1 Ağustos 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Ağustos 2022 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Arkadaşların senin için daha değerli olabilir bugün. Ailenle yaşadığın sorunların canını sürekli sıkmasına izin vermemek adına seni seven ve sana destek olan insanlarla iletişim kurman gerekebilir. Sorunlarını güvendiğin arkadaşlarınla paylaşıp onların yardımını isteyebilirsin hatta.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir gün geçirmek senin için daha yararlı olabilir bugün. Gün boyu stres ve sıkıntıdan uzak kalacak şekilde plan yapıp buna sadık kalmak isteyebilirsin kendin için. Haftaya daha sakin başlaman önemli olabilir.

Aşk

Bugün aşka zaman ayırmak zor olabilir. Bunu zorlamaman en iyisi. Bir şeyleri kendi haline bırakman daha iyi bir etki bırakabilir sende. Aşk konusunda talepkar davranmaman en iyisi o yüzden.

Para

Yaptığın planları başkasına anlatırken daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Özellikle bir paradan bahsederken ailenden birilerinin gözleri farklı dönebilir! Bir plan ve para içeren konu varsa, bunu kimle paylaştığına dikkat etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini daha rahat bir gözle görmen gerekebilir. Kendine çile çektirmemen gerektiğini hatırlayabilirsin daha çok. Çevrendeki insanlarla daha fazla uyum yakalaman olası. Keyifli ve sakin bir başlangıç, haftanın nasıl gideceğini de belirleyebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini kapalı ortamlara tıkmaman gerekebilir. Açık havada bulunmak, güzel bir ortamda kahve içmek sana çok iyi gelecek. Zihnen ve bedenen açık havanın güzel etkilerine kendini açman gerekebilir. Güneşten korunmayı unutmadığın sürece tabii!

Aşk

Seni mutlu edecek bir ilişki yaşamak için daha çok sosyalleşmen gerekebilir bugün. Yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara gitmek sana bu konuda yardımcı olacak o yüzden. Aşkta daha girişken olmakta yarar var.

Para

Karşına çıkacak fırsatları değerlendirirken uzun vadeli düşünmekte yarar var bugün. Eğer yeni bir düzen kuracaksan bunu kaygılar üzerinden değil, sakin bir kafa ile düşünmen gerekecek. Kaygılarla karar almamak adına sakin bir güne odaklanman iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

İşlerinin yolunda gitmemesi seni paniğe sürüklememeli bugün. Durumun içinden çıkmak için farklı çözümleri değerlendirebileceksin zira. Kendi bakış açını tazelemek için çevrenden destek görmen de olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün güneşten korunman gerekecek. Lamı cimi yok! Güneş çarpmalarına karşı önlem alman gerekebilir. Bol bol su tüketebilir, belli saatlerde dışarıda olmamaya özen gösterebilirsin. Güneş koruyucusu kullanman da iyi olacak ayrıca.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha fazla zaman geçirmek için hayal kurabilirsin. Gelecekle ilgili planlar yapmak senin için önemli olacak bugün. Bu isteğini onunla paylaşmak aranızdaki ilişkinin güçlenmesine de yardımcı olabilir hatta.

Para

Bugün işleri yoluna sokmak için acele etmemelisin. Acele etmek sana hata yaptırabilir çünkü. Bu konularda daha özenli davranmak ve çevrenden destek almak daha iyi olabilir. Hatalara düşmemek adına sakin davranman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların senin yerine karar verip seni yönlendirmesine izin vermemelisin bugün. Kendi kararların sayesinde hayattaki yerini bulmak senin için önemli olacak zira. Prensiplerinden ödün vermemek, kolay yönlendirilmeni engelleyerek hata yapmanın önüne geçebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün duygusal açıdan biraz hassas olduğunu hissedebilirsin. Çevrendeki insanlarla arana sağlıklı mesafeler koymak o yüzden daha önemli olabilir. Stresten arınmak ve daha rahat hissetmek için biraz yalnız kalman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda ısrar ve acele iyi olmayabilir. Eğer çevrende bunu kullanarak sana yaklaşmaya çalışanlar varsa özellikle dikkatli olman gerekecek. Aşkı aceleye getirmek kimin ve nasıl işine geliyor, buna odaklanman gerekebilir.

Para

Eline geçecek bir para sayesinde günü rahat geçirmen mümkün olabilir bugün. Harcamalarını rahatça yapıp kalanıyla da ileriye yönelik birikim yapmayı düşünebilirsin hatta. Maddi açıdan bir sıkıntı ile karşılaşmaman olası.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Etrafında gerçekleşecek ani değişikliklere hazır olmak gerekebilir bugün. Olaylara duygusal yaklaşmak yerine mantıksal çözümleri tercih etmek senin için daha iyi olabilir. Durumları çözümleyip daha hızlı konumlanmak o yüzden senin için daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Haftaya sakin başlaman en iyisi. Duygusal yönden kendini fazla zorlamaman gerekecek. Bazı şeyleri daha rahat bir tonda görmen gerekebilir. Zihnen ve bedenen kendini fazla zorlamaman o yüzden bugün en iyisi.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişatı hakkında sevdiğin insanla daha derin konuşmalar yapabilirsin bugün. Aldığınız ya da alacağınız kararlarla geleceğe odaklanmak daha rahat olabilir sizin için. Günün sonunda ilişkinizin daha da derinleştiğini görebilirsin.

Para

Maddi açıdan harcamalar daha gündeme gelebilir. Kazançtan çok neyi ne kadar harcayacağına odaklanabilirsin. Ani masraflar çıkarsa eğer bunları halletmek için mantıklı kararlar almaya yönelmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün kendi hayatının kontrolünü eline alman gerekebilir. Kararlarını hayata geçirmek, hayatını istediğin gibi yönlendirmek öncelik vermen gereken konular haline gelebilir. Kendi bakış açını geliştirerek bazı konulara yeniden odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Eve kapanıp kalmak yerine şartlar uygun oldukça dışarı çıkmak daha iyi olacak senin için. Açık havada yürüyüşler yapmayı tercih edebilirsin bugün. Bu durum kendi içine odaklanmanı sağlayıp zihnini boşaltmak daha mümkün olabilir.

Aşk

Bugün aşka zaman ayırmak seni zorlayabilir. Ancak yine de eve kapanıp kendini insanlardan soyutlamaman gerekecek. Yeni insanlarla iletişim kurabileceğin ortamlara girmen daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda kendini fazla zorlamaman bugün daha iyi olabilir. Gereksiz yere kendi bütçeni sarsmaman gerekecek mesela. Bazı konularda daha kontrollü davranman, parasal açıdan elini rahat ettirebilir ileride.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatının mevcut durağanlığından sıkılıp bir şeyler yapmak isteyebilirsin bugün. Daha fazla hareket katmak için yeni şeyler öğrenmekten vazgeçmemelisin o yüzden. Öğrendiklerin sayesinde yeni çerçevelerden bakma şansı bulabilirsin zira.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Doktor randevularını aksatmamak senin için daha iyi olacak bugün. Bir uzamanın görüşünü almak kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Eğer bir süredir devam eden bir sağlık sıkıntısı varsa bu konuda bir bilene danışman gerekebilir.

Aşk

Yeni biriyle tanışmak sana düşündüğünden iyi gelebilir. Beraber zaman geçirmek ve birbirinizi tanımak için değişik aktivitelerde bulunmak sana keyif verebilir. Bu kişiyle birlikte yeni şeyler öğrenmeye kendini açman daha iyi bir etki sağlayacak sana.

Para

İşinde istikrar göstermen maddi açıdan elini rahatlatabilir. Bazı şeyler tek seferde ve büyük boyutlarda eline geçmese de ufak ufak gelişmelerle hayatını daha iyi idame ettirebilirsin. Akmasa da damlayacak kısacası bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsin. Bu durumun dikkatini dağıtmamasına izin vermemen gerekecek ama. Gündemini kendin belirleyebilmelisin. Planlarını esnek tutarak ama yine de istikrarlı hareket ederek gerçekleştirmenin bir yolunu bulacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini daha canlı hissetmek için bir şeyler yapman gerekebilir bugün. Egzersiz programında değişiklik yapmak sana yardımcı olacak bu konuda. Daha hafif yiyecekler tercih etmek de kendini iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

Senin için geride kalmış birisi ile ilgili tekrar karşılaşabilirsin bugün. Bu kişiye ne kadar zaman ayıracağına kendin karar vermelisin. Aşk konusunda geçmişteki negatifliklere odaklanmaman daha iyi olabilir.

Para

Bugün işlerin ile ilgili ufak düzeltmeler yapman gerekebilir. Programında küçük değişiklikler, mevcut işleyişinin daha düzgün ilerlemesini sağlayacak o yüzden. Esnek planlar yapmak ve istikrarlı davranmak hayatına denge katabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki imkanları değerlendirmek için bol bol vaktin olacak bugün. Geleceğini ilgilendiren kararlar vermeden önce iyice düşünmekte yarar var o yüzden. Acele hareket etmemeli ve sakince düşünmelisin. Gün içinde buna yeterince fırsat bulacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığın için daha fazla yürüyüş yapmayı tercih edebilirsin. Bol bol hareket etmek sana çok iyi bir enerji katabilir. Kan dolaşımını artıracak egzersizlere odaklanmanın faydasını daha fazla görebilirsin.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissetmeyebilirsin bugün. Seninle görüşmek isteyen insanın ısrarcı tavırları seni bazı şeylerden soğutabilir. Aceleye veya ısrara kanmaman iyi olabilir bugün.

Para

Bugün iş konusunda acele etmemen gerekecek. Eğer bir karar alman gerekiyorsa bunu sakince düşünerek almalısın. Seni telaşlandırıp acele ettiren şeylerden uzak kalarak düşünmen en iyisi. Kimsenin telaşına ve kaygısına kapılmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün karşılaşacağın olaylar seni biraz yorabilir. Yaşananlar karşısında yorulup pes etmek yerine mücadele etmeyi tercih etmelisin ama. Bir şeylere mızmızlanmadan kendi şartlarını kendin belirlemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini canlı tutmak için ayrıca çaba sarf etmen gerekebilir bugün. Yorgunluğa yenik düşmemek için her fırsatı değerlendirmen gerekecek o yüzden. Günün sonunda yeteri kadar uyuduğuna emin olman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin insanla paylaştıkların arttıkça gelecek hakkındaki düşüncelerinde değişimler olabilir, özellikle de bugün. Ona daha çok bağlanmak ve planlarında onu da dahil etmek istemeden yapabileceğin şeyler içinde olacak zira bugün. Aşkta ileriyi düşünebilirsin bol bol.

Para

Karşına çıkacak maddi zorlukları aşmak için daha fazla çalışman gerekebilir bugün. Kararlı duruşun sayesinde zorlukların üzerine daha rahat gidebilirsin. Kendine güvenerek hareket etmek ve emin davranışlarla işe odaklanmak daha doğru olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni şeyler peşinde koşmak adına kendin için daha fazla özgürlük isteyebilirsin. Düşünce şeklini değiştirmek kendini daha serbest bırakmana yardımcı olabilir mesela. Daha özgür düşündükçe gelişmeye ve yeniliğe kendini daha da açabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hareketli bir gün geçirmek sana iyi gelebilir. Egzersizleri artırman iyi olabilir. Eğer güneşin altında yürümen gerekiyorsa bu konuda önlemleri alman gerekecek. Cildini güneşin kötü etkilerinden koruman öncelikli olabilir.

Aşk

Bugün aşkta yeni etkilere odaklanman en iyisi. Eğer geçmişte kalan bir kişiyi düşünüp duruyorsan bundan vazgeçmen gerekecek. Kendini yeni insanlara açman aşkta daha mutlu olmanı sağlayabilir.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda daha cesur olman gerekecek bugün. Ama şanslısın ki risk almak için kendinde gereken gücü bulabilirsin. Cesaretli davranışlar ileride daha fazla para kazanmanın da önünü açabilir senin için.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2022 Pazartesi)

Genel

Hayatında büyük değişiklikler yapmak istiyorsan eğer bugünden harekete geçmen gerekebilir. İhtiyaç duyduğun gücü çevrendeki insanlardan bulabilirsin. Onların desteği sayesinde zorlu durumların altından kalkmak daha mümkün olabilir senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendini daha fazla düşünmeye, sağlığına daha çok özen göstermeye dikkat etmelisin bugün. Beslenme düzenini daha kontrollü bir tavırla elden geçirmen gerekebilir. Günlük rutinine özen gösterebilirsin.

Aşk

Bugün aşk konusunda kendini biraz zorlaman gerekebilir. Seni mutlu etmeyen bir şeyleri bitirmek önemli bir hal alabilir. Bir ilişkiyi sonlandırırken çevrenden destek görmek de sana iyi gelebilir.

Para

Yeni işlerle ilgili daha fazla düşünmek için zaman yaratabilirsin kendine. Daha önceden işine yaramayan veya seni memnun etmeyen şeyler yaşandıysa, bunların tekrarlanmaması için daha doğru kararlar almaya başlayabilirsin. Parasal açıdan daha kontrollü davranman olası.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel