1 Mart 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Mart 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün aşka özen göstereceksin. İlişki konusu daha fazla gündemine gelebilir. Eğer bir ilişkin varsa bunu daha iyi bir noktaya getirmek isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek bünyene iyi gelecek. Kendini daha iyi hissetmek ve enerjini artırmak için su tüketimini artırmalısın bugün.

Aşk

Aşka odaklanmak isteyebilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa aranızda daha keyifli bir iletişim olması adına ilk adımı sen atabilirsin.

Para

Maddi kaygıları bir kenara bırakmak sana kendini daha iyi hissettirecek. Paraya kaygıyla değil de şükür ile bakabilirsin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendine nazik olman gerekecek. Kendini çok fazla zorlamamak önemli olabilir. Haftaya daha sakin başlamak ve kendini ilk günden çok yormamak önem kazanacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermelisin bugün. Kendini uykusuz bırakmamalısın. Biraz da olsa dinlenmeye odaklanman önemli olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Aşkta mutlu olman olası. Eğer bugüne kadar aranızda duygusal bir kopukluk olduysa bunu çözebilirsiniz.

Para

İşe odaklanırken daha sakin ve rahat bir kafa ile odaklanman gerekebilir. Kaygıyla veya aceleyle hareket edenlere karşın senin biraz daha dengeleyici yaklaşman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün konfor alanından çıkmalısın. Hep aynı şeyleri yapmaktan kaçınmalı, kendini biraz zorlamalısın. Daha fazlasına veya daha farklısına odaklanman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana çok daha iyi gelebilir bugün. Kaslarını esnetmek, biraz da olsa hareket ettirmek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Buna vakit ayırmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye adım atmaktan çekinmemelisin. Ona nasıl hissettiğini söylemelisin. Kendini daha düzgün ifade etmen bazı değişimler yaratabilir.

Para

İşte ve maddi konularda daha iyisini elde etmek için her zamanki davranışlarından kurtulman gerekebilir. Daha farklı davranman ve risk alman önemli bir adım olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kariyere odaklanmak sana güzel getiriler sunabilir. Eğer iş değiştirmek veya terfi görmek gibi isteklerin varsa bunlar için daha baskın bir biçimde hareket edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Keyfini yerine getiren şeylere odaklanmak bütün enerjini değiştirebilir. Bugün kendini çok daha iyi ve enerjik hissedebilirsin. Bu enerjiyi doğru yönlendirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle tam istediğin gibi bir gün geçiremesen de bunu mesele etmeyeceksin. Aranızda ufak bir iletişim bile sana yeterli gelebilir. Bazı şeyleri çok zorlamayacaksın.

Para

İşe odaklanmanın güzel sonuçlarını görebilirsin. Eline daha fazla para geçebilir. İnsanlarla daha iyi anlaşabilirsin. İşte daha güzel günler seni bekleyecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Birçok meseleyi tek başına çözmek istiyor olabilirsin. Her işi kendi başına sorumluluk ediniyor olabilirsin. Bugün bu davranışından biraz da olsa vazgeçmen ve sorumlulukları bölüştürmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnin yorgun olabilir. Kafan dağınık olabilir. Biraz kendine zaman ayırman gerekebilir. Bunları göz ardı etmemeli ve biraz dinlenebilmelisin.

Aşk

Aşk konusunda son zamanlarda yaşadığın negatiflikleri çözmek için önce kendi iç sesin ile barışman gerekecek. Aşkta kendine haksızlık etmemeli, kendi üstüne fazla gitmemelisin.

Para

Eğer bir evde birden fazla kişi yaşıyorsa o zaman bütün sorumluluk senin omuzlarında olmamalı. Maddi veya manevi birçok meseleyi bölüştürmen sana iyi gelebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün bazı şeyleri daha iyi anlamak için biraz zaman gerekecek. Yaşananları gözden geçirmek, kendi gelecek planını yapmak gibi konular biraz zaman ve gözlem gerektirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin insanlara vakit ayırmak için bugün iyi bir gün olabilir. Virüs nedeniyle yüz yüze görüşemediğin kişiler varsa onlarla görüntülü konuşma gibi şeyler de olsa bir vakit ayırabilirsin.

Aşk

Aşka zaman ayırmak bütün enerjini değiştirebilir, kendini daha iyi hissedebilirsin. Sevdiğin insanın desteğini görmek ve onun sıcaklığını hissetmek kalbini daha da ısıtacak.

Para

Eğer iş konusunda memnun değilsen ve bir değişim arıyorsan bugün bu değişimi daha sesli istemeye başlayabilirsin. Memnun olmadığın konuları konuşman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi üstüne çok fazla gitmemelisin. Sakin bir gün geçirmek önceliğin olmalı. Haftaya çok hızlı başlamamak ve kendi hızını kontrol etmek öncelikli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun su tüketimini artırman gerekebilir. Daha fazla suya ve enerjiye ihtiyaç duyabilirsin. Bu enerji için bolca su tüketmek ve bunu alışkanlık haline getirmek önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda yaşanabilecek iletişimler biraz kafanı karıştırabilir. Aynı konu hakkında iki tarafın farklı düşündüğünü görmek bazı şeyleri sorgulamana sebep olabilir.

Para

İş konusunda daha fazlası veya daha yenisine değil de şu anda halletmen gerekenlere odaklanabilirsin. Bunda yanlış olan hiçbir şey yok. Sakin bir şekilde işine odaklanmak daha iyi çözümler getirebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Son zamanlarda iş yükün çok artmış olabilir. Her yeni güne halledilmesi gereken işler listesi ile başlayabilirsin. Ama evren sana bunlarla başa çıkman için yeterli enerjiyi verecek. O yüzden durmamalısın!

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak kendini daha dinç hissetmek için aktif bir hayat tarzına girmen gerekecek. Sadece bilgisayar başında bir gün geçirmemelisin. Biraz hareket iyi gelebilir.

Aşk

Aşka vakit ayırmak bugünlerde zorlaşmış olabilir. Ama aşk sana vakit ayırabilir. Beklemediğin birisinden ilgi görmeye başlayabilirsin.

Para

Bugün işe odaklanmak için iyi bir gün. Eksikleri gidermek, daha iyi şeylere odaklanmak sana iyi gelebilir. İşini daha iyi bir noktaya taşımak isteyebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bazı şeyleri anlamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kafanı toparlamaya, sakince düşünmeye… Bugün biraz daha sakin bir gün geçirmek için özen gösterebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginlikler ve stres ile güne başlamamak önemli olacak. Biraz daha sakin bir biçimde haftaya başlamak adına iş yükünü ertelemen iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiden destek görebilirsin bugün. Duygusal anlamda onun senin yanında olduğunu bilmek sana kendini çok daha iyi hissettirecek. O yüzden birbirinizle iletişime açık olmalısın.

Para

İş konularında içine sinmeyen bir şeyler varsa eğer bunları daha dikkatli gözlemlemek ve bu konular hakkında daha dikkatli kararlar almak için kendince zaman geçirmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün biraz sakin bir biçimde haftaya başlamak sana çok daha iyi gelecek. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmamalı, biraz sakin olarak gününü ve hatta haftanı planlamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini toparlamaya ihtiyaç duyabilirsin. Bunun için de gün içerisindeki işleri biraz daha sakin bir tonda ve yavaşlıkta yapmanda fayda var. Kendini çok fazla yormamalısın.

Aşk

Aşk konusunda biraz rahat olman gerekebilir. Kendini büyük beklentilere sokmamalısın mesela. Karşı taraf ile hemen bir şeyleri hızlandırmaya çalışmamak önemli olabilir.

Para

İş konusunda hızlı hareket etmemelisin. Biraz sakin davranmak ve olanları gözlemlemek sana daha iyi gelebilir. Acele işe şeytan karışabilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün zihnini yeni konulara açabileceksin. Yaratıcı olabileceksin. Daha keyif alacağın konulara odaklanabileceksin. Farklı ve güzel konulardan ilham alabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konusunda gözünde büyüyen şeyleri aşman gerekecek. Bir egzersiz rutini için büyük hazırlıklara girmenin gerekmediğini kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer onun kalbini kazanmak adına daha güzel adımlar atabilirsin. İlk adımı senin atman güzel etkiler oluşmasına vesile olabilir bugün. O yüzden bazı şeyleri içine atmamalısın.

Para

İş konularında daha dikkatli olman olası. Eğer çözülmesi gereken bir mesele varsa bu konularda kendi yaratıcılığını konuşturabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Geleceğini planlama ve bu konuda doğru adımları atmak adına bugün güzel kararlar alabileceksin. İleriyi düşünerek birçok şeyde düzenleme yapabilirsin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yaza kadar kendine bir rutin oluşturup fiziksel olarak daha iyi hissetmek ve belki de kilo vermek adına daha fazla hareket edebilirsin. Bugün yeni bir plan çıkarman olası.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer aranızdaki iletişimi artırma ihtiyacı hissedebilirsin. Bazı şeyleri konuşmak öncelikli olabilir. Aşk konularında daha fazla iletişim gerekecek.

Para

Birikimler veya iş konusunda değişim konuları gündeme gelebilir. İleride elde edeceğin maddi gelişmelere bugünkünden daha fazla odaklanabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel