10 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Mart 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Hayat insanın önüne iyi şeyler çıkardığı gibi bazen zorluklar da çıkarabilir. Bu zorlukları aşarken nasıl tavırlar takındığımız önemli olabilir. İnsanlıktan çıkmamak, öfkelenmemek ve yapıcı olmak bugün önemli bir yönünü ortaya koymanda faydalı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendi zihnini korumaya alman gerekebilir. Negatifliklerden uzak durmak, anksiyete ile başa çıkmak biraz meditasyon ve yoga gibi egzersizlere odaklanmanla gerçek olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kendini geriye çekebilirsin. Ama bu küsüp alınmak demek değil, karşı tarafın kendini ifade edebilmesi için bir zaman ve alan yaratmak şeklinde gerçekleşmeli gözünde.

Para

Birisi karşına bir engel çıkardığında bunu nasıl çözebilirsin? İşte bu sorunun cevabı ne kadar para elde edeceğinin de cevabı olacak. Yapıcı davranmak ve işleri bir çözüme kavuşturmak oldukça önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Fiziksel enerjini doğru bir biçimde kullanabilmelisin. Daha aktif bir hayat tarzı sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Sağlıklı bir bünye için enerjini doğru kullanmayı öğrenmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini iyi kullanmalısın. Enerjini doğru bir biçimde deşarj edebilmek için egzersize zaman ayırabilirsin. Hareket etmek ve biraz daha aktif olmak sana kendini çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Hoşlandığın biri varsa ona karşı bir adım atman daha da kolaylaşabilir. Aşka daha pozitif yaklaşarak kendi yolunu aydınlatabilirsin. Bir şeylerin iyiye gideceğini bilerek kendi içini ferah tutman gerekecek.

Para

İşe odaklanırken çok fazla masa başında zaman öldürmemelisin. Eğer eyleme geçmen, harekete geçmen gereken bir konu varsa bugün bunu sıkıca ele alabilirsin. Hareket gerektiren bir iş varsa buna zaman ayırman olası.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

İnsanlarla farklı fikirler tartışabileceksin. Ve üstelik bunu bir kavga şeklinde değil de fikir alışverişi olarak yönetmen olası. Bazı şeyleri daha farklı bakış açılarıyla görmek sana kendini yenileme fırsatı verebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sıcak bitki çayları tüketmek sana daha iyi gelebilir. Eğer son zamanlarda çok fazla kahve tükettiysen buna biraz ara verip bitki çayları tercih etmen zihnen ve bedenen sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle fikir ayrılıklarınız olabilir. Ama bu durum seni yormayacak. Bazı şeyleri karşı tarafın bakış açısından görmeye çaba göstermek sana da yeni bir perspektif katabilir bugün.

Para

Daha önceden asla olmaz diye kestirip attığın bir iş bugün sana daha farklı gelebilir. Çevrendeki insanların deneyimlerini dinlemek ve bazı konularda kendini eğitmek fikrini değiştirebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Herkesin sana yüklendiğini düşünmen olası. Güne başlar başlamaz "teker teker gelin" gibi bir ruh haline bürünebilirsin. En iyisi olabildiğince az insan ile muhatap olup işine odaklanmak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendeki insanların negatif enerjisinin sana fazla yansımaması için kendini korumaya alman gerekebilir. Kendince geçireceğin bir zaman, yapabileceğin meditasyon sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Aşktan büyük beklentilere girmemelisin bugün. Bazı şeyler tersine işleyebilir. Bazı şeyleri olduğu gibi kendi haline bırakmak ve kendi işine gücüne odaklanmak daha iyi olabilir.

Para

Bugün kendi işine odaklanmalısın. Başkasıyla fazla muhatap olmaman iyi olabilir. Kendine zaman ayırıp işlerini kendince bir plan ve programda yürütmek daha iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Enerji patlamaları seni yorabilir. Bir iyi bir kötü bir enerji seni zorlayabilir. Bu durumları engellemek için günü dikkatlice planlamak ve işleri belli saatlere bölmek daha iyi olacak. Kendi üstüne fazla gitmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjini kontrol etmek zor olabilir. En iyisi her şeyi aynı anda yapmamaya çalışmak. Gün içerisinde molalar vererek kendi zihnini ve bedenini dinlenmeye ayırman iyi bir tercih olabilir.

Aşk

Aşka odaklanırken gelgitli davranışlar sergilemen olası. Bazı şeyleri kendi içinde hazmetmeden karşı tarafa yansıtmamaya çalışman gerekebilir. Ani duygu patlamaları yaşamamak önem kazanacak.

Para

İşe odaklanırken yorgun düşmen olası. Bunu engellemek için biraz daha kendine zaman ayırman gerekebilir. Acele etmemek ve bir şeyleri planlı bir şekilde yoluna koymak daha doğru olacak bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün gücün, kuvvetin artacak. Hem zihnen hem de bedenen daha rahat hissedebilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için tam zamanı. Günü tembellik ederek boşa geçirmemeye dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini doğru bir biçimde kanalize etmek demek egzersizle enerjini kontrol etmeyi de içerebilir. Eğer egzersiz yapan birisi değilsen bugün bu konuda değişimler yapman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye daha iyi odaklanabileceğin bir gün olacak. Bugün bazı şeyleri daha pozitif görmen, olumlu yaklaşman olası. Yapıcı davranışlarınla güzel bir aşkı kuvvetlendirebilirsin.

Para

Eğer halledilmesi gereken bir iş varsa bugün buna dört elle sarılabilirsin. Bazı şeyleri daha rahatlıkla yoluna koyman olası. Eğer hareket gerektiren bir iş varsa buna zaman ayırabileceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Yeni çabalar, yeni hedefler gündeme gelebilir. Bugüne kadar başardıklarını, elde ettiklerini düşünerek çıtayı biraz daha yukarı taşıyabilirsin. Kendine daha güzel hedefler koyman olası bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün virüs konularında dikkati elden bırakmamalısın. Kendini koruma altına almak, bağışıklığını kuvvetli tutmak önem kazanabilir. Eğer aşı konularında geri kaldıysan bunu telafi etmek isteyebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel şeylere odaklanmak seni de mutlu edecek. Birlikte ortaklaşa girişeceğiniz aktiviteler sizi birbirinize daha da yaklaştırabilir. Sosyal aktivitelere birlikte dahil olabilirsiniz.

Para

İş konularında daha güzel şeylere odaklanabileceksin. Eğer işte yükselmek istiyorsan bugün bunun için doğru adımları atman olası. Maddi konularda daha pozitif girişimlerin olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün geneli düşünmen gerekecek. Sadece kendin için değil, sevdiklerin için de eyleme geçmen gerekebilir. Herkesle hem fikir olarak adım atmak daha iyi olabilir bugün. İnsanlar sana yük değil, destek olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanların sağlığından emin olmak sana iyi gelebilir. Herkesin kendini iyi hissettiğini bilmek isteyebilirsin. Bu konuda ek çabaların olabilir ve onlar için doktor ziyaretleri planlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ortak alacağın kararlar seni daha çok memnun edebilir. İkinizin de aynı düşündüğünü görmek, olaylara benzer yaklaştığınızı fark etmek aşkta daha pozitif etkiler yaratabilir.

Para

Eğer maddi anlamda yeni bir karar alınacaksa bunu insanlarla ortaklaşa bir biçimde alman iyi olabilir. Herkesin içinin rahat olması seni de rahatlatacak. Maddi açıdan daha yapıcı ve uzlaşmacı olabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Planlama ve hesaplama zamanı sona erdi. Artık eyleme geçme zamanı! Eğer odaklanmak istediğin bir iş varsa bugün buna dört elle sarılmalısın. İşe odaklanarak daha iyi gelişmeler elde edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisindeki yorgunluğu atabilmek için günün sonunda kendine yeteri kadar zaman tanıdığına emin olman gerekebilir. Dinlenebilmeli, vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketebilmelisin. Bugün bu iki konuya özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşka zaman ayırman zorlaşabilir. Eğer ortada var olan bir görüşme planı varsa bunu ertelemen gerekebilir. Karşı tarafın durumu anlayışla karşılaması için kendini iyi ifade edebilmen gerekecek.

Para

Bugün eyleme geçmen daha iyi olacak. Ortaya koyacağın emekler eline daha fazla para geçmesinde faydalı olabilir. Bugün biraz daha hareketli geçecek ama karşılığını göreceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün istesen de istemesen de bir şeylere dahil olmak durumunda kalabilirsin. En iyisi bir şeylerle savaşmamak ve olayı anlamaya çalışmak. Eyleme geçerken kafanın yerinde olması gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüsten korunmak için çevrendeki insanları kendine örnek olarak almaman gerekebilir. İnsanlar bir şeyleri gevşetmiş olsa da senin kendi bağışıklığını kuvvetli tutman gerekecek. Hijyene ve mesafe kurallarına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi memnun etmek sana bağlı olacak bugün. Güzel jestler yapabilir, sevdiğin kişinin yüzünü güldürebilirsin. Ufak da olsa düşünceli hareketler hemen kendini belli edebilir.

Para

Bugün kendini bir başka projeye dahil olmuş bir biçimde bulman olası. Halledilmesi gereken bir iş varsa bugün bunun için daha fazla çaba gösterebilirsin. Bu durum sana kendi tartma fırsatı sunacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki herkesin veya her şeyin sana inat davrandığını düşünebilirsin. Ama bu düşünce yıkıcı olabilir. Her ne kadar en çok taviz veren taraf olmak istemesen de bugün biraz uzlaşmacı olup en azından kendi işine bakıp başkalarıyla daha az tartışmaya girmek iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginlik sende tutulmalara sebep olabilir. Kaslarında biriken stres ağrı olarak geri dönebilir. Bunu engellemek için biraz da olsa esneme hareketlerine zaman ayırman gerekecek.

Aşk

Aşka saf ve güzel duygularla odaklanırken zorluk çekebilirsin. Çünkü etrafında olan biten negatifler senin de bir şeyleri iyi görmene engel oluyor olabilir. Bu yüzden kendini biraz geri çekmen daha doğru olabilir.

Para

İş ortamlarında en çok benim dediğim olacak tavrı baskın olabilir. Çevrendeki insanlar bu konuda seni darlayabilir. Kendi işine gücüne bakmak ve insanlarla fazla muhatap olmamak iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Kendine, sevdiklerine, çevrene faydalı olmak için ayrı bir istek duyabilirsin. Görev bilincin daha da baskın olabilir bugün. Ortak sorumluluklar seni daha çok ön plana çıkarabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yeteri kadar vitamin aldığına emin olmak isteyebilirsin. Vücudunun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri tüketmek için daha fazla taze sebze ve meyve tüketebilirsin. Sağlıklı beslenmek sana iyi gelecek.

Aşk

Bugün aşka odaklanırken daha dikkatli davranacaksın. Sadece istek ve beklentilerle değil, gerçeklikle de barışarak ilerlemen gerekecek. Var olan durumlar üzerinde düşünmen ve mantığa sığınman iyi olabilir.

Para

Bugün işte ve para konularında etrafındakilere örnek olabilirsin. Çevrende seni kendine rehber olarak alanlar olabilir. Bu sorumluluğu bilerek hareket etmek seni mutlu edecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel