10 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Aralık 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Uykusuzluk veya kabus dolu bir gece seni biraz gerebilir. Kendine bu konularda dikkat etmen gerekecek. Sana duygusal gerilim yaşatan konuları tam olarak görmek ve bunları bir düzene sokmak senin için önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Düzenli bir uyku senin için önemli olacak. Erken bir saatte yatağa girmek ve erken bir saatte güne başlamak, bazı konularda daha sağlam bir düzen yakalamana vesile olabilir. Bugün uyku konularına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda daha iyi bir uyum yakalanabilir bugün. Bazı konularda hislerinizi ve düşüncelerinizi birbirinizle paylaşmanız daha keyifli bir etkiye sahip olmanızı kolaylaştıracak.

Para

Maddi konularda fikir ayrılıklarına girmen zaman kaybı olacak. Daha sonra kendi bildiğini okumak için bugün insanlarla uyumlu olman gerekebilir. Çevrendekilerle parasal konularda fikir birliği yapman önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Geleceğin ile alakalı yeni ve hoş fikirler üretebilirsin. Özellikle iş ve para konularında yeni yollar bulabilir, bu konularda daha hevesli olabilirsin. Bazı yeni stratejileri oluşturmak için iyi bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün insanlarla vakit geçirmek sağlığın için daha iyi etkiler sunabilir sana. Bazı şeyleri tek başına yapmamalı ve insanları rutinine dahil etmelisin. Keyifli etkiler ve stresten uzaklaşmak için bu konuda özenli olmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açmak önemli olabilir bugün. Senin için doğru olan adım, karşındaki insana karşı dürüst olmak olacak. Hoşlandığın kişiye hislerini açmak enerjini yükseltebilir.

Para

Etrafında fikirlerine değer verdiğin ve maddi konularda güvendiğin insanlarla daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Parasal açıdan çevrendekilerle daha paylaşımcı olmak sana daha da yarayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün kendi işlerine odaklanmak ve fazlasını beklememek senin için daha iyi olabilir. İleride olabilecekler için kuvvetini toparlamak ve biraz kendine zaman vermek daha iyi olabilir. Kendini çok yormamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gereken bir gündesin. Kendini fazla yormamalı ve kaslarını dinlendirebilmelisin. Enerjini toparlamak için düzgün bir uyku çekmek her şeyden önemli olabilir.

Aşk

Aşk konularında aceleci olmamak senin için önemli olabilir. Hoşlandığın kişinin kendi hislerini görüp anlaması için biraz zaman gerekecek. Kendi beklentilerini kontrol altında tutmak için biraz zaman harcaman gerekebilir bugün.

Para

Parasal konularda kendi bildiğini okumak isteyebilirsin. Ancak algılarını açık tutman gerekecek. Gereksiz masraflar ve harcamalardan kaçınmak için bildiğini okumak yerine dikkatli davranmak öne çıkmalı.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün farklı insanlarla farklı konularda konuşmak sana daha iyi ilhamlar verebilir. Eğer bir proje veya iş konusunda tıkandığını hissediyorsan sevdiğin kişilerle arandaki iletişimi artırman güzel gelişmelere kapı açabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kahkaha atmak ve keyifli sohbetlere girmek de en az bir egzersiz kadar faydalı olabilir. Bugün sevdiğin insanlarla vakit geçirmek sağlığında daha iyi etkiler sunacak sana. Stres ve gerginlikten uzaklaşmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile senin için önemli olan bir konuda daha da paylaşımcı olabilirsin. Bazı konularda ortaklaşa fikirler üretmek ve yeni kararlar almak ilişkinize daha güzel etkiler sağlayacak. Aşk konusunda muhabbet güzel bir şekilde artacak bugün.

Para

Bugün paraya odaklanmak yerine sosyal konulara odaklanmak isteyebilirsin. Kafanı dağıtmak ve senin için önem taşıyan diğer konulara odaklanmak isteyeceksin. Yine de parasal konularda dikkatini açık tutmanda fayda var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Yeni şeyler öğrenmek ve dikkatini farklı konulara vermek daha kolay olabilir. Bugün parasal konular yerine insanlardan neler öğrenebileceğine odaklanabilirsin. Enerjin yüksek olacak ve dikkat çekeceksin. Ayrıca zihnini güzel şeylerle doldurabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun esnekliğini artırman gereken bir gündesin. Kaslarında biriken gerginliği atmak ve hareket kabiliyetini artırmak için yoga ve esneme hareketleri tam sana göre olabilir.

Aşk

Bugün ilgi çekmek hoşuna gidecek. Sevdiğin insanın bakışlarını üstünde hissetmen kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir. Aşk konusunda cesur olacağın ve adından bahsettireceğin bir gündesin.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanların fikriyle kendi kesen arasına bir sınır çekmen gerekebilir. Daha fazla para harcaman için seni ikna etmeye çalışabilecek kişilere karşı dikkatini toplamalı ve bu tuzaklara düşmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün ilginç fikirler aklına gelebilir. Yeni projeler geliştirmek, farklı konulara odaklanmak ve kendine göre yeni konular bulmak önceliğin olabilir. Bugün bazı konuları kendi yoluna göre halletmek isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon gibi konulara özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için hem duygusal hem de bedensel bütünlüğünü sağlaman gerekecek. Denge ve uyum senin için önemli olacak bugün.

Aşk

Aşk konularında ilgini çeken kişinin hayatını kendi kafandan yazmak yerine o kişiyi yakından tanımak için iletişimini artırman gerekebilir. Bazı şeyleri hayal dünyasında yaşamak yerine o kişiyi anlamak için ona zaman vermelisin.

Para

Parasal konularda büyük sıkıntılar yaşamamak için algılarını açık tutman gerekebilir. Sorumluluklarını yerine getirmen ve halledilmesi gereken ödemeleri halletmen sana daha rahat bir gün getirecek. Bazı şeyleri görmezden gelmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün dikkatini toplamak için birden fazla fırsatın olacak. Eğer bilgisayar başında çalışan birisiysen bugün daha farklı bir şey öğrenebilirsin. Kendini geliştirmek için iyi fırsatlarla karşılaşacağın bir gündesin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini biraz duygusal hissedebilirsin. Bu duygusallığı iyi şeylere yönlendirmen gerekecek. Sağlığın için bugün atabileceğin en güzel adım bir meditasyon programı ve dinlenme vakti olabilir.

Aşk

Aşk konularında hızlı olmamak ve bazı şeyleri aceleye getirmemek senin işine gelebilir bugün. Karşındaki kişinin hislerini fark etmesi için ona zaman tanımak sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün maddi konularda sorumlulukların öncelik kazanabilir. Halledilmesi gereken meseleler, harcanması gereken paralar, faturalar ve ödemeler seni biraz yoracak. Ancak bunları biriktirmemek sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin ve değer verdiğin bir insana destek olman gerekebilir bugün. Ancak bütün olayı tam anlamıyla görmeden ve anlamadan bir adım atmamalısın. Karşı tarafın bazı şeyleri abartması veya senin bazı konulara fazlaca hassaslaşman söz konusu olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen önemli olabilir. Süt ve süt ürünleri ile arandaki ilişkiyi dikkatli bir biçimde ayarlaman gerekebilir. Bu tür gıdaların sana gerçekten fayda sağlayıp sağlamadığını görmek için dikkatli olmalısın.

Aşk

Bugün hislerini daha fazla açabilirsin. Aşk konularında daha açık olmak ve iletişimi kuvvetlendirmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında kendini toparlayacağın bir gündesin.

Para

Canının sıkkınlığını para harcayarak çözmeye çalışmamalısın. Biraz yaratıcılık ve farklı düşünme, seni daha da mutlu edebilir. Kendin için bazı adımlar atarken paraya ihtiyacın olmadığını görebilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün evinde misafir ağırlamak isteyebilirsin. Etrafında keyifli insanların olması bazı konularda daha rahat ve huzurlu olmana vesile olacak. Kendine göre harcamalar yapmak ve bazı şeylerin kontrolünü elinde tutmak için insanları, kendi ortamına davet edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla birlikte hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Tek başına egzersizlere odaklanmak yerine grup dersleri ve hareketlere özen göstermek sana daha iyi gelecek. Keyifli bir ortam yaratmak için çaba göstermelisin.

Aşk

Hem sevdiğin kişinin hem de senin ihtiyaçlarına özen göstermek önemli olabilir. Birbirinize destek olmak ve bazı konularda daha yapıcı davranmak ikinizin de içini ısıtacak bugün.

Para

Parasal konularda kendi hislerine ve düşüncelerine önem ve öncelik verebilirsin. Kendi isteklerini halletmek ve sana ait harcamaları düşünmek önceliğin olabilir. Dışarıdan bakıldığında bencil durmamaya özen göstermelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Beklenmedik gelişmeler ve hızlanan bir süreç ile karşılaşabilirsin. Parasal konularda olmasa da yaratıcılık konularında daha şanslı olacaksın. Bazı yeni fikirler geliştirmek ve kendini ifade etmek için iyi bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün her şeye karşı hassasiyetin artabilir. Bunun sebebi de stresin son zamanlarda seni daha fazla etkilemiş olması olabilir. Bu etkiden kurtulmak için esneme hareketlerine özen göstermeli ve kaslarında biriken gerginliği atabilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini kazanmak için karizmanı kullanman gerekebilir. Aşk konularında daha atak olmalı ve karşındaki insana bu konularda çekinmediğini belli etmelisin. Karşı tarafa bir adım atması için cesaret vermek sana düşebilir.

Para

Parasal konularda yaşadığın durumlara farklı bir bakış açısı ile bakman gerekebilir. Sıkıntılı konulardan kurtulabilmek için yaratıcı olman gerekecek. Parasal konularda hemen harcamalara sarılmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Sıkıntıları çözme konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Senin için önemli konularda sağlam adımlar atmak her zamankinden daha önemli olabilir. Bazı konulara daha farklı bir bakış açısıyla yaklaşman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz rutini oluşturmak sana daha iyi gelebilir. Hem zihinsel bütünlüğünü hem de bedensel kuvvetini artırmak için biraz daha farklı düşünmen gerekebilir. Yeni egzersizleri araştırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Aşk konularında kafana takılan meseleleri dile getirmek senin için önemli olabilir. Aşk ve iletişim konularına vakit ayırmak isteyebilirsin. Bazı konularda net davranman ve lafı uzatmaman sana daha iyi gelecek.

Para

Parasal konularda net davranman önemli olabilir. Yolu uzatmamalı ve gereksiz masraflara girmemelisin. Kendi paranı harcarken dikkatli olmalı ve kendine karşı net davranmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Aralık 2019 Salı)

Genel

Ruh halin daha çabuk değişebilir bugün. Bazı duygusal gerilimlerin sonucunu bugün daha fazla görebilirsin. Bu durumu en aza indirgemek için iletişim konularında çalışman gerekecek. Kendi içinde dünyaları yıkmadan, karşındaki insan ile iletişim kurmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerilim ve stresin önünü almak için açık hava yürüyüşleri ve derin nefes egzersizleri senin için önemli olabilir. Zihnini boşaltmak, sağlığın için yapabileceğin en iyi şey olacak bugün. O yüzden stresten uzaklaşmanın yollarını aramalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Bazı konularda birbirinizi daha iyi tanımak ve anlamak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Bugün bazı şeyleri zorlamamak daha iyi olacak.

Para

Maddi konularda iç sesini dinlemeli ve kendi düşüncelerine göre hareket etmelisin. İçine sinmeyen masraflara girmemeli ve kendi parana sahip çıkmalısın. Harcamalardan önce iki kere düşünme vakti.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel