1 Haziran 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Haziran 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Gün içinde karşına ilginç ve güzel gelişmeler çıkabilir. Hayatına girecek olan şeylere daha pozitif bakabilirsin. Kendini daha rahat ifade edebilir ve iyi şeylerin yaşanmasını bekleyebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Önemsediğin insanların sağlığını göz önünde bulundurabilirsin. Eğer aynı ev içerisinde yaşadığın birileri varsa onların da sağlıklarına özen gösterdiğini görmek isteyebilirsin. Sevdiklerine odaklanmak için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hayal dünyasına dalman olası. Ancak gerçek dünyaya kısa sürede dönmen gerekebilir. Karşındaki insanı tanımadan büyük hayallere girmek seni biraz üzebilir. Aman dikkat!

Para

Harcamalar akla göre, birikimler hislere göre gerçekleşebilir. Bugün bir şeyleri düzenlerken hem aklına hem de kalbine sormalısın. İçine sinmeyen konularda para harcamak sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

İçine sinmeyen mevzular varsa insanların bunu düzeltmesini beklemek sana zor gelebilir. Eğer işin ucunda para harcanmayacaksa bugün bir şeylere sen atılabilirsin. Ancak para söz konusuysa beklemen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek gün içerisinde enerjinin sürekliliğini sağlayabilir. Bugün su tüketimini artırarak zihnini de berraklaştırabilirsin. O yüzden bu güzel alışkanlığı edinmek hem zihinsel olarak hem de bedensel olarak sana yarayacak.

Aşk

Bir şeylerin tam olarak açığa çıkması için zamana ihtiyacın olabilir. Özellikle karşı tarafın tam olarak ne düşündüğünü görmen için biraz beklemen gerekecek. Sağlıklı iletişimler kurmak bu konuda size fayda sağlayabilir.

Para

Yeni şeylere adapte olabilir ve parasal olarak kendini güvenceye alabilirsin. Dünyada değişen ekonomik değerlere göre hareket edebilir ve gelecek planlarında buna göre düzenlemeler yapabilirsin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni kararlar almak için güzel bir gün olabilir. Bazı şeyleri daha net görebilir, kendini daha rahat ifade edebilirsin. Geleceğin ile alakalı daha dikkatli adımlar atabileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal anlamda gerginliğin arttığını hissedebilirsin. Bu konunun vücudunda stres olarak seni etkilemesine fırsat vermemek için dikkatli olman gerekecek. Gün içerisinde kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir.

Aşk

Aşkta yanlış anlaşılmalar olabilir. Ama bunu çözmek elinde olacak. Sevdiğin kişiyle arandaki gereksiz gerginlikleri çözmek için sağlam adımlar atabilir ve bir şeyleri sağlıklı ifade etmeye çaba gösterebilirsin.

Para

Maddi olarak sakince bekleyebileceğin ve biraz geri çekilebileceğin bir gün olabilir. Kendini hemen öne atmamalı ve olayların daha da belli olması için biraz beklemelisin. Elin hemen cebine gitmemeli bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bir şeylerde eşitlik görmen gerekecek. Verdiğin kadar almayı öğrenmeli, ortaya koyduğun kadar karşılık görmeyi düşünmelisin. İnsanların sana bir şeyleri lütfetmesini beklemek yerine kendi hakkının peşine düşeceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz dinlenmen ve bol bol su tüketmen sana daha iyi gelebilir. Vücudunu dinlendirmeye ihtiyacın olabilir bugün. Gereksiz yere vücudunu yormamak adına biraz daha dikkatli davranabilirsin.

Aşk

Bazen zihnimiz bize oyunlar oynar ve karşımızdaki insanın hareketlerini açıkça görmek yerine ona bahaneler üretiriz. Aşkta bu durum daha baskın olabilir. O yüzden karşındaki insanı olduğu gibi görmen için biraz zaman gerekebilir.

Para

Bugün kendine koyduğun hedeflere daha azimle gidebilirsin. Yeni kararlar almak, daha iyi adımlar atmak ve maddi olarak güzel gelişmeler görmek seni mutlu edebilir. Bugün parasal konular seni üzmeyecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün düşüncelerin daha da netleşebilir. Bir şeylere odaklanman kolaylaşabilir. O yüzden bu güzel enerjiyi kendi hayatın ile alakalı detaylara odaklamak sana daha iyi gelebilir. Kendin ile alakalı bir analiz yapabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün işlenmiş gıdalar ve şekerden uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Gereksiz yere bu tür gıdalarla bünyeni yormamalısın. Sindirim sistemine iyi gelecek taze sebze ve meyveli öğünler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi anlamak için onu teste tabi tutabilirsin. Onu deneyebilir ve onun hislerinden emin olmak adına ilginç sorularla gelebilirsin. Ancak ufak bir hatırlatma: ısrar o kadar işe yaramayabilir.

Para

Maddi konularda esnek davranabilirsin. Beklenmedik durumlar karşısında sakin kalarak masrafların altından kalkabilirsin. Parasal olarak kendini daha iyi hissedeceğin bir sürece girebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Duygusal olarak kendini yoracağın bir sürece girebilirsin. Bunu engellemek için kendine hangi cepheleri açtığını görmen gerekecek. Bazen, gereksiz yere savaş modunu açık bırakabiliriz, bugün sen de bunu yaşayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz yavaşlaman, kendine zaman ayırman daha iyi olabilir. İçinde bulunduğun ortamların düzenlenmesi, organizasyon ve temizlik konuları, zihnini boşaltmana yardımcı olabilir bugün. Bu tür bir temizliğe ihtiyaç duyabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi anlamak ve onu tanımak adına biraz sakin davranman gerekebilir. Hızlı hareket etmemek ve onun kişiliğinden, karakterinden emin olmak için bir şeyleri zamana bırakmak daha iyi olacak.

Para

Kendine iyi gelecek şeylere odaklanmak için masraf yapabilirsin bugün. Ufak tefek hediyeler düşünmek, kafanı boşaltacak şeylere para ayırmak gereksiz bir masraf değil, kendine yatırım gibi olacak biraz.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlara incelikli davranarak onların iyi dileklerini kazanabilirsin bugün. Çevrendeki insanlara iyilik yapmak, paylaşımcı olmak ve onların sıkıntılarına koşmak sende çok daha iyi etkiler yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için ev içinde egzersizlere odaklanman gerekebilir. Tembellik etmemeli ve kendine spor için bir alan oluşturmalısın. Birkaç dakikalığına da olsa kan dolaşımını artırmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda iletişim konusunda bir bağ oluşabilir. Birbirinize daha da yaklaşabilirsiniz. Bugün bu konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Aşkta iletişime öncelik vermelisin.

Para

Maddi açıdan elini kuvvetlendirmek için hırslı adımlar atabilirsin. Ancak dikkatli olmanda fayda var. Yarın veya daha sonra pişman olabileceğin şeylere öncelik vermemelisin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimini artırmak ve herkesin aynı konularda hemfikir olduğuna emin olmak daha iyi olabilir. İnsanlarla iletişimine ekstra özen göstermek seni daha iyi bir noktaya getirebilir bugün. O yüzden bu konuları gözardı etmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir banyo, sakin bir ortam, rahat bir uyku… Bütün bunlar, bugün ihtiyacın olan enerjiyi toplamanda faydalı olabilir. Vücudunu dinlendirmen, ilerisi için daha iyi olabilir. Bugün bunun hazırlıklarını yapmalısın.

Aşk

Sosyal çevreni genişletmek, aşk konusunda daha iyi etkilerle karşılaşmanı kolaylaştırabilir. Bugün aşk konularında yenilik için arkadaşlık durumlarına odaklanabilirsin. Bu konuda neler yapabileceğini görmek sana daha iyi gelecek.

Para

Eğer güne planlı ve programlı başlamazsan, gereksiz masraflara girmen kolaylaşabilir. Bugün bunun önünü alabilmek için kendine bir bütçe belirlemeli ve fazlasından kaçınmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Yeni şeylere adapte olabilecek, hayal gücünü daha rahat konuşturabileceksin. Bir şeyleri anlaman, idrak etmen kolaylaşacak. Ve ardından daha güzel kararlar alarak kendini iyi bir noktaya getirebileceksin. Tabii eğer bu enerjiyi boşa harcamazsan…

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini eleştirmek bir noktaya kadar iyidir, daha güzel kararlar almanı sağlar. Ancak kendine acımasızca yüklenmek seni gereksiz negatif enerjilere itebilir. Bugün kendine nazik olmalı ve kendinle iyi anlaşmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmekte o kadar zorlanmayabilirsin. Ancak karşı tarafın hislerini net bir biçimde görmesi için zamana ihtiyacı olabilir. Bugün anlayışlı taraf olmak senin için daha iyi olabilir.

Para

İnsanlarla daha rahat anlaşabilirsin. Bunu maddi konularda rahat ve sakin kararlar alma ile birleştirebilirsen eğer, ortak harcamalar hakkında daha iyi gelişmeler görmen olası. İnsanlarla daha güzel bir anlayışa sahip olarak bütçe belirleyebilirsin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Uzun vadeli mevzularda güzel sonuçlar görmeye başlayabilirsin. Keyfini yerine getirecek durumlar yaşanabilir. Ancak etrafındaki herkesin aynı şekilde düşünmemesi olası. O yüzden bir süreliğine de olsa bir şeyleri paylaşırken dikkatli olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öz güvenini artırmana yarayacak alışkanlıklar edinmelisin. Aynada gördüğün insanı sevmeli ve kendine destek olmalısın. Bunun için sağlıklı beslenmek ve iyi bir egzersiz sana güzel sonuçlar verebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir gün geçirmek size daha iyi gelebilir. Bir şeyleri zorlamamak ve bazı konuları zamana bırakmak aranızda daha iyi bir uyum oluşturabilir bugün.

Para

Etrafındaki insanlar ile kıskançlık mevzuları yaşayabilirsin. Sahip olduklarını çok kolay açık etmemeli ve etrafındaki insanlarla arana bir sınır çekmelisin. Negatif düşünceleri kendine toplamamak için alçak gönüllü olmayı öğrenmen gerekecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Geçtiğimiz aylarda imkansız gibi görülen hedefler bugün çok daha kolay görünecek sana. Daha kararlı adımlar atabilir, başarıya koşabilirsin. Emeklerini iyi yönlendirerek keyifli bir gelişmeye kendini açabilirsin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi gelecek. Hem sindirim sistemini hafifletmek hem de daha sağlıklı hissetmek için su tüketimini artırman gerekebilir. Bunu iyi bir alışkanlığa dönüştürmelisin bugün.

Aşk

Yeni bir insanı tanımak isteyebilir ve bu kişiye heyecanla yaklaşabilirsin. Sadece bu kişiyi çok fazla sık boğaz etmemelisin. Bir şeyleri sakince halletmek ve zamana bırakmak daha iyi olabilir.

Para

Bugün emeklerinin karşılığını alabilirsin. Eline güzel paralar geçebilir. Parasal olarak kendini daha iyi hissedebilir ve geleceğe daha pozitif odaklanabilirsin. Emeklerinin karşılığını almak seni çok mutlu edebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Haziran 2020 Pazartesi)

Genel

Uzun zamandır üstünde çaba gösterdiğin konularda gelişmeler görmen olası. Yeni adımlar atmanı kolaylaştıracak gelişmeler görebilirsin. Şansının daha iyiye döndüğünü hissedebilirsin. Bugün keyfini yerine getirecek güzel gelişmeler görmen olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatına güzel bir etki kazandırmak için dengeli olman gerekebilir. Bu dengeyi fiziksel ve zihinsel olarak görmen gerekecek. Sağlıklı kararlar almak ve vücudunu fazla yormamak sana iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki konuları aceleye getirmemek daha iyi olabilir. Birbirinizi sakince tanımak ve aceleci olmamak aşk konularında daha keyifli gelişmeleri getirebilir. Sakin muhabbetlerin keyfini çıkarmalısınız.

Para

Bugün para kazanma konularında sakin kalmak ve çevrendeki insanlara destek olmak daha iyi olabilir. Kendinden çok sevdiklerini düşünmen, daha iyi bir ruh hali yaratabilir ve maddi açıdan daha rahat olmanı sağlayabilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel