10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Aralık 2022 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlarla keyifli zamanlar geçirmek bir lükstür aslında. Bu lükse sahipsen eğer sonuna kadar değerlendirmen gerekecek. Onlarla planlar yapmak ve keyifli bir gün geçirmek zihnen sana çok iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Havaların ani değişikliğine hazır olman gerekebilir bugün. Dışarı çıkarken her şeye hazırlıklı olmalısın hatta. Bağışıklık sistemini kuvvetli tutup sıkı giyinerek bir anda soğuyan havalara karşı önlem alabilirsin. Hem kendin hem de sevdiklerin için özenli olmalısın bu konuda.

Aşk

Arkadaşların sayesinde yeni insanlarla tanışman mümkün olabilir, hele de aşk için. Yeni ilişkiler hakkında kendini daha şanslı hissedebilirsin bugün. Güzel sohbetler, keyifli konular seni daha da aşka yaklaştıracak. Bu konuda şanslısın.

Para

İş planına dahil etmek istediğin insanlar hakkında yoğun bir değerlendirme yapman mümkün bugün. Direkt olarak işin başına geçmesen de sonradan yapılacaklar için planların olabilir. Bu kişileri kendi kriterlerine göre değerlendirip ortaklığa değer bulmak senin için önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün yalnız kalmamak sana daha iyi gelebilir. Karamsarlıktan uzak durmak için yanında birilerinin olmasını isteyebilirsin. Onların yardımıyla hayata daha olumlu bakmak mümkün bir hale gelecek. İç sıkıntısından, sevdiklerinin desteği ile kurtulabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaş grubuyla etkinliklere katılmak senin için önemli olabilir. Kendini böyle aktif bir ortamda görmek sana enerji verecek o yüzden. Eve kapanmamak ve insanlardan uzaklaşmamak önemli olabilir. Sevdiklerine zaman ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle ilişkiniz hakkında konuşmak istemesi seni şaşırtabilir bugün. Ancak her ne kadar tedirgin olsan da onu dinlemeyi ertelememelisin. Yapacağınız konuşma sayesinde ilişkinizin gelecekteki hali daha net şekillenebilir.

Para

Maddi olarak kendini fazla zorlamayacağın, rahat bir gün olabilir. Fazla para harcamadan veya harcanan paranın derdine düşmeden sakin bir gün geçirmek iyi olabilir. Parasal olarak en azından kafan rahat olacak bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün dinlenmeye daha çok zaman ayırman gerekebilir. Hafta sonunu daha rahat geçirmeye odaklanmak yeni haftaya başlamadan önce zihnen ve bedenen kendini toparlamaya yarayacak. Bunun için gününü iyi planlaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Odanda kitap okuyup bitki çayı içmek sana cazip gelecek bugün. Her ne kadar dışarı çıkma teklifleri gelse de sakin bir ortam sağlık açısından daha iyi olabilir. Bir süre kafanı dinlemek seni iyi hissettirebilir. Yorgunsan bunu göz ardı etmemen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insanı ihmal etmemen gerekecek. Yüz yüze görüşemesen bile bir şekilde onunla konuşmak ilişkinizi taçlandırabilir. Sohbetlere, mesajlara, ufak jestlere dikkat etmek bugün aşkta iyi gelişmeleri sana getirebilir.

Para

Maddi konuların planladığın gibi gitmesi sana fazladan zaman yaratacak. Bu zamanı kendin için kullanabilir, yeni şeyler öğrenmek için hazırlıklar yapabilirsin. Kendine göre geçireceğin bir gün daha rahat gelişmeler elde etmeni sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Hayatında yeni şeyler denemekten çekinmemen gereken bir süreçten geçebilirsin. Farklı seçeneklerle karşılaşmak ve bunları doğru bir biçimde değerlendirmek oldukça önemli olabilir. Kendini geliştirmeye açman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal yorgunluklarla başa çıkmak için iyi bir gün olabilir bugün. Zihnen biraz daha rahat olabilmek ve kendini dinlendirebilmek adına çaba sarf edebilirsin. Meditasyon ve yoga sana bu konuda çok daha iyi gelecek.

Aşk

Hayat karşına aşk konusunda sürprizler çıkarabilir. Hiç beklemediğin bir anda bir insanın ilgisinin seni üzerinde olduğunu hissedebilirsin hatta. Güzel şeylere kendini açmak aşkta seni daha mutlu bir insan yapacak.

Para

Karşılaştığın sorunları çözmek için yeni yöntemler denemen gerekebilir. Özellikle de maddi konularda neleri farklılaştırabileceğini düşünmen gerekecek. Maddi açıdan kendi elini kuvvetlendirmek için yeni şeyler öğrenmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Alacağın bazı haberler biraz canını sıkabilir bugün. Sürprizli masraflara hazır olman da gerekebilir hatta. Sorunları ertelemek yerine hemen çözmeye çalışmak senin için daha iyi sonuçlanabilir bugün. Biraz canın sıkılsa da bunu yoluna koyabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini dinlendirmek demek sadece fiziksel olarak dinlenmek demek olmayabilir. Zihnen de biraz kendine zaman ayırma ihtiyacı hissedebilirsin. Biraz kafanı rahatlatman gerekebilir. Bunun için de fırsat yaratman şart.

Aşk

Duygusal olarak kafa karışıklığı yaşayabilirsin bugün. Sorunları çözmek için nasıl hissettiğin hakkında partnerinle konuşmaktan kaçmamalısın o yüzden. Hesap sorar gibi değil ama bir şeyleri paylaşır gibi konuşmak oldukça önemli olabilir.

Para

Bugün harcamalarında daha dikkatli olmak biraz zor olabilir. Bütçeni tekrar gözden geçirmek ilerisi için daha iyi olacak. Beklenmedik harcamalar hakkında yeni bir plan yapmak ve önden hazırlıklı olmak sana bir nebze de olsa iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

İlhamın sana nerede geleceğini bilemezsin, özellikle de bugün. Her an yeni fikirlere kendini açabilmelisin bugün. Kendini kısıtlamamak fikirlerin daha rahat bir biçimde ortaya çıkmasını sağlayabilir. Bazı fikirlere ilk başta bir anlam veremesen de ileride daha mantıklı gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada çok zaman geçirmeye dikkat etmen gerekecek bugün. Bu sayede dikkatini istediğin şeye yöneltmen kolaylaşabilir. Uzun bir yürüyüş yapmak sana çok daha rahat bir zihin sağlayabilir. Kafanı boşaltmak için bu tür şeylere zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşkta değişim görmek istiyorsan gökten bir sevgili düşmesini beklememelisin. Kendi çevrende değişimler yapmak, yeni insanlarla tanışmak sana daha iyi gelebilir. Aşk için kendine fırsat yaratmalısın bugün.

Para

Üretken olduğun bir gün geçirebilirsin. Sürekli yeni fikirlerle meşgul olabilirsin hatta. Bunları değerlendirmek için bir kenara not etmek sana yarayacak. Şu anda bir para getirmese de ileride bu konuda daha iyi şartlar oluşabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Eski arkadaşlarınla karşılaşma şansın olabilir bugün. Onlarla bir araya gelmek seni oldukça mutlu edebilir. Birlikte geçmiş hakkında konuşup eski günleri hatırlamak senin için güzel bir deneyim olabilir. Bu keyifli sohbetlere zaman ayırmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıklar söz konusu olduğunda bir şeyleri değiştirmek zor olabilir. Ancak yine de denemen gerekecek. Eğer çok fazla çay veya kahve tüketiyorsan bundan başlayabilirsin. Farklı seçeneklerle tüketimini değiştirmek iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin seninle daha çok ilgilenmesini bekleyebilirsin. Sana daha çok zaman ayırması için onunla konuşmak ilişkinizin gidişatı için gerekli olabilir hatta. Birbirinize verdiğiniz değeri görmek ve göstermek için konuşmanız gerekecek.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında daha cesur olman gerekebilir bugün. Aklındaki girişimleri hayata geçirmek için girişken olman lazım. Bu sayede ileride, planların düşündüğünden daha başarılı bir biçimde şekillenebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün çevrendeki insanlara bilgisayar, telefon gibi teknoloji konularında yardımcı olabilirsin. Onların olası sorunlarını çözmek için mantığın ve bildiklerinle hareket edebileceksin. Hatta ileride bu durumlarla karşılaşmamak için kendini bu alanda daha çok geliştirmek isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün boyunca dinlenmeye sık sık ihtiyaç duyman olası. Bu ihtiyacı görmezden gelmemelisin. Dinlenmeye, bolca su tüketmeye özen göstermen gerekecek. Kendini var olandan daha fazla yormak iyi sonuçlanmayabilir. O yüzden daha rahat bir gün geçirmelisin.

Aşk

Duygularının mantığının önüne geçmesine izin vermemen gerekebilir. Bugün kendi ilişkinin gidişatı hakkında kesin kararlar vermek için önüne fırsatlar çıkabilir. Bu tür kararlarda sakin kalmak en önemlisi.

Para

Maddi açıdan kendine yeteceğin bir gün olabilir bugün. Parasal açıdan kendini fazla zorlamaman olası. Eğer bir masraf yapılacaksa ilk elini cebine atan taraf da sen olmayabilirsin. Bu durum sana iyi gelecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Kendini geliştirmek için daha girişken olman gerekebilir bugün. Zihnini daha yeni ve daha olumlu şeylere açabilmelisin. Kendi hayatının tekrara düşmemesi için gelişime açık olmak senin için önemli bir hal alabilir. Genel olarak kendi zihnini açabilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresten uzak durmak adına farklı şeylere odaklanabilirsin. Kendini gereksiz yere üzmemek için daha çok uğraşman gerekebilir bugün. Arkadaşlarınla birlikte olmak iyi hissetmene yardımcı olabilir o yüzden. Kendine biraz iyilik etmen gerekecek bu konuda.

Aşk

Aşkta bir şeyleri kendi haline bırakarak da güzel gelişmeler görebilirsin. Zihnen kendini zorlamadan ve kalben kendini yormadan bir gün geçirmeye ihtiyaç duyabilirsin. Önemli olan karşı tarafa bunu ifade edebilmek olacak.

Para

Yeni şeyler öğrenip paraya dönüştürmek için uğraşmak gerekebilir. Eğer buna niyetlenirsen önünde engeller olmayacak. Yeteneklerinin yardımıyla gelirini artırmak iş konusunda daha hareketli olabilirsin. Kendini geliştirmeye devam etmekte yarar var o yüzden.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışmak sana farklı bir enerji katabilir. Sosyal çevreni geliştirmek, olaylara bakışını değiştirebilir genel olarak. İş konusunda yeni bir ağ kurmanın yanında yeni bakış açıları kazanman da mümkün olabilir, buna zaman ayırmanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz kötü alışkanlıklar hakkında yeni önlemler alman gerekebilir. Bir uzmanın yardımını istemek senin için daha iyi olacak o yüzden. Bu süreçte egzersizi ihmal etmemekte fayda var. Yeni programlar denemek, rutini değiştirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Yeni bir insanla tanışabilir ve her zamankinden fazla heyecanlanabilirsin. Bu insanla daha çok zaman geçirmek için istekli olabilirsin hatta. Onunla yapacağın konuşmalarda abartıdan kaçınmak karşı tarafın seni daha iyi tanımasına vesile olabilir.

Para

İş konusunda kendi fikirlerini geliştirmeye devam etmelisin. Ufkunu geliştirdikçe karşına daha çok iş fırsatı çıkabilir çünkü. Bugün bu konuda daha şanslı olacaksın. Ama bunun için zihnini yeni şeylere açman gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Bugün biraz aile içinde anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bu anlaşmazlıkları çözmek için oldukça uğraşman gerekecek. Kırıcı olmadan yapılması ya da söylenmesi gereken hakkında dikkatli davranmalısın. Yapıcı yaklaşmak zor olsa da önemli olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün gergin ortamların stresini taşımamak senin için zor olsa da önemli bir hal alabilir. O yüzden de bol bol temiz hava alıp yürüyüş yapmak sana iyi gelecek. Yeteri kadar su içtiğinden de emin olmalısın. Kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Aşka dair beklentilerin yüksek olsa da dış etkenler buna fazla fırsat bırakmayabilir. Her ikinizin de ilgilenmesi gereken bazı meseleler gündeme gelebilir. O yüzden en iyisi yapıcı olup bazı şeyleri ertelemek olabilir.

Para

İş konusunda başkalarının fikirlerine gerekenden fazla önem vermek istemeyebilirsin, özellikle de bugün. Senin için yapıcı olmayan fikirlerin bir önemi olmayabilir çünkü. İş ve para konularında sağlıklı sınırlar çizmek için iyi bir gün olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2022 Cumartesi)

Genel

Sevdiklerinle birlikte olmak isteyeceğin bir gün geçirebilirsin bugün. Onlarla daha çok zaman geçirmek senin için önemli bir hal alabilir ve o yüzden de öncelik haline getirebilirsin. Aile ilişkilerine daha fazla önem göstermek olası bazı sorunları çözmeni kolaylaştıracak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin ve sessiz bir ortamda zaman geçirmeye ihtiyaç duyman olası. Evde tek başına zaman geçirmek senin için yeterli olabilir hatta. Ama sadece eve kapanmaman gereken bir gün de olabilir. Bu konuyu dengelemen en iyisi.

Aşk

Yeni bir ilişki ve aşk için kendini henüz hazır hissetmeyebilirsin. Yakın geçmişte yaşanmış olayların etkisini üzerinden atmak senin için daha önemli olacak. Hayattan beklentinin ne olduğunu belirleyerek yavaşça hareket etmen en iyisi.

Para

Aile üyelerinden biri senden maddi olarak yardım isteyebilir. Ona yardımcı olmak seni maddi anlamda biraz zorlayabilir. Ancak kendi harcamalarına dikkat etmek sorunları daha rahat çözmeni sağlayabilir. Sadece öncelikler meselesi haline getirmen gerekebilir bazı şeyleri.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel