1 Ekim 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Ekim 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Bugün her işte kontrol sahibi olacaksın. O yüzden kelimeleri dikkatli seçmen insanlarla daha iyi anlaşmanda sana fayda sağlayabilir. Emin olduğun konularda sesin emir verir gibi çıkmamalı, bunu çözersen gün tamamen sana ait olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Cilt sağlığını gözardı etmemelisin bugün. Az su tüketmek cildinin kurumasına ve kaşıntılara sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için su tüketimini artırabilir ve daha fazla nemlendirici kullanabilirsin.

Aşk

Aşka bir şans vermen gerekecek. Bir şeyleri çok fazla analiz etmek ve olayları sadece mantığına göre yargılamak seni mutsuz edebilir. Aşka biraz zaman tanıman ve acele etmemen iyi olabilir.

Para

İş konularında bildiklerini çevrendeki insanlara ifade edişin önemli olabilir. Nasıl kelimeler seçip olaylara nasıl yaklaştığın önem kazanacak. Bugün buna daha fazla özen gösterebilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Bir şeyleri araştırmak için iyi bir gün olabilir bugün. Eğer aklını kurcalayan veya iş ile alakalı bazı meseleler varsa bugün bunlara daha fazla odaklanabilir ve sonuçlar alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bitki çayları tüketmek sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Sıcak içeceklerle bağışıklığını kuvvetlendirmek isteyebilirsin. Bu konuda kendi seçeneklerini artırabilirsin bugün.

Aşk

Eskiden tanıdığın bir insana karşı yavaştan bir ilgi duymaya başlayabilirsin. Bu kişiyle aranızda bir şeyler yaşanması olası. Eskiden bildiğin birisi ile daha flörtöz olabilirsin.

Para

İş ortamlarında düzeltilmesi gereken meseleleri daha fazla ciddiye alabileceksin. Atacağın adımları daha dikkatlice planlamak ve araştırmalar yaparak kendini eğitmek iyi bir karar olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Kelimelerinin kuvveti çok büyük olabilir. O yüzden kime ne söylediğine ekstra özen göstermen önemli olacak. Çevrendeki insanlarla yapıcı bir biçimde konuşmalı ve kelimeleri dikkatlice seçmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkatli davranmayı boşlamamalısın. Çevrendeki insanların bu konuda daha rahat davranması sana da aynı şekilde davranman için bir sebep oluşturmamalı. Dezenfektasyona özen göstermeyi devam ettirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmadan ona kendini ifade edebilmen biraz zaman ve emek isteyebilir. Karşı tarafa kendini nasıl aktarabildiğin aşkta önemli bir nokta olabilir.

Para

Bugün iş ortamlarındaki konuşmalara özen göstermen iyi olabilir. Direkt olarak iş o kadar önemli olmasa da insanlarla nasıl iletişim kuracağın ekstra özen isteyebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Bugün kendi yaşamının, kendi kararlarının farkına varman gerekecek. Biraz durup düşünmen ve olan biteni analiz etmen iyi olabilir. Nasıl bir durumda olduğunu kendi gözlerinle görmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada yürüyüş yapman sana kendini çok daha iyi hissettirebilir. Zihnen ve bedenen kendi enerjini toplaman, stresten uzaklaşman için bu konulara daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kafanı kurcalayan bir meseleyi ele alabilirsin. Bu konuda sorular sormak ve cevaplara ulaşmayı istemek önemli olabilir. Olayları analiz etmek isteyebilirsin.

Para

İş konularında nasıl kararlar aldıysan tam olarak onun sonuçlarını yaşayabilirsin. Emeklerin kadar karşılık alabilir, ektiklerini biçebilirsin. Bu durumla yüzleşmen önemli olabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Bugün enerjin artacak. O yüzden bu enerjiyi dikkatlice değerlendirmelisin. Odaklandığın konuları dikkatlice seçmek ve günü olabildiğince verimli geçirmek sana çok iyi bir kapı açabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermelisin. Sadece kilo kontrolü için de değil, daha sağlıklı hissetmen için de bu önemli olabilir. Öğün atlamamak ve sağlıklı tercihlerde bulunmak önemli bir konu olabilir.

Aşk

Sürekli kendinden fedakarlık ederek ne kadar mutlu olabileceğini sorgulayabilir, bir şeyleri değiştirmek isteyebilirsin. Olayları yıkıcı bir hale getirmeden ilişkilerdeki adımlarını doğru bir biçimde atmayı öğrenmen gerekebilir.

Para

İşe odaklanarak güzel kapılar açabilirsin kendine. Eğer şu anda çalıştığın bir iş yoksa yeni bir iş fırsatı gündeme gelebilir. Yeni gelişmeler ve projeler seni daha da heveslendirebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Bir şeylere dur demek senin elinde olacak. Eğer seni gereğinden fazla yoran bir mesele varsa bununla başa çıkmak ve kendini koruma altına almak önemli bir adım olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerini dikkatlice seçmeli ve enerjini yükseltecek besinler tercih etmelisin. Vücudunu yormadan ve mideni ağrıtmadan, daha sağlıklı tercihlerle öğünleri planlaman iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşk konularında büyük beklentilere girmemen iyi olabilir. Çevrendeki etkiler o kadar da olumlu olmayabilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu kişiye bir adım atmadan önce düşünmen gerekecek.

Para

Bugün iş ve parasal konularda kendine odaklanman ve başkasına olan bağımlılığı azaltman gerekecek. Kendi kendine neler yapabileceğine odaklanman çok daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların kavgasına çekilmemelisin. Kendi huzurunu kolay kolay kaçırmaman gerekecek. Çevrende tepki toplamak isteyen insanlar varsa onlara karşı mesafe koyman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi hedef alarak hareket etmen gerekebilir. Yoga gibi egzersizler genel olarak sana çok daha iyi gelebilir. O yüzden bugün yoga için neler yapabileceğini gözden geçirmen iyi olacak.

Aşk

Aşk konularında aklına yatmayan bir şeyler varsa eğer bunları sorman ve iletişimle çözmen gerekebilir. Ama bu iletişimler kavga şeklinde olmamalı, daha uzlaşmacı bir tonda yola devam etmelisin.

Para

Bugün para konularında kendi kararlarını almak ve başkasına bağımlı olmamak iyi bir karar olabilir. Kendi isteklerine odaklanabilir ve bunları gerçekleştirmek için sadece kendine güvenebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Bugün etrafında olan bitenlerden kendine bir ders çıkarman gerekebilir. Yaşananları gözden geçirmek ve bir analiz yapmak için iyi bir gün olacak. Kendi zihnini açman ve öğrenmen gereken bir gün seni bekliyor.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine iyi bakman gereken bir gün olabilir. Zihnini boşaltmalı ve fiziksel olarak kendini daha iyi hissetmene vesile olacak hareketlere girişmelisin. Egzersiz ve açık hava yürüyüşleri sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta bazı meseleler ciddileşebilir. Eğer flörtleştiğin birisi varsa bu kişi sana tam olarak nasıl bir şey beklediğini sorabilir, bazı konuşmalarda ciddiyetin tonu artabilir.

Para

İş konularında ve para konularında yeni gelişmeler yaşanabilir. Bu gelişmelerle nasıl başa çıkacağın, bunları nasıl değerlendireceğin önemli olacak. O yüzden dikkatli kararlar alman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Bugün fiziksel enerjin daha da artabilir. Keyfin yerine gelebilir. Enerjini iyi şeylere yönlendirmen gününün çok daha keyifli geçmesine vesile olabilir. O yüzden bugünü boş geçmemen, tembellik yapmaman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz egzersize odaklanman en iyi şekilde enerjini artırabilir. Vücudunu kuvvetlendirmen bugün senin için daha kolay olabilir. Aynı şekilde zihnini kuvvetlendirmek için de egzersiz iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi seni biraz yorabilir. Söyledikleri, odaklandıkları… Ama bu olanları kendine yormamalı, her şeyi kişisel algılamamalısın. Yapıcı olman daha iyi olabilir bugün.

Para

İşe odaklandığın zaman güzel ve keyifli gelişmeler görmen olası. Güzel gelişmeleri kendine daha fazla çekebilirsin. Ortaya koyduğun emek güzel bir sonuca yol açabilir. İşe zaman ayırman iyi olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Etrafında olan bitene çok büyük tepkiler vermemen iyi olabilir. Yaşanan gelişmelere karşı dikkatli davranman ve acele kararlar almaman iyi olabilir. İletişime ekstra özen göstermen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerden uzaklaşman sana iyi gelecek. Ama bunun için insanlardan kaçmamalısın. Sadece gün içerisinde kendine daha fazla zaman ayırabilir ve bu molalarda nefes egzersizleri yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimin iyiye gitmesi için biraz senin çaba göstermen gerekebilir. Uzlaşmacı olmalı ve konuşmalara dikkatlice yaklaşmalısın. Bu sana ve ilişkinize daha iyi gelebilir.

Para

Bugün iş ortamlarında kendine dikkat etmen gerekebilir. İş arkadaşlarınla konuşmalarına özen göstermen aranızdaki ilişkileri daha kuvvetlendirebilir. Ani tepkiler ve duygusal davranışlar yerine yapıcı iletişimlere odaklanmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Bugün kendi kararlarının arkasında durmalı ve daha bağımsız olmalısın. Başkasından onay beklememeli, kendi isteklerine göre hareket etmelisin. Bu sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen sana iyi gelebilir. Daha rahat hareket edebilmen için ve daha güzel bir enerjiye sahip olabilmen için bugün tembellikten uzak durmalısın. Kendi vücudunu egzersizle desteklemen gerekebilir.

Aşk

Etrafındaki insanlar sana daha fazla odaklanabilir. İlgi odağı olabilirsin. Aşka daha yakın olabilirsin. Kalbini çalmak isteyen ve seninle flörtleşmek isteyenler olabilir.

Para

Maddi açıdan kendi ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisin. Kendi istediğin biçimde hareket etmek, daha keyifli bir biçimde para harcamak sana çok daha başka bir enerji ve huzur verebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2021 Cuma)

Genel

Hayatına hareket katıp farklılık yaratmak isteyeceksin. İşlerin ilerleyişinin hızlanması senin için fark yaratacak. Hayatın daha hızlı akması istediğin şeylerin gerçekleşmesini sağlayacak. Programında yeni düzenlemeler yapmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın hakkında daha somut adımlar atman gerekecek. Alışkanlıklarını belirgin şekilde değiştirmek kendini daha iyi hissetmek için iyi bir başlangıç olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Geçmişte kalan konular hakkında daha fazla kafa yormak istemeyeceksin. Geride kalan olayların bugününü etkilemesi seni yorabilir. Geleceğe odaklanıp ileride olması muhtemel güzel olaylar hakkında düşünmek daha yararlı olacak.

Para

Para konusunda daha cesur davranman gerekebilir. Gerekli harcamaları yaparken tereddüt etmekten kaçınacaksın. Yapılması gerekeni halletmek ileride daha rahat etmeni sağlayacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel