Göster

Boğa Burcu Günlük Yorumu (31 Mart 2020 Salı)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Sosyal ortamlara girmek sana daha çok şey katabilir. Ancak bu sosyal ortamlar için biraz beklemen gerekebilir. Bunun yerine insanlarla iletişim kurmak için ve onların bakış açılarını görmek için daha farklı yollara girebilirsin. Kendi içinde yaşadığın negatif sarmaldan çıkmak için sevdiklerinle vakit geçirmenin bir yolunu bulman gerekecek.

Sağlık

Vücudunu hareket ettirmek sana daha iyi gelebilir. Hareket kabiliyetini artırmak için esneme hareketlerine özenebilirsin. Kaslarını ve eklemlerini hareket ettirmek vücudunda daha rahat hareket etmene vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir vakit geçirebilirsin bugün. Aşk konuları seni daha mutlu edebilir. Aranızdaki uyum artabilir ve birbirinize karşı bakışınız daha da derinleşebilir. Aşkta keyifli etkilere kendini açman gerekecek.

Para

Büyük bir kar elde etmek için aşırıya kaçarak hareket etmek sana istediğin sonucu vermeyebilir. Eğer parasal açıdan amaçlar ve planlar doğrultusunda gider ve daha fazlasını elde etmeyi hedeflemezsen çok daha iyi sonuçlar elde edebileceksin bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi