Göster

Boğa Burcu Günlük Yorumu (28 Şubat 2020 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5


Genel

İnsan ilişkilerinde ilginç gelişmeler görmen olası. Hiç beklemediğin bir anda başlayacak bir konuşma seni duygularını ve düşüncelerini daha açık ifade etmeye itebilir. Bu iletişim konularındaki gelişmeler içinin daha rahat olmasına vesile olabilir bugün.

Sağlık

Zihnini boşaltmak için keyif aldığın konulara odaklanman gerekebilir. Daha önceden yaşanan konuların zihninde negatif bir yer kaplamaması ve sende strese yol açmaması için keyifli şeylere yönelmen gerekecek. Ayrıca kendini insanlara ifade etmen de stresi aşmana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle iletişimini artırabilir, aşk konularında kendini daha iyi hissedebilirsin. Kendini ifade etmen ve karşı taraf ile iletişimini artırman aşk ve ilişkiler konularında beklentilerini şekillendirmene vesile olabilir bugün.

Para

Para kazanmak sağ duyu ve tutkunun ortak ürünüdür. Hem dikkatli davranışlar hem de bir işe gösterdiğin emekler bütünü eline daha fazla para geçmesini sağlayabilir bugün. Parasal olarak kendini daha iyiye hazırlamak için bu iki konuya özen göstermen gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi