1 Kasım 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Kasım 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Hayatınla ve kendinle barışmak zor olabilir. İçsel bir huzur elde etmek her zamankinden zorlaşabilir. Bazı şeyleri olduğundan daha da zorlaştırmamak bugün yapabileceğin en iyi şey olabilir. Bazı günler kötüdür, bırak öyle geçsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için biraz yalnız başına zaman geçirmen iyi olabilir. Zihnini boşaltmak, güzel bir kitap okumak, açık havada ufak bir yürüyüş şu an için sana daha fazla etki edebilir.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeyler olabilir. Bu konularla zamanı geldiğinde daha net yüzleşebilirsin. Ancak şu anda bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir. Biraz geri durup gözlem yapmak sana iyi gelecek.

Para

Maddi anlamda kendini fazla zorlamaman iyi olabilir. Gereksiz masraflardan uzak durmak ve var olan paranın kıymetini bilmek önemli olacak. Bugün gereksiz yere elindeki paradan olmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Eskiden var olan ama şimdilerde her nedense unutulan güzel bir olay vardı, belki hatırlarsın. O da hoşlandığın kişiye çıkma teklifi etmek... Belki bu geleneği tekrar başlatmak sana düşer, ne dersin?

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bol bol yürüyüş yapabilirsin. Temiz havada bolca yürümek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Kendini güzel ve iyi bir enerjiye açabilmek adına biraz daha hareket etmen gerekecek bugün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiye ilk adımı atmaktan çekinmemelisin. O kişiyi güzel yerlere davet etmek, onunla daha fazla zaman geçirmek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Aşka zaman ayırmak asla boşa gitmeyecek bugün.

Para

Öncelikler sıralaması yaparsan para bugün ilk beşe bile girmeyebilir. O yüzden bir şeyleri kendi haline bırakmak ve günün tadını çıkarmak daha iyi olacak senin için. Parasal anlamda var olan şeylere güvenmek, onların kıymetini bilmek daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün aşk konuları daha baskın olabilir. Aşktan başka bir şey düşünemeyebilirsin hatta. Hoşlandığın birisi varsa eğer, günün önceliği o kişi olabilir. Aşka odaklanmak sende bir suçluluk yaratmamalı. Sonuçta önceliklerimizi belirlemek tamamen bize düşer, başkasına değil.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha iyi ve kuvvetli hissedebilmek adına bol bol egzersiz yapman gerekebilir. Özellikle de açık hava yürüyüşleri sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Sürekli kapalı alanlarda bulunmak zorundaysan bugün bu rutini bozmak sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle güzel ve keyifli bir gün geçirmek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Eğer hoşlanıp açılamadığın birisi varsa önceliği ona verebilirsin. Bazı adımları atman çok daha iyi gelişmeleri sana çekebilir. Aşkta daha güzel gelişmeler görebilirsin.

Para

Parasal konularda senden fikir isteyenler olabilir. Ancak yapabileceğin en iyi şey herkesin kendine göre gelişmeler yaşadığını onlara hatırlatmak olacak. Herkesin şartları benzer olmadığı için genel geçer tavsiyelerin de yeterli olmayacağını onlara hatırlatmak sana düşebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Günün sonunda aynaya baktığında göreceğin kişi sensin. O yüzden başkasının fikrine göre hareket ederek bir özgünlük beklememelisin. İçine sinmeyen hiçbir şeye evet dememek ve kendi istediğin biçimde bir şeyleri şekillendirmen çok daha önemli olabilir. Bugün bunu kendine hatırlatman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün fiziksel olarak kendini daha kuvvetli hissetmen olası. Fiziken seni zorlayan fazla bir şeyle karşılaşmaman da tabii. Kendini daha iyi hissederek güne başlamak ve işleri erken saatte yoluna koymak, ilerisi için daha rahat edebilmeni sağlayabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında bir şeyleri iki kere düşünebilirsin. Hayatında iyiye giden, kötüye giden birçok şeyi ayırt edebileceksin. Sırf karşı taraf mutlu olsun veya kalbi kırılmasın diye hareket etmek yerine kendi mutluluğuna öncelik vermen gerekebilir.

Para

İş konularında başkalarını memnun etmek yerine kendini geliştirmeye odaklanman gerekebilir. Çevrendeki insanların seni yanlış yönlendirmesine fırsat vermemen gerekecek. Eğer odaklanmak istediğin bir hedef varsa bunun için kimseden icazet almamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bazen önümüzdeki yolun tıkanması durumunda farklı bir yola girmemiz gerekir. Bir şeyler sürekli ters gidiyorsa ve her ne yaparsan yap o yolda ilerleyemiyorsan bakış açını değiştirmen gerekebilir. Bugün bunun etkisini daha baskın bir biçimde görebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vitamin takviyeleri sadece Covid dolayısıyla değil, mevsim geçişleri için de oldukça önemli olabilir. Bugün senin de bu konuda daha özenli davranman gerekecek. Bol bol vitamin içeren besinler tüketmek ve gerektiğinde de takviye almak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle uzun vadeli planlar yapmak isteyebilirsin. Ancak şu anda şartlar tam olarak bunun için uygun olmayabilir. Bir şeyleri zorlamak yerine günü güze geçirmeye odaklanmak, var olan güzel enerjilere öncelik vermek çok daha iyi olacak.

Para

İş konularında farklı beklentilerin olabilir bugün. Olmasını istediğin bir iş hakkında bugün daha farklı düşünebilirsin. Açık fikirli olmak ve farklı fırsatlara odaklanmak sana daha fazla getiri sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Aşka pratik yaklaşmak gerekebilir. Daha mantıklı hareket etmek kalbin isteklerini görmezden gelmek demek değildir. Ancak daha özenli davranıp pratikliğe sığınmak aşkta sıkıntıları çözmek için önemli olabilir. Bugün bunu göz ardı etmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konusunda kendini geliştirmen gerekebilir bugün. Esneme hareketleri ve kardiyo gibi konularda daha özenli olabilirsin. Biraz hareket etmek sana çok daha iyi bir enerji katabilir. Bugün buna öncelik vermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yaşanan anlaşmazlıklar varsa eğer bugün bunu çözüme ulaştırmak için mantığına sığınman gerekecek. Duygusal ve ani tepkiler vermek her iki taraf için de ters tepebilir. Bugün kontrollü olmak biraz sana düşebilir.

Para

Maddi anlamda kendini çok yormayacağın, rahat bir gün olabilir. Daha mantıklı hareket etmek ve harcamaları önden planlamak sana çok daha rahat hareket etme şansı tanıyabilir. Maddi anlamda kendine bir esneklik katabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Sevdiğin kişiyle aranızdaki anlaşmazlıkları gidermek istiyorsan bugün ekstra özenli olman gerekebilir. Zira ufak tefek yanlış anlaşılmalar önüne taş koyabilir. İletişim konusunda kendini kuvvetlendirmen gereken bir gün olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmek genel olarak sana çok daha iyi bir ruh hali ve enerji katabilir. Daha fazla su tüketmeye özen göstermen gerekecek bugün. Enerjini daha iyi toplayabilmek adına bol bol sıvı tüketmek günün önceliği olmalı.

Aşk

Aşk konularında daha iyi anlaşılabilmek için kelimeleri özenli seçmen gerekebilir. Sözlü iletişimin yetmediğini düşündüğün zaman da yazılı olarak kendini ifade edebilmelisin. Bugün aşkta iletişim çok baskın olabilir.

Para

Tasarruf planlarını gözden geçirmek için iyi bir gün olabilir bugün. Ay başında planlamaları doğru bir biçimde halletmek sana çok daha iyi bir bakış açısı sağlayacak. Bir şeyleri bugünden planlamaya bakmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Hedefe odaklandıkça daha da hırslanabilirsin. Ancak hırsının gözüne perde indirmesine de izin vermemen gerekecek. Bir şeyleri elde etme arzunun dışarıdan negatif görünmemesi için bugün kendi enerjini kontrol etmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi sağlığın için neler tükettiğine ekstra özen gösterebilirsin. Daha sağlıklı bir beslenme rutini hem kilo kontrolü hem de daha iyi bir enerji için sana çok daha fazlasını sunabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle hayalleri ve idealleri paylaşırken karşı tarafın seni farklı gördüğünü hissedebilirsin. Her ne kadar samimiyete güvenerek kendi beklentilerinden bahsetsen de karşı taraf ile bazı uyumsuzluklar olabilir. Bu durumu göz ardı etmemende fayda var.

Para

Maddi olarak güzel gelişmeler elde etmek isterken çevrendeki insanlar tarafından yanlış anlaşılmamaya özen göstermen gerekebilir. Çevrendeki insanların sana negatif yaklaşmaması için biraz daha rahat ve sakin bir yaklaşım sergilemen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bugün hayatın sana şakalar yaptığını görebilirsin ama buna gülmekte zorlanabilirsin. Bir şeylerin zorlaştığını gördüğün anda bununla savaşmak yerine bugün bazı şeyleri oluruna bırakman gerekebilir. Bırak bir şeyler kendi halinde gitsin (veya gitmesin). Senin kendi canını sıkmaman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından kendini kuvvetlendirmek adına neleri değiştirebilirsin, buna bakman gerekecek. Daha sağlıklı bir günlük rutin için nelere odaklanman gerektiğine bakabilirsin. Vitamin takviyeleri ve esneme hareketleri sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşaman olası. Bu kişinin kendi kafasında kurduğu bir şey olabilir veya kendi sıkıntısını yaşamak isteyebilir. Bir şeyleri zorlamadan kendi haline bırakmak şu an için daha iyi ve mantıklı olabilir senin için.

Para

Maddi konularda bazı fikir ayrılıkları gündeme gelebilir bugün. Çevrendeki insanlarla senin önceliklerin tam olarak uyuşmayabilir. Bu durumla başa çıkabilmek adına ölçülü hareket etmen beklenebilir. Yine de senin kendi ihtiyaçlarını önde görmen gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Hiçbir ortak noktanın olmadığı veya iletişim kurmakta zorlandığın insanlarla aynı ortama girmek durumunda kalabilirsin. İşte tam da bu süreçte ne dediğine daha fazla dikkat etmen gerekebilir. Herkes senin ne dediğini anlamayabilir, o yüzden özenli davranman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Güne erken başlamak ve işleri erkenden yoluna koymak günün geri kalanını daha rahat ve keyifli geçirmeni sağlayabilir. O yüzden bugün geç saatlere kadar uyumamaya ve erkenden uyanıp bir şeyleri sabahtan halletmeye özen göstermelisin. Enerjinin doruk noktasında bir şeyleri bitirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Yeni bir aşk veya flört söz konusu olduğunda heyecana kapılarak yanlış şeyler söylememen iyi olabilir. Karşındaki kişi ile ne kadar uyumlu olduğunu görebilmek adına biraz daha dikkatlice davranıp analiz yeteneğini konuşturman gerekecek.

Para

Bugün iş konularında iletişimlere ve nasıl konuştuğuna ekstra özen göstermen gerekebilir. Seçtiğin kelimelerde özenli olmak ve yapıcı davranmak iş ilişkilerini sürdürmek açısından önem kazanacak bugün. Buna dikkat etmekten çekinmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Aşka odaklandığın zaman hayatında bir şeylerin daha iyiye gittiğini hissedebilirsin. Ama aşka odaklanmadığın zaman her şeyin sana ters bir biçimde ilerlediğini düşünebilirsin. Aradaki seçim senin olacak bugün. Aşka ve sevgiye yer açmak birçok şeyi değiştirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini daha iyi hissedebilirsin fiziksel olarak. Eğer son zamanlarda çok fazla ağrı hissettiysen bugün bu ağrıların sonlandığını fark ederek uyanabilirsin. Fiziksel kuvvetini geri kazanmak sana daha iyi bir ruh hali de katabilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiye öncelik vermelisin. Aranızdaki buzları eritmenin yollarını senin araman gerekebilir. Eğer hayatında birisi yoksa o zaman yeni birisi ile tanışmak konusunda bazı adımlar atabileceksin. Hayat sana bunun için gereken fırsatları önüne çıkarabilir.

Para

Maddi anlamda sevdiklerinden destek görmek önemli bir konu olabilir. Paraya ihtiyacın olduğu için değil belki ancak çevrendekilerin de sana uyum göstererek senin iyiliğin adına hareket ettiğini görmek sana iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2022 Salı)

Genel

Hedefe ulaşmak için tam gaz giderken yoldaki güzellikleri göremeyebilirsin. Biraz yavaşlayıp etrafında olan biteni görmen gerekecek bugün. Bir şeyleri sonuca vardırmaya çok fazla odaklanıp süreçten keyif almamak yazık olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün fiziksel açıdan seni yoran fazla bir şey olmayacak. Zihnin açık ve berrak bir biçimde güne odaklanabileceksin. Ancak sosyalleşmenin ve arkadaşlarınla keyifli zamanlar geçirmenin sana katabileceği neşeyi ve güzel enerjiyi arayabilir gözlerin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi çok ihmal ettiysen eğer bugün bunu telafi etmenin yollarını araman gerekecek. Bu da biraz sakinleşip hayatına olumlu bir biçimde odaklanmak demek olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa o zaman durup bunun sebebini düşünmek de iyi olabilir.

Para

Bugün maddi anlamda emeklerini bir sonuca vardırmak adına bir şeyleri acele ettirebilirsin. Ancak bu bir şeyleri acele ettirme sürecinde hem kendini hem de çevrendekileri kırmaman gerekecek. Maddiyata odaklanırken insan ilişkilerini boşlamaman önemli olabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel