Göster

Boğa Burcu Günlük Yorumu (21 Eylül 2019 Cumartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün bazı konularda sana yanlış yapıldığını düşünebilirsin. Haksızlığa uğradığını düşünmek seni biraz fazlaca yorabilir. Hakkını aramak ve bu davranışı sana layık gören insanlarla yüzleşmek ise kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. O yüzden bugün geri çekmemelisin kendini.

Sağlık

Enerjinin düştüğünü hissettiğin anda kendini içine kapatmamalısın. Daha aktif olmak, enerjinin de artmasına vesile olacak. Egzersizi sadece kendini iyi hissettiğin zaman önemsememeli, buna benzer günlerde kendini daha iyi hissetmek için de değerlendirmelisin.

Aşk

Bugün yeni bir ilişkiye başlama konusu gündeme gelebilir. Bu tür yeniliklere karşı nasıl bir tepki vereceğin önemli olacak. Bazı şeylere kendini hazır hissetmek ve aşk konusunda kendini yeni etkilere açmak kalbinin daha hızlı çarpmasını sağlayacak bugün.

Para

Duygusal konuların ağır basması parasal konuları geriye atmana sebep olabilir bugün. İş ve kazanç söz konusu olduğunda dikkatini tam olarak veremeyebilirsin bazı şeylere. Bugün büyük masraflar yapmaktan kaçınmalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi