1 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bugün zihnin biraz bulanık olabilir. Düşüncelerini toplamakta biraz sıkıntı çekebilirsin. Gün içerisinde odaklanman gereken meseleler bir kenarda birikebilir. En iyisi bu konuları bir başka güne erteleyebilmek ve biraz kendine zaman ayırmak olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendi sağlığını düşünerek attığın adımlar sana daha iyi şeyler katabilir. Özellikle de meditasyon gibi konular sana ekstra iyi gelecek. Eğer zihnini dinlendirmeye ihtiyacın varsa bunu göz ardı etmemen en iyisi.

Aşk

Aşk konusunda içine sinmeyen şeylerin ne olduğunu anlamak için zamana ihtiyacın olabilir. Bugün aşk konularında kendini biraz geri çekip olan biteni uzaktan gözlemlemeyi tercih edebilirsin. Büyük kararlar almadan önce durum değerlendirmesi yapman biraz zaman alabilir.

Para

İş konularına kafanı vermekte zorlanabilirsin bugün. Bir şeylerin ters tutası gitti mi gider zaten, en iyisi kendini fazla zorlamamak olacak. Kendini hırpalayarak daha iyi sonuçlara ulaşman zor olabilir, bugün zihnen kendini rahat ettirmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Güne başlarken bazı tartışmalar veya fikir ayrılıkları yaşanabilir. Buna kendini hazırlaman iyi olabilir. Günün geri kalanında ise kendini çok daha iyi hissedeceğin ve günden çok daha keyif alacağın bir noktada bulabilirsin kendini.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak adına gün içerisinde bolca sıvı tüketmen gerekebilir. Ne kadar çok su tüketirsen kendini o kadar iyi hissedebilirsin. Ayrıca yemek tercihlerinde de özenli davranmanın etkisi büyük olabilir senin için.

Aşk

Aşka zaman ayırman güzel olabilir bugün. Sevdiğin kişiyle güzel bir akşam planlamak sana çok daha fazla enerji katabilir. Birlikte geçireceğiniz zamanlar, gireceğiniz ortamlar her ikinize de çok daha iyi bir hava katacak.

Para

İş konularında sabah erken saatlerde çözülmeyen meseleler, öğleden sonra çok daha kolay çözülebilir. O yüzden bir şeyleri yetiştirmek için çok acele etmemen gerekebilir. Kendini gereksiz yere üzmemenin çok daha fazla etkisini görebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki herkes sanki çok keyifli bir gün geçiriyormuş da sen geri kalıyormuşsun gibi hissedebilirsin bu sabah. Ama bu yanılsamalara düşmemen, bu negatifliğe kendini bırakmaman gerekecek. Zira günün geri kalanı da senin için çok pozitif geçebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugüne biraz geç başlaman sana iyi gelebilir. Biraz daha keyfine göre hareket etmen genel olarak enerji seviyeni etkileyebilir. Biraz daha uyuyabilir, sabah güzel ve uzun bir kahvaltı yaparak kendini şımartabilirsin. Bunun için kendine fırsat yaratman iyi olacak.

Aşk

Aşk konularında acele etmek sana hata yaptırabilir. O yüzden bu konularda biraz daha yavaş ve incelikli davranman gerekecek. Hislerini açarken karşı tarafın kendi düşüncelerini toparlaması için zamana ihtiyacı olduğunu unutmaman en iyisi.

Para

İş konularında bazı şeyleri öğleden sonra ve akşam vakitleri daha iyi halledebilirsin. O yüzden bir şeyleri sabah erken saatlerde yetiştirmek için acele etmemelisin. Gün içerisinde kendini bir şeylere acele ettirmenin hiçbir işe yaramadığını daha net görebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Kendi duygularını ve düşüncelerini açmak için iyi bir gün olacak bugün. Ancak ille de insanların seni anlayacağını düşünmemelisin. Sen kendini doğru ifade edebilirsin ama günün sonunda karşı tarafın ne kadarını anlayacağı sadece onu bağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün olabildiğince tek başına ve sakin ortamlarda zaman geçirmek iyi olabilir. Zihnini boşaltmak ve duygusal olarak daha kontrollü davranabilmek adına bu sakinliğe ihtiyaç duyabilirsin. Açık havada yapacağın yürüyüşler de bu konuda sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında daha pozitif olmak için biraz zamana ihtiyaç duyabilirsin. Aşkı aceleye getirmemek de o yüzden önemli olabilir. Bugün kalbini karşı tarafa açarken, karşı tarafın kendi zamanına göre sana geri dönüş yapacağını unutmaman en iyisi.

Para

İş konularında daha baskın ifadelerin olabilir bugün. Parasal açıdan alacağın kararlarda da diğer insanlardan daha baskın olabilirsin. Bu durum her ne kadar senin için iyi olsa da diğerlerini endişelendirebilir. Sana karşı çıkanlara karşı kendini savunmak zorunda kalabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların ne kadar da egolarına yenik düştüğünü daha net görebilirsin bugün. Onlarla ağız dalaşına girmek yerine kendi işine odaklanmalısın. Başkalarıyla muhatap olmadan ve olabildiğince kendine zaman ayırarak bir gün geçirmek sana çok daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün etrafındaki insanların gerginliklerini sana yansıtmalarına izin vermemen gerekecek. Eğer sana iyi gelmiyorlarsa onlardan uzak durmalısın. Meditasyon, yoga ve esneme hareketleri gibi egzersizler genel olarak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Bugün aşkta bir şeyler ters gidebilir. Herkesin kendi dediğinde ısrar ettiğini görebilirsin. Sevdiğin kişinin kendi egosunu aşktan öte tuttuğunu görebilirsin. Bu tür konularla yüzleşmek ve sorunu çözebilmek için zamana ihtiyaç duyabilirsin.

Para

İş konularında çevrendeki insanların tutarsız davranışları seni rahatsız edebilir. Bu konuda kendin için yapabileceğin en iyi şey, diğer insanlardan bağımsız hareket etmen olabilir. Kendi bildiğin şekilde ve sakince iş çıkarmak, maddi açıdan çok daha iyi olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Duygusal olarak kendini çok daha iyi hissetmeye başlayabilirsin bugün. Kendini ifade ediş biçimine yansıyabilir bu da. İşlerde ve sosyal konularda liderliğini gösterebileceğin bir mantık sergileyebilirsin. Bunun kıymetini bilmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün var olan enerjini biraz daha artırmak adına biraz daha egzersiz yapabilirsin. Eğer günlük veya düzenli olarak spor yapan birisiysen bugün bu konuda ufak tefek değişimlerin ne kadar büyük gelişmelere vesile olacağını daha net fark edebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendini daha iyi ifade edebileceksin. Karşı tarafa kendini olabildiğince net koyacaksın. Ancak aynı şeyi karşı taraftan da beklerken aceleci olabilirsin. Karşındaki insanın kendi hızında ve kendi isteğine göre duygularını açmasına izin vermen gerekecek.

Para

İş konularında adımlarını sağlam atacaksın bugün. Eğer yeni bir iş arayışındaysan daha mantıklı hareket edebilir ve sana daha iyi kazançlar getirecek konulara öncelik tanıyabilirsin. İş ve gelecek konularında çok daha baskın kararların olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bugün biraz içe döneceğin bir gün olabilir. Bol bol su tüketebilir, daha sağlıklı beslenebilir, daha az insan ile muhatap olabilir ve en önemlisi de kendi önceliklerine fırsat tanıyabilirsin. Günü kendine göre yaşamak sana inanılmaz bir enerji verebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni aya başlarken var olan enerji seviyeni daha da yukarı çekebilmek için hayatına bir denge katman gerekebilir bugün. Her şeye aynı anda odaklanman gerekebilir. Genel olarak sağlığın için daha doğru kararlar almanın sonucunu görebilirsin.

Aşk

Aşka dair beklentileri biraz azaltabilirsin bugün. Son zamanlarda aşk ile alakalı yaşanan ve seni o kadar da memnun etmeyen durumlarla başa çıkabilmek adına kendini biraz geri çekmen ve dinlenmen gerekebilir. İç sesinle barışman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda yeni kararlar alabilirsin bugün. Bu kararlar seni ileriye dönük daha pozitif gelişmelere yönlendirebilir. Eğer bir iş arayışındaysan bugün bu arayış sona erebilir. İş ve proje konularında daha seçici davranarak güzel sonuçlara ulaşabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bu sabahı kendine ayırman, kendi önceliklerine zaman yaratman çok iyi olabilir. Gün içerisinde kendi istek ve ihtiyaçlarına öncelik vermelisin. Keyifli ve sakin başlangıçlar, bütün günün nasıl geçeceğini senin için belirleyebilir. Kendine bir kıyak geçmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün sağlık konularında kendini zorlamadan ve hırpalamadan sakin bir gün geçirmek çok iyi olabilir. Var olan enerji seviyeni daha da yükseltmek için bugün biraz daha dinlenebilirsin. Eğer bir iyileşme sürecinde isen bu konuyu daha da ciddiye alabilirsin.

Aşk

Aşka zaman ayırman gerekecek! Hayatında birisi yoksa sosyalleşmelisin mesela. Hayatında birisi varsa ona zaman ayırmak adına gün içerisinde önceliklerini değiştirebilirsin. Aşka niyetlendiğin zaman bunun boşa gitmediğini göreceksin.

Para

Maddi konularda çok daha rahat ve başarılı olacağın bir gün olabilir bugün. Kazancın yerinde olacak ve masraflar konusunda da doğru kararlar alabileceksin. Parasal konularda kaygıları bir kenara bırakarak çok daha keyifli ve güzel şeylere öncelik verebileceksin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Güne erken başlamak seni istediğin kadar memnun etmeyebilir. Kendini çok zorlamadan rahat bir biçimde güne başlamak ise çok fark yaratacak. Biraz daha uyuyabilir, güzel bir kahvaltı ile sevdiğin kişilerle daha fazla zaman geçirebilirsin. Bu tür keyiflere kendini kapatmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendi enerjini artırmak için sevdiğin insanlarla daha fazla zaman geçirmen gerekebilir. İnsanlarla sosyalleşmen, onlarla keyifli sofralar etrafında buluşman sana çok iyi gelecek. Enerjini toplamak için bugün biraz daha çaba gösterebilirsin.

Aşk

Aşk konusuna öncelik vermek gününün daha keyifli geçmesini sağlayabilir bugün. Sevdiğin kişiyle güzel yerlere gitme planları yapabilirsin o yüzden. Önceliği ona verdiğini göstermen, aranızdaki iletişimi çok daha farklı boyutlara taşıyabilir.

Para

Maddi açıdan kendini fazla zorlamayacağın, rahat bir gün olabilir bugün. Tek zorlanacağın şey uzun vadede kendin için yapacağın masrafları planlamak olabilir - ki bu da tek bir günün işi olmayabilir. Maddi açıdan daha rahat davranabilirsin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kendini tam olarak istediğin şekilde ifade edemeyebilirsin. Ve bu durum da canını sıkabilir. Kendini rahatlatmak ve canını sıkmayacağın şeylere odaklanmak da o yüzden daha önemli olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için nelere öncelik vermen gerektiğini düşünmelisin bugün. Sana iyi gelen, canını sıkmanı engelleyen şeyler önceliğin olmalı. Bu tür konularda önceliği kendi keyfine vermen bencilce gelmemeli, kendini daha rahat hissettirebilmelisin.

Aşk

Aşk konularında yetersiz kaldığını düşündüğün bir gün olabilir bugün. Kendini istediğin gibi ifade edememek, karşı tarafın sana ilgi göstermemesi ile sonuçlanabilir. Ancak bugün bu durumları zorlamak da o kadar iyi olmayacak. En iyisi şu anki etkilere göre hareket edip olayları akışına bırakmak olabilir.

Para

Maddi konularda bir şeylerin tam olarak istediğin şekle girmesi biraz daha zaman gerektirebilir. Önemli olan bu zaman içerisinde kendini gereksiz kaygılara sokmamak olacak. Bugün nelere odaklandığında daha seçici olman gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Ne olacağı üzerinde gereksiz kaygılarla kendine işkence etmediğin sürece bugünün güzel geçebilir. Sonuca vardırmak istediğin bir iş varsa bunun için emeklerini doğru şekilde kanalize edebilirsin. Bir şeyler üzerinde kendini kaygılandırmadığın sürece işlerin yolunda gidecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün yeni aya başlarken enerjini yükseltmen iyi olabilir. Egzersiz programı hazırlamak, var olan programları kuvvetlendirmek sana çok iyi gelebilir. Daha sağlıklı olabilmek adına bugün biraz daha fazla çaba gösterebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel ve keyifli haberler paylaşmak, birbirinize öncelik vermek size çok iyi gelecek. Alacağın iyi haberleri onunla paylaşmak için sabırsızlanabilirsin. Bu da aranızdaki etkileri çok daha pozitif bir noktaya getirebilir.

Para

Maddi konularda daha doğru kararlar alabilirsin. Emeklerini daha doğru yönlendireceğin güzel fırsatlarla da karşılaşabilirsin. Sonucu üzerinde var olmayan kaygılara kapılmadığın sürece işte ve parada çok daha iyi gelişmelerle karşılaşabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Eylül 2022 Perşembe)

Genel

Bugün alacağın övgüler ayaklarını yerden kesebilir. Ama yine de dikkatli olmalısın. Kendini bu övgülere fazlaca kaptırıp hata yapmaya açık olmaman gerekecek. Güzel şeylerin gözünü kör etmesine izin vermediğin sürece bugün senin için güzel bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün daha sağlıklı ve rahat bir gün geçirme olanağın olabilir. Gün içerisinde kendi bünyeni fazla zorlamadığın sürece bir şeyler yolunda gidecek. Bolca sıvı tüketip yediklerine dikkat etmen yetecek bugün.

Aşk

Senden hoşlanan bir insan sana olan hislerini açmak için güzel kelimeler tercih edebilir. Daha önce aklında yokken bir anda bir ilişki bile düşünebilirsin. Ancak hızlı hareket etmemek en iyisi. Övgünün gücüne kapılıp kendini aşkta acele ettirmemen gerekecek.

Para

İş konularında takdirleri üstünde toplayabilirsin. Ancak herkesin seni övdüğü bir günde bir şeyleri göz ardı etmeye de çok açık olabilirsin. Bu durumun seni etkilememesi için ayağını yere çok ama çok sağlam basman ve herkesin sözüne göre hareket etmemeyi öğrenmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel