1 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Mayıs 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyler istediğin gibi gelişmediyse henüz, hemen gemileri yakmamalısın. Bir şeyleri zamana bırakmayı ve kendini çok fazla yormamayı öğrenmen gerekecek. Daha farklı şeylere odaklanmanın zamanı gelmiş olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

İçine sinmeyen şeyleri ifade edememek vücudunda stresin etkilerini daha fazla görmene sebep olabilir. Gerginlikler kramplara ve tutulmalara yol açabilir. O yüzden dikkatli olmalı ve bol bol su tüketmelisin bugün.

Aşk

Aşk konularında negatif şeyler görmek kalbini yorabilir. Daha keyifli konulara odaklanmak isteyebilirsin. Eğer sevdiğin kişiyle bir şeyleri doğrultmanız zorlaştıysa kendinize zaman ayırmanız daha iyi olabilir.

Para

Gelecek hakkında hedeflerin ve hayallerin azaldıysa eğer, bugüne çok fazla emek harcıyor olabilirsin. Artık yarını düşünemeyecek kadar kendini kaptırmamalısın bir şeylere. Negatiflikten uzak durmak için biraz parasal konulara ara verebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Her şeyi tek başına üstlenmek doğru bir hareket değil. Hem kendini gereksiz yere yorar hem de çevrendekilerle aranı bozarsın. İş birliği yapmak ve bir şeyleri bölüşmek sana da çevrendekilere de iyi gelebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sana iyi gelen şeyleri görmeli ve gerisini kesebilmelisin. Gerek yediğin yemekler olsun, gerekse egzersizler… Hatta gerekiyorsa insanları da buna dahil etmelisin. Sana yaramayan şeyleri hayatından çıkarman gerekecek bugün.

Aşk

Kafanı toparlamak ve keyifli konulara odaklanmak aşk konularından daha fazla öne çıkabilir. Aşk konularında kendini ifade etmekte zorlanıyorsan eğer, bugün kendine zaman tanımalı ve başka şeylere odaklanmalısın.

Para

Bir şeyleri değiştirmek için daha sağlıklı adımlar atabilirsin. Maddi açıdan kendini daha iyi bir noktaya koymak ve gelir gider tablolarını gözden geçirmek bu değişimi kolaylaştırabilir. Sakince ve organize bir biçimde hareket edebileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyler düşündüğünden daha uzun sürebilir. Ancak bu durumun seni germesine izin vermemelisin. Bir şeylerin zamanının gecikmesinin sebebi senden kaynaklanmıyorsa eğer bu şeyleri oluruna bırakmak ve "kısmet" demek daha doğru olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bedenini gereksiz yere yorabilecek işlenmiş gıdalardan uzak durman gerekiyor. Çok fazla şeker seni düşünmediğin kadar yoruyor olabilir. Vücuduna iyi bakmak için bu tür gıdaları kesmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin yüzünü güldürmek isteyebilirsin. Ancak her şey istediğin gibi gitmeyebilir. Birbirinize zaman tanımak size daha iyi gelebilir bugün. İletişim konularında ısrarcı olmamalısın.

Para

Maddi konulardaki isteklerinin seni hırslandırması normaldir ancak bu hırsa yenilip karakterinden ödün vermemelisin. Bugün hem maddi açıdan hem de insani açıdan kendini kontrol etmen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

İnsanlara kendini ifade etmek için sürekli bir savaşa girmen gerekiyor gibi hissetmemelisin. Sürekli savunma modunda olmak seni gereksiz yere yorabilir. Karşı tarafı dinlemek ve anladım diyebilmek daha büyük olgunluk olabilir senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücut ve zihin dengeni sağlayabilmelisin. Hem kendin hem de çevrendekiler için daha sağlıklı bir ruh halinde olmalı ve enerjini günün sonuna kadar koruyabilmelisin. Bu denge için egzersiz konularına daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi de sen de bir şeyleri çok ciddiye alıyor olabilirsiniz. Ancak bazı şeyleri hafife almayı öğrenmeniz gerekecek. Bir şeyleri çok ciddiye alarak canınızı sıkacak sözler söylememeli ve kendinize dikkat etmelisiniz.

Para

Yapıcı eleştirileri kabul etmen gerekecek. Eğer bir iş ortaya koyduysan ve sonucunu insanlara sunduysan o zaman geri çekilip onların neler dediğini duyman gerekebilir. Maddi açıdan daha iyi başarılar için eleştiriye kendini açmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri tolere etme kuvvetin azalmış olabilir. Ancak bu sıkıntılı ruh halinden kendini yine sadece kendin çıkarabilirsin. Sabrını zorlayan şeylerin temelini sakin bir biçimde görmek ve ona göre hareket etmek birçok şeyi değiştirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Egzersiz, iyi bir uyku, sağlıklı beslenme ve bol bol su. Vücudunun temel ihtiyaçları bunlar. Bunlara odaklanmak daha sakin bir gün geçirmene de vesile olabilir. Bugün basit şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirmek günün stresini ve üzüntüsünü giderebilir. Birbirinizden destek alabilir, yarınlara daha pozitif bakabilirsiniz. Birbirinizden güç bulacağınız bir an yaratmanız gerekebilir.

Para

Bir şeyleri fazlaca gözünde büyütüyor olabilirsin. Evet, içinde bulunduğun durum o kadar da iyi olmayabilir. Ancak maddi konulardaki sıkıntılar bir tek senin başına gelmiyor. Kendini bu negatif düşünceden kurtarman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün eyleme geçmen gerekecek. Daha hareketli olmalı ve bir şeylerden vazgeçmemelisin. Kendini daha sağlıklı bir biçimde ifade edebilmek için çevrendeki insanlarla bir uyum yakalaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeylere hassasiyetin artabilir. Hissiyat açısından kendini yorgun hissedebilirsin. Bu negatif durumu atlatmak için bol bol su tüketmek ve zihnini dinlendirebileceğin ortamlarda bulunmak iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında gerginliklere karşı önlem alman gerekebilir. Karşı tarafın kalbini kırmamak sana düşecek gibi. Kelimeleri dikkatle seçmek ve içinde bulunduğun durumları sakince iletmek aranızda daha sağlam bir iletişim oluşturabilir.

Para

Etrafındaki insanları daha iyi anlayabilirsin. Eğer iş birliği yapılması gerekiyor veya bir masrafın altından birlikte kalkılması gerekiyorsa daha mantıklı kararlar alabileceksin. Başkalarından ders çıkarmak ve onlara anlayışla yaklaşmak sana iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Geleceğin hakkında daha detaylı düşünebilir ve yeni planlar yapabilirsin. Çevrendeki insanlardan geri dönüş alabileceğin ve bu konularda daha rahat konuşabileceğin bir gün olacak. İş odaklı düşünebileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginlikleri vücudundan atmak için bol bol esneme hareketi yapman gerekebilir. Vücuduna daha nazik olmak için bu hareketleri araştırabilirsin. Hem kaslarını rahatlatmak hem de zihnini rahatlatmak için esneme hareketlerini öğrenmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gereksiz yanlış anlaşılmalar olmaması için iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Seçtiğiniz kelimelerde dikkatli olmalı ve bir şeylerde ısrarcı olmamalısınız. Aranızda gerginlik oluşmaması için dikkatli olman gerekebilir.

Para

Maddi konularda açık fikirli olman gerekecek. Daha evvel anlamadığın veya sana fayda sağlamadığını düşünerek gözardı ettiğin konuları gözden geçirebilirsin tekrar. Maddi açıdan bir şeyleri yeniden öğrenmen gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün sakin bir gün olabilir. Bir şeyleri yoluna koymak için daha rahat hareket edebilirsin. Sakince bir şeylere odaklanabilmek, daha fazla iş bitirebilmene vesile olabilir. Daha üretken olabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplinini kurmak ve kendi vücudun ile barışmak için iyi bir gün olabilir. Kendini farklı şeylere kaptırarak vücudunu ihmal etmemelisin. Daha sağlıklı bir bünye için bugünden harekete geçmen gerekecek.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik gelişmeler görmen olası. Aklında birisi varken bir başka insanın etkilerini de hissetmeye başlayabilirsin. Zihnini aşk konularında toplamak için zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Bir şeyleri geride bırakmanın vakti gelmiş olabilir. Maddi açıdan sana sıkıntı çıkaran konuları geride bırakabilir ve sana faydası olmayan işlerden vazgeçebilirsin. Şimdi kendini yenileme ve daha iyi şeylere odaklanma zamanı!
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Yeni şeylere odaklanmak için biraz negatife bakman gerekecek. Bir şeyleri değiştirmek isteyebilirsin. Bunları nasıl değiştireceğini görmek için elini biraz kirletmen gerekebilir. Geleceğin ve kariyer konuları için daha sağlam adımlar atabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İstediğin gelişmeleri görmek için neyi bekliyorsun? Spor yapabilmek, kaslarını daha kuvvetlendirmek ve kendini iyi hissetmek için yarını beklemeyi bırakmalısın. Bugüne odaklanmak ve bugün vücuduna neler katabileceğini görmek daha iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi karşısında dili tutulan bir tek sen değilsin. Birçok insan aynı şeyden muzdarip. Önemli olan bu tutukluğu atabilmek için kendine nazik olmak ve bir şeyleri pozitif görmek. Direnci kendi içinde kırabilmelisin bugün.

Para

Maddi konularda daha mantıklı kararlar alabilir ve kendini iyi ifade edebilirsin. Sana karşı çıkanlara veya sana sıkıntı çıkaranlara karşı daha dikkatli davranabileceksin. Parasal açıdan kendini sağlama alacaksın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Canını sıkan konuları dile getirmede daha az sıkıntı yaşayabilirsin bugün. İçine sinmeyen şeyler, bildiğin için sana yük olan konular artık boyunu aşabilir. Bugün kendini ifade etmek ve sevdiklerinden destek almak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Gün içerisinde yaşadıkların enerjinin hızlı tükenmesine sebep olabilir. Gün içerisinde enerji seviyeni daha fazla tutmak için biraz çaba göstermen gerekecek. Sağlıklı kararlar almak ve vücuduna özen göstermek, bir şeyleri ağırdan almak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmek isteyeceksin. Bir şeyleri dile getirmek sana daha iyi gelebilecek. Bu güzel hissiyata negatiflik bulaştırmamak için bir şeyleri de oluruna bırakman gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek.

Para

Maddi konuları dikkatle gözden geçirmek için yeteri kadar zamanın olacak. O yüzden bir şeyleri aceleye getirmemelisin. Özellikle yeni yapılacak masraflar ile alakalı dikkatli düşünmen gerekebilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Dikkatini toparlayabileceksin bugün. Bir şeylere odaklanman daha rahat olabilir. Ancak odaklandığın şeylerin negatif temelli olmamasına dikkat etmelisin. İyiliğe odaklan ki, iyilik bulasın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri bitirmek sana iç huzur sağlayabilir. Başladığın işleri bitirmelisin. Ev ile alakalı tamirat tadilat gibi konulara odaklanabilirsin. Bir işin bittiğini görmek seni stresten arındırarak huzur verebilir.

Aşk

Özlediğin birisi varsa ona vakit ayırmak veya onunla bir şekilde vakit geçirmek için planlar yapabilirsin. Aynı ortama giremeseniz de bir telefon konuşması, görüntülü aramalar için değişik planlar yapabilirsin.

Para

Maddi konularda gereksiz masrafları kesmek gibi bir niyetin olabilir. Parasal açıdan seni mutlu etmeyen veya ani bir kararlarla yaptığın masrafları geri döndürmek isteyebilir ve bu konuda daha fazla çaba gösterebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Yeni fikirlere kendini açabilmeli ve bir şeylerden ilham alabilmelisin. Daha fazla okumalı, öğrenmeli ve kendini geliştirmelisin. Bugün zihnini açmak sana çok daha iyi gelişmeler sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Uykunu düzenli bir biçimde alınca hayatının diğer noktalarında da işler yolunda gitmeye başlayabilir. Vücudunu olması gerektiği gibi bir düzene alıştırmak enerjini daha rahat kontrol etmene vesile olacak. O yüzden uyku konularına özen göstermelisin.

Aşk

Hislerini ifade edebilmek sana zor gelebilir. Hoşlandığın kişiyle konuşmamak için türlü türlü bahaneler bulabilirsin. Ancak kendini soktuğun bu negatifliği görerek bir şeyleri değiştirmen gerekebilir bugün.

Para

Eğer maddi konularda yeni bir durumda isen bu duruma alışmak için kendine biraz zaman vermen gerekecek. İçinde bulunduğun ortamı daha iyi anlamak ve parasal açıdan neler yapabileceğini görmek için gözlem yapman gerekebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel