Boğa Burcu Genel Özellikleri (21 Nisan - 21 Mayıs )

Toprak grubundandır, yıldızı Venüs’tür. Hareketli, neşeli arkadaş canlısıdırlar. Ama bu, şımarıklığa asla dönüşmez. Bu özelliklerini saklamayı iyi bilirler. Duygularını uzaktan anlayabilmek zordur. Kararlı bir yapıları vardır. Hedeflerine emin adımlarla ayakları yere basar bir şekilde giderler. Narin ve kırılgan tarafları da vardır. Kırılgan tarafları öyle kolayca ortaya çıkmaz. Ama çok da üzerlerine gidilmemesi gereken bir burçtur. Bir anda kırılıp gönül koyabiliriler. Kadınları için “yuvayı dişi kuş kurar” sözü tam anlamıyla doğrudur. Erkekler ise tam bir aile babasıdır. Bu burç genel olarak evine çok bağlıdır. Fakat bu aile bağı güçlü taraflarına rağmen sevgilerini iyi yansıtamazlar. Korumacıdırlar. Başak, Yengeç, Oğlak ve Balık burçlarıyla iyi anlaşabilirler. Bu burçlar ile gönül ilişkileri de iyi olabilir. Uğurlu sayıları 5,13 ve 6dır. Sanata düşkündürler. Kötü huyları ise kırılgan ve alıngan oluşları ve şüpheciliktir. En ufak şüphelerini bile saatlerce kafalarında sorgulayabilirler.

21 Nisan - 31 Nisan Arasında Doğanlar

Kızdırılmadıkça sesiz ve sakindirler; işlerini kendi usullerine göre yapar kimsenin de işine gücüne karışmazlar. Konfor ve lüksden hoşlanır ama paralarını akıllıca harcama yollarını seçerler. Özellikle çocukları çok severler. Sadık ve kendini adayan bir aşıktır. Fakat bazen sevgilerini ifade etmede zorlanırlar. Serinkanlılıklarının altında hassas bir kişilik yatar. İnşaata, madenciliğe, çiftçiliğe ve pratik işlere yetenekleri vardır.

01 Mayıs - 09 Mayıs Arasında Doğanlar

Aşk dünyasında pek az zorlukla karşılaşırlar. İyi bir gazeteci veya sinema- tiyatro artisti, müzisyen, şair, tüccar, nakliyeci olabilirler. Hangi meslekte olurlarsa olsunlar bir şekilde başarıyı yakalarlar.

10 Mayıs - 21 Mayıs Arasında Doğanlar

Pratik, inatçı, azimli ve sevecendirler. Bir işe başladıktan sonra onları sonuca gitmeleri konusunda kimse engelleyemez. Herşeyden çok, iyi bir yuvanın huzur ve rahatına önem verirler. Sakin yapılı ve herkesle anlaşabilen insanlardır. İşte veya evde, bazen üzerlerine çöken kasveti atabilirse her zaman her konuda başarılı olurlar.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa erkeği, ilgiye bayılır. İlgi ile rahatlar. Hayata da rahatlık gibi fiziksel şeylerle bağlanır. Tek olmayı severler. Eşleri ve sevdikleri için tek olduklarını hissederlerse gayet sevimli ve geçinilir olurlar. Duygusaldırlar. Sadakati yüksektir. Fakat bu duygusal ve sadakat erkek, bir kadının kalbine giden tatlı sözler söylemeyi, sürprizler yapmayı pek beceremez. Yıldönümleri gibi özel günlerde çok şey beklememek gerekir. Maddi konularda evini çok gözetir. Evdeki konforu ve yaşam kalitesi için makul ve akıllı harcamalar yapar. Eşlerini evdeki anaç kadın figürü olarak görürler. Eşlerinin çocuklara ve eve olan ilgisi, boğa erkekleri için çok önemlidir. Normalde sakin karakterlidirler fakat baskı altında kaldıklarında beklenmedik derecede kabalaşabilirler. Öfkeleri anlık parlamalarla ortaya çıkar.

Boğa Burcu Kadını

Normalde sessiz yapılıdırlar ama zorlandıklarında hemen değişirler. Gözleri hiçbirşey görmez. Lüksü severler. Kaliteli yaşama, kaliteye ve konfora düşkündürler. Evde anaç yapıdadırlar. Evliliklerinde çocuklarına ve evine bağlıdırlar. İlişkilerinde de sahiplenen taraf olurlar genelde. Sevdikleri insanın da bu duygulara tam olarak karşılık vermesini isterler.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel