10 Mart 2021 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Mart 2021 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün evde beklenmedik durumlar seni biraz yorabilir. Fazladan masraf çıkabilir. Evde bir karmaşa yaşanabilir. Bunlarla sakin bir biçimde başa çıkman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen mide ağrılarının önüne geçmene vesile olabilir. Daha dikkatli bir biçimde yemekler hazırlayabilir ve taze sebzelere odaklanabilirsin.

Aşk

Kendine zaman ayırmak ve aşk konularında biraz kendine öncelik vermek sana iyi gelecek. Hislerini tartmak ve nasıl düşündüğünü anlamak için böyle bir zaman şart olabilir.

Para

Ev için masraf yapabilirsin. İhtiyaçlarını düşünerek hareket edebilirsin. Biraz daha dikkatli bir biçimde masrafları planlaman gerekebilir o yüzden.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Romantizm gündeme gelecek! Sevdiğin kişiyle keyifli vakitler geçirmek önceliğin olabilir. Bu konuda önemli hazırlıkları sen yapabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Su tüketimini azaltmaman gerekecek. Vücudunu susuz bırakmamalısın. Ne kadar su içtiğin önemli olabilir bugün. O yüzden bunun hesabını bile tutabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle romantik bir plan yapmak bütün enerjini değiştirebilir. Birbirinize vakit ayırmanız ve özendiğin bir ortamda vakit geçirmeniz sizi birbirinize daha da yaklaştıracak.

Para

Kendin için masraf yapabilirsin bugün. Biraz para harcamak seni yormayacak. İleriyi düşünerek bunu bir yatırım olarak görebilirsin. Keyfine bakacaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

İş ile alakalı hareketini artırabilirsin. Bir iş için koşuşturman olası. Başka ortamlara girmek veya toplantılar gibi konular gündeminde olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun yeteri kadar vitamin ve mineral aldığından emin olmak yine sana düşecek. Eğer mutfağa kendin için girmezsen kimse sana ihtiyacın olan yemekleri yapmayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişimini artırabilirsin. Keyifli konuşmalar, flörtleşmeler yaşanabilir. Aşkta daha açık bir ifade ile hoşlandığın insana yaklaşabilirsin.

Para

Daha iyi bir kazanç elde etmek için insanlarla iyi anlaşman gerekebilir. İnsan ilişkilerine özen göstermen ve yapıcı olman ileride kazanabileceğin parayla doğru orantılı olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün ilginç konuşmalar kulağına gelebilir. Dedikodular, ilginç söylentiler dikkatini çekecek. İnsanlarla iletişimini artırarak zihnini meşgul tutabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs söz konusu olduğunda son zamanlarda insanların bir şeyleri boşlamasına aldırmamalısın. Kendi sağlığın ve sevdiklerin için dikkatini artırman gerekecek.

Aşk

Kendi aşk hayatına değil de başkalarınınkine odaklanman olası. Kim ne yapmış, ne söylemiş, nasıl gelişmeler yaşanmış bunlara odaklanabilirsin. Bu konular dikkatini çekecek.

Para

İş ortamlarında yapılan konuşmalar önem kazanabilir. Bir işin ilerleyişi için daha iyi anlaştığın kişilerle çalışmak isteyebilirsin. Bu konularda dikkatini artıracaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün senin için çok yoğun bir gün olabilir. Birden fazla işi yoluna koyman gerekebilir. Halledilmesi gereken işler seni sıkıştırabilir. O yüzden gün içerisinde enerjini koruman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjinin azalmaması için şekerden uzak durarak bolca su tüketmek iyi bir tercih olabilir. Ne yediğine ve içtiğine özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayıramayabilirsin. Bu durum sizi biraz üzebilir. Ama bazen herkesin kendi hayatına odaklanması gerektiğini unutmamalısın.

Para

İşe daha fazla odaklanabilirsin. Kafanda, halledilmesi gereken konular için bir liste oluşmuş olabilir. Güne erken başlamak ve işe odaklanmak sana iyi gelecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Bugün beklenmedik olaylar yaşanabilir. İlginç durumlar, sürprizler gündeme gelebilir. Yaşanan yeni şeyleri anlamlandırmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermen için ille de kilo almış olman gerekmez. Bazen vücuduna gereken enerjiyi sağlamak ve kendini daha iyi hissetmek için de yediklerine özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. Senden hoşlanan, seni tanımak isteyen insanlar karşına çıkabilir. Bu tür etkilere kendini açman olası.

Para

İşte bir değişime gidebilirsin. Her zamankinden farklı bir ortam veya tamamen yeni bir iş fırsatı ile alakalı hızlı gelişmeler görmen olası bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Bazı eşyaların bozulabilir veya ufak tefek aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Bu ufak tefek aksaklıkların ileride daha büyük masraflara dönüşmemesi için bugünden önlem alman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek zihnini boşaltmana ve vücudunun da toksinlerden arınmasına vesile olabilir. O yüzden bugün her zamankinden biraz daha su içmeyi düşünebilirsin. Sağlığın için suya odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanın neler düşündüğünü görmek isteyeceksin. Onu daha iyi anlamak adına aranızdaki iletişimi artırmak isteyebilirsin. Aşka kendini daha da açabilirsin.

Para

Eşyalarını tamir ettirmek, evinde tadilat yapmak gibi konular gündeme gelebilir. Bunlara ekstra masraf kalemi gözüyle bakmamalı, geleceğe yatırım olarak düşünmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Değer verdiğin bir dostuna borç vermek gibi bir konu gündeme gelebilir. Sevdiğin insanların ayaklarının üstünde durmasını isteyebilirsin. Paylaşımcı olman sana uzun vadede iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve kaygılarla başa çıkmak için ufak bir mola vermen gerekebilir. Hem vücudunu dinlendirmek hem de zihnini boşaltmak sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin neler düşündüğünü merak ediyorsan eğer bunu ona direkt olarak sormalısın. Bazı şeyleri kendi içinde kurmamalı, muhatap olarak karşı tarafı almalısın.

Para

Paranı nereye yönlendireceğine dikkat etmek isteyebilirsin. Gereksiz masraflar ile kendi elindeki nakit akışını azaltmamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Eğer eğitim konusunda önemli adımlar atıyorsan bugün biraz dikkatli düşünmen gerekebilir. Hata yapmamak için bazı şeyleri iki kere okuyabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanların sağlığına özen gösterebilirsin. Onların daha sağlıklı yemekler yemesini sağlamak sana iyi gelebilir. Hem kendi sağlığını hem de sevdiklerini düşüneceksin.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen bir şey varsa eğer bugün gün yüzüne çıkabilir. Yolunda gitmeyen şeyleri çözmeye odaklanmak, bazı olaylara açıklık da getirecek.

Para

İş konularında önemli kararlar alman gerekiyorsa bu kararlara sebep olan şeyleri iki kere gözden geçirmen gerekecek. Ani bir biçimde fikir değiştirmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Ufak tefek şeylere kafayı takabilirsin bugün. Normalde hiç aklına bile gelmeyecek olan şeylere gereğinden fazla vakit ayırabilirsin. Stres seni biraz zorlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve düzen konuları öncelikli olabilir. Evini veya çalışma alanını temiz tutmak, daha düzenli ve göze hoş gelen bir biçimde organize etmek ruh haline de iyi gelecek.

Aşk

Aşka vakit ayırmak istemeyebilirsin bugün. Biraz kendince zaman geçirmek isteyebilirsin. Olan biteni gözlemlemek ve kafanı dinlemek isteyeceksin.

Para

Etrafındaki insanların söz konusu olan senin işin ve senin maddi kazancın olunca nasıl davrandığını görmek önemli bir durum olabilir. Çevreni gözlemleyebilir ve sıkıntıları keşfedebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Ani bir masrafa girmen gerekebilir. Hiç beklemediğin bir anda çıkan bu ihtiyacı göz ardı etmemelisin. Bazı şeyleri bugünden halletmek sana iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırabilirsin. Evine giren eşyaların, yiyeceklerin yeteri kadar temiz olduğuna emin olmak isteyebilirsin. Biraz hijyene özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişime özen göstermen gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara sebep olmamak için kelimeleri dikkatli seçmelisin. Biraz daha özenli olabilirsin.

Para

Kötü gün parası diye sakladığın bir para varsa bugün bunu kullanman gerekebilir. İhtiyaçlarını görmezden gelmemelisin. Biraz kendine masraf yapman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2021 Çarşamba)

Genel

Bugünün iş yoğunluğu kafanı dağıtabilir. Bir şeylere odaklanmakta zorlanabilirsin. İş yükünü bölüştürmek ve günün belli saatlerine bölmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri artırabilirsin. Dezenfektan kullanımını ve maske kurallarını özenle gözden geçirmen gerekecek. Kendini korumak için ekstra adımlar atabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntılı bir ruh halinde olması senin de canını sıkabilir. Ama bu durumda senin nasıl bir tepki vereceğin ve uzlaşmacı olup olmayacağın önem kazanabilir.

Para

Bütün sorumlulukları tek başına yüklenmemelisin. Eğer maddi anlamda bir adım atılması gerekiyorsa bunun ortaklaşa olmasına emin olman gerekebilir. Bütün para senin cebinden çıkmamalı bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel