10 Eylül 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Eylül 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün zor bir durumda olan arkadaşın senden destek isteyebilir. Bu kişiye destek olmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Bu kişinin sana saygı duyması ve senin fikirlerine önem vermesi seni çok mutlu edebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün yorgun hissedebilirsin kendini. Bu yorgunluğu üstünden atmak için sıcak bir duş alıp erkenden yatağa girmek sana daha iyi gelebilir. Uyku düzenine dikkat etmek vücudundaki yorgunlukları daha rahat atlatabilmeni sağlayacak.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile daha fazla iletişim kurabilirsin. Birbirinizi tanımak ve nasıl hareket ettiğinizi anlamak için gözlem yapmanız, ikinize de iyi gelecek. O yüzden bazı şeyleri aceleye getirmemelisin bugün.

Para

Maddi konularda kendinden şüpheye düşebilirsin bugün. Bazı şeylerin istediğin gibi ilerlememesi seni biraz sıkabilir. Bu konularda kendine zaman tanımak daha iyi bir çözüm olacak senin için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün işe odaklanmak ve önemli konuları halletmek senin için biraz zor olabilir. Aklında dinlenmek ve keyif yapmak varken halletmen gereken işlerin artması seni biraz zorlayabilir. Bazı şeylerin dikkatinden kaçması olası.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri yeteri kadar tükettiğinden emin olmalısın. İhtiyacın olan vitaminleri taze besinlerden almak sana daha iyi gelebilir. Bugün yediklerine dikkat etmek için iyi bir gün.

Aşk

Bugün karşındaki insanla arandaki konuşmalara dikkat etmen gerekecek. Esprili ve mizah dolu bir konuşmanın yerinde olduğundan emin olmalısın. Kimsenin kalbini kırmadan günü bitirmek ikiniz için de önemli olabilir.

Para

Maddi konularda sakin kalmak ve gözlem yapmak bugün sana daha iyi etkiler sağlayacak. Parasal konularda güzel sonuçlar elde etmek için gözlem yeteneğini kullanmalı ve kimsenin fark etmediği şeyleri görmelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün yeni hedefler koymak için iyi bir gün. İlerisini düşünerek hareket etmek sana daha güzel getiriler verebilir. O yüzden geleceğini göz önünde bulundurarak kararlar almakta fayda var bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Cilt sağlığına dikkat etmen gerekebilir bugün. Güneşten yeterince korunduğuna emin olmalı ve kuruluğa karşı önlemini almalısın. Vücudunun daha rahat ve iyi hissetmesi için cildine özen göstermen gerekecek bugün.

Aşk

Bugün etrafından aldığın etkileri geri onlara yansıtabileceksin. Bir ayna gibi, ne görürsen onu yansıtacaksın. O yüzden güzel şeyler gördüğüne ve olumlu konuşmalara girdiğinden emin olmalısın bugün.

Para

Bugün parasal konularda halletmen gereken önemli bir mesele önüne gelebilir. Parasal konularda daha iyi sonuçlar elde etmek için dikkatli davranmalı ve etrafında olan biteni dikkatle izlemelisin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafındaki insanlar senin iyi niyetini sorgulayabilir. Kendini açıklamak ve neyi neden yaptığını anlatmak zorunda kalabilirsin. Kendini sıkmadan ve üzmeden doğruları söylemek sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kafanı toparlamak için kendine zaman ayırmak ve stresin vücudundaki etkilerini azaltmak için esneme hareketleri yapman sana daha iyi gelecek. Gerilimleri vücudundan atmak ve vücudunun genel hareketlerini rahatlatmak için esneme hareketlerine odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli bir vakit geçirmek için daha fazla muhabbet etmek isteyebilirsin bugün. Kendini ifade etmen ve karşı tarafa kendini anlatman, o kişinin seni daha dikkatli incelemesini sağlayabilir.

Para

Bugün maddi konularda seni tıkayan mevzulara bir dur demen gerekebilir. Sakin kalarak bazı konuları halletmen maddi sıkıntılarına sebep olan şeyleri daha dikkatle fark etmeni sağlayacak. Bugün kendini üzmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Çevrendeki insanlara destek olmak senin de enerjini yükseltecek. Bugün yardıma ihtiyacı olan insanlara destek olabilir veya kendi sevdiklerin için düşünceli hareketler yapabilirsin. İnsanlarla daha güzel vakit geçirmen sana çok daha iyi yansıyacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresin vücuduna normalden daha fazla etkisi olabilir bugün. Kas ağrıları ve tutulmalara karşı dikkatli olmalısın. Vücudun için daha fazla esneme hareketleri yapmak ve bol bol su tüketmek daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir yemek yemek sana daha iyi gelecek. Birbirinize zaman ayırmak ve hem ruhunuzu hem karnınızı birlikte doyurmak enerjinizin yükselmesini sağlayabilir bugün.

Para

Maddi konularda önemli kararlar alman gereken bir gündesin. Bugün bazı harcamalar ile alakalı iki kere düşünmen gerekebilir. Genel olarak yaptığın bazı masrafları kısmaya karar vermek seni zorlasa da ilerisi için daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün kendine ayıracağın zaman, yaratıcılığının artmasını sağlayacak. Kendine ne kadar vakit ayırırsan, bazı şeyleri daha iyi bir şekilde görebilirsin. Bugün keyfini yerine getirecek konulara odaklanmak, yaratıcılığına da iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri, vücudunda biriken negatif etkiyi üstünden atmak için faydalı olabilir. Bugün kendine zaman ayırmak ve zihnini boşaltmak için egzersizlere odaklanmak daha iyi bir seçenek olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile derin mevzular hakkında konuşmak isteyebilirsin bugün. Aranızdaki muhabbeti artırmayı istemen karşı tarafın da hoşuna gidecek. Birbirinize vakit ayırdıkça aranızda daha güzel bir etkileşim olabilir.

Para

Bugün parasal konuları bir kenara bırakmak ve günün keyfini çıkarmak sana daha iyi gelebilir. Bir süredir önceliği maddiyata verdiysen eğer bugün geri çekilip olan bitenin keyfini çıkarma zamanı.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafında olan biten bazı şeylerin gerçek yüzünü fark edebilirsin. Bazı şeylerin tahmin ettiğinden veya kafanda kurduğundan çok daha farklı bir noktada olduğunu fark edebilir ve buna göre adımlarını değiştirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine ve içtiklerine dikkat etmek vücudunda kötü etkileri olan şeyleri atmanda daha faydalı olabilir. Vücuduna yaramayan gıdaları kesmek sana çok daha iyi bir etki verecek bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile güzel konuşmalar yapabilir ve birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Kendinizi ifade edebilmek, aranızda daha güzel hislerin oluşmasına vesile olacak bugün. Bu kişiyle konuşmak sana çok iyi gelecek.

Para

Bugün harcadığın paralara dikkat etmelisin. Büyük masraflarla daha sonradan pişman olacağın kararlar almamalısın. Bugün yapacağın masrafların seni çok etkilememesini sağlaman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün çevrendeki insanlara daha arkadaşça davranabilirsin. İnsanlara selam vermek ve güler yüzlü olmak senin de enerjini yükseltecek. İnsanlarla güzel şeyler paylaşabileceğin bir gündesin. Bugünün güzel enerjisini iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün güzel sohbetler ve muhabbetler, içinde bulunduğun duygusal gerilimi atmanı sağlayabilir. Kendini ifade etmek, zihinsel yorgunluğunu gidermende faydalı olacak. Bugün bol sohbetin faydalarını görebileceksin.

Aşk

Bugün arkadaşların seni yeni bir insan ile tanıştırabilir. Gireceğin sosyal bir ortamda farklı bir kişi ile tanışabilir ve bu kişiden çok etkilenebilirsin. Yeni bir aşk seni bekliyor olabilir bugün, o yüzden mutlaka dışarı çıkmalısın!

Para

Bugün parasal konularda daha farklı fikirler üretmek ve emeklerinin karşılığını almak için daha dikkatli hareket etmen gerekecek. Karşına maddi konularda güzel sonuçlar elde etmek için güzel fırsatlar çıkabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün yeni bir özelliğini keşfedebilirsin. Veya ilgi alanın olarak seçebileceğin yeni bir konu ile karşılaşabilirsin. Güzel ve yapıcı enerjiler eşliğinde kendine iyi gelecek yeni şeylere odaklanmak gününün çok daha iyi geçmesini sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün duygusal anlamda hassas hissedebilirsin kendini. Bu hassasiyetin geldiği nokta da stres olabilir. Sana bu kadar stres kaynağı yaratan mevzular hakkında dikkatli adımlar atman, zihinsel olarak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Bugün yeni bir aşka merhaba diyebilirsin. Senden hoşlanan bir insan varlığını belli edebilir. Veya sen bir insana karşı hislerin olduğunu fark edebilirsin. Yeni bir aşk, yeni hisler seni bekliyor olacak.

Para

Bugün ev harcamalarına odaklanman gerekebilir. Faturalar, son ödeme tarihi gelmiş masraflar ve vadeler dikkatinden kaçmamalı. Bugün parasal olarak dikkatli davranmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Kendini anlamakta zorluk çekebilirsin bugün. Kendi düşüncelerin sana yabancı gelebilir. Bu durumu halledebilmek için kafanı toparlaman gerekecek. Keyif aldığın aktivitelere öncelik vererek kendini daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün bağışıklık sistemini kuvvetli tutman gerekecek. Sıcak ve vitamin dolu bir çorba ve yorgunluğa sebep olmayacak bir akış, kendini çok daha iyi hissetmene sebep olabilir. Bugün kendini çok fazla yormamalısın.

Aşk

Bugün farklı bir insan ile hayat hakkında konuşmak, aşk konularında da farklı gelişmelerin yaşanmasına vesile olabilir. Hiç beklemediğin bir anda, beklemediğin bir kişiye karşı hislerin olduğunu fark edebilirsin bugün.

Para

Eğer ortak işler yapma gibi bir durumun varsa etrafındaki insanlara çok dikkat etmen gerekecek. Parasal konularda kime ne kadar güveneceğini göz önünde bulundurmalı ve dikkati elden bırakmamalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün yeni şeyler denemek isteyeceksin. Farklı olan sana daha çekici gelecek. Farklı yemekler, yeni bir egzersiz programı veya farklı bir saç kesimi seni kendine çekebilir. Yeniliklere hazır olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatındaki yoğunluğun zihinsel olarak bir yorgunluğa sebep olması mümkün. Kendine zaman tanımak ve sağlığını ön plana almak sana daha iyi gelebilir. Bugün kendine karşı nazik olmalısın.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışman olası. Güzel ve farklı muhabbetlerle bu yeni kişiyi tanımak istemek kalbinin daha hızlı atmasını sağlayabilir. Yeni bir aşk kapıda olacak bugün!

Para

Bugün verimli bir gün geçireceksin. Gerek para kazanma gerekse parayı değerlendirme konularında şanslı olabilirsin. Yeni konulara odaklanmak sana daha güzel kazançlar sunabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün kendine vakit ayırabilecek ve ilgilenmek istediğin konulara zaman tanıyabileceksin. Bazı yeni konulara odaklanman, daha önceden yaşadığın sıkıntılara daha farklı bir gözle bakmanı da sağlayacak. Bugün yeni şeyler fark etme günü olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine vakit ayırmak ve hijyen konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Hem kendin için hem de içinde bulunduğun ortam için hijyen konularını ön plana çıkarmak mikropların vücuduna etkisini azaltabilecek.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile keyifli ve değişik ortamlara girebilirsiniz. Bazı şeyleri bir arada keşfetmeniz sizi daha fazla bir araya getirebilir. Bugün yeni şeyler denemek için birbirinizi cesaretlendirmelisiniz.

Para

Bugün kendine bir şeyler almak isteyebilirsin. Bazı masrafları abartmak ileride seni zora sokabilir. Bu alışverişi ufak tutmalı ve bir bütçe içerisinde hareket etmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel