1 Mart 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Mart 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün sosyal konularda ve yaşadığın alanlarda yaşanabilecek değişimler seni tedirgin edebilir. Bazı kararlara dahil olmak ve sorumluluk almak isteyebilirsin. Bu konularda çaba göstermek, olaylara seyirci kalmanın tedirginliğini üstünden atmanı sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Çevrendeki insanlarla güzel vakitler geçirmek için kendine ayırdığın zamandan feragat etmemelisin. Başkalarına odaklanmak kendi sağlığından vazgeçmek anlamına gelmez. Bugün hayatı dengede tutmayı öğrenmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğimiz insanların yanında farklı davranabiliriz. Bir insanın yanındaki tavrımız, bir diğerinin yanındakiyle aynı olmayabilir. Sevdiğin kişi sendeki bu farkı gözlemleyebilir bugün. Birbirinize bakışınız daha da derinleşebilir.

Para

Etrafındaki kişilerin parasal konular ile alakalı beklentileri ve fikirlerine fazla odaklanmamalısın. Bu aralar kendi işlerine odaklanmak ve fikirlerini kendine saklamak daha iyi olabilir. Bugün bu konuları dikkatle ele almalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün evinde misafir ağırlaman olası. Evine geçici olarak gelenler bir kaos yaratabilir. Ancak bu durum seni keyiflendirecek ve daha farklı konulara odaklanmana vesile olacak. Sevdiklerinle vakit geçirmenin tadını çıkarmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak nelere ihtiyacın olduğunu düşünebilirsin bugün. Gerek egzersiz gerekse yeme biçimi konularında daha dikkatli olabilirsin. Sağlık daha çok ön plana çıkabilir. Alacağın kararlar daha kalıcı olabilir.

Aşk

Aşk konularında ilginç gelişmeler görmen olası. Sevdiğin kişiden alacağın mesajlar veya hoşlandığın kişi ile yapacağın konuşma seni şaşırtabilir. Aşk ve ilişkiler konusuna daha farklı bir gözle bakabilir ve heyecanlanabilirsin.

Para

Bugün parasal konularda gerçekçi hedefler koymak isteyebilirsin. Çok büyük hedefler veya büyük paralara odaklanmak yerine elindekilerle neler yapacağını düşünmek sana daha iyi gelebilir. Ufak adımlarla başlamak senin için iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendi kararlarından şüpheye düşebilirsin. Etrafındaki insanlar bir şeylerden çok emin konuşabilir. Ancak kendi iç sesini dinlemeli ve fikirlerinden vazgeçmemelisin. Bu konuda sağlam durman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Her şeyi tek başına halletmeye kalkmak seni çok fazla yorabilir. İş bölümü yapmak ve çevrendekilerden destek beklemek sana daha iyi gelecek. Herkesin kendi üstüne düşen görevi yapması bile senin biraz daha dinlenmene vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişimi artırabilirsin. Aşk konularında güzel sohbetler olabilir. Büyük beklentilere girmediğin sürece çok keyifli bir aşk ortamı oluşturabilirsin kendine. Flörtün ve eğlencenin keyfini çıkarmalısın.

Para

Bugün parasal konularda kendine dikkat etmelisin. Paranın kıymetini bilmek senin için önemli olabilir. Eğer iki kere düşünmen gerekiyorsa, acele etmeden düşünebilmelisin. Sakin kalmak ve önüne odaklanmak daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Yeni kararlar almak ve yeni hedeflere odaklanmak için iyi bir gün olacak bugün. Ancak bu güzel planlara stres ile yaklaşmamalısın. İlerisi için daha keyifli adımlar atmak adına bugüne pozitif yönden bakman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak için çevrendekilere hayır demen gerekebilir. Israrla daha fazla şey yemeni isteyenlere karşı hayır diyebilmeli ve sindirim sistemini çok fazla yormamaya çalışmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile romantik bir yemek yemek çok ihtiyacın olan bir şey olabilir. Bu konuda senin çabaların ön plana çıkabilir. Aşk konularında sevdiğin kişiye sen önayak olabilirsin bugün.

Para

Bugün parayı herkesin baktığı ama göremediği yerde bulabilirsin. "Daha önceden neden aklıma gelmedi" diye düşünmen olası. Parasal konularda daha güzel gelişmeler görebilirsin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Gözardı ettiğin konuları gündeme getirmek için iyi bir gün. Hem kendi içinde hem de sevdiğin insanların bazı şeyleri gündeme getirmesiyle daha iyi şeylere odaklanabilirsin. Bugün neye öncelik verdiğine özen göstermen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz daha fazla dinlenmen gerekiyorsa bu durumu gözardı etmemelisin. Ancak vücudunu dinlendirmek için evde tembellik yapmamalısın. Keyifli konulara odaklanmak ve hareketlerinde dikkatli olmak da sana aynı etkiyi verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye hediyeler almayı düşünebilirsin bugün. Aşk konusunda daha çok eylemler ön plana çıkabilir. Sadece senin onu sevdiğini bilmesi yeterli olmayabilir. Biraz daha harekete geçmelisin.

Para

Maddi konularda biraz kendine dikkat etmen gerekebilir. Sadece zarar veya kar konuları da değil, kimle ne konuştuğun da önemli olabilir. İnsanları seni olduğun gibi görmeleri için biraz çaba göstermen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Parasal konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda neyin doğru neyin yanlış olduğunu daha net görebilirsin. Yeni kararlar alma ve parasal konularda tutumlu olma açısından daha fazla adım atman olası bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla aranda duygusal gerginlikler varsa eğer bu etkileri üstünden atmak için hareket etmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir gün için aktif olmalı ve daha fazla hareket etmelisin. Böylece hem zihinsel hem de duygusal bir denge yakalayabileceksin.

Aşk

Bugün hislerini içine gömmemelisin. Eğer aşk konusunda için doluysa muhatabına anlatmak gerekebilir. Bir şeylerin ters gitme ihtimalini düşünmeden hislerini açabilmelisin bugün.

Para

Parasal konularda iç sesine güvenmen gerekebilir. Zarar etmemek aksine kâr elde etmek için içinden geldiğin gibi davranman gerekebilir. Eğer para konusunda fikir alışverişi yapılıyorsa kendi fikirlerine güvenmelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün bazı konularda daha atak olmak isteyebilirsin. Ancak bu süreçte hislerini gözardı etmemelisin. Karar alma mekanizmanın dengede kalması ve hem duygularına hem de düşüncelerine özen göstermen daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı egzersizler, diyet ve bol bol su tüketimi genel olarak sana daha iyi gelebilir. Vücudunun ihtiyaçlarını gözden geçirirken olaylara bütün olarak bakmalısın. Sağlıklı hareketler için vücudunu bir dengede tutman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye hislerini belli etmek için sözlerden fazlası gerekecek. Sadece duyguları açmak değil aynı zamanda ona bunu göstermek gerekebilir. Hediyeler, düşünceli tavırlar ve bir çaba sana iyi gelebilir.

Para

Hayatında bazı değişimler yapmak eline daha fazla para geçmesine vesile olabilir. Maddi konularda farklı düşünmek ve ufak tefek ayarlamalar yapman gerekebilir. Parasal olarak kendini daha iyi hissedebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün yeni bir arkadaş edinebilirsin. Çevrende yeni bir insanın etkisini hissedebilirsin. Bu kişiyle iletişim kurmak stresin getirdiği yorgunlukları atman için de iyi gelebilir. Dostluklara özen göstermen gereken bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihinsel olarak yorgun olabilirsin. Duygusal anlamda yaşananlar senin kuvvetini azaltmış olabilir. Bu konularda kendine özen göstermek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kendin için güzel şeyler yaparak daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

Eğer ilgisini çekmek istediğin bir kişi varsa ona sadece duygularını açarak yaklaşamayabilirsin. Aşk konularında niyetini daha net belli etmen gerekebilir. Sadece duyguları ifade edip kaçmak yeterli olmayabilir. Biraz daha fazla eyleme geçmek sana iyi gelebilir.

Para

Parasal konularda güzel gelişmeler için biraz yaratıcı davranman gerekecek. Daha fazla para kazanmak veya bu konulardan keyif almak için fikirlerini tartman gerekebilir. Zihnini çalıştırmak önemli olacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendine odaklanman gerekebilir. Başkalarının işine koşmak yerine kendi işlerine odaklanmalısın. Kendi hayatına odaklandığında daha keyifli gelişmelerle karşılaşabilir ve bu durumdan daha da mutlu olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginlikler kendilerini sana mide ağrıları ile gösterebilir. O yüzden bu ağrılara karşı dikkatli olmalısın. Stresi azaltmak ve ağrılardan önce önlem almak daha önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle birlikte bir şeyler yemek, birbirinize vakit ayırmak daha güzel olabilir. Aşk konularında daha keyifli etkiler için senin sevdiğin kişiye zaman ayırman gerekebilir. Bu aşk konularına odaklanmak için iyi bir gündesin.

Para

Sahip olduğun eşyaların farkına varman gerekebilir. Bunu sadece şükretmek için değil, gerçekten neyin var neyin yok görmen için yapmalısın. Bugün hayatını nelerin kolaylaştıracağını görmek isteyebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendini biraz içine kapaman olası. Halledilmesi gereken meselelere odaklanırken sosyal konulara yetişemeyebilirsin. Ancak bu zamanı güzel değerlendirmek ve ilerisi için planlar yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Aynada kendini görebilirsin bugün. Ancak gerçek anlamda görmek… Vücudunun figürlerini izleyebilir ve bu konuda bir şeyler yapmak isteyebilirsin. İşe bol bol su içmekle başlamak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek ve onunla iletişimi artırmak isteyebilirsin. Aşk konularında daha güzel gelişmeler görmen olası. Bu güzel gelişmeleri senin adımlarınla görmek seni daha da mutlu edebilir. Aşka vakit ayırmalısın bugün.

Para

Maddi konularda biraz sabırlı davranmak ve bir adım atmadan önce dikkatli düşünmek önemli olabilir. Sağlıklı kararlar almak için biraz zaman ayırman iyi olabilir. Bugün adım atmak zorunda hissetmemelisin kendini.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Eğer her konuda aklına aynı kişi geliyorsa bu kişiyle iletişime geçme zamanın gelmiş olabilir. Sevdiğin ancak uzun zamandır görüşemediğin insanlara zaman ayırabilirsin. Daha keyifli bir iletişim için senin adım atman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Daha sağlıklı bir karar alarak yediklerine özen göstermek enerji seviyeni artırmana da vesile olacak. Yediklerine özen göstermen seni mutlu edebilir.

Aşk

Farklı ortamlara girmek aşk konularında iyi olabilir. Daha farklı etkilerle karşılaşmak bu konulardaki düşüncelerini etkileyecek. Yeni bir aşka kendini açabilir ve daha mutlu olabilirsin.

Para

Parasal konuların seni mantığından uzaklaştırmasına izin vermemelisin. Parasal açıdan olaylara mantıkla yaklaşmak ve duyguları kontrol altına almak zarar etmenin önüne geçebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendini savunma modunda görebilirsin. Söylenen her söze karşı bir alınganlık göstermen söz konusu. Bu sıkıntıların esas kaynağını bulmak için kendine zaman ayırman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerin sağlığını ön plana alabilirsin. Destek olmak istediğin insanlarla vakit geçirebilirsin. Onlara yardımcı olmak kendi sağlığın için de bazı adımlar atmana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye hislerini ifade etme gereği duyabilirsin. Onunla güzel iletişimlere geçmek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Aşk konusunda senin atacağın adımlar daha önemli olabilir bugün.

Para

Etrafında olan biten maddi konular seni fazlaca etkileyebilir. Bu etkileri kontrol altında tutmak ve kendi düşüncelerini bu konuda değiştirmemek ileride daha güzel maddi gelişmeler görmene vesile olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel