1 Ekim 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Ekim 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün evinle ilgilenmen gerekebilir. Sahip olduğun eşyalar, ev işleri ve ev ile alakalı masraflar gündeminde olacak. Yaşadığın yeri güzelleştirmek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve temizlik konuları önceliğin olabilir bugün. İçinde bulunduğun ortamların hijyeni ve kişisel bakımın kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Mikroplara ve hastalıklara karşı önlemler alabilirsin.

Aşk

Bugün cesur davranacağın bir gün. Eğer sevdiğin kişi ile aranda, canını sıkan mevzular varsa bugün bu konuları gündeme getirebileceksin. Kendini daha iyi ifade edeceğin ve sıkıntıları çözmeye odaklanacağın bir gün olacak.

Para

Maddi konularda rahat hareket edeceğin bir gün olacak. Bazı konular kendiliğinden yoluna girebilir. Kendine daha fazla para ayırabilir ve gününün daha keyifli geçmesini sağlayabilirsin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Yaratıcılığın ön planda olacağı bir gün olabilir. Ancak bazı konulara mantıkla yaklaşman gerekecek. İnsanlarla arandaki muhabbetler daha çok geleceğe yönelik planlar olabilir. Bu konularda daha sağlam adımlar atman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine nazik davranman gereken bir gün. Çok yoğun ve ağır hareketler yapmamalı ve vücudunu yeterince dinlendirmelisin. Stres ve gerginliklere karşı da kendine dikkat etmen gerekebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ilerisi için planlar yapabilirsiniz. Veya ortak bir karar alarak keyifli bir aktiviteye girebilirsiniz. Birlikte dahil olacağınız etkinlikler sizde daha güzel etkilere vesile olacak bugün.

Para

Maddi konularda duygularınla hareket etmemelisin bugün. Mantığın ile hareket etmek ve masraflarını bir düzene bindirmek gününün daha rahat geçmesini sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenebilirsin. İş ve kariyer konularında senin için öncelik olan mevzularda farklı şeylere odaklanabilir ve bu konuda kendini geliştirebilirsin. Yeni konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine ve egzersizine daha fazla odaklandıkça sağlığında daha güzel gelişmeler görebilirsin. Bugün hareketlerini gözden geçirmek ve yediklerine özen göstermek sağlığını direkt olarak etkileyecek.

Aşk

Eğer bir ilişkin yoksa yeni bir insan ile tanışabilirsin bugün. Aranızda güzel muhabbetler olabilir ve bu kişiden farklı şeyler öğrenebilirsin. Aranızdaki muhabbetlerin sizi birbirinize yakınlaştırması olası.

Para

Bugün maddi konulardaki sorumluluklarına önem göstermen gerekebilir. Halledilmesi gereken ödemeler ve ödenmesi gereken faturalar önceliğin olacak bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

İnsanlarla arandaki iletişim bugün önem kazanacak. Maddi konularda da manevi konularda da etrafındaki insanların etkilerini hissedebilirsin. İş ve parasal konularda konuştuğun kişilerin niyetini iyi anlamak için kendine biraz zaman vermen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni şeyler denemek hayat kaliteni artırabilir. Farklı egzersizler denemek, yeni yemekler keşfetmek sana daha iyi hissettirecek kendini. Yeni tarifler deneyebilir ve farklı egzersiz programlarını araştırabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin sözleri seni biraz fazla etkileyebilir bugün. Aranızdaki iletişimin tek taraflı olduğunu düşünebilirsin. Karşındaki insana kendini ifade etmen önem kazanacak bugün.

Para

Maddi konularda ayakların yere sağlam basmalı bugün. Kafandaki fikirlere göre veya gerçekleşmemiş olaylara göre masraf yapmak seni zora sokabilir. Biraz kendine hakim olman gerekecek bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün iş konularında dikkatli davranman gerekecek. Muhatap olduğun insanlarla aranda fikir ayrılıkları olabilir veya insanların senin üstüne geldiğini hissedebilirsin. Sakin kalmak ve sabırlı davranmak daha iyi olacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stresli bir günün ardından vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekebilir. Hem uyku düzenine hem de egzersiz programına dikkat etmen gerekecek. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğine emin olmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile ufak tefek konularda rekabet halinde olabilirsiniz bugün. Birbirinizi geçmeye çalışmak, birbirinize kendinizi daha iyi göstermeye çalışmak sizi biraz yoracak. Ufak tefek meseleleri büyütmemekte fayda var.

Para

Parasal konularda ufak tefek şeylere takılmamalısın. Eğer bir masraf yapılması gerekiyorsa bundan kaçınmaman gerekecek. Bir bütçe oluşturarak içinde kalmak ve önemli masrafları ortadan kaldırmak sana daha iyi gelebilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Günlük hayatında bazı değişimler olabilir bugün. Her zamankinden farklı hareket edebilirsin. Her zaman uğraştığın konularda değişime gitmek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz programlarına dikkat etmen gereken bir gün. Sana bir fayda sağlamadığını düşündüğün programlarda değişim yapabilirsin. Gün içerisinde yediklerini de gözden geçireceğin bir gün olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile net bir iletişim kurmak isteyebilirsin bugün. Aranızdaki yanlış anlaşılmaları gidermek önceliğin olabilir. Kendini düzgün ifade etmek ve karşındaki insanın seni anladığından emin olmak seni daha iyi hissettirecek.

Para

Maddi konularda dikkatli adımlar atman gereken bir gün. Hafta boyunca yapabileceğin masrafları göz önünde bulundurman gerekebilir. Paranı bugünden harcamak yerine ileriyi düşünmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Eğer iş değiştirmek istiyorsan bugün bu konularda daha fazla adım atabilirsin. Yeni işler araştırmak, insanlarla bu konularda daha fazla konuşmak daha iyi olabilir. İş ve kariyer konuları öne çıkacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Stresi vücudundan atmak için daha fazla zaman ayırman gerekebilir. Esneme hareketleri ve açık hava yürüyüşleri hem zihnini boşaltacak hem de kaslarını çalıştıracak.

Aşk

Bugün aşk konularına daha farklı bakacaksın. Bazı konulara bakış açında değişimler olabilir. Aşk ve ilişkiler de bunlardan olacak. Hayatına bir insanı almadan önce aşktan beklentilerini gözden geçirebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda bir bütçe belirlemek ve bu bütçenin içinde kalmak sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masraflardan uzak durmak ve çevrendekilerin de bu masraflardan kaçınmasını sağlamak sana düşebilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün dış ve güzel etkilere kendini açman gerekecek. Arkadaşlarınla ve sevdiklerinle geçireceğin vakit, yeni fikirler üretmeni ve daha farklı konulara odaklanmanı sağlayabilir. Güzel ve farklı gelişimlere yer açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeme alışkanlıklarını değiştirmen gereken bir gün olabilir. Sağlıksız gıdaları tüketmeyi azaltman ve daha fazla hareket etmen gerekebilir. Sindirim sistemini yormayacak gıdalara odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana bazı konularda güzel etkileri olabilir. Onunla birlikte daha yapıcı konulara odaklanabilirsin. Hayata bakış açınızı değiştirecek farklı konulara birlikte odaklanabilirsiniz.

Para

Bugün paranı istediğin gibi harcayabileceksin. Bazı şeylerin istediğin gibi ilerlemesi için ekstra masraf yapmak isteyebilirsin. Kendini mutlu edecek şeylere para ayırabileceksin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Parasal konularda güzel fikirler geliştirebileceksin. İç sesine güvenen bir burçsun. Ancak bugün buna daha fazla dikkat etmen gerekebilir. İçine sinmeyen konulardan uzak durmak ve maddi konularda farklı adımlar atmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı yeme alışkanlıkları edinmek senin için önemli olabilir. Gece yemek yeme alışkanlığı sana kendini kötü hissettirebilir. Bu gereksiz alışkanlıktan kurtulmak için öğünlerde daha doyurucu gıdalar tüketmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile yeni konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. İkinizin de hayatında bir yeniliğe ihtiyaç olabilir. Birlikte bir hobi edinmek hem daha fazla vakit geçirmenizi hem de birbirinizi daha iyi tanımanızı sağlayacak.

Para

Maddi konularda güzel sonuçlar elde etmek için üretken olman gereken bir gün. İşinin başında olman sana güzel kazançlar getirecek. Maddi gelir sağlayacak farklı projelere odaklanabilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Zihnini çalıştıracağın bir gün olacak. Bir şeyler öğrenmek, farklı konulara odaklanmak daha kolay olabilir. Bir kitaba başlamak, yeni bir konu öğrenmek için araştırmalar yapmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olacak bugün. Gün içerisinde düşen enerjini toplamak için su içmek sana daha iyi gelebilir. Kaslarının daha rahat hareket etmesi için de iyi bir etkisi olacak suyun.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek için iyi bir gün olabilir. Aranızdaki iletişimin artması kendini daha rahat hissetmene vesile olacak. Bazı konularda kontrolü ele alman iyi olabilir.

Para

Parana sahip çıkman gereken bir gündesin. Dolandırıcılara karşı dikkatli olman gerekebilir. Aklına yatmayan konularda para harcamamalı ve kesene sahip çıkmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafında farklı örnekler göreceksin, her konu ile alakalı. Eğer bir konuda net bir kararın veya fikrin varsa bunları değiştirmene sebep olacak ve olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşmanı sağlayacak durumlarla karşılaşabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve kendine zaman ayırmak bugün daha iyi olabilir. Kendini toparlamak ve daha iyi bir enerjiye sahip olmak için stresten uzak durmalı ve açık havada daha fazla vakit geçirmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile rekabet edebilirsin bugün. İkiniz de birbirinizi geçmek için çabalayabilirsiniz. Bu rekabeti keyifli oyunlara dökmek aranızda daha iyi bir enerji oluşturacak.

Para

Maddi olarak büyük masraflara girmek isteyebilirsin. Bu masraflara girmeden önce dikkatli düşünmen gerekecek. Acele kararlar alarak ani harcamalar yapmamalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Ekim 2019 Salı)

Genel

Yaratıcı fikirler ve değişik konular gündeminde olabilir bugün. Zihnini çalıştıracağın ve kendini daha rahat ifade edeceğin bir gündesin. İş ve kariyer konularında güzel adımlar atabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmeli ve sindirim sistemini çok fazla yormamalısın bugün. Ağır ve işlenmiş gıdalardan uzak durmak, daha taze gıdalara yönelmek sana daha güzel bir enerji sağlayabilir ve mide ağrılarının önüne geçebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı sıkıntılar varsa eğer bu sıkıntıları çözmek için iyi bir gün olabilir. Derdini daha iyi anlatacağın bir gündesin. Sorunlarınıza güzel çözümler bulabileceksin bugün.

Para

Bugün maddi konularda daha sağlam kararlar alabilirsin. Eğer bir masrafa girilmesi gerekiyorsa olayın her yönünü düşünerek hareket edeceksin. Gereksiz masraflardan uzak durmak sana daha iyi hissettirecek kendini.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel