluna koymak isteyebilirsin.

Para

Maddi açıdan içinin rahat olacağı bir sürece girebilirsin. Parasal olarak kendini daha rahat ifade edebilir, sıkıntılardan çıkabilirsin. İçinin rahat olması ilerisi için de pozitif düşünmene vesile olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Hayatın için istediğin şeylerde radikal değişimler olabilir. Daha önceden aklından geçmeyen konular artık önceliğin olmaya başlayabilir. Neler istediğini, neden istediğini kendine ifade etmek için biraz zaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Vücuduna iyi gelecek şeylere odaklanmalı ve gereksiz yere işlenmiş gıdalarla bünyeni yormamalısın. Özellikle besin tüketimi konusunda sağlıklı tercihler yapman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında içine kapanabilirsin. İletişim kurmak, aşka odaklanmak sana zor gelebilir. Bir şeyler için kendini zorlamamalı ve biraz zamana bırakmalısın bazı şeyleri. O yüzden bugünü kendine ayırmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi açıdan geniş çaplı düşünürsen ve sadece kendine odaklanmazsan çok güzel gelişmeler elde edebilirsin. Takım çalışması ve ortak sorumluluklar konusunda öncülük edersen eğer çok güzel gelişmelerle karşılaşabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Kızgınlıkla hareket etmemelisin. Ani kararlar ve daha sonradan pişman olabileceğin hareketler seni yorabilir. Bugün biraz daha sakin kalabilmeli ve gözlem yeteneğini konuşturmalısın. Bir eyleme geçmeden önce iki kere düşünmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeşil sebzeler tüketmek ve daha dikkatli beslenmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak ve vücudunu fazla yormamak, ihtiyaçlarına odaklanmak sana daha iyi gelecek. Olaya nelerle beslendiklerini gözden geçirerek başlayabilirsin.

Aşk

İletişim konuları seni zorlayabilir. Ancak bunu kişisel algılamamalısın. İyi günler de kötü günler de bizler için. O yüzden kendine yüklenmemeli ve en başta sen kendin, kendi kalbini kırmamalısın.

Para

Maddi açıdan yavaş yavaş harekete geçmen gerekebilir. Ani ve hızlı çıkışlar yerine gözlemleyerek, acele etmeyerek kararlar almak daha iyi olabilir. Elbette büyük hareketlere geçmen gerekecek ileride, ancak şu an için kendini gereksiz yere yıpratmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Sıkıntının temeline inmen gerekecek. Ve bunun için derine odaklanmalısın. Bir şeyleri yüzeysel olarak geçiştirmek sana iyi gelmeyebilir bugün. Genel olarak hayatında canını sıkan şeyleri bir düzene koymak için sorunlarınla yüzleşebilmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve yediklerine dikkat etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Vücudunu yoracak işlenmiş gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak, kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bir şeyler gereksiz yere zorlaşabilir. Bazı konularda kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Bu tür şeyleri zorlamamak ve oluruna bırakmak daha iyi olabilir.

Para

Kendini motive etmenin bir yolunu bulman gerekecek. Maddi açıdan güzel gelişmelerle karşılaşmak için ilk olarak kendini motive etmelisin. Bazı şeylere hevesle yaklaşmak daha iyi sonuçlar elde etmene vesile olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Hayatın için alacağın kararlar, bireyselliğin önem kazanabilir. Bir şeyleri kendine göre düzeltmelisin. Çevrendeki insanlara göre yaşamak seni mutlu etmeyebilir. Bugün bu konulara vakit ayırarak kendin için kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal bütünlüğünü sağlamak ve bir şeyleri dengelemek senin için önemli olabilir. Zihnini boşaltabilmeli ve vücudunda biriken negatif enerjiyi bir şekilde üstünden atabilmelisin. Yoga ve meditasyon gibi konular sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

İletişime geçmek istiyor ancak sonucunun ne olacağından korkuyor olabilirsin. Hoşlandığın kişinin sana karşı ne hissettiğini anlamak için tek yapman gereken bu kişiyle muhatap olmak olsa da adım atmak seni yorabilir. Senin için neyin önemli olduğunu kendine itiraf etmen gerekebilir.

Para

Maddi açıdan plan program yapmak için iyi bir zaman olabilir. Parasal olarak kendini daha net ifade edebilmene yarayacak yeni gelişmeler görebilirsin. Eyleme geçmeden önce plan program yapmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Mayıs 2020 Pazar)

Genel

Bugünün zor geçebilmesi olası. Ancak bu negatif bir ton taşımamalı. Karşına çıkan sıkıntılarla başa çıkmanın bir yolunu bulabilmelisin. Kendi sınırlarını ve neler yapabileceğini görebileceğin bir gün olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sinir ve strese dikkat etmen gerekecek. Bir konu hakkında konuşulması gerekiyorsa eğer kızgınlıkla ve stresle harekete geçmemelisin. Biraz düşünmek, sakinleşmek için çaba göstermek, vücudunda biriken negatif enerjiyi de kontrol etmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda ufak tefek gerginlikler olabilir. Bunlar normal şeyler. Normal olmayan ise vereceğiniz tepkileri kontrol etmemek olacak. Bir şey söylemeden önce iki kere düşünmek ve karşındaki insanın kalbini kırmamaya çalışmak daha önemli olabilir.

Para

İletişim konularına özen göstermen maddi açıdan daha iyi gelişmeler görmene vesile olabilir. Bugün insanlarla ne konuştuğuna, nasıl konuştuğuna ekstra dikkat etmen gerekecek. Maddi gelişmeleri bu yönde görebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel