10 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 10 Ağustos 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Eğer söyleyecek iyi bir şeyin yoksa konuşmamak daha iyi olabilir. Birilerine ters çıkman çok gereksiz yere büyüyebilir çünkü. Bu tür iletişim konularında dikkatli davranmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek sende fark yaratacak bugün. Yediklerine ekstra özen gösterebilirsin. Yağlı ve tuzlu gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak enerjini yerine getirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmamak önemli bir konu olabilir. Yapıcı davranmak, kelimeleri dikkatli seçmek aşkta işine gelebilir. O yüzden bugün dikkatli davranmalısın.

Para

İş ortamlarında kimlerle nasıl konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Yapıcı davranmak önemli olacak. İşe odaklanırken çözüm odaklı davranman iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Hislerini ifade etmeyi daha çok isteyebilirsin. Ama pot kırmamayı da öğrenmen gerekecek. Kendini ifade etmek adına densizlikler yapmaman gerekebilir. Bu dengeyi iyi kurmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık hava yürüyüşleri hem kan dolaşımını artırmaya hem de zihnini boşaltmaya yarayabilir. Bu ikisi için açık havada güneşten etkilenmeyecek bir biçimde hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşabilmek için kelimeleri dikkatli seçmen gerekecek. Karşı tarafın kalbini kırmamak önemli olabilir. Aşkta daha dikkatli davranman gerekecek bugün.

Para

İş konularında iletişim önemli bir mesele olabilir. Yeni görüşmeler, mülakatlar gündeme gelebilir. Kendini nasıl ifade ettiğin çoğu şeyi değiştirebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün tatlı dille yılanı deliğinden çıkarabilirsin. Çevrendeki insanlarla daha iyi anlaşmak için karizmanı kullanman olası. Arabuluculuk konularında başarılı olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin insanlarla iyi vakit geçirmek sana kendini iyi hissettirebilir. Onlar için güzel yemekler hazırlayabilir ve hem bedenini hem de ruhunu doyuracak güzel sofralar kurabilirsin.

Aşk

Aşk konularında anlaşmazlıklar yaşıyorsan bugün buna odaklanabilirsin. Yapıcı davrandığın sürece güzel gelişmeler görmen olası. Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabilirsin.

Para

Maddi olarak yeni kararlar alman ve bunları yürürlüğe sokman olası. Bunları yaparken de kimse sana karşı çıkmayacak üstelik. Çünkü kendini bu konularda daha iyi ifade edebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Kendini özgürleştirmen gerekebilir. Kapana kısılmış gibi hissetmemelisin. Bu normal değil. Normal olan dengeli bir biçimde kendini ifade edebilmek, bunu unutmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Kasıldığını görebilir ve daha rahat hareket etmeye odaklanmak için esneme harekerlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında seni mutsuz eden bir şeyler yaşıyorsan bunları sonlandırman gerekebilir. Bir ilişkinin seni mutlu etmesi gerektiğini unutmamalısın. Çile çeker gibi yaşayıp, ilişkinin iyi yönlere gideceğini düşünmek doğru olmayabilir.

Para

İş konularında kısıtlandığını hissediyorsan bunu açıkça dile getirmen gerekebilir. Eğer daha rahat ve özgür bir biçimde kendini ifade etmenin fark yaratacağına inanıyorsan bu hissin arkasında durmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Derin nefes egzersizleri yapman ve duygularınla yüzleşmen bugün önemli olacak. Düşüncelerin kadar duygularının da geçerli olduğunu görmen, her şeyi mantıkla çözmeye çalışmaman gerekecek. Hisler konusunda açık fikirli olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek ve esneme hareketlerine zaman ayırmak kaslarına iyi gelebilir. Tutulma ve kasılmaların önüne geçebilmek, kendini çok daha iyi hissedebilmek için bu iki konuya eşit derecede odaklanmalısın.

Aşk

Hislerinle yüzleşmen en iyisi olabilir. Nasıl hissettiğini açıkça görebilmelisin. Kendi hislerine yabancılaşmaman aşkta çok daha önemli gelişmeler görmende vesile olabilir.

Para

Bugün parasal konularda içine sinmeyen hiçbir şeye evet dememen gerekecek. Bu kontrolü elinde tuttuğunu kendine hatırlatmalısın. Hiçbir şeye mecbur olmadığını görmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün duygusal olman olası. Duygularınla yüzleşmen en iyisi. Bir şeyleri içine atıp kendini katılaştıracağına bazen duyguları ifade etmek her şeyin önüne geçebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duyguların yoğunlaşması seni biraz yorabilir. Ama bunları doğru kanalize etmek seni rahatlatacak. Hislerini açmak, iletişimler kurmak öncelikli olabilir.

Aşk

Aşk konusunda kalp kırıklığı yaşıyorsan eğer bunu dile getirmelisin. İçine sinmeyen veya seni üzen meseleleri içine atmaman gerekecek. Hislerini paylaşman iyi olabilir.

Para

Bugün aklına yatmayan mevzuları açıkça dile getirmen gerekecek. Zira daha iyi anlaşılabilirsin. Bir şeyleri ifade ederken kendini daha iyi ortaya koyman olası.
Başak Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Açık fikirli olmak çok önemli olabilir bugün. Sadece iki seçenek arasında kalmışsın gibi hissetmemelisin. Kendine yeni seçenekler üretebilmek için olaylara farklı bakış açıları sunman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz bugün sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Kendini daha dengeli hissetmek için fiziksel olarak enerjini doğru yönlendirmen gerekecek. Biraz hareket ve kan dolaşımını artıracak aktiviteler doğru seçenekler olabilir.

Aşk

Bugün aşkta kendini yormaman gerekebilir. Bir şeylerin gidişatına hemen bugün, tam da şu anda karar verme zorunluluğu aslında başka negatif düşüncelere dayanabilir. Bu tuzağa düşmemen gerek.

Para

İş veya maddiyat konularında iki arada bir derede kalmış gibi hissetmemelisin. Çünkü bu his yanıltıcı olabilir. Her zaman bir üçüncü seçenek olduğunu hatırlaman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Sonuca varmak için acele etmemen gerekecek. Bir şeyin doğrusunu tam öğrenmeden o konuda karar almamalısın. Biraz sabretmek bugün çok büyük fark yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sabırsızlığı aşmak için enerjini doğru yönlendirmen gerekebilir. Enerjini doğru yere kanalize etmek için egzersiz yapabilir ve fazla enerjiyi fiziksel denge için kullanabilirsin.

Aşk

Aşkta yeni bir yöne odaklanman gerekebilir. Eğer hayatında birisi yoksa yeni etkileri kendine yaklaştırabilirsin. Bir şeylere daha farklı bakmaya başlaman da olası.

Para

Maddi kararlar alırken dikkatli davranabilir, acele etmeden keyifli harcamalar yapabilirsin. Bir şeyi hemen o anda alman gerektiğini hissetmemeli ve kendine biraz zaman aralığı tanımalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Ya hep ya hiç gibi bir ruh haline girebilirsin. Bu ruh halinin seni yorması da olası üstelik. O yüzden olumlu konular üzerinde vakit geçirebilir ve neye odaklandığını dikkatlice seçebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sabırlı olmak adına biraz daha meditasyona odaklanman olası. Gün içerisinde zihnini boşaltmak için kendine ufacık da olsa bir zaman tanıman gergin davranışların önüne geçebilir.

Aşk

İçindekileri dışa vurmadan rahat etmeyeceksin. Hoşlandığın kişinin bunu bilmesi gerek! Sadece kendini ifade ederken karşı tarafı bir karar almaya zorlamaman gerektiğini hatırlaman gerekebilir.

Para

İş ve parasal konularda başardıklarına odaklanman gerekecek. Sahip olduğun şeylere şükredebilir, kendi emeklerine güvenerek yol alabilirsin. Kendine güvenmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Hayata daha olumlu bakmak sende fark yaratabilir. Kendini daha iyi hissederek güne başlamak gün içerisinde odaklandığın konularda çok olumlu gelişmeler görmene de vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün meditasyon yapmak, kendine zaman ayırmak seni stresten uzaklaştırabilir. Daha rahat ve keyifli bir etki için biraz zihnini boşaltmaya odaklanmalı, kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda iyiye odaklanman gerekecek. Şu anda hayatında birisi yoksa eğer ileride daha iyi insanlarla karşılaşmak için olabilir mesela, eğer konuştuğun birisi ile yavaş ilerleyen bir durum varsa, birbirinizi daha iyi anlamak için olabilir. Aşkta şansına güvenmelisin.

Para

İş konularında bir arayıştaysan eğer bugün güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Seni memnun edecek ve içini rahatlatacak bir haber alabilir ve iş konularında şansına güvenebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün gözün hedefte kalmalı. Şartlar ne olursa olsun bir şeylerde iyiyi görmeye çalışmak ve hedeflerinden şaşmamak önemli olacak. Kolay kolay vazgeçmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz egzersize odaklanabilirsin. Enerjini iyi yönlendirmek adına hareket kabiliyetini artıracağın aktivitelere odaklanmalısın. Esneme hareketleri de buna dahil olabilir tabii.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer bu kişiyle iletişimi sağlam tutmak bugünün önceliği olabilir. Aranızdaki iletişimi daha iyi bir noktaya getirmek senin davranışlarına bağlı olabilir. Elini taşın altına koyman gerekecek.

Para

Maddi açıdan eğer hedeflediğin bir şeyler varsa bugün bu konuda kararlı davranman gerekecek. Eğer kazanç konularında yeni adımlar atmak istiyorsan bunun için gereken şartları oluşturmak sana düşebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (10 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Fiziksel sağlığın söz konusu olduğunda bir şeyleri gözardı etmemelisin. Kendini iyi hissetmiyorsan eğer bunun önlemlerini almalı ve gerektiğinde de doktora gitmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün doktor randevuları almaktan kaçınmaman gereken bir gün olabilir. Eğer pandemi dolayısıyla ertelediğin rutin kontrollerin varsa bugün bu konuda bir adım atabilir ve randevu almaya çalışabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın birisi ile aranda ilginç bir iletişim başlayabilir. Keyifli bir sohbete kendini açabilirsin. Aşk konuları sana çok daha sıcak gelebilir.

Para

Bugün parasal olarak kendine yatırım yapman gerekebilir. Kendin için para harcamaktan kaçınmaman gerekecek. Kendi paranı kendi ihtiyaçların için kullanırken de başkasına hesap vermemeyi öğrenmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel