1 Şubat 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Şubat 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insan ile beklenmedik durumlar yaşaman, gününün nasıl geçeceğini de etkileyebilir. Bazı şeyleri karşı taraftan beklemek ve harekete geçmemek seni üzebilir. O yüzden bir şeyleri değiştirmek için senin hareket etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını kuvvetlendirmen ve daha sağlıklı hareket edebilmen için egzersiz konularına özen göstermelisin. Vücudunun kuvvetini artırmak ve enerjini daha dikkatli kullanmak için egzersiz konularını günlük rutinine yerleştirmen gerekecek.

Aşk

Farklı insanlarla tanışmak ve yeni bir aşka kendini açmak için güzel bir gün olabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda daha keyifli düşünebilirsin. Bu konularda yapıcı olmak karşına daha güzel etkiler çıkaracak.

Para

Bugün maddi konularda sakin davranmak sana daha güzel sonuçlar getirebilir. Karşına çıkan her fırsata atlamak yerine biraz bekleyip bazı şeylerin daha netleşmesini bekleyebilirsin. Bugün sabır sana para da getirecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için daha sağlıklı tercihlerde bulunmalısın. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ve sindirim sistemini yormamak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunu daha iyi bir hale getirmek için bütün bir paket olarak düşünmelisin. Hem içten hem de dıştan vücudunu iyileştirmeye çalışmalısın. Yediklerine dikkat etmek, duygusal gerginlikleri üstünden atmak ve egzersiz, eşit olarak önemli olacak bugün.

Aşk

Hislerini karşı tarafa açmak için iyi bir gün olabilir. Duygusal olarak hissettiğin negatifliği atlatabilmek için karşı taraf ile iletişim kurman gerekecek. Hoşlandığın kişinin nasıl hissettiğini görmek için bugün bir adım atabilirsin.

Para

Maddi konularda kendi bildiğine odaklanman daha iyi olabilir. Başkalarının sözleriyle hareket etmek yerine kendi deneyimlerine güvenmek senin için daha doğru olabilir. Başkalarına çok fazla güvenmemelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin bir insana destek olman gerekebilir. Bu kişiyle vakit geçirmek ve onun daha iyi olduğundan emin olmak, kendi önceliklerine vakit ayırmanı engelleyebilir. İnsanlara destek olmak sende daha iyi bir enerji yaratacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün enerjini, sağlığını ve modunu kendin belirleyeceksin. Enerjini nereye yönlendireceğin, sağlık konularında önemli olabilir. Eğer uyku düzenine özen göstermek istiyorsan o zaman bu konulara vakit ayırmalı ve yeni şeyler araştırmaktan çekinmemelisin.

Aşk

Eğer hoşlandığın insanın dikkatini çekmek istiyorsan onun bu ilgisini çekebilmek için kendine güvenmen gerekecek. Özgüvenini sağlam tutarak ve hareketlerinde rahat olarak bu kişinin ilgisini kolayca çekebilirsin.

Para

Maddi konularda sakin olman gereken bir gün. Etrafında yaşanan negatifliklere ani tepkiler vermek yerine ölçülü davranarak etrafı gözlemlemelisin. İnsanların davranışlarına dikkat etmek seni zarardan koruyacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün keyfin pek yerinde olmayabilir. Halledilmesi gereken birden fazla konu olabilir. Ve bazı insanlarla daha ciddi konuşmalar yapman gerekebilir. Bunun için hayatına bir denge getirmeli ve sakin bir gün geçirmeyi düşünmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Eğer son zamanlarda egzersiz konularını gözardı etmeye başladıysan bugün bu konuya dikkat etmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir hayat tarzı için tembellik etmemeli ve sana iyi gelecek egzersizlere odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin iyi zamanına denk gelmen gerekebilir bugün. Aranızda daha keyifli bir sohbetin oluşması için ona zaman tanımalı ve kendi hayatındaki sıkıntıları çözmesine fırsat vermelisin. Onun istediği bir vakitte konuşmak size daha iyi gelebilir.

Para

Kendi hesabını kendin tutmalısın bugün. Cebine giren para ile harcadığın miktarları başkasının lafıyla değil, kendi fikrinle belirlemelisin. Aradaki dengeyi korumak sadece sana düşecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenmek ve çaba gösterdiğin konularda bir sonuca varmak isteyebilirsin. Zihnini zorlayacağın ve farklı konulara odaklanacağın bir gün olacak. Ancak beklentilerini alabilmek için sabırlı olmanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar vermek ve bunları uygulamak için daha geniş bir zamana ihtiyacın olabilir. Bazı şeyleri kısa sürede değiştirmek ve iyileştirmek için çaba göstermek yerine bu sağlıklı kararları uzun vadeye bölerek kendini rahatlatmalısın.

Aşk

Bugün aşk konularına vakit ayırmak istemesen de aşk sana vakit ayıracak gibi. Beklenmedik anlarda güzel hislerle karşılaşman olası. Yeni bir insana karşı güzel duygular beslemeye başlayabilir ve aşkı hayatına alabilirsin.

Para

Maddi konularda başarılı bir gün seni bekliyor. Ancak etrafındaki insanlara övünmek ve kendini yüceltmek yerine bazı şeyleri kendine saklamalısın. İşe yarayan şeyleri yapıp sessizce sonucu beklemen daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün dış görünüşüne özen göstermek isteyebilirsin. Kendini içten iyi hissetsen de aynada gördüğün kişiyi pek beğenmeyebilirsin. Kendine vakit ayırmak ve güzel bir bakıma girmek sana kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Yemekten kalktığında aç hissediyorsan, vücudunun ihtiyaçlarını karşılamıyor olabilirsin. Bugün bu konulara özen göstererek daha sağlıklı ve doyurucu beslenmen gerekecek.

Aşk

Aşk konularında, sevdiğin kişi ile daha derin mevzular konuşabilirsiniz. Aranızdaki iletişimin bu tür bir ciddiyete bürünmesi seni düşündürebilir. Ancak aranızda daha iyi bir iletişim ve uyum sağlamak için bugün bu konulardan kaçmamalısın.

Para

Maddi konularda istediğin gibi davranamayabilirsin. Ve bu durum seni biraz üzebilir. Ancak ileriyi düşünerek hareket etmek ve masrafları biraz kısmak senin için daha iyi olacak. İleriyi düşünerek hareket etmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün evine vakit ayırmak ve onu güzelleştirmek için zaman harcayabilirsin. Temizlik, dekorasyon ve değişim sana daha iyi gelebilir. Bütün enerjini yenileyecek, daha keyifli ortamlar hazırlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Mikroplardan arınmak ve içinde bulunduğun ortamın hijyenine dikkat etmek seni hastalıklardan koruyabilir. Bugün bu konulara özen göstererek daha sağlıklı olabilirsin. Hijyen ve temizlik senin için öncelik olmalı.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda sürekli bir gerginlik varsa bugün bu konuda kendine vakit ayırman daha iyi olabilir. Kafanı toparlaman ve bu ilişkiden ne beklediğini görmek için kendine zaman tanımalı, daha keyifli konulara odaklanmalısın.

Para

Bugün gerçekçi davranmak sana daha iyi gelebilir. Hayallere kapılarak gerçekte var olmayan şeyler için kendini yormak yerine elindeki şeylere göre hareket etmek daha önemli olabilir. Masraflarını kontrol etmeli ve gereksiz düşüncelerle paranı çarçur etmemelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bazı masraflara girmen gerekebilir bugün. Bu masraflar konusunda biraz çekincelerin olsa da önceliklerini iyi belirlemelisin. Keyfi şeylere vakit ve para harcamak isterken gerekli konulara para ayırman seni biraz üzebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Meditasyon ve yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak ve duygusal gerilimleri kontrol altına almak gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir. Hayatta karşına çıkan negatifliklerle daha rahat başa çıkabilmek için sağlığına bir esneklik katmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin insanın hiç görmediğin bir yüzü ile karşılaşman olası. Bu kişinin, beklediğinden daha farklı davranması seni aşk konularında iki kere düşündürebilir. Ani kararlar almadan önce biraz düşünmelisin.

Para

Para biriktirmek için yeni fikirler üretebilirsin. Maddi olarak daha kuvvetli bir hale gelebilmek için yatırım ve birikim konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Bugün para ile daha iyi anlaşabileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün bazı konularda aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Birisi ile görüşmeyi beklerken planlarınız suya düşebilir. Bazı konularda daha esnek davranmak, beklentilerini kontrol altına almak seni üzülmekten koruyabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konularında yeniliklere açık olman gerekecek. Daha iyi kararlar alabilmek için neyin daha iyi olduğunu görmen gerekebilir. Bunun için araştırmalar yapmak ve kendine uyan değişimleri seçmek bugün sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hislerinin ne kadar kuvvetli olduğunu bizzat görebilirsin. Hayatında aşk konularında yaşanabilecek ufak aksaklıkların bile seni ne kadar derinden yaraladığını görmen olası. Bu konularda dengeli bir duruş sergilemek için kendine vakit ayırman gerekecek.

Para

Bugün detaylara dikkat ederek büyük masraflardan kurtulabilirsin. Bazı konularda algılarını kuvvetlendirmen karşına çıkabilecek sıkıntıları çözmende faydalı olacak. Parasal olarak daha fazla ve gereksiz masraflara girmemek için kontrollü olmalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Halletmek istediğin şeyler için bir liste oluşturmak sana daha iyi gelebilir. Daha keyifli konulara odaklanmak ve güzel bir biçimde yola devam etmek için yaptıklarını kontrol etmeli ve listenden silebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Ruhsal ve zihinsel sağlığına özen göstermen gereken bir gün olabilir. Bu özeni göstermek için insanlarla uyum içerisinde olman gerekecek. Uyum yakalamak için onların sıkıntılarına çözüm bulmayı deneyebilir ve daha paylaşımcı olabilirsin.

Aşk

Aşk konuları sana beklenmedik ortamlarda gelebilir. Her zamankinden farklı ortamlarda vakit geçirmek aşk konularında daha iyi bir etki sağlayacak. Kendini bu yeniliklere açmak için iyi bir gündesin.

Para

Yeni insanlarla tanışmak ve maddi konularda bazı iş birlikleri yapmak sana daha iyi gelebilir. İş ve kariyer konularında çevreni genişletmek ve daha güzel fırsatlara kendini açmak için iyi bir gün olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Yeni hobiler edinebilir ve kendini geliştirmek için çaba gösterebilirsin. Farklı konulara odaklanmak ve yeni şeyler öğrenmek, hayatına bakışını değiştirebilir. Bugün güzel şeyler öğrenebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman ayırmak ve kafanı toplamak sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar alabilmek için kendine güzel bir alan yaratmalı ve kafanı toparlayabilmelisin. Bugün zihnini dinlendirmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin insan ile iletişimine dikkat etmen gereken bir gün olacak. Gereksiz yere yanlış anlaşılmalarla sınanabilirsiniz. Bu durumu değiştirmek için iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Para

İdealist olmak sana daha fazla para kazandırmayabilir ancak kendi isteklerinden veya duruşundan ödün vermek de asla işe yaramaz. İkisi arasındaki dengeyi bulmak maddi olarak sana fayda sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini bir maraton koşucusu olarak düşünmelisin. Hızlı ve çabuk hareket etmek yerine bazı şeyleri zamana bölmek ve enerjini dikkatli kullanmak sana daha iyi gelebilir. Hayatında değişmesini istediğin şeylerde aceleci olmamak ve biraz zaman harcamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsanlarla iyi vakit geçirmek stres ve gerginliği üstünden atmana yarayabilir. Sadece sağlıklı tercihlere değil aynı zamanda keyifli günlere de odaklanmalısın. Bugün o keyifli günü oluşturmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin insan ile aranda yaşanacak iletişime dikkat etmen gerekecek. Daha sağlıklı bir iletişim kurmak iki tarafa da iyi gelebilir. Sevdiğin kişinin kalbini kırmamak ve dikkatli konuşmak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda hedeflerini yenilemen gerekebilir. Hep aynı şeylere odaklanmak yerine farklılıklara vakit ayırmak sana daha iyi gelecek. Parasal gelişmeler için kendi bakış açını değiştirmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel