10 Aralık 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Aralık 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bazı anlaşmazlıklar gününün iyi geçmesini engelleyebilir. İnsanlarla iletişiminde sıkıntılar yaşanabilir. O yüzden kime ne dediğine, nasıl söylediğine dikkat etmen gerekecek. Gereksiz yere kendini sinirlendirmemelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kendince bir gün geçirmek ve zihnini boşaltmak önemli olabilir. Stresin vücudunda kötü etki bırakmaması için isteklerine odaklanmalısın bugün. Daha güzel kararlar almak için zihnini boşaltman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin konuşmalar yapmak zor olsa da nazik olan taraf sen olmalısın. Yapıcı davranmak daha iyi günler geçirmene vesile olabilir. Bugün buna dikkat edebilirsin.

Para

Maddi konularda çevrendekilere güvenemeyebilirsin. Kendi isteklerine ve bildiklerine odaklanacaksın. Maddi konularda başkalarından bağımsız olmak sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün parasal konularda tartışmalar gündeme gelebilir. Bu konularda dikkatli olman gerekecek. Üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdikten sonra tek yapman gereken dik durmak olacak. Kendine söz getirmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Açık havada yürümek şu aralar zor gelse de vücudunun ihtiyacı olan bir durum olabilir. Daha sağlıklı bir ruh hali için biraz daha açık havada egzersize gidebilirsin. Biraz yürüyüş kendini toplamana vesile olacak.

Aşk

Mutsuzlukların geçici olduğunu, daha güzel aşkların kapıda olduğunu kendine hatırlatmalısın. Bir şeyleri sürekli geçmişteki üzüntülerle kıyaslamaman gerekecek. Mutluluğu hak ettiğine inanmalısın.

Para

Maddi açıdan halledilmesi gereken meseleleri hallettiğine emin olmalısın. Aksi takdirde üzerine gelen çok olabilir. Parasal konuları ciddiye alarak kendi sorumluluğunu bilmen gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün beklenmedik gecikmeler gündeminde olabilir. Sen her şeyi planlamışken işler sarpasarabilir. Biraz kendine zaman vermen gerekecek. Acele etmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresle hareket etmek bünyeni gereksiz yere yorabilir. Kasılmalara, tutulmalara daha açık olabilirsin. Stresin bu etkilerini aşmak için esneme hareketlerine odaklanmalı ve bol bol su tüketmelisin.

Aşk

Aşka kendini açmakta zorlanabilirsin. Kendi hislerine yabancılaşman olası. Hoşlandığın, merak ettiğin birisi olsa da kendi hislerini görmezden gelebilirsin. Bu durumu aşman gerekecek.

Para

Acele kararlarla büyük paralar harcamak sana gereksiz masraf olarak dönecek. O yüzden beklemek, sakin olmak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan kendini yormamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün yol kat etmek isteyeceksin. Ancak bir şeyler önüne engel olarak çıkabilir. Halletmen gereken meselelerde daha önceden göremediğin sıkıntılar kendini belli edebilir. O yüzden dikkati elden bırakmaman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sebze ve meyve tüketimini artırman gereken bir gün olabilir. Bol bol vitamin alman gerekecek. Bunun için de bu aralar her zamankinden daha fazla sebze veya meyve tüketmelisin. Bugün bunun için alışverişe gidebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin derdini dinlemek ve ona destek olmak aranızda daha keyifli bir etki yaratabilir. Aranızda daha keyifli bir konuşma yaşanması sizi birbirinize daha da yaklaştıracak. O yüzden iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

Tasarruf planı yapmak ve parana sahip çıkmak her zamankinden önemli olabilir. Gaza gelip para harcamamalısın. Maddi konularda sınırlarını bilmelisin. Böylece daha iyi kararlar alabileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bazı planlar aksayabilir. Bu tür aksaklıklara karşı dikkatli olmalısın. Planlarını esnek tutmak ve olabileceklere karşı sakin kalmak senin için önemli olacak. Dikkatli olman gereken bir gün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve kaygılar gün içerisinde enerjini tüketebilir. Bu konularla başa çıkabilmek için tek başına sakin bir yürüyüş sana iyi gelecek. Kafanı toparlamak için dikkatli davranman gerekebilir.

Aşk

Aşkta istediğin şeyleri görememek kalp kırıcı olabilir. Ama bu konuda ısrarcı ve beklentileri yüksek olmak seni daha yoracak. O yüzden bugün sakin kalmak ve olanları kendi haline bırakmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi açıdan bir şeyler planların dışına çıkabilir. Bütçenin dışına çıkman gerekebilir. "Kötü gün parası" diye bir birikimin yoksa bu durum seni zora sokabilir. O yüzden dikkatli olmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün alacağın haberler gündemini belirleyebilir. Kimle ne konuşacağın önemli olacak. İletişim kanallarını açık tutmak ve insanlarla konuşmak senin için önem kazanabilir. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırman gereken bir gün olacak. Sosyal mesafe kurallarına daha dikkat etmen gerekebilir. Etrafındaki insanlar bu kurallara uymasa bile uyan taraf sen olmalısın. Hijyene de özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşkta beklentilerle hareket etmek kalbini kırabilir. Kafanda kurduğun plan seni gerçeklikten uzaklaştırabilir. O yüzden bugün aşk söz konusu olduğunda gerçeklerde kalman gerekecek.

Para

Maddi konularda kendi kararlarınla hareket etmek isteyebilirsin. Ancak sürekli önüne başka bir şey getirebilirler. O yüzden parasal konularda kararlar alırken dikkatli olmalı ve aceleci davranmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün ev aletleri seninle bozuşabilir. Bir şeyler tamamen bozulabilir veya sıkıntı çıkarabilir. Bu bozulan eşyaları elden çıkarmamak ve onları tamir etmeye çalışmak daha yapıcı bir hareket olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sahip olduğun şeylere şükretmek sende daha iyi bir hava yaratabilir. Elindekilerle yetinmek, sahip olduğun şeyleri düşünmek zihinsel olarak rahatlamana vesile olabilir. Stres ve gerginlik yaratan kaygılardan uzaklaşabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın birisi yoksa eğer bugün yeni bir insanı merak edebilirsin. Hoşlanabileceğin bu yeni kişiyi tanımak için kendine zaman vermen gerekecek. Beklentileri kontrol etmen gerekebilir.

Para

Sahip olduklarına dikkat etmen gereken bir gün olacak. "Giderse yenisi gelir" diye düşünmek seni gereksiz yere yorabilir. En ufak sıkıntıda büyük değişimlere gitmek maddi açıdan seni yorabilir bugün. O yüzden dikkat etmelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün çevrendeki insanlara faydan dokunacak. Onları iyi bir biçimde yönlendirebilecek, destek olabileceksin. Sevdiğin kişilerin daha iyi hissetmesi için kendini düzgün bir biçimde ifade edebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şükretmeyi bilmek üstündeki stresi atmanı kolaylaştırabilir. Hayattan beklentilerini kontrol altına almak ve sahip olduklarına şükretmek duygusal gerginlikleri ve stresi aşmanda faydalı olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi bir konuşma yapman olası. Bir şeyler tam yoluna girmediyse eğer bugün bu durumu çözebilirsiniz. Aranızdaki iletişim daha samimi ve yapıcı olacak.

Para

Maddi açıdan sıkıntıda olanlara destek olmayı tercih edebilirsin. Yardım kuruluşlarına bakabilir, zorda kalanlara yardım edebilirsin. Elindekileri paylaşmak sana daha fazla para getirebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün halletmen gereken birden fazla iş olabilir. Biraz yorulabilirsin. Yoluna koyman gerekenler bütün gününü alabilir. O yüzden sabah erkenden iş planı çıkararak gün içerisinde ne yapacağına odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Su tüketmen gereken bir gün. Bol bol su içmelisin. Gün içerisinde enerji seviyeni yüksek bir biçimde tutmak için su tüketmen gerekecek. Şekerli gıdalardan uzak durmalısın.

Aşk

Aşka zaman ayıramaman olası. Bir şeyleri gözardı edebilir, kendini oyalayabilir ve görmezden gelebilirsin. Bu durumu çok uzatmaman ve günün sonunda kendi hislerinle yüzleşmen gerekecek.

Para

Maddi açıdan elini kuvvetlendirmek istiyorsan tasarrufa gidebilirsin. Gereksiz masrafları kısmak için önce kendin için yaptığın harcamalara odaklanman gerekecek. Bir şeyleri kısmak zor olsa da sana daha iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün başladığın işleri bitirmekte zorlanabilirsin. Dikkatin dağılabilir, önüne birden fazla engel çıkabilir. Bir şeyleri yoluna koymak için kendini fazla yormamalı ve durumları akışına bırakmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin insanların sağlığına odaklanabilirsin. Onların daha iyi olması için elinden geleni yapabilirsin. Özellikle de virüsün kol gezdiği yerlerde biraz daha dikkatli davranabilir ve bunu sevdiklerine bulaştırmayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle vakit geçirmek zorlaşabilir. Bir şeyleri zorlamamak daha iyi olacak. Bir buluşma "oldurmak" seni de onu da gereksiz yere yorabilir. Daha sakin bir gün geçirebilirsin.

Para

Parasal olarak isteklerine odaklanmak yerine sahip olduklarına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan elindekilere odaklanmalı ve şükretmelisin. Şükretmek sende daha farklı bir enerji yaratabilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bu gece göreceğin rüyalar seni rahatsız edebilir. Bilinç altına attığın korku ve kaygılar gün yüzüne çıkabilir. Rüyalarını yakından takip etmek ruh halini daha net görmene vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltman gerekebilir bugün. Gerginlikler, kaygılar, stres sende çok fazla yük olabilir. Bugün kendince, sakin bir gün geçirmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

Aşka vakit ayırman gerekebilir bugün. Daha keyifli bir ortam için sen bir şeyler hazırlayabilirsin. Sevdiğin kişiyle yüz yüze görüşemesen bile ona yollayacağın bir mesaj, yapacağın bir arama bile size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi kaygılar içerisine girmen olası bugün. Üstelik cebinde para varken. Gelecek ile alakalı belirsizliklerin gün içerisinde enerjini düşürmene izin vermemelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün planladığın işler senin kontrolünden çıkabilir. Bir şeyler iptal olabilir, ertelenebilir. Olaylara esnek bir biçimde yaklaşmalı ve büyük tepkiler vermemelisin. Duruma adapte olmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene özen göstermek için iyi bir gün olabilir. Yaşadığın yeri temizlemek sana daha iyi bir ruh hali katacak. Temizlik yaparak hem mikroplardan arınacak hem de zihnini boşaltacaksın bugün.

Aşk

Aşka vakit ayırmakta zorlanabilirsin. Bir şeyler tam istediğin gibi gitmeyebilir. Ama bu durumlara büyük ve ani tepkiler vermemelisin. Gemileri yakmaman gerekecek bugün.

Para

Parasal açıdan aldığın kararlar ile güncel şartlar uymayabilir. Bu durumda değişime gitmesi gereken şey senin kararların olmalı. Etrafındaki şartlara uyum sağlamak masraflardan koruyabilir seni.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel