Göster

Boğa Burcu Günlük Yorumu (4 Nisan 2020 Cumartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Ortaklıklar, iş gelişmeleri gündemini sarabilir bugün. Birden fazla konuyla ilgilenmen gerekebilir. Ortaya koyduğun emeklerin boşa gitmediğinden ve bazı konularda olması gerektiği gibi karşılık alabileceğinden emin olmalısın bugün. İnsanlara ne kadar güveneceğin önem kazanabilir.

Sağlık

Sağlıklı bir bağışıklık sistemi sende fark yaratabilir. Hijyen ve temizliğe özen gösterebilir, yediklerine dikkat edebilirsin. Enerjini ve kuvvetini artıracak yollar aramalısın bugün.

Aşk

Aşk konusunda aklına bile gelmeyecek durumlar yaşanabilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa aranızdaki iletişim seni merak ettirecek. Eğer bir sevdiğin varsa aranızda ilginç gelişmeler yaşanabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Para

Sahip olduğun fazla eşyaları elden çıkarmayı düşünebilirsin bugün. Sana yaramayan ancak başkasının işine yarayabilecek şeyleri hayatından çıkarmak, yenileri ve daha iyileri için güzel bir adım olabilir. Bugün kendin kadar senin kadar şanslı olmayanları da düşünmelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi