1 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Temmuz 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlar seni başarılarından veya genel duruşundan dolayı fark edecek. Ve sen de bu konuda gurur duyacaksın. Ama yine de alçak gönüllü davranmakta fayda var tabii.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyfini yerine getirecek ve enerjini artıracak bir gün planlamalısın. Dinlenmekse dinlenmek, eğlenmekse eğlenmek… Ne gerekiyorsa bundan kaçınmayacaksın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişimleri dikkatlice gözden geçirmen gerekebilir. Zira karşı tarafın tam olarak ne dediğini anlamak biraz zaman alacak. Bazı şeyleri aceleye getirmemelisin.

Para

İş konusunda güzel bir başarı, tebrik gerektirebilir. Elde edeceğin başarılar, iyi geçen konular seni maddi olarak daha mutlu edebilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Kendini sorgulayacağın bir gün olabilir. Hatalarını gözden geçirmek isteyebilir, daha dikkatli hareket etmek isteyebilirsin. Kendi üstüne fazla gitmemen iyi olabilir ama.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin seni daha fazla yormasına fırsat vermemelisin. Biraz mola verebilir, kendine zaman ayırabilirsin. Deşarj olmalı ve kendini stres ile boğmamalısın.

Aşk

Bugün aşk konusunda eskiler gündeme gelebilir. Daha önce yapılan hatalar, biten ilişkiler, olmaması gereken konuşmalar… Bunları düşünmek yeni hatalardan kaçınmanı kolaylaştırabilir.

Para

İş konularında daha önceden gerçekleşen meseleleri çözebilmek önceliğin olabilir. Gerginlikleri aşmak, daha dikkatli davranmak senin için önemli olacak. Bugün iş konularında iletişime özen göstermelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

İnsanlarla iletişimin, onlarla nasıl anlaştığın hayatının kalitesini birebir etkileyen bir konu. O yüzden bugün kimle nasıl konuştuğuna, nasıl iletişimler kurduğuna dikkat etmeli ve pozitif kalmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kan dolaşımını artırman gerekecek. Evde tembellik etmemelisin. Ufak da olsa yürüyüşe çıkabilir, yeni bir egzersiz programı oluşturarak buna uymaya çalışabilirsin.

Aşk

Aşk konularında nasıl davranacağının büyük etkisi olacak. Eğer yapıcı davranırsan güzel gelişmeler göreceksin. Eğer olumsuz olursan o zaman bir şeylerin ters gittiğini gözlerinle görebilirsin.

Para

Yeni bir iş konusu gündeme gelebilir ve bu konuda senin bir şeyler yapman beklenebilir. İletişimini düzgün kurman ve kendini ifade edebilmen parasal açıdan başarıya ne kadar yaklaşacağını etkileyecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Yeni bir insan ile tanışabilir bu kişiden etkilenebilirsin. O kişinin düşünceleri, hayata karşı duruşu sende ilham yaratabilir. Bu konularda daha fazla şey düşünmeye başlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün güneşe karşı korunabilmelisin. Zararlı ışınlardan, yorgunluktan ve susuzluktan kendini korumak günün nasıl geçeceğini etkileyebilir. Bol bol sıvı tüketmek sana iyi gelecek.

Aşk

İlginç bir insana karşı ilgi duymaya başlayabilirsin. Eğer hayatında biri yoksa bugün bu durumda değişim olabilir ve sen aşk konusunda daha açık olabilirsin. Flört gündemde olacak.

Para

Maddi konularda gelişmeler elde etmek adına kendine örnek aldığın insanlar olabilir. Bu kişilerin nasıl davranışlar sergilediği ve parayı nasıl gördüğünü fark etmek sende de fayda yaratabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlar senin enerjine yetişmekte zorlanabilir. Daha fazla şeye odaklanabilir, daha fazlasını isteyebilirsin. Ama çevrendeki herkesin bu duruma en az senin kadar odaklanabileceğini düşünerek onlara haksızlık etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fazla enerjini iyi bir egzersize yöneltmek zihnen ve bedenen bir denge yakalamanı sağlayabilir. Enerjini iyi yönlendirebilmeli ve kan dolaşımını artırabilecek şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Karşındaki insanı tanımaya çalışmak aşkta bir şeyleri daha net görmene vesile olabilir. Kalbinin sesini duyup mantığını göz ardı etmemek, aşkta daha baskın bir etkin olmasını sağlayabilir.

Para

Maddi konularda herkesin her şeye yetebileceğini düşünmek bir eksiklik olabilir. Bugün biraz daha uyumlu ve dikkatli davranmalısın, özellikle de masraf yapılacaksa. Ortak masraflarda insanları zorlamaman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Planlarında esnek kalmalısın. Her şeyi hemen istediğin şekilde yapmak yerine biraz esneme payı ile ölçmek sana iyi gelebilir. Kendini bu tür gerginliklerden uzak tutmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginlik ve stresin seni yönetmesine izin vermemen gerekecek. Kendini sakinleştirmek bir görev olabilir. Daha keyif alacağın şeylere odaklanarak stresi üstünden atmaya odaklanmalısın.

Aşk

Karşındaki insanı duruşun ile bile etkileyebilirsin. Tarzın, imajın, olaylara bakış açın, karşı tarafta bir hayranlık yaratabilir. Bir de bu güzel tarafı sen görebilsen ne iyi olacak…

Para

Bugün gecikmeler, iptaller veya buna benzer plan bozan şeylerle karşılaşabilirsin. Bu durumu normal görmeli ve kendini bu konularda çok fazla sıkmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Etrafında ilgi çeken insanlar olabilir ve sen de bu kişileri merak edebilirsin. İlginç kişilikleri tanımaya çalışmak, arkadaş çevreni geliştirmek sana kendini çok iyi hissettirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su veya sıvı tüketmek bugün sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Özellikle de güneşe karşı önlemlerini artırmak adına sıvı tüketimini artırmak vücudunun enerjisini korumanı sağlayacak.

Aşk

Bugün sosyal olmak aşk konusunda kalbinin de daha hızlı atmasını sağlayabilir. İlgini çok çeken birisi ile iletişim kurman sana aşk konusunda daha keyifli bir etki yaratacak.

Para

Bugün sosyal ilişkiler iş ve maddiyattan daha baskın olabilir. Bir işte kazanç konusunda sadece maddi olaylara odaklanmamalı, bu işten neler kazanabileceğine biraz da insan ilişkileri açısından odaklanmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Her şeyi senin planlamana, her şeyi senin kontrol etmene gerek yok. Bugün biraz geri çekilebilir ve çevrendekilerin olayları yönetmesine izin verebilirsin. Bakalım onlar nasıl yapacak bazı şeyleri…

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek bugün sana çok daha iyi gelebilir. Kendini biraz geri çekebilir, kafanı toparlayabilirsin. Zihnen ve bedenen biraz dinlenmeye zaman ayırmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda ciddi konuşmaların seni üzmesine veya germesine izin vermemelisin. Bir şeylerin açıkça ifade edilmesi daha iyi bile olabilir. İletişime güvenmelisin.

Para

Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı derler ya, bugün bunu görmen gerekecek. Bir işi ille de senin yöntemin ile çözmeye çalışmak yerine başkalarının olayları nasıl idare ettiğine bakmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Hayallerine odaklanabilir, daha iyi şeyler elde etmeyi hedefleyebilirsin. Bu isteklerini, planlarını da çevrendekilerle paylaşabilirsin. Seni seven insanlardan destek almak doğru bir hareket olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun dengesini kurmalısın. İyi bir uyku, iyi bir egzersiz, iyi beslenme… Bu konularda ne kadar özenli olursan o kadar rahat bir enerjiye sahip olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle konuşmak, onunla daha iyi anlaşmak aranızdaki aşkı daha da artırabilir. Eğer platonik bir aşk içerisindeysen bunu artık içinde tutmaman, karşı tarafa hislerini belli etmen gerek.

Para

Bugün iş için yeni gelişmeler görebilirsin. Bazı şeyleri sen yönetebilirsin hatta. Doğru bir biçimde, istediğin şekilde para kazanmak konusunda bazı şeyleri senin yönlendirmen iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

İnsanlar seni dinliyorken senin de iyi şeyler söylemen gerekebilir. Çevrendeki insanlarla daha iyi anlaşabilmek için kelimeleri dikkatlice seçmeli, yanlış anlaşılmalara mahal vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir banyo veya kişisel bakıma ayıracağın bir süreç sana kendini daha iyi hissettirebilir. Kendine özen göstermek, bakımını yapmak zihnen daha rahat olmanı sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin senin nasıl hissettiğini bilmesi gerekecek. Eğer aranızda bir iletişim yoksa veya olan iletişim o kadar da kuvvetli değilse bunu aşmak için özenli davranman gerekecek.

Para

Bugün iş konularında yanlış anlaşılmalar bir şeyleri zora sokabilir. Bunun önünü almak sana düşebilir. O yüzden bugün biraz daha iletişimde dikkatli olmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlardan bir şeyler öğrenebilirsin. Özellikle de seninle benzer şeyler yaşamış insanlardan. Onlarla konuşmaya çalışmalı, iletişim konusunda açık olmalısın. Karşı tarafı dinlemek sana birçok şeyi öğretebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatının keyfini çıkarmak senin de hakkın. Biraz dinlenmek, eğleneceğin ve deşarj olacağın şeylere odaklanmak enerjini yükseltebilir. Bugün sağlığın için rahatlayabilmelisin.

Aşk

Aşk konularında iletişim çok önemli olabilir. Sevdiğin kişiye ne hissettiğini ifade etmeli, içine sinmeyen şeyler varsa bunları konuşmaktan çekinmemelisin. İletişim aranızı daha iyi kılabilir.

Para

İş konularında çevrenden destek alabilirsin. Bu destek seni zayıf kılmayacak, aksine, bir bilene danıştığın için daha iyi yol alabileceksin. İş konularında konuşmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini kanıtlamak için birden fazla fırsat elde edebilirsin. Hayallerini gerçekleştirmek adına daha fazlasını yapabilir, işine daha fazla odaklanabilirsin. Pratik zekanı konuşturacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu kuvvetlendirmelisin. Gerek bağışıklık sistemini, gerekse kas kütleni daha da kuvvetlendirmen gerekebilir. Bugün bunun için yediklerine özen gösterebilirsin.

Aşk

Eğer hoşlandığın biri varsa bugün bu kişiye kendini ifade etmen kolaylaşabilir. O yüzden kendini içine kapatmamalısın. İletişimde kalmak, karşı tarafa kendini ifade etmek seni iyi bir noktaya getirebilir.

Para

Parasal konularda adımlar atmak için iyi bir gün. Bugün elde edeceğin imkanları iyi değerlendirmek seni memnun edebilir. İş konularında şansını fırsata çevirebilir ve emeklerinin karşılığını alabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel