1 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Kasım 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanların sana olan yaklaşımı seni biraz rahatsız edebilir. İnsanların nobran olması kafana takılabilir. Bir şeyleri daha sakin görmek için bütün gemileri yakmaman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı olmak için bağışıklık seviyeni artırman gerekebilir. Bunun için de neler tükettiğine özen göstermen gerekecek. Bol vitamin dolu taze sebze ve meyveler tüketmek senin için önemli olabilir.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için çaba gösterebilirsin. Bu kişiyle aranda daha samimi bir ortam oluşması için bazı hazırlıkları senin yapman ve bazı tekliflerle senin gitmen gerekebilir.

Para

Bugün kabuğunu kırıp risk almayı öğrenmelisin. Maddi konularda daha sağlam adımlar atman gerekecek. Bazı konuları daha dikkatle ele alıp riske girmenin tam zamanı olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün herkese akıl veren taraf olabilirsin. Olaylara yaklaşımın daha mantıklı olabilir. Çevrendekilerin görmediklerini daha net görebilirsin. Algılarının açılacağı ve insanlarla daha iyi anlaşacağın bir gün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konularına özen gösterebilirsin. Yaşam veya iş alanını temizlemek, hijyene ekstra özen göstermek senin için daha iyi olabilir. Mikroplara karşı önlemini alabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda ilginç durumlarla karşılaşabilirsin. Beklenmedik konuşmalar, ilginç gelişmeler kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir. Yine de bir şeyleri sindirmek için biraz zamana ihtiyacın olacak.

Para

Bugün maddi konularda bildiğin kişilerle iş yapmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan kime ne kadar güvendiğine dikkat etmen gerekebilir. Bazı şeyleri fazla zorlayıp riske atmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün ilgilenmen gereken önemli meseleler olabilir. Neye ne kadar odaklanacağın gününün nasıl geçeceğini belirleyecek. Önemli kararlar almak ve elini taşın altına koymak senin için önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi bir enerji katabilir. Sağlığın için biraz daha fazla su tüketmen gerekecek. Son zamanlarda çok fazla şekerli içecekler tükettiysen bugün bunu kesmeyi düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmek için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Bir şeyleri abartmamak ve aşırıya kaçmamak, ısrarı çok fazla sürdürmemek iki taraf için önemli olacak.

Para

Bugün parasal mevzulara uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Her ne kadar aklının bir köşesinde para olsa da odak noktan başka şeylerde olabilir. Kafanı farklı konulara vermelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendine vakit ayırman ve ufak bir yürüyüşe çıkman sana daha iyi gelebilir. Kendince geçireceğin bir gün kafandaki üzüntüleri atmana yarayabilir. Biraz kendine özen göstermelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yaşam alanını organize etmek zihnini boşaltmana da yarayabilir. Biraz kendini ev içi düzene verebilirsin. Hem hijyen hem de organize bir ortam kafanı dağıtmana ve mikroplara karşı önlem almana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Bu anlaşmazlıkları çözmek için aceleci olmaman gerekecek. Bir şeylerde ısrar etmek ters tepebilir. Aman dikkat!

Para

Maddi konuları aceleye getirmemen sana daha iyi gelebilir. Bazı şeylerde kendi hızını ayarlaman gerekecek. Acele edip de hata yapmak yerine iki kere düşünmekte fayda var.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün hafif konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Büyük ve detaylı konulara girmek yerine kendini mutlu edeceğin şeylere odaklanabilirsin. Zihnini açacak ve daha yaratıcı olabileceğin bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek adına alacağın kararlarda daha net olabilirsin. Hayatında sana fayda sağlamayan şeyleri gündemden düşürebilirsin. Sağlık odaklı bir biçimde daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda kafan karışabilir. Eğer ilgilendiğin birden fazla insan varsa o zaman hangisine odaklanacağın konusunda düşüncelerin değişebilir. Aşkta önce kendi hislerini ve iç sesini duyman gerekecek.

Para

Bugün büyük kazançlar beklememeli, elindekilerle yetinmelisin. Sahip olduklarına odaklanmak ve hayatına bakmak sana daha iyi gelecek. Maddi konularda kendini zorlamamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendini çok daha iyi hissedeceksin. Hayatına daha pozitif odaklanmak yüzüne yansıyabilir. Kendine daha fazla odaklanabilir ve dış görünüşün ile alakalı daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Maske, mesafe ve hijyen… Bunlara ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Hem kendin hem de yakınındaki insanlar için bu konuları ciddiye almak ve virüsle savaşta dikkatli olmak önem kazanacak.

Aşk

Bugün düşüncelerini bir sıraya koymak ve aşkta canını sıkan meseleleri tek tek ele almak daha önemli olabilir. Her şeye aynı anda odaklanmak sana fazla iyi bir etki sağlamayacak. O yüzdne meseleleri tek tek ele almalısın.

Para

Bugün yaratıcılığını konuşturman gerekecek. Daha mantıklı kararlar almak ve kendine göre daha dikkatli davranmak sana iyi sonuçlar getirebilir. Herkesin görmediği bir şeyi görmeye çalışman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugüne kadar görmezden geldiğin mevzular bugün kendini daha net gösterebilir. Bir şeyleri yoluna koymak için fırsatın olabilir. Daha önceden ilerleyemeyen konuları bugün daha rahat halledebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen sağlığın için daha önemli olabilir. Vücudunun gereken melatonin seviyesini sağlaması için kendine dikkat etmelisin. Daha fazla uyku çekmek ve sağlıklı bir uykuya odaklanmak vücudunda değişim yaratabilir.

Aşk

Aşkta risk alabilmelisin. Adım atmak, cesur davranmak sana daha fazla mutluluk getirebilir. Aşk konularına daha pozitif odaklanmalısın bugün.

Para

Bir şeyleri abartmamanda fayda var. Maddi konularda bazı durumları düzeltmek için kendini hırpalamamalısın. Biraz kendine dikkat etmen ve gerekiyorsa kafana göre bir gün geçirmen sana daha iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün olaylara daha olumlu yaklaşman çevrendekilerin de dikkatini çekecek. Bir şeylere daha pozitif odaklanabilirsin. Sahip olduklarının kıymetini bilmek sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekeri kesmek için daha mantıklı kararlar alabilirsin. Bugün yeni başlangıçlar yapabilirsin bu konuda. Daha az şeker tüketmek için kendi sınırlarını zorlayabileceksin.

Aşk

"Ağzımızın tadı bozulmasın" düşüncesi pek işe yaramayabilir. Daha mantıklı kararlar alarak daha güzel iletişimlere gitmelisin. Sevdiğin kişiyle canınızı sıkan konulara daha fazla odaklanmanız gerekebilir.

Para

Bugün maddi konulara fazla zaman ayırmamak sana sıkıntı değil daha fazla keyif verebilir. Bir kez olsun olaylara kaygı ile veya sorumlulukla yaklaşmak yerine keyfine odaklanmak sana daha pozitif gelecek. Maddi konuları daha rahat görebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendini yazılı olarak daha iyi ifade edebilirsin. Ayrıca boşuna dememişler, söz uçar yazı kalır. Bugün bir şeyleri yazıya dökmek ileride senin işine gelebilir. İşini sağlama almalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha fazla enerji verebilir. Şekeri yavaş yavaş azaltmak ve sonra da hayatından tamamen çıkarmak için güzel bir başlangıç yapabilirsin bugün. Sağlığını düşünmelisin.

Aşk

Bugün olaylara çok dikkatle odaklanman gerekebilir. Bir şeyleri iyice irdelemek, iki kere sormak, iki kere konuşmak daha dikkatli olmanı gerektirebilir. Her şeye tek seferde inanmamalı ve olayların temeline inmelisin.

Para

Bugün maddi konulara ekstra özen gösterebilirsin. Eğer resmi belgelerle veya borçlarla alakalı durumlar varsa bir şeyleri daha net görmen olası. Algılarını bu konuda açman sana fayda sağlayabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün kendini daha fazla geliştirebilirsin. Olaylara daha iyi bakabilirsin. Kendini geliştirerek daha iyi ve mantıklı kararlar alman olası. Kendin için daha güzel şeylere odaklanabileceksin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için önce yediklerine özen göstermen gerekebilir. Şekeri azaltman ve işlenmiş gıdalardan uzak durman sana daha iyi gelecek. Sindirim sistemini yormayan şeyler tüketebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda ilginç bir konuşma yaşanabilir. Bu konuşma kendini nasıl hissedeceğini şaşırmana sebep olabilir. Kendine biraz zaman tanımak ve olanı biteni anlamlandırmak daha önemli olacak.

Para

Bugün söylenmek yerine eyleme geçmelisin. Bir şeyleri eleştiren taraf olmak yerine çözüm üreten taraf olmak sana da çevrendekilere de iyi gelebilir. Yapıcı olmanda fayda var.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün eğlenmeye çalışmalısın. Kendini karanlıklara gark etmemeli, eğlenmeye odaklanmalısın. Keyfine göre bir gün geçirmek ve eğlenmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ufak egzersizler, daha büyük olanlardan daha iyi gelebilir. Enerjini iyi değerlendirmek ve kaslarını hareket ettirip esnetmek sana yeterli olabilir. Bugün sağlığın için aşırıya kaçmana gerek kalmayacak.

Aşk

Bugün kafan karışabilir. Bu kafa karışıklığını çözmek için zaman gerekecek. Sevdiğin kişiyle kafana yatmayan mevzuları aceleye getirmeden konuşmak ve yapıcı olmak seni zorlayabilir.

Para

Bugün neye odaklanacağın gününün nasıl geçeceğini etkileyebilir. Eğer parasal kaygılara odaklanırsan o zaman kötü bir gün geçirebilirsin. Eğer daha pozitif bakarsan o zaman daha güzel gelişmeler göreceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün enerjin daha yüksek olabilir. Kendini daha iyi ifade edebilirsin. Hayatında değişmesini istediğin konulara daha mantıklı odaklanabilirsin. Kendin için alacağın kararlar daha kalıcı olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hijyen konularına özen gösterebilir ve sağlığın için daha temiz bir ortam seçebilirsin. İçinde bulunduğun ortamları temizlemek ve mikroplardan arındırmak sağlığın için daha önemli olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında kafana yatmayan durumlar olabilir. Kendini ifade etmede ve karşı tarafı anlamada biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Bir şeyleri zorlamamak ve aceleci olmamak daha önemli olabilir.

Para

Bugün kendi maddi durumundan etkilenmezsen başkasının etkilenmesini de beklememelisin. İlk önce kendi kendini tebrik etmeyi öğrenmen gerekecek. Aynada baktığın insanın başarılarını görmelisin, hatalarını değil.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel