1 Aralık 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Aralık 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kendini fazlaca yorgun hissedebilirsin. Kendine biraz zaman ayırmak, dinlenmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunu fazlaca yormayacak şekilde dikkatli davranmalı ve bünyeni daha fazla yormamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bazen bedensel yorgunluklarımızın temelinde zihinsel yorgunluklar yatabilir. Bugün sen de kendini dinlendirmek için dış dünya ile arana bir mesafe koymalısın. Stres kaynaklarından uzaklaşmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk konularında kendince bir gün geçirmek daha iyi olabilir. Eğer sevdiğin birisi yoksa bugün sakin bir gün geçirmek daha iyi olacak. Eğer bir ilişkin varsa aranızdaki iletişimleri zorlamamalısın.

Para

Parasal konularda büyük kararlar almamak bugün daha iyi olabilir. Kendini maddi anlamda da çok yormamalısın. Büyük masraflara girmemek sana daha iyi gelecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün eksikleri gidermede başarılı olacaksın. Kendi hayatını bir yola koymada daha güzel fırsatlarla karşılaşabilirsin. Keyifli ve neşeli bir ruh hali bütün gününe yansıyabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Keyifli bir gün geçirerek enerjini toplaman olası. Tabii bu güzel günün daha rahat geçmesi için vücudunu fazla yormaman da gerekecek. Enerjini emen olaylarla arana bir mesafe koyarak duygusal gerginlikleri daha da azaltabilirsin.

Aşk

Aşka kendini açabileceksin. Yeni bir insan ile konuşuyorsan eğer aranızda daha samimi durumlar oluşabilir. Kendini ifade etmekte çekinmeyeceğin bir gün olacak bugün.

Para

Söz konusu olan ihtiyaçlar ise bugün onları karşılayabilirsin. Keyifli harcamalar yapabilir ve eksiklerini giderebilirsin. Bugün para sana sıkıntı vermeyecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün, günlük rutinlerinden uzaklaşmak ve keyfine göre bir gün geçirmek isteyebilirsin. Bunun için güzel fırsatlarla karşılaşacaksın. Keyifli ve neşeli bir gün geçirmek için kendini güzel konulara açabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerin sağlığını düşünmek önemli olabilir. Özellikle de virüs böyle kol gezerken. İnsanlarla mesafeni artırman sadece yabancılara karşı değil kendi ailene karşı da dikkatli olman gereken bir durum.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir telefon konuşması bile sana daha iyi gelebilir. Ufak mesajlaşmalar, keyifli sohbetler sana daha iyi bir enerji verecek. İletişim kanallarınızı açık tutmalısınız.

Para

Para kaygısı gütmeden bir şeylere odaklanmak enerjini çok ama çok yenileyecek. Eğer yeni bir işe başlayacaksan bunun temeline parayı koymamak sana daha iyi gelebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kafana yatmayan konular önüne çıkacak. İçine sinmeyen şeylerle uğraşmak zorunda kalacaksın. Ancak bir şeyleri yoluna koymak için bu durumlardan kaçmaman gerekecek. Özellikle insan ilişkilerinde dikkatli olmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersizlere başlamak için iyi bir gün olabilir. Güzel bir yürüyüş kan dolaşımını artırabilir mesela. Egzersiz deyince bir tek spor salonlarını düşünmediğin sürece güzel başlangıçlar yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle önemli konuşmalar yapmanız gerekecek. Bir şeyleri aşmanız ve daha iyi bir ilişkiye odaklanmanız için aranızdaki muhabbeti onmanız gerekebilir. Dikkatli olman gerekecek bugün.

Para

Paranı harcama konusunda dikkatli olmalısın. Bir şeylere çok fazla para ayırıyor olabilirsin. Kendine bir bütçe hazırlamak daha iyi gelebilir. Bütün paranı tek bir günde bitirmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bütün enerjini tek bir seferde yok edecek şekilde davranmamalısın. Ölçülü olmak her şeyden önemli olabilir. Atacağın her adımda yarınları düşünerek, biraz yavaş ve ölçülü davranarak kararlar alman önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına odaklanman gereken bir gün olacak. Hareketlerinde ölçülü olman gerekebilir. Özellikle tutulmalara ve kasılmalara fırsat vermemek için esneme hareketlerine odaklanmalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda daha şanslı olabilirsin. Hoşlandığın kişiye açılmak için gereken şartları sağlayabilirsin. Keyifli konuşmalar sana daha iyi gelebilir. Aşk için güzel adımlar atabilirsin.

Para

Eğer elinde güzel bir para varsa bunu tek seferde harcamamalısın. Para biriktirmek, tasarruf etmek sadece yokluk dönemleri için değil, daha iyi şartlara kavuşmak için de önemlidir. Bugün paranı saklamayı tercih edebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün istemediğin konuşmaları sonlandırman gerekecek. Gerek iş gerekse arkadaşlık konularında içine sinmeyen şeyleri bitirmelisin. Bu durum zor olsa da daha büyük kayıplardan seni alıkoyacak bir önlem, o yüzden göz ardı etmemelisin bunları.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacın olabilir. Bugün yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için önce içsel huzuruna odaklanman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle yaşadığın anlaşmazlıkları göz ardı etmemelisin. Sürekli tekrarlanan davranışları daha net görmen gerekecek. Kendini ezdirmemen ve kalbini koruman gereken bir gün olabilir.

Para

İş konusunda içine sinmeyenleri açıkça dile getirmelisin. Etrafındaki insanların senin emeklerinin üstüne yatmasına izin vermemelisin bugün. Açık olmak, net davranmak sana daha iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün farklı şeylere odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Her zaman odaklandığın, enerjini tüketen konulara zaman ayırmak yerine kendince bir gün geçirmek ve keyif aldığın şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek. Bugün kendine bir mola vermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgun hissetmen olası. Bu yorgunluk hissini görmezden gelmemeli veya geçiştirmemelisin. Kendini, bünyeni dinlendirmek sende daha farklı bir etki yaratabilir. Kendine biraz zaman ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki konuşmalarda yapıcı olman gerekecek. Karşındaki insanın kalbini kırmamalısın. Dikkatli konuşmalar yapmak ve biraz daha uzlaşmacı olmak sana düşebilir.

Para

Para konularında büyük beklentilere girmemek için iyi bir gün olacak. Hırsla veya çabayla paraya odaklanmak yerine sahip olduklarına şükretmen gereken bir gün olabilir. Kendini zihnen bu konulardan uzaklaştırman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün kendini yorgun ve yıpranmış hissetmen normal. Bu aralar bünyene fazlaca yükleniyor olabilirsin. Kendine biraz zaman tanıman ve dinlenmeye vakit ayırman senin için daha iyi olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi sağlığını düşünmen gereken bir gün. Biraz dinlenmek, neye ihtiyacın olduğunu düşünmek hakkın. Kendini fazla yormadan sakince bir gün geçirerek stresin etkilerini azaltmak isteyebilirsin.

Aşk

Kafanı boşaltmadan, kendi içindeki yorgunlukları atmadan başka bir ilişkiye başlamak pek doğru olmayabilir. Ne kendine ne de karşındakine haksızlık etmemelisin. Yalnız olmak da iyidir, bugün bunu görmen gerekecek.

Para

Maddi açıdan biraz geri durman gerekebilir. Bütün masraflara sen koşmamalısın. Böyle bir görevin yok. Etrafındakilerin bu hassasiyetinden faydalanıp kendi çıkarları doğrultusunda davranmasına fırsat vermemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün sabırsızlıkla hareket edebilirsin. Bu yüzden hata yapma riskin daha yüksek olacak. Bir şeyleri iki kere teyit etmeden hareket etmemek senin için önemli olabilir. Acele kararlar almamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Hazır gıdalar her ne kadar kolaylık sağlasa da içeriği konusunda bizi aslında daha fazla sıkıntıya sokuyor olabilir. Bugün tükettiğin hazır gıdaların içerik kısımlarını okuyup sıkıntılı kısımları gözlerinle görebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sıcak ve samimi bir gün geçirebilirsin. Kafanı tamamen başka bir yöne verebilirsin böylece. Aranızdaki sıcak muhabbet etrafınızdakiler tarafından gıpta ile izlenecek.

Para

Maddi konularda acele etmek sana daha fazla para kaybettirebilir. Eğer bir harcama yapmak istiyorsan biraz daha düşünmen gerekecek. Gereksiz yere fazladan para ödemek istemiyorsan bugün biraz daha fazla düşünebilirsin bu konuları.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bu aralar parasal anlamda hesabını iyi yapman gerekebilir. Aşırılara kaçman olası. Ya çok para harcamak ya da hiç para harcamamak ileride canını acıtabilir. Aman dikkat!

Aşk

1/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Şekerli gıdalar tüketmeyi azaltman gerekebilir. Son zamanlarda çok fazla şeker tüketiyor olabilirsin. Bunun kötü bir alışkanlık haline gelmemesi için biraz daha dikkatli tercihlerde bulunmalısın.

Aşk

Hayatında birisi olmayabilir. Veya var olan bir ilişki güzel sonuçlanmayabilir. Bunlar normal olan şeyler. Anormal olan ise yolunda gitmeyen geçici durumlar karşısında büyük büyük tepkiler vermek olacak. Hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Para

Bugün bir bütçe belirlemek her zamankinden önemli olabilir. Ne kadar para harcayacağına dikkat etmelisin. Birikim yapmak ve tasarruflu olmak için ekstra bir çaba göstermen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün hassasiyetin yüzünden kendini odaklanman gereken konulara veremeyebilirsin. Aklın dağılabilir, farklı şeylere odaklanabilirsin. Bunu aşmak için dikkatli olman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin bir yemeği yemek sana daha iyi bir enerji verebilir. Keyifli bir ruh haline girmek gününün daha farklı geçmesine vesile olabilir. Bunun için hem ruhunu hem de bedenini doyurmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir muhabbet sana çok iyi gelecek. Gün içerisinde kendini ne kadar kötü hissedersen hisset, günün sonunda onun sesini duymak sana daha iyi gelebilir. Aşka vakit ayırmalısın.

Para

Resmi işlere, evraklara, belgelere odaklanırken biraz daha dikkatli olman gerekecek. Detayları gözden kaçırmamalısın. Sana daha fazla paraya mal olacak şeylere karşı dikkatli olman gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Aralık 2020 Salı)

Genel

Bugün fikirlerini ifade ederken tartışmaktan kaçınmalısın. Yoksa bir şeyler çok fazla gerilebilir. Olaylara gerginlikle yaklaşmaman gerekecek. Yapıcı taraf sen olmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Hijyene özen göstermelisin. Dışarıdan eve gelirken mikrobu ve virüsü getirebileceğini unutmamalısın. Temiz olmaya özen göstererek biraz daha fazla önlem alabilirsin bugün.

Aşk

Aşkta hayal kırıklığına uğramış olabilirsin. Ancak bu durum aşka küsmeni gerektirmemeli. Tek bir kişinin sana yaşattığı gerginliği ömür boyu çekeceksin diye bir durum olmadığını kendine hatırlatmalısın.

Para

Maddi konularda dediğim dedik davranmak sana yaramayacak. Bugün kendini toparlaman gerekebilir. Her şeye kendi düşüncelerin doğruymuş gibi yaklaşmaktansa biraz başkalarının kendini ifade etmesine fırsat tanımalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel