10 Eylül 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Eylül 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların sen odada yokken ne konuştuğunu merak edebilirsin. Bu kişilerin senin hakkındaki düşüncelerini daha net görmek isteyebilirsin. Bunun için bazı iletişimlere geçmen olası bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri bazı gerginlikleri üstünden atmana vesile olabilir. Stresin fiziksel etkilerini çözmeye odaklanabilirsin bugün. Ve bunun için nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Uzlaşmacı olmalı ve kalbinin istediğine koşmalısın. Kendinle savaşmayı bırakman gerekecek. Bir şeyleri daha sakince düşünmek ve ona göre hareket etmek, seni daha keyifli bir mutluluğa götürebilir.

Para

Bir şeyleri daha da çoğaltmamak için sakin davranman gerekecek bugün. Maddi konularda kaygılarla hareket edip gerginlikleri artırmamalısın. Bazı şeyleri oluruna bırakıp "ya nasip" demek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Canını sıkan şeylere odaklanman gerekebilir bugün. Bir şeylerin seni nasıl etkilediğini kendine göstermen gerekecek. Anskiyete, gerginlik, sıkıntılar… Bütün bunları görmezden gelmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı ve keyifli bir gün geçirmek için dengeyi hayatına sokman gerekecek. Bir şeyleri aşırı tüketmemeli ve vücudunun değerini bilmelisin. Yediklerinde ve içtiklerinde aşırıya kaçmamak sana daha iyi enerjiler katabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimi daha yapıcı tutman gerekebilir. Gerginlikle birbirinizin kalbini kırmaya meyilli olabilirsiniz. Bu konularda dikkatli olmak aşkınızı korumanıza vesile olabilir.

Para

Bugün sadece paraya değil, sahip olduğun diğer değerlere de odaklanacaksın. Şükredeceğin birden fazla şey olabilir. Hayatını olduğu gibi kabullenmek sana yarayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Yeni şeyler öğrenmeye kendini açmak için iyi bir gün olabilir. Zihnini yeni bilgilere açmalısın. Bol bol bir şeyler okumalı, insanlarla fikir alışverişi yapmalısın. Bugün bu enerji seni çok daha iyi noktalara götürebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersizlere odaklanmak için iyi bir gün olacak. Özellikle de yoga gibi egzersizlere. Hem esneme hareketleriyle vücudunu kuvvetlendirip hem de meditasyona yönelmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Canını sıkan şeylere dikkat etmen gerekebilir. Aşkta bir şeylerin seni mutlu etmesi gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek bugün. Daha keyifli etkiler için bir şeyleri oldurmaya çalışmaktan vazgeçmelisin.

Para

Bugün algılarını açık tutmalısın. Parasal mevzularda nereden ne geleceğini tam kestiremeyebilirsin çünkü. İş konularında esnek olmak ve her şeye yetişebilmek sana daha iyi etkiler getirebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Geleceğini ilgilendiren konulara daha detaylı odaklanabilirsin bugün. İş ve kariyer yolunda önüne çıkan engelleri daha net görmek ve gerçekten ne yapmak istediğine karar vermek için elinde güzel bir fırsat olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sosyal izolasyona dikkat etmelisin bugün. Daha dikkatli kararlar almak ve kendini kalabalıklardan uzak tutmak için pratik olmak sana iyi gelebilir. Gereksiz yere kendini de çevrendekileri de tehlikeye atmamalısın.

Aşk

Bugün özgürlüğe daha fazla özen gösterebilirsin. Kafana göre hareket etmek, istediğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Keyifli bir gün için biraz yalnız takılmak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konulardaki gerginliklerin insan ilişkilerine yansımasına fırsat vermemelisin. Bir şeylere tek başına yetebilmek demek çevrendekilerin kalbini kırmak demek değildir. Bugün biraz daha sakin davranman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün göreceğin rüyaları unutmamaya çalışmalısın. Bazı semboller, bilinç altına attığın kaygılar kendini daha net gösterebilir. Geleceğin için atacağın adımlarda bu rüyalardan destek alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hareket kabiliyetini artırmak ve eklemlerini açmak için esneme hareketlerine daha fazla odaklanman gerekebilir. Daha rahat bir vücut için esneme hareketleri sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün aşk konularında heyecan ön planda olabilir. Bir şeyleri hissetmek sana çok tatlı gelecek. Aşk konularına kalbin çarparak odaklanabileceksin. Bu keyifli etkinin sürmesi için kendini güzel etkilere açman gerekecek.

Para

Ufak şeyleri gözünde büyütmemeli ve fikirlerini genişletmelisin. Bir şeylere takılıp kalmamalı, parasal açıdan daha rahat olmalısın. Bugün zihnini açman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Değişimden korkmamalısın. Bazı değişimler hayatımıza daha iyi şeyleri katar. Bugün farklı düşünmekten çekinmemen ve daha keyifli gelişmelere kapını açman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize biraz daha dikkat etmen gerekebilir. Evde boş boş durmamalı ve kendini kuvvetlendirecek hareketlere odaklanmalısın. Bugün bu konularda daha fazla araştırma yapabilirsin.

Aşk

Canını sıkan bir aşk konusu gündeme gelebilir. Sevdiğin kişiyle son zamanlarda aranızın bozuk oluşu daha da büyüyebilir. Bir şeyleri açıkça, dürüstlükle dile getirmek bu noktada yapacak en iyi şey olabilir.

Para

Yeni bir fikir, yeni projeler… Maddi açıdan sana daha iyi gelecek şeylere kafa yorabileceksin bugün. Enerjin, bu tür şeylere odaklanmak için yetecek de artacak bile…
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Şu anda sahip olduğun işlerin seni gerçekten mutlu ettiğini düşünüyor musun? Eğer daha iyisini yapacağına inanıyorsan o zaman planlı, programlı hareket etmen gerekecek. Bir şeyleri daha ciddiye alarak gündemini kuvvetlendirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Su tüketiminin azalmaması gereken bir gün olacak. Daha fazla su tüketmek, enerjini artırabilir ve kafanı boşaltmanda da faydalı olabilir. Şekerli içecekler yerine su tercih etmelisin.

Aşk

Canını sıkan durumlarla yüzleşmek yerine kaçmayı tercih etmek isteyeceksin. Ancak bu konuda kendini frenlemen gerekecek. Sıkıntılarla yüzleşmek bir şeyleri sonlandırmana vesile olabilir bugün.

Para

Bugün daha iyi paralar kazanabilmek için her zamankinden farklı olana odaklanman gerekebilir. Parasal açıdan bir şeyleri yoluna koymak adına farklı düşünmen gerekecek. Her zamanki hareketler işe yaramayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün iç sesini dinlemen gerekecek. Bir şeyler içine sinmiyorsa bu konuda adımlar atabilmelisin. Ancak bu durum, ufacık şeyleri takıntı haline getirmene sebep olmamalı. Aradaki dengeyi senin bulman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ne kadar vitamin aldığına dikkat etmen gerekebilir. İçi boş ve gıda olduğunu iddia eden maddeler tüketmek yerine taze sebze ve meyve tüketmek bugün bünyene daha iyi gelebilir.

Aşk

Daha önceden konuştuğun bazı kişilerle alakalı olarak kafan daha da netleşebilir. Seni mutlu etmeyen, keyiflendirmeyen iletişimleri kesmeyi düşünebilirsin. Aşk konularında yeni etkiler daha baskın olabilir.

Para

Bugün hedeflerine koşmanda hiç kimse önüne engel olamayacak. Ancak dinlenmen gereken zamanlarda bile işle meşgul olman seni biraz yorabilir. Odaklandığın şeyi elde etmek için kendini gereksiz yere yormamalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Zihnini daha farklı şeylere açmak için ilham arayabilirsin bugün. Daha güzel olaylara odaklanmak için bir fırsatın olabilir. İlham bulmak ve güzel düşüncelere kapılmak kesinlikle boşa çıkmayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

COVID-19' u ciddiye almak için ille de evden birinin hasta olması mı gerek? Bugün hareketlerinde özenli olmak ve maske, mesafe, temizlik kurallarına dikkat etmek herkes için daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda yeni gelişmelere kendini açtıysan eğer beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. Güzel ve keyifli bir aşka merhaba diyebilir, daha rahat hareket ederek kalbini insanlara açabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda elinden para çıkmadığı sürece istediğin kadar büyük düşünebilirsin. Parasal açıdan büyük yatırımlara girmek için iyi bir gün olmasa da bir şeyleri hayal etmek daha keyifli olabilir. Dikkatli olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Yaratıcılığını kullanarak işlere dört elle sarılmak sana çok güzel getiriler sunabilir. Bugün farklı düşünerek güzel sonuçlara varabileceksin. Zihnini daha güzel şeylere açabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol su tüketimi ve kırmızı eti azaltman sende çok daha güzel bir etki yaratabilir. Vücudunu ve özellikle de sindirim sistemini yorabilecek alışkanlıkları azalttığında hayat kalitenin nasıl da arttığını görebilirsin bugün.

Aşk

Bugün başkalarını memnun etmek yerine kendi isteklerine odaklanabilir ve aşk konularında kalbinin sesini dinleyebilirsin. Bir şeyleri daha iyi bir gözle görmek için kendince hareket edeceksin.

Para

Can sıkıcı konulara fazlaca odaklanıp elde ettiğin güzelliklere gölge düşürmemelisin. Eksileri terazinin bir kefesine, artıları da diğerine koymalı, ikisini birbirinden ayırt etmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

İç sesinin önemli bir özellik olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Bir şeyler içine sinmiyorsa ve içinde bu konuda savaşlar veriyorsan kendini ciddiye almalısın. Gereksiz yere bir şeyleri oldurmakla gününü geçirmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Temizliğe özen gösterebilirsin bugün. Yaşam alanını derleyip toplamak, hijyene özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Temizlikle mikroplara karşı bünyeni daha da kuvvetlendirebileceksin.

Aşk

Aşk konularında bir şeyleri çok fazla veya gereksiz yorucu görebilirsin. Kendince bir gün geçirmeye, kafanı toplamaya ihtiyacın olabilir. Gereksiz yere atışmalarla, gerginliklerle gününü yormamalısın.

Para

Hayallerini büyütmek, bunlara daha büyük bir hazla sarılmana vesile olabilir. Parasal açıdan kendinde görmek istediğin gelişmeler adına daha büyük bir çaba gösterebilirsin. O yüzden kendini sınırlamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Her zamanki davranışlarından farklı hareket etmek senin için daha doğru olabilir. İnsanların seni soktukları kalıba bir dur diyebilirsin. Kendin olmak ve başkalarına göre hareket etmemek için iyi bir gün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Maskeyi çeneye indirmek gibi bir huyun varsa buna dikkat etmek isteyebilirsin. Sağlıklı bir gün geçirmek için bu kurallara uyman gerekecek. Gereksiz yere şansını fazla zorlamamalısın.

Aşk

Aşk konularında dürüstlüğün ne kadar önemli olabileceğini görebilirsin bugün. Bir şeyleri içine atmak veya olay çıkmasın diye söylememek yerine daha dürüst bir biçimde hareket edip mantıklı kararlar alman gerekecek.

Para

Kafa karışıklığı ile hata yapmaya meyilli olabilirsin. O yüzden bir şeyleri okurken iki kere okuman gerekebilir. Resmi evraklar veya işlerle uğraşırken dikkatini daha fazla açman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel