1 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Mart 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Kendine çok katı davranıyor olabilir misin? Kendine karşı daha yumuşak ve samimi davranman gerekecek. Kendine çok yükleniyor veya beklentileri negatif şekilde biçimlendiriyor olabilirsin, aman dikkat!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel bakıma ve hijyene özen göstermen sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Bugün biraz daha rahat bir gün geçirmeye odaklanman ve kendine iyi davranman gerekecek. Buna ihtiyacın çok olabilir.

Aşk

Aşk konularında hep kendine yükleniyor olabilirsin. Yolunda gitmeyen şeyler için kendini suçlaman olası. Ama bu kez karşı tarafın da kendi hatalarını fark etmesi ve ona göre davranışlarını düzeltmesi gerekecek. Bu konuda kendine haksızlık etmemelisin.

Para

İş konusunda bütün sorumlulukları yüklenmen seni yorabilir. İş bölümü yapmak, insanlarla ekip olarak çalışmak daha iyi olacak. Her şeyi tek başına halletmek için zorlamamalısın kendini.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Uzun zamandır gerçekleşmesini beklediğin bir hayalin gerçek olabilir bugün. Maddi konularda veya iş ile alakalı beklentilerinde daha iyisiyle karşılaşabilirsin. Emeklerinin karşılığını alacak ve daha mutlu olacaksın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve gerginlikten uzak, keyifli bir gün geçirmek bütün enerjini yenilemeye yetecek. Keyfince ve rahat bir gün geçirebilirsin. Yediklerine de dikkat ettiğin sürece için rahat edecek bugün.

Aşk

Aşkı aceleye getirmemen iyi olabilir bugün. İletişim konularına biraz daha dikkat edebilirsin. Güzel gelişmeleri hızlıca yaşamak yerine doğru zamanı beklemek daha mantıklı olabilir.

Para

Eğer umut ettiğin, gerçekleşmesini istediğin bir durum varsa bugün bu konuda daha keyifli bir durum ile karşılaşabilirsin. Eline güzel paralar geçebilir, kendini iyi hissedebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Bazı şeyleri kontrol edemeyeceğini, çevre koşullarının etkili olabileceğini kendine hatırlatmanda fayda var. Her şeyi kontrol altında tutma çabası ve kaygısı seni yorabilir. Bazı şeyleri kendi haline bırakmayı öğrenebilmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve meditasyon sana çok daha iyi gelebilir bugün. Kendini biraz daha iyi hissetmek ve stresi üstünden atabilmek için meditasyona vakit ayırabilirsin. Kendince zaman geçirmen iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularında kendi beklentilerini gözden geçirebileceğin bir gün olabilir bugün. Bazı şeyleri görüş biçiminde farklılık olabilir. Aşkı, ilişkileri daha farklı bir tonda görebilirsin.

Para

İş ve parasal mevzular kontrolün dışında gelişebilir. Bazı şeyleri kontrol altında tutmaya çalışmak ters tepebilir. Bırak bazı şeyler kendiliğinden bir yoluna girsin. Bunlarla savaşmamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Alacağın haberlere hemen hızlıca inanmaman iyi olabilir. Eğer kulağına bir şeyler çalınıyorsa bunun gerçekliğini araştırmalı ve inanmadan önce biraz beklemelisin. Hemen kendini bir şeylere kaptırmaman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada yürümek sana kendini çok ama çok daha iyi hissettirebilir. Eğer sürekli masa başındaysan ve hareketsizsen biraz da olsa yürümek bütün enerjini toplamana vesile olabilir. Kan dolaşımını artırabilirsin.

Aşk

Hislerini ifade etmekte zorlanabilirsin bugün. Bir şeyleri aceleye getirmemende fayda var. Karşı tarafı daha iyi anlamadan hareket etmemek bugün için iyi bir davranış olabilir. Dikkati elden bırakmamalısın.

Para

İş ve maddiyat konularında her duyduğuna inanmaman iyi olabilir. Aynı şey yatırım tavsiyeleri için de geçerli olabilir. Her söylenen doğruyu yansıtmayabilir, dikkati elden bırakmamanda fayda var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

İşi kafaya takabilirsin. Bir şeylerin tam istediği gibi gitmemesi seni biraz üzebilir. Ancak kendine, planlarına biraz esneme payı bırakman ve her şeyi tek bir günde oldurmamayı öğrenmen gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ne kadar et tükettiğini kontrol etmen kolesterol gibi konularda daha dikkatli olmanı sağlayabilir. Sağlıklı beslenmek için biraz daha sebze ağırlıklı bir şeyler tüketmeyi tercih edebilirsin.

Aşk

İletişimde sıkıntı varsa bugün biraz kendini geri çekmeyi tercih edebilirsin. Eğer alınganlık seviyen yüksekse ve karşı tarafın da sürekli negatif konuştuğunu hissediyorsan kendini biraz korumaya alman gerekebilir.

Para

Maddi konularda uzun vadeli planlar daha iyi işe yarayabilir. Eğer bir şeyleri bugünden halletmek gibi bir düşüncen varsa bu düşünce seni üzebilir. Bırak, bazı şeyler zamanla kendini belli etsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Maddi kaygıların bütün gününün gidişatını etkilememesi için dikkat etmen gerekecek. Bazı şeyleri kafanda tam oturtamamış olabilirsin. Ama bunun için neden acele ediyorsun? Acele unsurunu gözden geçirmek, esas kaygıları yenmende faydalı olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün gerginlik ve kaygıyı üstünden atabilmen gerekecek. Deşarj olman gerekebilir. Enerjini doğru şekilde kullanabilmek demek biraz egzersize zaman ayırman demek olabilir.

Aşk

Emrivaki, duygusal konularda bir şeyleri yok edici bir hal yaratabilir. Sevdiğin insana ısrar ve emrivakilerle yaklaşman karşı tarafı yorabilir. Bugün kendi davranışlarına dikkat edebilirsin biraz.

Para

Eğer iş ortamında sana bir şeyleri çabuk çabuk halletmeni, acele etmeni söyleyen varsa bu kişiye dikkat etmen gerekebilir. Mühleti olan işleri doğru zamana koymak ve aceleye getirmemek hatalardan kaçınmana vesile olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Bugün odaklanabileceksin. Diğer insanlardan daha verimli bir gün geçirmen olası. Daha sağlıklı düşünebilirsin. Dikkatini toparlayabilmek daha fazla işi halletmene vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bitki çayları sana kendini daha iyi hissettirecek. Soğuk havalarda bağışıklığını daha da kuvvetlendirmek için bu tür çaylar tüketmek iyi olabilir. Sana hem enerji verecek hem de içini sıcak tutacak seçenekler gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında mantıklı hareket edebileceksin. Bazen aşkta sadece kalbe güvenmek gerekir ancak bugün senin için mantık ağır basabilir. Kendini mutlu edeceğin kararlar alabilirsin.

Para

Bugünü verimli geçirmek önceliğin olabilir. Bazı şeylere daha yaratıcı çözümler üretebilirsin. Çevrendeki insanların düzeltemediği şeyleri senin düzeltmen dikkat çekmeni sağlayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Kendine zaman ayırma ihtiyacı hissedebilirsin. Biraz dinlenmek senin de hakkın. Eğer son zamanlarda iş konularında yorgun düştüysen bugün bazı ertelemeler yapabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde dinlenebilmek önem kazanabilir. Daha rahat bir enerjiye sahip olmak için kendine o alanı açman gerekecek. Uyuyup dinlenebilmek, kaslarını gevşetebilmek önem kazanabilir.

Aşk

Aşk konularında bazı şeyleri kendi haline bırakmak, üstüne gitmekten daha iyi olabilir. Sevdiğin kişi ile görüşme planlarını erteleyebilirsin. Bunu gözünde büyütmemen gerekecek.

Para

İşleri başka bir güne ertelemek büyük bir eksiklik değil, kendine zaman yaratabilme kabiliyetidir. Bazı şeyleri ertelemekten çekinmemeli ve kendince rahat bir gün geçirmelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Maddi konularda gecikmeler yaşanabilir. Veya yaşanan aksilikler seni zorlayabilir. Günü esnek tutmak için planlarını erteleyebilir, bir şeyler için başka tarihler seçebilirsin. Her şeyi bugünden çözmeye çalışmaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmen bugün sana iyi gelebilir. Eğer vücudunda ödem varsa bunu ancak bol su tüketerek atabilirsin. Daha da hafifleyip rahatlamak için su tüketimine özen göstermen gerekecek.

Aşk

Bugün aşk konularında bir şeyleri kendi yoluna bırakmak sana iyi gelebilir. Beklentileri çoğaltmamak ve olanları olduğu gibi görmeye çalışmak iyi olacak. Gereksiz anlam yüklememelisin bazı şeylere.

Para

Söz verilen ödemelerin gecikmesi seni zorlayabilir. Bu konuları sakin bir kafayla ele alman gerekecek. Kendini çok fazla germemek için maddi konulardaki beklentilerini düşük tutman iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

İş ortamlarındaki gerginlikler seni de etkileyebilir. Biraz daha rahat ve sakin bir gün geçirmek isterken başkalarının negatifliği ile başa çıkmak zorunda kalabilirsin. Bugün biraz kendini korumaya alman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stresi üstünden atman gerekecek. Gerginlikler, kaygılar ve negatifliklerin vücuduna ağrı olarak yansımaması için esneme hareketleri, meditasyon ve yoga gibi tercihlere odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle tam olarak iyi anlaşamaman olası. Kelimeler yanlış anlaşılabilir, bazı meseleler farklı konuları gündeme getirebilir. İletişimi çok zorlamamak biraz iyi olacak senin için.

Para

Çevrendeki insanların bazı konulardaki gerginliği veya iş konularındaki eksikliği seni de zorlayabilir. Kendi sorumluluklarına öncelik verip işine baktığın sürece ve gereksiz polemiklere girmediğin sürece rahat edebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Ev kazalarına karşı dikkatli olman gerekecek. Göz göre göre kendine zarar gelmemesi için dikkatli davranman gerekebilir. Eğer evde tehlike oluşturan noktalar varsa bugün bunlarla ilgilenebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlığına özen göstermen gerekecek. Yaralanmalara karşı önlemler alabilirsin. Eğer bir süredir ilk yardım dolabını düzenlemediysen bugün bu konuda daha iyi tercihlerde bulunabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yaşanacak anlaşmazlıklar seni yorabilir. Bazı şeyleri bugünden düzeltmek için zorlamaman daha iyi olacak. Bırak bazı şeyler olduğu gibi dağınık kalsın. Bakalım karşı taraf bu konuda kolları sıvayacak mı?

Para

Evine masraf yapman olası. Buna bir gereksizlik olarak bakmaman gerekebilir. Daha rahat yaşamak ve evinin konforunu artırmak yapacağın masraftan daha kıymetli olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2022 Salı)

Genel

Parasal olarak kendinden emin olmadığın bir gün olabilir. İleriye dönük harcamalar konusunda kararsız kalabilirsin. Aceleyle karar alıp kendini zorlayacağına planlarını esnek tutman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Açık havada biraz da olsa yürümek sana çok daha iyi gelebilir. Zihnen ve bedenen enerjini yenilemek için temiz havayı içine çekmen gerekebilir. Biraz hareket etmenin faydasını görebilirsin.

Aşk

Alınganlığın üstünde olabilir. Aşk konularında kendini kötü hissedebilirsin. Bir şeylere objektif bakabilmek ve her şeyi kişisel algılamamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Bugün maddi konularda acele etmemen gerekecek. Bazı şeyleri zamana yaymak ve bütün kararları hızlıca almaya çalışmamak daha iyi olabilir. Aceleyle hata yapmaya yakın olabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel