Göster

Boğa Burcu Günlük Yorumu (17 Şubat 2020 Pazartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Yakın çevrende yaşanan olaylar seni biraz tedirgin edebilir. Ancak bu durum ilerisi için daha iyi olabilir. Bazı şeylerin değişime girmesine izin vermeli ve ileriyi düşünerek daha sabırlı davranmalısın. Bu değişimler en çok sana iyi gelebilir.

Sağlık

Kan dolaşımını artıracak şeylere odaklanabilirsin. Bol bol su tüketmek, hareket etmek ve daha sağlıklı beslenmek sana yarayabilir. Vücudunu harekete geçirmek ve bu dolaşımı artırmak için çaba göstermek sağlık konularında sana iyi etki sağlayacak.

Aşk

Hiç beklemediğin birisinden beklemediğin bir mesaj veya telefon gelebilir. Aşk konularında sürprizlere açık olman gerekebilir. Senden hoşlanan kişinin seninle iletişime geçmesi seni biraz şaşırtacak belki ancak aşk konularında kalbinin daha hızlı atmasına da vesile olabilir.

Para

Biraz tasarruf yapman gerekebilir. Kendini bir önceki masraflarla kıyaslamamalısın. Daha önceden kolay yaptığını düşündüğün masrafları düşünmek kendini üzmek dışında bir işe yaramayabilir. Bugüne odaklanmak ve biraz parayı kısmak daha iyi olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi