1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Aralık 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanlarla daha çok zaman geçirmek için programını tekrar düzenlemen gerekebilir bugün. Onları daha fazla görmezden gelmemeli ve hayatı yakalamak için güzel fırsatlar yaratmalısın. Sevdiklerine odaklanmak sende büyük farklar yaratabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni ortamlara girmek ve de kendini daha zinde hissetmek için karşına sebepler çıkabilir. Yeni başlangıçlar için de iyi bir gün olacak. Eğer bir spor salonuna yazılmak istiyorsan bugün tam zamanı!

Aşk

Sevgilinle birlikte özellikle de yeni yıl için yeni planlar yapıp farklı kararlar almak isteyebilirsin. Hayatlarınızın ortak bir yola girebildiğini görmek ikinizi de mutlu edebilir. Bugün aranızdaki iletişim kalbinizi ısıtabilir.

Para

Paylaşımcı olmak daha iyi olabilir. Desteğe ihtiyacı olan sevdiklerine karşı kesenin ağzını biraz açabilirsin. Bir denge tutturduktan sonrası kolay. Sevdiklerine destek olmak seni memnun edecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Yeni bir yol haritası çizip onda emin adımlarla ilerlemek isteyebilirsin bugün. Yeni planlar yapıp başarıya koşmak seni oldukça meşgul edebilir. Ancak farklı olana odaklandıkça yaratıcılığını da artırma şansı bulabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uyku düzenini tekrar normale döndürmek için daha çok çabalaman gerekebilir bugün. Yemek düzenini tekrar ayarlamak sana bu konuda yardımcı olabilir. Belli bir saatten sonra ağır şeyler tüketmemek daha rahat uyumanı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle zaman geçirirken sıkıldığını hissedebilirsin bugün. Bir şeyleri içine atmak yerine, onunla bu konu hakkında konuşmak sorunu çözmek için iyi olabilir. Bazen kendi üstümüze alındığımız şeylerde aslında bir etkimiz olmayabilir, senin de bunu görmen gerekebilir.

Para

Bugün şans senden yana olacak. Ama bu şansı değerlendirmek de sana düşecek tabii. Karşına çıkan fırsatlardan kendine sağlam bir program çıkarmak tamamen sana bağlı olabilir. Ne kadar emek o kadar sonuç demek senin için.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün yalnız kalmamak sana daha iyi gelebilir. Ne olursa olsun karamsar düşüncelerden uzak durmak senin için önemli olacak çünkü. Bu sebeple bugün arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek keyfini yerine getirebilir. Enerjini yükseltmek için sevdiklerine sığınabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Olumsuz düşüncelerden uzak durmak için yoga, egzersiz ve meditasyon şart olabilir. Ama buna fırsatın yoksa eğer arkadaşlarınla içeceğin bir kahve de sana iyi gelebilir. Kendini yalnızlaştırmadan keyifli bir gün geçirmek çok fark edecek.

Aşk

Aşk konusunda son zamanlarda yaşananların seni gereksiz yere üzmesine izin vermemelisin. Zamansız yere üzülmek yerine önüne bakmak senin için daha iyi olabilir çünkü. Geçmişten çıkardığın dersleri ilerisi için uygulamaya çalışmak aşkta daha az hata demek olabilir.

Para

İşlerinin yolunda gitmesi kendine daha çok zaman ayırmanı sağlayabilir bugün. Ama kendine odaklanırken negatifliğe de açabilirsin kendini. Bu hataya düşmemek için bu süreyi kendini geliştirmek için kullanabilirsin. Yeni iş fırsatları hakkında araştırmalar yapmak kendini iş konusunda geliştirmene daha fazla yardım edecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kendine daha fazla zaman ayırman önemli olabilir senin için. Uzun zamandır istediğin şeyleri almak için alışverişe çıkabilirsin hatta. Kendi isteklerinin peşinden gitmek daha iyi hissetmeni sağlayabilir, sana daha iyi bir bakış açısı katabilir. Kendi moralini yükseltmek sana kalacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı olmanın yanında bir de hayattan keyif almayı öğrenmen gerekecek. Her şeyi katı kurallar çerçevesinde yapmak yerine arada spontane hareketlere de yer vermelisin. Bu seni daha mutlu yapabilir.

Aşk

Yeni bir ilişki yaşamak için yeni ortamlara daha çok girmen gerekebilir. Evde pineklerken bir anda duvarı yıkıp hayatına girmeyecek kimse. Sosyalleşmeye gereken önemi vermek karşına beklediğin gibi bir insanın çıkmasını sağlayabilir bugün. Bu konularda kendini zorlaman gerekecek.

Para

Eline geçecek para sayesinde planladığın harcamaları yapman kolaylaşabilir bugün. O yüzden bugünden yapacağın harcamalar kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Kendine yatırım yapmanın tam zamanı, bu konuda kendini geri çekmemen en iyisi.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün kavuşmak istediğin şeyler için daha fazla çalışman gerekecek. Hedeflere ulaşmak için daha sıkı programlamalar yapabilirsin. Var olan rutininin üzerine güzel alışkanlıklar eklemek seni yenilmez yapabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün enerjini yükseltmeye odaklanmalısın. Bunun için ne tükettiğine dikkat edebilir, bol bol su içebilir ve vitamin takviyesi alabilirsin. Tabii gün içerisinde molalar vermek veya günü erken bitirip uyku düzenine odaklanmak da iyi gelecek sana.

Aşk

Bugün sevdiğin insandan biraz uzakta olmak kendi hayatın hakkında daha derin düşünmene sebep olabilir. Onunla birlikte zaman geçirmenin seni nasıl etkilediğini görerek ilerisi için yeni planlar yapabilirsin. Aşkta ne gibi etkiler görmek isteyeceğine karar vermen olası.

Para

İşlerin iyi gitmesi keyfini yerine getirebilir. Ama rehavete kapılmamalısın! Eğer ulaşmak istediğin bir hedef varsa bir şeyleri daha da sıkılaştırman gerekebilir. Daha mantıklı bir düzlemde çalışmaya devam etmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bir arkadaşınla planladığın görüşmeyi ertelemek zorunda kalabilirsin. Bu ani aksaklığın sizi üzmesine izin vermemek biraz sana düşecek. Görüşmeyi ileri bir tarihe ertelemek ve karşı tarafın gönlünü almak biraz zaman isteyebilir. Ancak bu konularda incelikli davranmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Soğuyan havalara karşı önlemini artırmakta fayda var, özellikle de bugün. Dışarıya çıkarken daha tedbirli olman gerekebilir. Olası soğuk algınlıklarını önlemek bağışıklığını kuvvetlendirmek demek olabilir. Bol bol vitamin tükettiğinden ve sıkı giyindiğinden emin olmalısın.

Aşk

Bugün mevcut ilişkinin geleceği ile ilgili biraz daha düşünmek isteyebilirsin. Partnerinle birlikte olası bir gelecek hakkında kafa yormak kendi önceliklerini belirlemeni de kolaylaştırabilir. Değişim konularına açık fikirlilikle yaklaşman en iyisi.

Para

Yeni iş imkanları konusunda daha yenilikçi düşünmek gerekebilir, özellikle de bu aralar. Eski yöntemlerle istediğin ilerlemeyi sağlamak mümkün olmayabilir çünkü. O yüzden bugün yeni şeyler için etrafına bakmaya devam etmelisin. Zamanın ruhunu yakalaman şart.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün genel olarak çevrende varlığından rahatsız olduğun insanlar olabilir. Sadece yanında olmaları bile canını sıkabilir hatta bu kişilerin. O yüzden kendi sınırlarına ve bulunduğun ortamlara dikkat etmen daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Daha zinde kalmak için uyku düzenine dikkat etmen gerekebilir, özellikle de mevsim geçişlerinde. Sabahları daha canlı uyanmak adına bazı düzenlemeler yapabilirsin. Uykunu bir yola koymak için bugünden bazı araştırmalar yapman iyi olacak.

Aşk

Uzun zamandır beklediğin insanın bir anda karşına çıkması seni şaşırtabilir bugün! Aşkta güzel etkiler gündeme gelebilir. Ancak burada önemli olan, senin bu etkilere karşı doğru hareket edip buna fırsat bırakman olacak.

Para

Ailede senden faydalanan insanların artık seni kullanmasına izin vermemelisin bugün. Tamamen kendi harcama planını yaparak onları plan dışı bırakman sert bir davranış olsa da iyi sonuçlanabilir. Kendi düzenini geç de olsa oluşturman seni daha memnun edebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Aile içindeki anlaşmazlıklardan uzak durmak daha iyi olabilir bugün. Mecburen içinde bulunduğun ortamın seni gereksiz yere üzmesine izin vermemelisin o yüzden. İnsanların seni kendi çukuruna, acizliğine çekmesine müsaade etmemek kendini daha iyi ve rahat hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün gezegenlerin etkisinden dolayı yeni alışkanlıklar konusunda daha hevesli olabilirsin. Kendine iyi geleceğini bildiğin şeylere yatırım yapabilirsin. Mesela sıkı bir cilt bakımı... Kendini hem daha iyi hissedeceğin hem de aynadaki insanla barışacağın bir rutin düzenlemek iyi olabilir.

Aşk

Aşkta bir şeyler sıkıntılı gidebilir. Anlaşmazlıklar, iletişimde eksiklikler gündeme gelebilir. Veya her iki tarafın da aile meseleleri daha baskın olabilir. Bunu birbirinize yansıtmamak şu an için daha iyi olacak.

Para

Bugün iş konularında kafan da için de rahat olacak. Karşına güzel fırsatlar çıkabilir ve hatta sen de bunlara "bunu bekliyordum" diyebilirsin. Yeniliklere ve değişime kendini açtığında ne kadar iyi gelişmeler göreceğine sen bile inanamayacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Yakın çevrendeki tatsız olaylardan uzaklaşmak için kendine yeni hobiler edinmen iyi olabilir. Kendi başına daha çok zaman geçirebileceğin etkinlikler sana daha iyi gelebilir. Kafanı dinleyip gelişim için daha çok zaman ayırmak stresten arınmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün çevrenin negatifliğini üstünde taşımamak için ekstra özenli davranman gerekebilir. Stresin sende yük olmaması için meditasyon ve yoga gibi konulara odaklanabilirsin. Sağlıklı bir zihin için ne gerekiyorsa ona özen göstermelisin.

Aşk

Bu aralar gezegenlerin etkisinden dolayı yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmeyebilirsin. O yüzden yalnız geçireceğin zamanı değerlendirme yapmak için kullanmak daha makul gelebilir. Yeni adımlar atmadan önce var olan koşulları gözden geçirmen en iyisi.

Para

Bugün genel olarak ailenin para konusunda senden birtakım beklentileri olabilir. Her ne kadar kendi önceliklerin olsa da onları da düşünmeden edemeyeceksin. Bu noktada önemli olan şey iyi bir denge yakalamak olacak. Kendini komple feda ederek mutlu olamayacağını kendine hatırlatman iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Yanındaki insanların seninle daha az iletişim kurması canını sıkmamalı. Bu tür konulardaki sorun seninle ilgili olmayabilir. İnsanların kendi hayatlarıyla ilgili sorunlar yaşamaları mümkün olabilir. Onlara yardımcı olmak için senin daha istekli olmanda fayda var.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir hayat düzeni oluşturmak için yeni kararlar vermen mümkün. Alışkanlıklarını değiştirerek hareket etmen iyi olacak. Hem beslenmede hem de egzersiz konularında destek alman iyi olabilir.

Aşk

İletişimin ne kadar önemli olduğunu bugün daha çok fark edeceksin. Özellikle de sevdiğin kişiye tuzak sorularla gitmenin tehlikesini görmen olası... Karşı taraf ne söylerse söylesin seni memnun edemeyecekse, biraz kendi sözlerine ve sorularına odaklanmanın zamanı gelmiş demek olabilir.

Para

İş konularında bir şeyler tekleyebilir. Bunun sorumlusu da sen olmayabilirsin. Çevrendeki insanların pek de çalışası olmayabilir. Onlara bir şeyleri daha net görebilmeleri için zaman tanımak sana bağlı olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Karamsar olmamak için bugün özellikle uğraşman gerekebilir. Yanındaki insanların yapıcı ve olumlu yaklaşımı senin de hayata daha olumlu taraftan bakmanı sağlayabilir, o yüzden kendini yalnızlaştırmaman iyi olacak. Olumsuz düşüncelerden uzak durmak adına sevdiklerine sığınabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Alışkanlıkların için farklı ve yeni bir düzenleme yapman mümkün olabilir bugün. Kendini daha iyi hissedeceğin bir ortam yaratman da olası. Bu sayede yeni sağlıklı alışkanlıklar edinebilirsin. Sağlıklı ve rahat bir ortam için düzene, organizasyona odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın insanla daha çok zaman geçirebileceğin ortamlarda bulunabilir ve bu konuda kendini biraz daha şanslı hissedebilirsin. Yapmacık ve zorlama davranışlardan uzak durarak aşka odaklanmak güzel olacak. İletişimde dürüstlük şart!

Para

Karşına çıkan fırsatları değerlendirmek için acele etmemelisin, hele ki bugün. İyice düşünüp taşınmadan gelecek ile ilgili kararlar almak seni biraz pişman edebilir. Negatife düşmemek için güvendiğin arkadaşlarından yardım istemek senin için iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2022 Perşembe)

Genel

Bugün, hayatını olumlu yönde değiştirecek yeni şeyler keşfetmen mümkün olacak. Bunlardan daha fazla yararlanmak için daha çok çaba harcaman da mümkün tabii. Yeni planlar yapmak seni daha iyi bir yola itebilir. O yüzden güzel gelişmelere hazır olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yanındaki insanların senin hakkında olumlu düşünmesi hayata karşı duruşunu etkileyebilir bugün. Sevdiklerinden güç alıp her şeye rağmen olumlu kalmaya çalışman büyük fark yaratabilir. Ayrıca egzersiz için de yeni şeyler denemelisin.

Aşk

Aşk konusunda keyifli sürprizlere hazır olmakta yarar var. Çünkü karşına hiç beklemediğin bir anda bütün düzenini değiştirecek bir durum çıkabilir bugün. Aşkta bir şeyleri baştan gözden geçirerek hareket etmen gerekebilir.

Para

Gün içerisinde gezegenlerin burcundaki etkisi daha çok para konusunda ufak ama sevindirici gelişmeler demek olabilir. Eline geçecek parayı tutumlu davranarak korumak daha mantıklı o yüzden. Savurganlıktan uzak seni daha uzun vadeli kararlara itebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel