1 Ekim 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Ekim 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İletişim konuları gündemini değiştirebilir. Sevdiğin, değer verdiğin insanlarla iletişimini artırmak ve arkadaşlıklarını kuvvetlendirmek sana her şeyden kıymetli gelebilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konuları daha fazla gündeminde olabilir. Kendin için daha doğru kararlar alabilirsin. Hem beslenmene hem de egzersizine daha fazla özen gösterebilirsin.

Aşk

Bazı konulara sadece kendi bakış açından bakmak yeterli olmayabilir. Aşktaki mutluluğu görmek için empati yapman gerekecek. Karşındaki insanı anlamaya çalışmak aranızdaki uzlaşmacı tavrı destekleyebilir.

Para

Para ile arandaki muhabbet daha farklı bir hal alabilir. Kaçan kovalanır misali, paranın peşine düşebilirsin. Ancak ortada söz konusu olan şeyin bir insan olmadığını fark etmen, davranışlarında değişime gitmene vesile olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Beklenmedik güzel gelişmeler kapını çalabilir. Sürpriz gelişmeler, yaşanacak güzel olaylar enerjini artırmana vesile olacak. Bazı konularda kendini daha rahat hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularında daha kalıcı kararlar alman gerekebilir. Kendini daha kuvvetlendirmek için öz disiplinin üzerinde çalışman gerekecek. Sadece spor salonuna gitmek değil, kendi ortamında hareketlerini sıklaştırmak önemli, bunu görebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye bir adım atmak için cesurca davranabilirsin. Aşk konularında daha mantıklı ve sağlam adımlar atman olası. Kendini ifade etmek senin için daha kolaylaşabilir.

Para

Alışkanlıklar ve öz disiplin ön plana çıkabilir. Parasal konularda daha güzel gelişmeler görmek için istikrar ve süreklilik isteyebilirsin. Kendi alışkanlıklarının veya para kazanma yolunun doğru olduğuna inanacaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Çevrende bildiğin ama bir süredir konuşmadığın insanlarla aranda daha keyifli konuşmalar yaşanabilir. Bazı konularda kendini daha net ifade edebilirsin. Sosyal konularda yüz yüze görüşmeler zor olsa da iletişim açısından keyifli bir gün geçirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için doğru kararlar almak ve bunları sürekli hale getirmek öz disiplin gerektirir. Bugün bu konularda kendini zorlayabilir ve sağlıklı bir rutin oluşturmak adına daha fazla çaba gösterebilirsin. Güzel kararlar almaya başlayarak hayatına bir yön verebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle paylaşmak isteyeceğin bazı güzel gelişmeler olabilir. Bir telefon konuşması veya görüntülü arama sizi daha da mutlu edebilir. Güzel şeyleri paylaşmak denilince aklına gelen ilk isim kalbine daha da yaklaşabilir ayrıca.

Para

Etrafındaki insanların yavaş kaldığını düşünebilirsin. Güzel gelişmeler beklerken çevrendekilerin bazı şeyleri çok ağırdan aldığını ve bunu kasıtlı yaptıklarını düşünebilirsin. Sinirlenmeden çözüm araman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün zihnini açmak için sanatsal konulara daha fazla odaklanabilirsin. Güzel bir müzik dinlemek, iyi bir kitap okumak sana daha iyi gelebilir. Kendince daha keyifli bir vakit geçirmek isteyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Güneşte fazla vakit geçirdiysen veya geçirmen gerekiyorsa vücudunun isteklerine daha fazla özen göstermen gerekebilir. Bol bol su tüketmen ve güneşe karşı kendini koruman önemli olacak.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik bir durum ile karşılaşman olası. Bazı konularda daha sağlıklı hareket etmek için fırsatın olabilir. Eğer hayatında birisi varsa o kişiyi daha iyi anlamaya çalışabilir ve bazı konuları daha net görebilirsin.

Para

Bildiğin yoldan şaşmamak sana daha iyi gelebilir. Bildiğin gibi işlere odaklanmak ve bazı konularda risk aramamak senin için doğru olacak. Söz konusu olan para ise daha mantıklı kararlar alabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularında beklenmedik gelişmeler görmen olası. Yeni ve bilinmeyene doğru kendi merakını açabilirsin. Güzel hislerle ve keyifli sohbetlerle gününü şenlendirebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmenin faydasını görebilirsin. Zihnini boşaltmak ve daha rahat hareket etmek için su tüketimini artırman gerekecek. Ayrıca bu konuda daha kalıcı kararlar alarak kendi alışkanlıklarını de değiştirebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki muhabbeti daha net ve farklı bir boyuta taşıma isteğinde olabilirsin. Aranızdaki bazı konuşmaların daha da netleşmesi için birbirinize zaman tanımanız gerekebilir. Bazı konuları analiz etmen gerekecek.

Para

Ufak tefek şeylerler vakit kaybetmemelisin. Parasal açıdan daha bütüne odaklanman gerekebilir. Bir şeylere büyük çerçeveden bakmak, bazı konularda kendi kafanı netleştirmeni sağlayabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Kendini daha iyi hissedebilirsin bugün. Sağlığın ve sosyal çevren için daha doğru kararlar alabilirsin. Bu sıkıntılı günlerde sorumluluk sahibi olman, etrafına güzel örnek teşkil etmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyal izolasyonu ciddiye almak ve mikrobun daha da yayılmaması için kendi hareketlerini kontrol etmek bugünün konusu olabilir. Gereksiz yere, keyfine dışarı çıkmak yerine sorumluluk sahibi olmayı deneyebilirsin.

Aşk

Aşk konularında beklenmedik durumlar meydana gelebilir. Sürprizler veya hiç düşünmediğin konular gündeminde olacak. Yeni etkilere kendini açmak mutluluk getirebilir sana.

Para

Bugün maddi konular tam netleşmese de ileride yaşanabilecek güzelliklere daha fazla odaklanabilirsin. Parasal açıdan yapıcı ve pozitif kalman ileride daha güzel gelişmeleri kendine geçecek. Kolay kolay vazgeçmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İnsan ilişkileri ve iletişimler günün önceliği olabilir. Kimle ne konuştuğun, iletişim kanalların önem kazanacak. Bazı konularda daha sağlıklı düşünmek için iletişimi kuvvetlendirmek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

COVID-19' u ciddiye almak ve hem kendi sağlığına hem de çevrene dikkat etmek bugün önem kazanabilir. "Benim başıma gelmez" demeden önce sevdiklerini düşünmen gerekecek bugün. Sorumluluğunu bilmelisin.

Aşk

Aşk konularında güzel gelişmelere kendini açabilirsin. Beklenmedik gelişmeler, güzel sürprizler keyfini yerine getirebilir. Söz konusu olan gönül işleriyle daha güzel durumlar seni bekliyor olacak.

Para

Sevdiğin kişilere destek olmak, onların zor zamanlarına koşmak isteyebilirsin. Etrafında olan bitene daha yapıcı yaklaşabilirsin. Çevrendekileri maddi açıdan mutlu edebilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Mutlu olmak için bazı şartların gerçekleşmesini beklemekten vazgeçebilirsin. Beklentiler ve mutluluğun sonradan gelmesi bir yanılsama olabilir ve bunu çok net görebilirsin. Kendi mutluluğuna odaklanacağın bir gün olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Esneme hareketleri kasların gevşemesine ve daha rahat hareket etmen ve vesile olur. Aynı zamanda vücudunda biriken negatif enerji ve gerginlikleri atmana da yarar. Bugün bu konularda araştırmalar yapabilirsin.

Aşk

Beklenmedik bir zamanda beklemediğin birisinden ilgi görmen olası. Bu kişinin ilgisini kazanman seni mutlu edecek ama aynı zamanda da düşündürecek. Kendi hislerini görmek ve anlamak isteyebilirsin.

Para

Canını sıkan meselelerin parasal konular olduğunu düşünmek bir yanılsama olabilir. Belki de işin temelindeki farklı konuları görmezden geliyorsundur. Bugün para konularının sıkıntı yarattığını düşünmeden diğer şeylere odaklanman gerekebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Alacağın bir telefon veya bir haber, gününün değişmesine vesile olabilir. Pozitif etkilere kendini açmak için iletişime odaklanman gerekecek. Sağlıklı konuşmalar gününün gidişatını etkileyebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene ekstra özen göstermen gereken bir gün olacak. Hem içinde bulunduğun ortamı temizlemek hem de kıyafetlerini temiz tutmak bu sıkıntılı zamanlarda zihnini boşaltmaya ve mikroplardan arınmana vesile olabilir.

Aşk

Etrafındaki insanları biraz fazla baskıcı bulabilirsin. Özellikle aşk konusunda "beni rahat bırakın" havası hakim olabilir. Kendi istek ve düşüncelerine vakit ayırmak isteyeceğin bir gün olabilir bugün.

Para

Sevdiğin insanlara maddi konularda örnek olabilirsin. Tabii kendi önceliklerine daha fazla özen gösterirsen. Çevrendekilere sağlıklı bir örnek teşkil etmek için kendi paranın peşine düşmen gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlarla görüşmek (yüz yüze olmasa bile) öncelikli bir konu olabilir. İletişime özen göstermek ve bazı konuları iyileştirmek için çabaların olacak. Kendini daha iyi ifade etmeyi öğrenmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Aynada gördüğün insan ile barışman gerekecek. Bunun için ise bakım şart. Kendine bakım yaptıkça ruhsal gerginliklerin azaldığını görebilirsin. Kendince vakit geçirmen gerekebilir.

Aşk

Güzel bir potansiyel ile karşılaşabilirsin. Direkt olarak bir flörtleşme veya ilişki olmasa da karşındaki insan ile alakalı kafanda bir "acaba" olabilir. Bu kişiyi tanımak için kendine zaman ayırabilirsin.

Para

Bazı konularda araştırmalar yapabilirsin. Değişim gerektiren mevzular için daha sağlıklı kararlar alman gerekebilir. Parasal açıdan detaylı hesaplar ve değişimler kapıda olacak bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Bugün meşguliyetin artabilir. Daha fazla şey ile sorumlu olabilirsin. İletişimi kuvvetlendirmen gereken konular gündeme gelebilir. Bazı şeyleri iki kere teyit etmek yararına olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkabilmek için bol bol güleceğin bir gün düzenlemen gerekebilir. Eğlenceli bir film izlemek, keyfine göre bir yemek yemek ruhuna daha iyi gelebilir.

Aşk

İhtiyacın olan enerjiye sevdiğin kişiyle yapacağın bir sohbet ile ulaşabilirsin. Keyifli konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Hoşlandığın insana vakit ayırmak öncelikli olabilir.

Para

Etrafındaki insanlara gösteriş yapma yoluna gidebilirsin. Ama bunu aşırıya kaçırmaman gerekecek. Sağlıklı davranışlar ve tutarlı harcamalar, insanları daha fazla etkileyebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2020 Perşembe)

Genel

Hayaller ve istekler daha ön planda olabilir. Gününün çoğunluğunu isteklerine odaklanarak geçirebilirsin. Bazı şeyleri hemen gerçekleştiremesen de hayalini kurmak bile sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kişisel bakım için kendine zaman ayırmak senin için önemli olabilir. Keyfine göre bir gün planlamak ve bakım konularına özen göstermek duygusal gerginliklerden arınmana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konularında gözünü korkutan durumlarla yüzleşmen gerekebilir. Açık açık birisinden hoşlandığını ifade etmen, bazı konularda daha net durman seni ön plana çıkarabilir. Kendine güvenmelisin.

Para

Geçmişe dönük düşünceler ve kaybettiklerini hissetmek bugüne odaklanmanın önüne geçebilir. Böyle bir durumda kalmamak için ileriye odaklanmalı ve bir şeyleri geçmiş ile kıyaslamayı kesmelisin. Daha pozitif kalmak sana iyi gelebilir bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel