Göster

Boğa Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Bugün algılarını açık tutmalısın. Etrafından ilginç şeyler öğrenebilir, kariyerin için önemli bir adım atabilirsin. Bir şeyleri istediğin gibi yoluna koyma ve güzel adımlar atmada algılarına güvenmen gerekecek bugün. O yüzden etrafında olan bitene odaklanman gerekebilir.

Sağlık

Zihnini boşaltmak için kendine yeteri kadar zaman ayırman gerekebilir. İnsanlarla geçeceğin iletişimin seni yormaması için biraz da kendine zaman ayırman gerekecek. Böylece sağlığına da özen gösterebilecek bir süreç başlatabileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile kuracağın iletişim çok önemli olabilir. Bazı konularda daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Alınganlık yapmamalı ve daha tatlı konulara odaklanmalısınız. Böylece daha güzel bir mutluluk yakalayabileceksiniz bugün.

Para

Maddi konularda hesaplar yaparken dikkatli olman gerekebilir. Eline geçecek paralara göre değil de şu anda elinde olan paraya göre hesap yapmak daha iyi olacak. Kendini olabilecek aksiliklere hazırlamak, ileride daha rahat hareket etmeni sağlayabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi