1 Nisan 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Nisan 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün dikkatini dağıtan şeylerle karşılaşman olası. Birden fazla şeye aynı anda odaklanmak isteyeceksin. Ancak hayatına bir öncelik sırası getirmek ve bir şeyleri zamana bölmek senin için daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatına bir denge getirmek sende daha iyi bir etki yaratabilir. Yediklerinde, hareketlerinde ve dinlenmende denge sağlamalısın. Bu dengeyi sağlamak sağlıklı bir rutinle daha kolay olabilir. Bu konulara özen gösterebilirsin.

Aşk

Yeni bir insan ile tanışman olası. Bu kişiyi internetten görebilir ve onu merak edebilirsin. Ancak aranızda bir iletişim olması, onunla ilgili daha fazla beklentiye girmene vesile olabilir. Önemli olan bu beklentileri nasıl gerçeğe dökeceğin olabilir.

Para

Maddi açıdan daha iyi hissedeceğin günlere yaklaşıyor olabilirsin. Bir şeyi sonlandırmak, yeni bir kapıdan para kazanmak gibi konular gündeminde olabilir. Bu tür konularda iç sesini dinlemek sana daha iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bir şeylere daha hassas yaklaşabilirsin. Daha önceden seni çok da zorlamayan şeyler bugün seni yorabilir. Bir şeylere odaklanmak hislerini ortaya çıkabilir. O yüzden neye odaklandığına dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı hareket etmek ve egzersiz konularına özen göstermek senin için daha iyi olabilir. Nasıl bir egzersize başlayacağın önemli olacak. O yüzden bugünden yeni kararlar almak ve bir egzersiz türüne odaklanmak daha iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin senin üzerindeki etkisini daha net görebilirsin. Bu kişi ile alakalı "olmaz" dediğin şeylerde bir değişim görülebilir. Bir şeylerin daha iyiye gitmesi seni biraz daha mutlu edebilir.

Para

Bugün kafana göre hareket etmek isteyebilirsin. Sadece bu kafana göre yapacağın şeylerde maddi girişimler olmamasına dikkat etmelisin. Söz konusu olan para ise daha dikkatli davranmalı ve tutarlı olmalısın. Bugün parana dikkat etmelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bir şeyler içine sinmeyebilir. İçine sinmeyen şey her neyse açıkça dile getirmelisin. Yanlış anlaşılma veya abartıyla suçlanma gibi konular seni yıldırmamalı. İletişimle, birçok konuda daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini içine kapatmamalısın. İçine sinmeyen şeyleri dile getirmek stres ve gerginlik kaynağı oluşturmayacak, aksine bunlardan kurtulmana vesile olacak. O yüzden iletişim ve zihin bütünlüğüne özen göstermelisin.

Aşk

Aşk konusunda daha iyi etkiler görmek istiyorsan her zamankinden farklı bir adım atman gerekebilir. Daha önceden seni istediğin kadar memnun etmeyen konularda değişim için harekete geçmen gerekecek. Hoşlandığın kişi ile iletişime geçmeyi deneyebilirsin.

Para

Etrafındaki insanları etkileyebileceksin parasal konularda. Planlı hareketlerin ve organize davranışların seni daha iyi bir noktaya getirebilir. Yarın daha iyi paralar elde etmek için bugünden güzel bir hazırlığın olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün bir şeylere daha net odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha net görebilir, ona göre harekete geçebilirsin. Bu kuvvetli algıyı sende sıkıntı yaratan şeylere odaklayarak daha sağlıklı çözümler bulabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında bazı alışkanlıkları değiştirmek için iyi bir gün olabilir. Yeni alışkanlıklar edinmek için kendine zaman vermen gerekecek. Bugün sağlıklı adımlar atabilmek için yeni kararlar alabilir ve bunlar için harekete geçebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha net görebilirsin bugün. Aranızdaki iletişim bazı şeylerin daha kolay açığa çıkmasına fırsat tanıyabilir. İletişime özen göstererek bu kişiyi daha net görmen kendi hislerini de anlamanda faydalı olacak.

Para

Maddi konularda sıkıntılı zamanların geçici olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir. Her zaman, her şey kötüye gidecek değildir. Bazı şeyler kafamızda büyüttüğümüz kadar kötü olmayabilir. Bugün paraya daha olumlu yaklaşman gerekecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Hiç beklemediğin birisinden iyi bir akıl alabilirsin. O yüzden insanlarla iletişimine özen göstermen gerekebilir. Çevrende, hiç beklemediğin bir insan, bir konu hakkında çok mantıklı konuşabilir. Kendini bu tür konuşmalara açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatının dengesini gözden geçirmen gerekebilir. Yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekecek. Kendini sadece işe veya koşuşturmaya vermek ve vücudunun isteklerini görmezden gelmek iyi olmayabilir. Dinlenebilmeli ve ihtiyaçlarını daha net görebilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla iletişimi artırmak ilişkiniz için önemli olacak. Mümkünse birbirinize zaman yaratmalı ve birlikte vakit geçirmelisiniz. Eğer bu şartlar sağlanamıyorsa bile iletişim konularında birbirinize daha açık olmanız gerekecek.

Para

Biraz kontrolle daha iyiye ulaşabilirsin. Paranın gelişini ve gidişini kontrol etmek, masraflara dikkatli girmek sana daha iyi gelebilir. Bir süredir beklediğin bir şeyin sonucunu bugün daha rahat görebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Zihnini yeni fikirlere açmak için iyi bir zaman olabilir. Her zamankinden farklı şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek. Zihnini boşaltacağın ve keyifli konulara odaklanabileceğin bir gündesin. Bir şeyleri hislerinle değil de mantığınla gördüğün sürece her şey yolunda gidebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeşil sebzeler tüketmek, sağlıklı beslenmek sana daha iyi gelecek. Bugün vücudunun ihtiyaçları için sağlıklı beslenmeye ekstra özen göstermelisin. Yeşil sebzeler ve bol vitaminli meyveler senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda geçecek muhabbetler size daha iyi gelebilir. Birbirinizi daha iyi tanıyabilir, bir şeyleri daha net görebilirsiniz. Bu süreçte iletişimi kuvvetlendirmek ileride daha önemli olabilir.

Para

Hislerine kapılarak masraflara girmemelisin. Eğer yapılmaması gereken bir masrafa ani bir kararla daha olumlu yaklaşırsan daha sonra pişman olabilirsin. Ani kararlarla masraflara girişmemen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeylere odaklanmak seni çok yorabilir. Etrafında dikkatini dağıtan çok fazla şey olabilir. Biraz kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir. Sağlıklı düşünebilmek için kafanı toparlayabilmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel ihtiyaçlarına özen göstermeli ve bir şeyleri gözardı etmemelisin. Hislerine, hareketlerine ve ağrılara özen göstermen gerekebilir. Bir şeylerin sebebini bulmak, bunu daha sonradan tedavi etmekten daha faydalı olabilir.

Aşk

Kalbinin hızlı atmasına vesile olacak bir durum ile karşılaşabilirsin. Yeni bir insan ile tanışmasan bile bir şeyler seni daha fazla heyecanlandırabilir. Kendini güzel ve yeni etkilere açmak bu hislerle başlayabilir.

Para

Hayatına bir denge getirmek her şeyden önemli olabilir. Çalışmak kadar eğlenmek, harcamak kadar biriktirmek… Bu dengeyi kurduğunda maddi olarak içinin daha rahat ettiğini görebilirsin. Bugün bu konulara özen gösterebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Her şeye planlı programlı ve düzenli bakmak, daha önceden görmediğin bir sıkıntıyı görmene vesile olabilir. Sakince, yaşanabilecek şeyler için önlemini almak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Önlem almak telafiden daha iyidir sonuçta…

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Karar alma ve eyleme geçme konuları sağlığın için önemli olabilir. Sağlıklı beslenmek, daha dikkatli hareket etmek ve egzersiz gibi konularda planlı gitmek sana iyi etkiler verebilir. Bugün daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

Hiç beklemediğin bir ortamdan aşkı bulabilirsin. Daha önceden dikkatini çekmeyen birisi bugün daha fazla dikkatini çekebilir. Aşkta yeniliğe ve güzel etkilere kendini açtığında keyifli şeylerle karşılaşabilirsin.

Para

Etrafındaki insanlara destek olmak sana daha iyi gelebilir. Maddi açıdan çevrendekileri düşünmek ve elinden geleni yapmak sende daha iyi bir ruh hali oluşturabilir. Parasal açıdan bütünlükçü düşünmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün aklın her zamankinden farklı çalışabilir. Bir şeyleri daha farklı düşünebilirsin. Dostluk ve arkadaşlık konularında daha önceden atamadığın adımları daha rahat atabilir, kendini daha net ifade edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Eğlenceli bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Bol bol güleceğin, keyifli bir şeye odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Stres ve gerginliği bol bol gülerek atabilir ve kendini çok daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda büyük hislere girmek ve daha fazlasını beklemek olası. Bazı şeyleri dile daha rahat getirebilirsin. Beklentilerini ifade etmenin sende iyi bir etki yaratacağı kesin ancak karşı tarafın bir şeyleri hazmetmesi için zamana ihtiyacı olabilir.

Para

Maddi konularda bir denge yakalamak her şeyden önemli olabilir. Parasal açıdan gelir ve gideri bir dengede tutmalısın. Gereksiz masraflara girmeyerek ancak halledilmesi gereken işlere de gereken parayı ayırarak bu dengeyi kurman lazım bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki kişilerin kendi fikrinde ısrarcı etmesi seni çok rahatsız etmemeli bugün. Herkesin kendine göre çıkarımları olacağını düşünmen gerekecek. Ortak bir yol bulmak ve bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar kendiliğinden edinilmez. Bir şeyi alışkanlık olarak kazanabilmek için bir rutin ve istikrar gerekir. Sağlıklı beslenmek ve egzersiz gibi konulara bir günde alışılmadığını kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

Ani hareketlere girişmek ve hızlı sonuç almak aşkta işe yaramayabilir. Bir şeyleri zamana bırakmak daha iyi ve doğru olabilir. Aceleci olmamalı ve kendini büyük beklentilere sokmamalısın bugün.

Para

Etrafındaki insanlarla ortak masraflara girmen gerekiyorsa dikkatli hareket etmen gerekebilir. Her şeyin içine sindiğinden emin olmalı, herkesle yapıcı bir tutum ile işe girmelisin. Maddi açıdan kendini ve bütçeni zorlamamalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine zaman ayırmak bir şeyleri kafana göre yapmak isteyebilirsin. Hareketlerinde ölçülü ve dikkatli olduğun sürece istediğin şeylere öncelik verebileceksin. Kendini ve çevrendekileri zora sokmadığın sürece rahat davranabileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yeni şeylere açmak, farklı konularla ilgilenmek zihinsel olarak daha rahat olmanı sağlayabilir. Sende gerginlik yaratan şeyleri geride bırakmak ve etkisini azaltmak için daha rahat hareket etmen ve keyfine göre bir gün geçirmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini değişime açman gerekecek. İnsanların hislerinin değiştiğini hatırlaman gerekebilir. Kendini bir şeylerde zorlamamalı ve hislerini anlamak için biraz zaman ayırmalısın. Aşkı daha net görebilmek için biraz dikkatli bakman gerekecek.

Para

Etrafında parasal anlamda çok bilen insanlar olabilir. Her şeyi lafta kalan ancak eyleme geçmeyen insanlara karşı dikkatli olman gerekecek. Bu tür konularda kendine ve bütçene dikkat etmeli, her şeye inanmamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Kafanı toparlamak biraz zor olabilir. İçinde bulunduğun ortam ile uyumlu düşüncelerin olmayabilir. İçine attığın ve görmezden geldiğin şeyler dışarı çıkmak için çaba gösterebilir. O yüzden iç sesini dinlemek ve aklından geçenleri bastırmamak daha önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginlik seni biraz yorabilir bugün. Stresin ve bu gerginliğin vücudunda fiziksel etkiler bırakmaması için esneme hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için kaslarını esnetmeli ve hareket kabiliyetini artırmalısın.

Aşk

Hislerini net bir şekilde görmek ve aşk konusunda daha sonra hareket etmek daha iyi olabilir. Önce kendi içindeki hislerden ve düşüncelerden emin olmak aşk konusunda daha sağlam adımlar atmana vesile olabilir bugün.

Para

Maddi konularda aldığın kararları sakin bir kafayla alman gerekecek. İçinde bulunduğun durumların geçici olduğunu göz önünde bulundurmalı ve kendini zorlayacak kararlar almamalısın. Maddi konularda bütçene nazik olman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel