1 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Kasım 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Rüyalarına dikkat etmen gerekebilir bugün. Rüyalarında neler gördüğün, bilinç altına attığın şeyleri ifade eder. Bugün rüyalarına özen göstererek seni sıkan mevzuların neler olduğunu daha açık görebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün duygusal yüklerin sana biraz ağır gelebileceği bir gün olabilir. Kendine vakit ayırmak ve içini sıkan mevzuları tek tek bir yola koymak isteyeceksin. Ancak gün içerisinde keyif alacağın konulara odaklanmak sana daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Etrafındaki insanlar duygusal olarak ne beklediğini biliyor gibi gelebilir bugün. Ancak bu durum yanıltıcı olacak. Herkesin kendi içinde ikilemler yaşadığını kendine hatırlatmalı ve kendi üstüne gitmemelisin bugün.

Para

Etrafındaki insanlara maddi konularda yardım etmek yerine kendi işlerine odaklanman daha iyi olabilir. Kendini düşünerek adımlar atman daha sağlıklı bir parasal duruma sahip olmanı sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Yeni bir şey öğrenmek, bir kitaba başlamak veya farklı bir şeye odaklanmak sana daha iyi gelebilir bugün. Genel olarak hayatın ile alakalı bazı konularda bakış açını genişletmek isteyebilir ve farklı olana yönelebilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun enerjisini dengelemek için dikkatli olman gerekecek. Bir gün çok iyi bir gün çok yorgun hissetmek bu dengenin bozulduğunu gösterir. Sürekli bir enerji sağlamak için günlük yaşantına dikkat etmeli ve seni yoran şeyleri bir düzene sokmalısın.

Aşk

İletişimi kuvvetlendirmek sana daha iyi gelecek bugün. Eğer hayatında kimse yoksa yeni konuşacağın bir insan sana güzel bir etki sağlayabilir. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişi ile arandaki muhabbeti artırabilirsin.

Para

Maddi konularda yeni anlaşmalar yapacaksan dikkatli olmalısın. Taahhüt içeren şeyleri dikkatle okumak sana daha iyi gelebilir. Neye imza attığını bilmen gerekecek bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Kariyer ve başarılar ile alakalı odağın çok kuvvetli olacak bugün. Algıların açık ve emeklerinin yerine ulaştığından emin olacaksın. Bu güzel etkiyi seni sıkan ve bir süredir uğraştıran mevzulara yönlendirmen çok güzel sonuçlar almanı sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine vakit ayırmak ve bakım yapmak daha iyi hissetmene vesile olacak. Hem temizlik hem de bakım konularına özen göstermek sağlığında iyi etkiler oluşturabilir. Aynadaki insanla barışmak için güzel bir gün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz azalabilir bugün. Her ikiniz de kendi işlerinize veya kendinize odaklanmak isteyebilirsiniz. Bu durumun kalp kırmaması için iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Para

Kendin için çalışmak, kendi işinin patronu olmak istiyorsan bugün bu konulara daha fazla özen gösterebilirsin. Daha güzel kazançlar elde etmek için kendi isteklerine öncelik vermek ve bunun için strateji geliştirmek sana iyi gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Daha fazla insan ile muhatap olacağın bir gün olabilir bugün. İnsanlarla arandaki iletişimin ne yöne gideceğini senin belirlemen gerekecek. Bu kişilerle keyifli ve güzel konulara odaklanmak genel olarak enerjini artırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketli bir gün geçirmen olası. Bu hareketli günün ardından yeteri kadar dinlenmek ise tamamen senin tercihlerine bağlı olacak. Vücudunu dinlendirmek ve bir sonraki güne kendini hazır hissetmek önceliğin olmalı.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sosyal ortamlarda görüşmek size daha iyi gelebilir. Kalabalıklar içerisinde birbirinize vereceğiniz değer de artacak. Bugün sosyal ortamlara daha fazla girmeli ve arkadaşlarınızla aranızı iyi tutmalısınız.

Para

Maddi konularda kendi kararlarını alma isteği bugün daha ağır basabilir. İş ve projeler konusunda kendi istediğini yapma düşüncesi ve başkalarından bağımsız hareket etme arzusu senin para ile arandaki ilişkiyi de etkileyecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

İş ile alakalı daha fazla gelişme yaşayabilirsin bugün. Bu tür konular ile alakalı daha fazla insan ile muhatap olman gerekebilir. İş ve kariyer konularında algılarını açmak sana daha güzel etkiler sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Farklı konulara odaklanmak zihinsel olarak yorulmana sebep olabilir. Gün içerisinde kendine zaman ayırmak ve derin nefes egzersizleri yapmak sana iyi gelecek. Dikkatini toplamak ve enerjini yüksek tutmak için nefesine dikkat etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi ile daha fazla muhabbet edebilirsin bugün. Aranızdaki iletişimin artması aşk konularında daha cesur davranmana vesile olabilir. Bu kişi ile güzel bir yemek yemek veya bir kahve içmek sana iyi gelecek.

Para

Maddi konularda başarılar elde etmen mümkün. Ancak bu başarıları kendine saklamalı ve etrafındaki insanlarla aranda bu konuda bir sınır çekmelisin. Herkese nasıl başarılı olduğunu anlatmamalı ve sırlarını kendine saklamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların dikkatini çekmek kolaylaşacak bugün. Etrafındaki kişileri kendine hayran bırakabilirsin. Bu güzel ilgiyi iyi değerlendirmek ve halletmen gereken mevzuları hızlandırmak sana iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gün. Bu güzel enerjiyi sağlıklı tercihlere odaklanmak için kullanabilirsin. Daha aktif olmak ve daha fazla hareket etmek kan dolaşımını artırmana vesile olacak. Bu yüksek enerjiyi hareket ederek kullanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında yaşadığın mevzuları güvendiğin bir arkadaşın ile paylaşmak isteyebilirsin. Sana değer veren ve iyiliğini isteyen insanlarla bu konularda konuşmak duygusal yükünü atmana vesile olabilir.

Para

Maddi konularda denge kurmak için çaba göstermen gerekebilir bugün. Masraflar ve kazançları dikkatle kontrol etmek ilerisi için daha sağlam adımlar atmana vesile olacak. Yeni masraflara girmeden önce kendine biraz zaman tanımalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Emek verdiğin konuların bir sonuca vardığını görmek isteyeceksin bugün. Bu konularda aceleci davranabilir ve somut sonuçlara odaklanabilirsin. Ancak kendine zaman tanımak ve bir şeylerin gerçekleşmesi için beklemek senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz programını gözden geçirmek isteyebilirsin bugün. Sana bir sonuç sağlayıp sağlamadığını görmek ve bu programı geliştirmek için zaman ayırabilirsin. Sana daha iyi gelecek sporlara yönelebileceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi senden ilgi bekliyor olabilir. Bugün karşındaki insana daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin. Onunla güzel vakitler geçirmek için senin planlar yapman çok daha makbule geçecek bugün.

Para

Maddi konularda büyük ve önemli adımlar atmak için acele etmemelisin bugün. Kendini toparlamak ve ileriyi düşünerek hareket etmek senin için yeterli olmalı. Masraflara girmek için acele etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Gireceğin kalabalık bir ortamda güzel muhabbetler kurman olası. Hem eski arkadaşlarınla görüşebilecek hem de yeni insanlarla tanışabileceksin. Bu güzel etkiyi değerlendirmek için evden dışarı çıkman gerekecek!

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihinsel ve bedensel dengeyi sağlamak için özenli olmalısın bugün. Yoga gibi egzersizler hem kendini daha iyi hissetmeni hem de kaslarını çalıştırmanı sağlar. Bugün bu egzersize daha fazla dikkat verebilir ve bir şeyler öğrenmek isteyebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile derin mevzular konuşabilirsiniz bugün. Bir süredir içini sıkan mevzuları gündeme getirmek için bir şansın olacak. Bu iletişimi kurmak ve aranızdaki anlayışı sağlamlaştırmak sizi mutlu edecek bugün.

Para

Maddi konularda olan biteni incelemek sana farklı bir sonuç vermiyor olabilir. Daha farklı ve güzel sonuçlar görmek için büyük adımlar atman gerekecek. Bugün maddi konularda büyük değişimler görmek isteyebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün evde sakin bir şekilde vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Tek başına kafanı dinlemek, daha sonrası için enerji toplamana vesile olacak. Özellikle uyku düzenine dikkat etmeli ve kendine vakit ayırarak dinlenebilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Rahatlamak ve evinde vakit geçirmek sağlığını daha iyi bir hale taşımak için gerekli olan bir şey olabilir. Yorgunluklara karşı dikkatli olmak ve bünyeni kuvvetlendirmek için kendine zaman ayırmalı ve dinlenebilmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini ifade etmek için güzel bir gündesin. Bazı hisleri artık sadece içinde taşımak istemeyeceksin. Bunu dile getirmek ve karşındaki insanın düşüncelerini öğrenmek önceliğin olacak.

Para

Maddi konularda daha güzel ve keyifli durumlarla karşılaşabilirsin. Ufak tefek de olsa göreceğin bazı değişimler geleceğin ile alakalı daha keyifli ve olumlu düşünmene vesile olacak. Parasal açıdan daha rahat hareket edebileceksin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Farklı şeylere odaklanmak, yeni konulardan ilham almak ve bazı işlerde gidişatı değiştirmek dikkatini çekebilir bugün. Farklılık ve yenilik önceliğin olacak. Bu önceliğe göre bazı şeyleri değiştirmen seni biraz yorabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı önlem almalısın bugün. Vücudunun enerjisini yüksek tutmak ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ihtiyacın olan şey olabilir. Hem yediklerine dikkat etmeli hem de hastalıklara karşı önlem almalısın.

Aşk

Aşk konularında bugün etrafındaki insanların dertlerini dinlemen gerekebilir. Kendi aşk hayatına odaklanmak yerine sevdiğin kişilerin bu konularda yaşadıklarını dinlemek ve onlara destek olmak önceliğin olabilir.

Para

Harcamalara dikkat etmeli ve özellikle de faturaları dikkatle incelemelisin bugün. Gözden kaçırmaya meyilli olduğun masraflar için özen göstermen gerekecek. Kenarda köşede masraf biriktirmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bugün iş ve parasal konulara daha fazla odaklanabilirsin. Başarı ve kariyer konularında daha rahat hareket edebileceksin. Bunun etkisi de sana güzel bir şekilde yansıyacak. Bol bol telefon konuşması yapabileceğin ve insanlarla iletişim kuracağın bir gün seni bekliyor.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bünyeni kuvvetlendirmek ve bağışıklık sistemine özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Mikroplara karşı önlem almalı ve gribe karşı dikkatli olmalısın. Bünyeni sağlam tutman önemli olacak senin için.

Aşk

Sevdiğin kişiye istediğin kadar vakit ayıramayabilirsin bugün. Ancak bu durum sizi sıkmayacak. Biraz kafa dinlemek ve kendi işlerinize odaklanmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda daha rahat olabileceğin bir gün. Harcamalar yapmak istersen bu konuda daha rahat hareket edebileceksin. İstediğin şeyleri almak için kendine zaman tanıyabileceksin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Uzun zamandır görmediğin insanlarla aynı ortama girebilirsin bugün. Arkadaşlarınla güzel vakit geçirmek enerjini yenilemene de fırsat verecek. Bugün keyifli etkilere kendini açmalı ve bol bol muhabbet etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stresin etkilerini azaltmak için sağlıklı tercihler yapmak yeterli olmayabilir. Keyif alacağın şeylere odaklanmak ve bol bol kahkaha atmak da sana ilaç gibi gelebilir. Bugün güleceğin şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sosyal ortamlara girebilirsin bugün. Sadece baş başa vakit geçirmek yerine sevdiğiniz insanlarla daha fazla görüşmek size daha iyi gelecek. Çevrenizle güzel vakitler geçirmek sizin aranızdaki uyumu da artırabilir.

Para

Bugün parasal konularda ufak tefek sürprizlerle karşılaşabilirsin. Ancak bu sürprizler seni germeyecek. Aksine çok mutlu edecek. O yüzden algılarını açık tutmalı ve etrafında olan bitene dikkat etmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel