10 Mart 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Mart 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün enerjinin arttığını hissedebilirsin. Birden fazla konuyla ilgilenebilecek kuvvetin olabilir. Bu enerjiyi nereye yönlendireceğin önemli olabilir. O yüzden etrafında olan bitene dikkatle odaklanman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için neye ihtiyacın olduğunu düşünebilirsin. Dinlenmek ve sakin bir gün geçirmek mi, hijyen ve temizlik mi yoksa yediklerine dikkat etmek mi… Bir tanesine öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Sevdiğin kişiyle aranda bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir. İletişim kanallarınızı açık tutmak ve yapıcı olmak size iyi gelebilir. Ancak bu süreçte karşı tarafa saygılı olmak her şeyden önemli olabilir.

Para

Sana iyi gelecek şeyler için büyük paralar harcaman gerekmeyebilir. Kendin için lükse kaçmak isteyebilirsin ancak bu durumun ihtiyaçların ile alakası olmadığını kendine itiraf etmen gerekecek. Bazı şeylerin lükse kaçtığını kabul etmen gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün içinden geçenleri ifade edebilmelisin. İçine sinmeyen şeyleri dile getirmek, çözüm için iyi bir başlangıç olabilir. Sıkıntılı konularda dik durmak ve doğru olanın arkasını kollamak sana daha iyi bir etki bırakacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginliklere ve stresin birikmesine izin vermemelisin bugün. Açık iletişim kanalları sana daha iyi gelebilir. Kendini ifade etmek ve hislerinden bahsetmek gerginliğini atmana ve stresin etkilerini azaltmana yarayabilir.

Aşk

Bugün aşk ve iletişim konularında güzel gelişmeler yaşaman olası. İletişim kanallarını açık tuttuğun takdirde seni dinleyecek insanlar görebileceksin. Aşk ve ilişkiler hakkında güzel beklentilere girmene vesile olacak etkilerle karşılaşabilirsin bugün.

Para

Kredi kartı harcamalarını gözden geçirmen gerekebilir. Gereksiz masraflarla kendini daha fazla borca sokmamalısın. Bir şeyleri kontrol altında tutmak ve acele ederek para harcamamak sana daha iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugüne dikkatli başlaman gerekebilir. Halletmen gereken birden fazla mesele karşına çıkabilir. Bu konulara odaklanmak seni yorsa da hayatında bir şeylerin yoluna girmesi için bir süreliğine de olsa savaşa hazır olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek konuları gündemine oturabilir. Yediğin besinlerin kaynağını bile merak edebilirsin. Bir şeylerin vücuduna iyi geldiğini görmek isteyebilir ve ona göre araştırmalar yapabilirsin bugün.

Aşk

Hislerini içine atmak kimi memnun etmiş, biraz sorgulaman gerekebilir. Aşk konularında beklentilerini, isteklerini karşı tarafa açman daha doğru olabilir. Bir şeyleri içine atarak ve bekleyerek mutlu olmayabilirsin bugün.

Para

İnsanlar senden beklentilere girebilir bugün. Maddi açıdan senden daha fazlasını isteyebilirler. Bu durumu çözmek için biraz insanlarla arandaki mesafeyi koruman gerekecek. Her para isteyene evet dememelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün enerji patlamaları yaşayabilirsin. Bir anda kendini çok iyi hissederken bir anda enerjin çekilebilir. Bu ani tepkilerle büyük değişimlere gitmemen gerekecek bugün. Gereksiz hatalara düşmemek için sakin kalman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Geleceğinde görmek istediğin vücuda odaklanmak bugünden emek ister. Bugünden yediklerine dikkat etmeli ve gereken vitamin ve mineralleri tüketmelisin. Bazı şeyleri ileriye ertelememeli ve bugünden harekete geçmelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile arana duygusal anlamda bir mesafe girebilir. Birbiriniz ile olan iletişiminiz biraz azalabilir. Gereksiz sıkıntılarla sınanabilirsiniz. Bu gerginliği atlatmak için kendine biraz zaman vermen gerekecek.

Para

Maddi konularda çevrendekilere yetişmek için çok çaba göstermemelisin. Bazı şeyleri kendi hızında yaşamak daha hayırlı olabilir. Rekabet ve maddiyat ile alakalı konularda kendini biraz geri çekmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Her zamankinden daha fazla kuvvete sahip olabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak için çabaların boşa gitmeyebilir. İnsanlar sözünü dinleyebilir. Bu kuvveti iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını dikkatle gözden geçirmen gerekecek. Ne istediğine değil de neye ihtiyacın olduğuna odaklanmalısın. Sağlıklı bir yeme programı, iyi bir egzersiz planı sana daha iyi gelebilir. O yüzden biraz harekete geçmen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için harekete geçebilirsin. Onun ilgisini kazanmak ve güzel bir iletişim başlatmak için gerekeni yapabilirsin. Karşı tarafa cazibenle hitap edebilir ve onun ilgisini fiziksel özelliklerinle çekebilirsin.

Para

Bugün sadece parasal gelişmelere odaklanmamalı ve keyif aldığın konulara özen göstermelisin. Maddi kaygılarla gündemini belirlememen daha iyi olabilir. Hayatındaki diğer konulara da biraz vakit ayırman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Kendin için doğru olduğun şeyleri yapmak isteyebilir, eyleme geçebilirsin. Daha mantıklı ve keyifli konulara odaklanmak hayatında daha pozitif bir döneme girmene vesile olabilir. Ancak bir şeyleri dikkatle planlamayı unutmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esnek kalmak senin için önemli olabilir. Kaslarını esnetmelisin. Hareket kabiliyetini artırmak ve daha rahat hissetmek için esneme hareketlerine özen göstermen gerekecek. Yeni hareketler araştırmak için vakit ayırabilirsin kendine.

Aşk

Yeni bir aşka kendini açabilirsin. Farklı bir etkiyi hayatına sokabilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda farklı olana odaklanmak sana daha iyi gelebilir. İç sesini dinleyeceğin ve bir şeyleri oluruna bırakacağın bir gün.

Para

Maddi konularda büyük beklentilere girmediğin sürece güzel ve keyifli sonuçlar görmen olası. Parasal olarak kendini daha iyi ve rahat hissedebilirsin. Ancak büyük masraflardan uzak durman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün büyük resmi görmen gerekecek. Ufak tefek sıkıntılarda boğulmamalısın. Daha önemli olanı, daha büyük olanı düşünerek vizyonunu geniş tutmalısın. Böylece hata yapma ihtimalini azaltmış olabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün sakin bir gün geçirmeye çalışmak sana daha iyi gelebilir. Kendine karşı nazik olmak ve çok fazla yorulmamak senin için daha iyi olabilir. Büyük yorgunluklara karşı önlemini almalısın.

Aşk

Aşk konularında isteklerini gözden geçirmen gerekebilir. Eğer bir ilişkin varsa bu ilişkide seni mutlu etmeyen şeyleri tek tek gözden geçirebilirsin. Bir şeyleri değiştirmek için senin değişime odaklanman gerekebilir bugün.

Para

Maddi konularda ani durumların senin gündemini değiştirmesine izin vermemelisin. Bir anda gemileri yakmaman gerekecek. Hemen en kötüyü düşünmek ve bütün gidişatı değiştirmek seni üzebilir. O yüzden sakin tepkiler vermelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Bir şeyleri planlama ve kendini geri çekme zamanı sona ermiş olabilir. Bugün eyleme geçmen gerekecek. Gerekeni yapmak ve zor olan kararları alarak bunları yürürlüğe sokmak ilerisi için daha iyi olabilir. Bir şeyleri ertelememelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltman gereken bir gün olacak. Bir şeyleri fazlaca düşünmüş olabilirsin. Bu negatifliği üstünden atmak için daha fazla hareket gerekebilir. Biraz egzersiz ve açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularını oluruna bırakman daha doğru olabilir. Sağlıklı ve güzel bir ilişki için çok fazla düşüncen olmuş olabilir. Bir şeylerin kontrolünü bırakmak ve farklı konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda hemen en kötüsünü düşünmemen gerekecek. Elindekilerle idare edebilmeli ve pozitif kalabilmelisin. Maddi olarak ileride atılacak adımlardan çok bugün elinde sahip olduklarına odaklanman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Bugün kendin için alacağın kararlar ön plana çıkabilir. İleride neler yapacağına dair bir şeyleri ciddiye alman gerekebilir. Neleri nasıl halledeceğin, neyi nasıl göreceğin, gün içerisindeki ruh halini etkileyebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine özen göstermek ve sevdiğin insanların sağlığına odaklanmak senin için önemli olabilir. Hem kendin için hem de sevdiklerin için yemekler hazırlayabilirsin. Sağlıklı beslenme konuları hepiniz için önemli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda kararlar alman gerekebilir. Ancak içinde bulunduğun durumu daha net görebilmek için kendine biraz zaman vermen gerekecek. Bir şeyleri asıp kesmek için acele etmemeli, kendine nazik davranmalısın.

Para

Maddi konularda hayallere dalabilirsin. Ancak önemli olan o hayalleri nasıl gerçeğe dönüştüreceğin olacak. Bazı şeyleri sadece düşüncede bırakmamalı ve bunları gerçeğe dönüştürmek için neler yapman gerektiğini görmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Güne negatif başlamamalısın bugün. Bazı şeyleri pozitif görmek için çaba göstermen gerekebilir. Her şeyi negatif görmen, olayların gerçekten negatife dönmesine sebep olabilir. O yüzden yapıcı kalman gerekebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Her şeyi tek başına üstlenmek doğru olmayabilir. İş bölümü yapmak enerjini kendine saklamana vesile olabilir. Eğer ortada fiziksel güç isteyen bir iş varsa o zaman destek istemen gerekecek.

Aşk

Seni mutlu etmeyen şeyleri gözden geçirmek isteyebilirsin bugün. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda seni mutsuz eden konuları aklına getirmek seni biraz üzebilir. Ancak bu konuda negatif düşünmek yerine yapıcı davranmalı ve "bu konu hakkında ne yapabilirim" demelisin.

Para

Maddi olarak bir şeyleri basite indirgemen gerekebilir. Çok fazla eşya sahibi olmak yerine yeterli olana şükretmek sana daha iyi gelebilir. Daha fazlasını isterken elindekinden olmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Çevrendeki insanlara iyi örnek olman gereken bir konu gündeme gelebilir. Birden fazla kişinin bazı konularda sana odaklandığını görebilirsin. Bugünkü kararları kendin için alırken, etrafındaki insanlara örnek olmayı da unutmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri içine atmamalı ve duygusal anlamda gerginlik oluşturmamalısın. Stresle başa çıkabilmek için iletişim kanallarını açık tutman gerekebilir. Sağlıklı bir ruh hali için kendini doğru bir biçimde ifade etmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında kendi tercihlerini gözden geçirmen gerekebilir. Mutluluk gibi konularda önceliği senin aldığın kararlar alabilir. Kendini nasıl bir duruma soktuğunu görmek, mutluluğun için bir şeyleri düzeltmeye itebilir seni.

Para

Maddi konularda kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Herkese kolayca güvenmemeli ve kime paradan bahsettiğine dikkat etmelisin. Herkesin sana iyi niyetle yaklaşmaması olası. Parasal olarak kendini güvenceye almalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Mart 2020 Salı)

Genel

Sakin bir şekilde yoluna devam ederken karşına bir anda bir engel çıkabilir. Peki bu engeli aşmak için ne yapacaksın? Esas soru bu olacak bugün. Hayatındaki düzeni bozmaya çalışan engellere karşı bakış açın, gününün nasıl gideceğini değiştirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün hijyen konularına özen göstermen gerekebilir. Temizlik senin için önemli olabilir. Bir şeyleri temizlemek ve mikroplardan arındırmak sana ve sağlığına çok daha iyi gelecek. Bu konuya özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek için birbirinize zaman ayırmanız gerekebilir. Gereken şartları oluşturmak sana düşebilir. Birbirinizi düşünerek daha nazik bir gün geçirmeniz size iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda temkinli olman daha iyi olabilir. Parasal olarak kendini iyi hissetsen de ve kendini güvenceye aldığını düşünsen de temkinli olmakta fayda var. İleride yaşanabilecek sıkıntılar için bugünden önlem alman sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel