Göster

Boğa Burcu Günlük Yorumu (6 Ağustos 2019 Salı)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5


Genel

Hayatındaki dengeyi korumak için ekstra bir çaba sarf etmen gerekebilir bugün. Hem zihinsel hem de bedensel sağlığını ön plana alarak, stres yaratan durumları çözmek için daha dikkatli davranmalısın. Her şeye aynı anda sahip olmak zordur ancak zihinsel sağlığın için daha fazla çaba sarf etmen gerekebilir bugün.

Sağlık

Daha fazla hareket etmek ve bol bol su içmek vücudunun ihtiyacı olan şey olabilir. Negatif enerjiyi üstünden atmak için egzersize daha fazla yönelmen gerekebilir. Ancak kendine karşı nazik olmayı da hatırlaman gerekecek.

Aşk

Bir ilişkiyi sonlandırmak incelik isteyen bir konudur. Bugün, eğer bir süredir seni sıkan ve artık geleceğini kestiremediğin bir ilişkin varsa, bunu sonlandırmak için dikkatli davranman gerekecek. İnsanların birbirlerini ayrılık sırasında tanıdıklarını fark edebilirsin bugün.

Para

Bugün maddi konularda kendine yeni ilhamlar bulabilirsin. Daha fazla para kazanmak için karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Yeni maddi konularda harekete geçmek keyfini yerine getirecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi