1 Ağustos 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 1 Ağustos 2021 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün kendini duygusal olarak rahatlamış hissedeceksin. Sevdiklerinin de yardımıyla işlerine daha rahat odaklanabileceksin. Seni tutan sıkıntılar olmayınca özgür olduğunu hissedip günden zevk alacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal olarak rahat olman başka konulara yönelmeni sağlayacak. Yeni bir spor salonunu ziyaret edip yeni bir egzersize başlamayı düşünebilirsin. Hayata hareket katmakta yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanla konuşurken birbirinizi yoracak dramalardan uzak durmakta yarar var. Sorunlara gerçekçi ve çözümcü yaklaşmak ikinizin de olgun olduğunu gösterecek.

Para

Girişimlerinin hareketlenmeye başlaması keyfini yerine getirecek. Başka fırsatlar için gereken cesareti bulacaksın. Yeni iş fikirleri hakkında açık olmakta yarar var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

bugün kesin ve kararlı davranman gerekecek. Alacağın kararlarda tereddüt yaşamak istemeyeceksin. Varmak istediğin hedef için planlarına sadık kalmak senin için yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenme imkanlarını değerlendirmekte yarar var. Senin için hareketli ve yorucu bir gün olabilir. O yüzden dinlenme fırsatlarını değerlendirmek sağlığın için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda tek taraflı düşünmekten vazgeçmen gerekecek. Aldığın kararlarda sevdiğin insanı da düşünmeye başlaman ilişkinizin derinleşmesine yardımcı olacak.

Para

Aklındaki işler için yeterince hayal kurup yeterince düşündün. Artık hareket zamanı. Bu konuda arkadaşlarından yardım istemeyi düşünebilirsin. Harekete geçmek sana iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Karşına yeni fırsatlar çıkacak. Bu fırsatları değerlendirip hayatını daha özgür yaşamak isteyebilirsin. Bu sayede yeni yetenekler keşfedip yeni bir bakış açısı kazanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatının hareketlenmesi yeme içme alışkanlıklarını kötü etkilememeli. Diyetine sadık kalmak senin için daha iyi olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk konusunda bir şeylere sahip olmak için hayal edip beklemekten vazgeçmelisin. Harekete geçmek gerekecek. Somut adımlar atmak, her ihtimali düşünüp bir şey yapmamaktan daha iyidir.

Para

Aşırı para harcamamaya dikkat etmelisin. İçinde bulunduğun ortam seni hesapsızca para harcamaya teşvik edebilir. Savurganlıktan kaçınmak geleceğin için daha iyi olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün işler senin istediğin kadar hızlı gerçekleşmeyebilir. Hayatın ritmine uyman gerekecek. Ulaşmak istediklerine giden yolda emin adımlarla yürümeye devam etmelisin. Sonunda hedefe varacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün çok enerjik hissedeceksin. Mümkün olsa aynı anda her yerde olmayı isteyebilirsin. Yine de enerjini korumalısın. Taze meyve yemek ve bol su içmek sana yardımcı olacak.

Aşk

Bugün sevdiğin insanla aranda ufak bir gerilim yaşanabilir. Bunu engellemek için konuşmaktan çok dinlemeye önem göstermelisin. Sorunları anlamak çözmek için önemli bir adım olacak.

Para

İş konusunda daha çok sorumluluk alman gerekebilir. İnsanlar senin bilgi ve tecrübene başvurmak istediğinde ulaşılabilir olmaya dikkat etmelisin. Sorumluluk almak başarı şansını yükseltecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün senin için çok güzel bir gün olacak. Karşına çıkacak fırsatları değerlendirmek için can atacaksın. Yeni şeyler denemek, yeni heyecanlar yaşamak için sabırsız olabilirsin. Aceleci olmamakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygularını kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsin. Duygularının düşüncelerini etkilemesine izin vermemelisin. Kapalı ortam yerine açık havayı tercih edebilirsin. Yürüyüş sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok şey paylaşman gerekebilir. İçinde tuttuklarını ona anlatıp rahatlamak isteyebilirsin. Seni olduğun gibi kabul eden insanın seni yargılamayacağını bilmek sana güç verecek.

Para

Yeni iş imkanları ve fırsatları konusunda seçici olma gerekecek. Karşına çıkan her fırsat senin ihtiyacını karşılamayabilir. Bir karar vermeden önce derin bir değerlendirme yapmak gelecek için iyi olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Hala kurup gerçeklikten uzaklaşmak sana iyi gelebilir. Yapmayı düşündüklerin, planların hakkında daha çok düşünme fırsatı bulabilirsin. Hayallerini gerçekleştirmek için en kısa zamanda adım atmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hareketsiz kalmak canını sıkabilir. Mümkün olduğunca hareketli olmak isteyeceksin. Bol bol yürüyüş yapmak sana iyi gelecek. Bol su içmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki anlaşmazlıkları daha fazla ertelememelisin. Olaylar hakkında hemen konuşmak sizin için daha iyi olacak. İlişkinin derinleşmesini istiyorsan buna dikkat etmen gerekecek.

Para

Başka insanlarla çalışmak sana yeni iş imkanları hakkında fikir verebilir. Başkalarıyla yaptığın çalışmalar bakış açını değiştirip daha önce görmediklerini ortaya çıkaracak. Grup çalışmasından çekinmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Çok yoğun bir gün geçirebilirsin. Neyi nasıl yapman konusunda karar vermeni bile etkileyebilir bu hareketlilik. Bazı durumlarda içgüdülerine güvenip aklına gelen ilk tercihi uygulaman gerekecek. Kendine güvenmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini çok daha enerjik hissedeceksin. Sağlığını korumak için bu enerjiden faydalanmak isteyeceksin. Yeni egzersizler denemek isteyebilirsin. Sporda etkin olmak senin için faydalı olacak.

Aşk

Kendini duygusal bir ruh hali içinde olabilirsin. Ani kararlar vermek yerine uzunca düşünmek senin için daha iyi olacak. Kararlarında akılcı davranmak gelecekteki şanslarını artıracak.

Para

Maddi konulardaki başarını korumak için daha çok çalışmak isteyebilirsin. Birikimlerini korumak ve geliştirmek senin elinde. Maddi gücünü korumak için kafa yormak senin için iyi olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Geleceğe dair yaptığın planlarını gerçekleştirmek için uğraşacaksın bugün. Bazı durumlarda risk almayı düşünebilirsin. Yardıma ihtiyaç duyduğunda yanındaki insanlara başvurman yeterli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Odaklanma sorunu yaşama durumunda yürüyüş yapmayı deneyebilirsin. Meditasyon ya da nefes egzersizleri de sana yardımcı olacak. Yediklerine dikkat etmek senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insan sana sürprizler yaparak seni şaşırtabilir. Sana takılmak için bir şeyler söyleyebilir. Her söylenene çok ciddi tepki vermen gereksiz olacak. Sakin ve hoşgörülü olmak yararına olacak.

Para

İş konusunda uzun vadeli yatırımlar yapmayı düşünebilirsin. Bunun için bir süre tasarruf yapmak için harcamalarına dikkat etmen gerekecek. Her şey istediğin gibi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Karşına çıkan fırsatları kaçırmaman gerekecek. Dinlenmeye zaman harcamak seni bu fırsatlardan uzaklaştırabilir. Hedeflerine yaklaşmak için önüne çıkan her şansı değerlendirmek senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını fark edeceksin. Sağlığın için gereken adımları atarken en büyük motivasyonun bu olacak. Egzersiz programına yoğunlaşıp bol su tüketmek iyi bir başlangıç olacak.

Aşk

Bugün seni çok şaşırtacak olaylarla karşılaşman olası. Hiç beklemediğin bir insanın seninle ilgilendiğini fark edebilirsin. İlişkin varsa ilişkinin boyut değiştirebilir. Yeniliklere hazır olman gerek.

Para

Maddi gücünü korumak için birtakım önlemler alman gerekebilir. Savurganlıktan kaçınmak ve mümkün olduğunca tasarrufa yönelmek sana iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün ciddi ve gergin olmamak senin için daha iyi olacak. Olayları kontrol etmeye çalışmak yerine akışına bırakmayı tercih edebilirsin. Bazen hayatı akışına bırakmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hedeflerine ulaşmak için sıkı çalışmaya devam edeceksin. Planlarına uygun olarak egzersizlere devam etmek sana iyi gelecek. Diyetine dikkat etmende senin için yarar var.

Aşk

Sevdiğin insanlar aranda yaşanması muhtemel anlaşmazlıklarda dikkatli olman gerekecek. Karşındakini kırmadan konuşmak senin için daha iyi olacak. Sakin ve kibar olmak sorunları daha kolay çözmeni sağlayacak.

Para

Karşına yeni iş fırsatları çıkabilir. Girdiğin ortamlarda tanıdığın insanlar sayesinde yeni iş imkanları seni bekleyecek. İnsanlarla konuşmaktan, tanışmaktan çekinmemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün beklenmedik olaylarla karşılaşma ihtimalin yüksek. Bu durumun duygularını etkilemesine izin vermeyeceksin. Ailenin yardımıyla zorlukları atlatman mümkün olacak. Onların yanında olması sana güç verecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini duygusal olarak hassas hissedebilirsin. Kaygıdan ve endişeden uzak durman gerekecek. Yoga ya da meditasyon ile bunu aşman mümkün. Bol su içip nefes egzersizi yapmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Karşına çıkacak bir olay aşk hayatının gidişatnı tümden etkileyecek. Hiç beklemediğin bir anda kendini birini düşünürken bulabilirsin. Sürprizlere hazır olmakta yarar var.

Para

Yanında maddi konularda yardımcı olacak insanlar bulacaksın. Bu insanların seni her şekilde destekleyip sana yeni imkanlar yaratması olası. Zor zamanında yanında olanların kıymetini bilmek senin için iyi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Ağustos 2021 Pazar)

Genel

Bugün hareketli bir gün geçireceksin. Yerinde saymak sana göre değil. Yapacağın her iş için erkenden harekete geçmek isteyeceksin. Bütün işleri hızla bitirecek enerjiye sahipsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün vücudunu daha yakından izlemek isteyebilirsin. Formunu korumak için yeni planlar yapman gerekebilir. Bu planlara sadık kaldıkça endişelenmene gerek kalmayacak.

Aşk

Gelecekle ilgili çok fazla hayal kurup kendini üzmemeye dikkat etmelisin. Hareketlerinin sonucunu tahmin edip yerinde saymaktansa ufak olsa bile adımlar atmak senin için iyi olacak.

Para

İş konusunda çok yönlü olmak zorunda kalabilirsin. Enerjin ve hevesin sayesinde bu işin altından kalkacaksın. Sorumluluk alıp işi sonuca ulaştırdıkça kendini daha iyi hissedeceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel