1 Şubat 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Şubat 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatında daha pozitif etkiler görmek için çaba gösteriyor olabilirsin. Ancak bir şeylerin kendiliğinden yoluna girmesini beklemen gerekecek. Gereksiz yere kendini yormamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sosyal mesafeye özen göstermen gerekecek. Maske kuralını es geçmemeli, insanlarla mesafeni korumalısın. Bu konularda özenli olmak sana düşebilir.

Aşk

Aşkta bir şeyler tam istediğin gibi gitmese de bazı şeyleri oluruna bırakmayı öğrenmen gerekecek. Tek taraflı çabalar eksik kalabilir. Bırak ne olacaksa olsun bugün.

Para

Kendin için para harcamayı seviyor olabilirsin ancak akıllı harcamalar konusunda dikkatli olmalısın. Lüksü herkes sever ama esas ederini gözden geçirmek herkese düşen bir görevdir. Bunu düşünmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bazen zor mevzular gelir bizi bulur, bazen de biz kendimizi bu zor mevzulara sokarız. Bugün hangisi olduğuna dikkat etmen gerekecek. Gereksiz yere kendini zora sokmamalısın kısacası.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konularında özenli olman gerekebilir. Evinin hijyeni konusunda özenli davranman gerekecek özellikle. Dezenfekte etmen gereken eşyalar için biraz zaman harcayabilirsin.

Aşk

Başkasının aşk konularına karışmamak önemli olabilir. Fikrini beyan etmek bir şeydir, karşıdakini farklı davranması için manipüle etmek başka bir şey… Başkasının ilişkisine dahil olmaman gerekebilir.

Para

Para harcamamak zor bir durum olabilir. Ancak bunu halletmen gerekecek. Gereksiz masraflarla bütçeni, kendini yormamalı, bu masrafları kısmanın bir yolunu aramalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

İleriye dönük keyifli kararlar alarak yola devam edeceksin. Hem maddi hem de manevi açıdan kendi elini kuvvetlendirmen olası. Güzel kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kilo vermek istiyorsan bugün yeni bir başlangıç yapmak için iyi bir gün olabilir. Fiziki açıdan kendini ölçebileceğin ve gereken önlemleri alabileceğin bir gün olacak. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

Aşk konusunda daha baskın tavırların olabilir. Adım atmaktan gocunmayacaksın. Aşk konusunda kendi mutluluğun için harekete geçmen gerektiğini bilerek güne başlayabilirsin.

Para

Hedefler üstüne hedefler koyabilir, her birini elde etmek için iyi bir çaba sergileyebilirsin. Bugün seni durdurabilecek çok az şey olabilir. Güzel kararlar ve sağlam adımlarla kariyerini kuvvetlendirebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Bir şeylerin tam istediğin gibi gitmemesini geçici bir durum olarak görmen gerekecek. İnsanların iyi günleri de vardır kötü günleri de… bir şeyleri oluruna bırakmayı öğrenmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine karşı nazik olman gereken bir gün olacak. Büyük beklentilerle kendinde stres oluşturmamalısın. En büyük stres kaynağının kendin olmaması için dikkatli olmalısın bugün.

Aşk

İletişim birçok şeyin çözümü olabilir. Sevdiğin kişiyle aranızda sıkıntı oluşturan bir durum varsa bunu çözmeye odaklanabilirsin. Bunun için iletişim başlatman olası.

Para

Gün yavaş başlayabilir. İş konusunda düşündüğün kadar güzel gelişmelerle karşılaşamayabilirsin bir anda. Ancak bu durumun sürekli böyle olacağını düşünerek kendinde kaygılar oluşturmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatında ne istediğine karar verebileceğin ve bunun için harekete geçebileceğin pozitif bir enerjin olacak bugün. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirerek kendine bir yol çizmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı dikkatli davranman ve sosyal mesafe kurallarına ekstra özen göstermen gerekebilir. Kendini bu tür durumlarda koruman gerekecek. Maskeye ve mesafeye dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel paylaşımlarda bulunabilirsin. Aranızdaki iletişim çok daha keyifli bir hale gelebilir. Bu güzel etki için senin de güzel çabaların olacak ve aşkın kıymetini göreceksin.

Para

İleriyi düşünerek, farklı şeyler hayal ederek kendine güzel bir hedef koyabilirsin bugün. Söz konusu olan para ve kariyer ise güzel gelişmeleri kendine çekeceksin. Yeni kararlar alman olası.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatında hep bir uçtan öteki uça gidiyor olabilir misin? En iyi ile en kötü arasında bu kadar kolay gidip gelmemelisin. Bu konuda dikkatli davranman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve beslenme rutini sana iyi gelecek. Her şeyi bir düzene oturtmak sağlığın için daha doğru bir karar olabilir. Hareketlerinde ve yediklerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimin gergin bir hale bürünmemesi için uzlaşmacı olman gerekecek. Olayları büyütmemek ve inatlaşmamak önemli olabilir.

Para

Bugün maddi konularda denge sağlaman gerekecek. Bir gün iyi bir gün kötü yaşamaktansa ileriyi düşünerek, birikimlerle elini kuvvetlendirmek daha doğru olabilir. Paranın kıymetini bilmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanlarla arandaki iletişimde özenli olman gerekecek. Gereksiz samimiyet ile bir şeyleri zora sokmamalı, kendine bazı sınırlar çizmelisin. İletişimde dikkat ve nezaket önem gerektirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendince biraz zaman geçirmeye ihtiyacın olabilir. Başkalarına vakit harcamak yerine kendi hayatına odaklanmayı tercih edebilirsin.

Aşk

Aşk konularına pozitif bakmakta zorlanabilirsin. Biraz kendince zaman geçirmek, yalnız olmak sana iyi gelebilir. Kafanı dinlemek ve kalbinin sesini duymak için biraz yalnız olman gerekecek.

Para

Senden farklı düşünen insanların fikrine saygı duymakta zorlanabilirsin. Ancak işin içine para giriyorsa karşılıklı saygı ve mesafeler özen isteyecek gibi. Kendine ait olmayan paralar için hayaller kurmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Kaygılardan uzak, keyifli bir gün geçirmeye odaklanmak sana çok iyi gelecek. Endişelerle gününü kendine zehir etmek yerine daha pozitif konulara odaklanabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi üstünden atmak için açık hava yürüyüşlerine çıkabilirsin. Hem kan dolaşımını artırmak hem de zihnini boşaltmak, yürüyüş ile daha mümkün olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalara girmek sana çok iyi gelecek. Aşk konularında daha pozitif olabilirsin. Keyfini yerine getirecek sohbetlere girmen olası.

Para

Bugün para konusunda düşünmeyi istemeyeceksin. Hem de bir saniye bile… kafanda çok daha farklı şeyler olabilir. Bu yeni ruh hali sana iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Yeni konulara odaklanmak, geçmişi geçmişte bırakmak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar ile geleceğe odaklanmak sende farklı bir etki yaratacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz rutini, yeni bir beslenme planı sana iyi gelebilir. Bu konulara özen göstermek ve hazırlık yapmak için iyi bir gün olacak. Kendini geliştirmek için araştırmalar yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi iletişimler kurmak senin elinde olabilir. Aranızdaki iletişimi kuvvetlendirmeyi tercih edebilirsin. Sevdiğin kişiyle samimi olmak sana iyi gelecek.

Para

Bugün maddi konularda iyi kararlar alabilirsin. Zihnini yeni konulara açabilir ve farklı yollardan para kazanmak için çabalara girebilirsin. Bu durum sana iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Çevrendeki insanların seni kandırmasına izin vermemen gerekecek. Kimin ne dediğine, neyi söylemediğine özen göstermelisin. İletişim konularında gözlerini dört açman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresin vücudunda ağrılara sebep olmaması için biraz daha esneme hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Esneme hareketleri ile kaslarını ve eklemlerini rahat tutmak sana iyi gelecek.

Aşk

Aşka o kadar da açık olmayacaksın bugün. Bir şeyleri içine atmayı tercih edebilirsin. Sebebi de henüz doğru şartların oluştuğunu düşünememen olabilir. Kendi hislerini korumak isteyebilirsin.

Para

İçine sinmeyen maddi konuları tekrar gündeme getirmen olası. Eğer birisi sana genellemeler yapıyor ve olayları geçiştirircesine konuşuyorsa bu konuda dikkati elden bırakmadan hareket etmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Paylaşımcı olmak bugün içinden gelen bir davranış olmayabilir. Bir şeyleri içine atmayı tercih edebilirsin. Kafanı toplamak için biraz yalnız kalmaya ihtiyacın olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel yorgunlukları aşmak için dikkatli davranman gerekebilir. Kendince geçireceğin bir gün önem kazanabilir. Zihnini boşaltabilecek aktivitelere odaklanman gerekebilir.

Aşk

Aşka o kadar yakın olmayabilirsin bugün. Yalnız olmanın keyfini çıkarabilirsin hatta. Aşk konuları hakkında adım atmak yerine kendi iç huzuruna odaklanabilirsin.

Para

Parasal konularda kimle ne konuştuğuna dikkat edebilirsin. Sen bir şeyleri ifade etmek istemesen de çevrende bu konuda konuşmak isteyenler çok olabilir. Kime ne detay vereceğin önemli olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2021 Pazartesi)

Genel

Hayatında tam olarak ne istediğine karar verebilirsin. Büyük düşüncelere dalman olası. İleriyi düşünerek yeni gelişmelere yol açmak isteyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırmalısın. Daha dikkatli davranman gerekecek. Sosyal mesafe kurallarını boşlamamalı ve diğer insanların davrandığı gibi davranmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmenin tek yolu aranızdaki iletişimi artırmak. Bugün bu konuya özen göstermediğin sürece mucizeler beklememelisin.

Para

Maddi konularda tam olarak istediğin noktada olmayabilirsin ancak bu durumu düzeltmek ve daha iyi gelişmeler görmek için çaba göstereceksin bugün. Kafanı işine vermen olası.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel